PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از دوستان و اساتید درخواست کمک دارم ، درخواست : ویندوز شخصی و سفارشی

sepahan_ghahreman
29-03-2009, 12:02
با سلام خدمت شما عزیزان
من میخوام یه ویندوز را ویرایش کنم و یه تغیرات عمده ای توش بدم حالا براتون توضیح میدم منظورم چیه
من میخوام مثلا یه ویندوز ساده منظورم از ساده اینه که تنضیمات خود مایکروسافت هستو همه نو تغیری توش بدم یه چندتای شا میگم از اول نصب توضیح میدم
هنگام بالا امدن برای نصب یه منو براش بزارم وچندتا نرم افزار کاربردی مثل پارتیشن مجیک درش قرار بدم که کاربر درصورت احتیاج ازشون استفاده کنه و اگه خواست با پارتیشن مجیک بیاد بالا واگه هم نه با ستاپ خود ویندوز بعد هنگام نصب شکل اون صفحه هست که دقیقه معکوس توش وعملیات نصبو نشون میددا تغیر بدم مثلا رنگش که ابی را سیاه کنم یه اسم مثلا شرکتمونو بنویسم بعد یه کارش بکنم اتوماتیک باشه منظورم اینه که سریال نخواد تنظیمات جغرافیایی و زبان فارسیا نصب کنه نرم افزار های جانبی مثل کوییک تایم و...همراه با نصب ویندوز نصب کنه تم دلخواهمو پیش فرض نصب بزارم مثلا تم ویستا اتومات جای تم ویندوز باشه ویندوز اسم مشخصات شرکت ما باشه پنجره پروپرتیس مای کامپیتر عکس انتخابی من باشه پنجره خوش امدگوی هنگام روشن شدنا که یه ولکام ساده نوشته را کلا تغیرش بدم و تبلیقات توش بنویسم رنگشا تغیر بدم و تو استارت هستا میری رو مای کامپیتر بصورت کشویی مثل ال پروگرم بازبشه و اجزای داخل مای کامپیترا بصورت لیست نشون بده و بتونم قابلیتای دیگر ویندوزها را به ویندوز خودم اضافه کنم و کلا یه ویندوز جدید از ویندوز ساده به نام خودم بسازم
بهم بگین با چه نرم افزاری میتونم این کارها را انجام بدم چجوری و از کجا میتونم یاد بگیرم این ویرایشات وتغیراتو انجام بدم لطفا راهنمیی کامل بهم بدین و روشنم کنید از لطف شما بسیار سپاس گذارم

***Spring***
31-03-2009, 23:55
سلام ... خدمت شما :

nLite | دستكاري و سفارشي كردن سي دي ويندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nLite | سفارشي كردن نصب ويندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.