PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد vBulletin

mehr film
29-03-2009, 12:01
سلام به همه ی دوستان عزیز

چند تا سوال دارم لطف کنین جواب هرکدوم رو میدونین بگین که بهش احتیاج دارم

1-میخوستم ببینم باید چیکار کنم که انجمن های زیر مجموعه به شکل کوچیک در زیر انجمن شاخه ی اصلی بیاد

مثل همین p30world ?

2-بعدش فونت نوشته های داخل تابلوی اعلانات یه خورده بد ریخته ... چطوری عوض کنم فونت اون قسمت رو ؟

3-توی تابلوی اعلانات چطور آیکون یا لینکی بزارم .... هرکاری میکنم HTML اش کار نمیکنه همینجوری به صورت کد نماش میده

4 - چطوری نحوه نمایش پست هارو از حالت پیش فرض که اسم کاربری به جای اینکه سمت راست قرار بگیره بالا قرار میگیره تغیر بدم ؟
ممنون :11:

tabriz-info
29-03-2009, 17:30
سلام به همه ی دوستان عزیز

چند تا سوال دارم لطف کنین جواب هرکدوم رو میدونین بگین که بهش احتیاج دارم

1-میخوستم ببینم باید چیکار کنم که انجمن های زیر مجموعه به شکل کوچیک در زیر انجمن شاخه ی اصلی بیاد

مثل همین p30world ?

2-بعدش فونت نوشته های داخل تابلوی اعلانات یه خورده بد ریخته ... چطوری عوض کنم فونت اون قسمت رو ؟

3-توی تابلوی اعلانات چطور آیکون یا لینکی بزارم .... هرکاری میکنم HTML اش کار نمیکنه همینجوری به صورت کد نماش میده

4 - چطوری نحوه نمایش پست هارو از حالت پیش فرض که اسم کاربری به جای اینکه سمت راست قرار بگیره بالا قرار میگیره تغیر بدم ؟
ممنون :11:

1- پلاگین cyber subforum یه همچین اسمی داشت از اون باید استفاده کنی اگه پیدا نکردی اسم کاملش رو بهت میگم

2- تو قسمت تنظیمات قالب استایل css تمام فونتهارو مصلا به تاهوما تغییر بده

3- از کدوم تابلو اعلانات استفاده میکنی
چون اونیکه مثلا پی سی ورلد استفاده میکنه یه پلاگین جدا هست اگه بخوای از ماله خود انجمن استفاده کنی باید قابلیت کدهای html رو باز کنی

4- دویست بار تکرار شده تو انجمن چند روز پیش هم سوال شده بود دوباره جستجو کن postbit تو همین بخش
باید از تنظیمات سیستم بله رو خیر کنی

mehr film
29-03-2009, 21:31
1- پلاگین cyber subforum یه همچین اسمی داشت از اون باید استفاده کنی اگه پیدا نکردی اسم کاملش رو بهت میگم

2- تو قسمت تنظیمات قالب استایل css تمام فونتهارو مصلا به تاهوما تغییر بده

3- از کدوم تابلو اعلانات استفاده میکنی
چون اونیکه مثلا پی سی ورلد استفاده میکنه یه پلاگین جدا هست اگه بخوای از ماله خود انجمن استفاده کنی باید قابلیت کدهای html رو باز کنی

4- دویست بار تکرار شده تو انجمن چند روز پیش هم سوال شده بود دوباره جستجو کن postbit تو همین بخش
باید از تنظیمات سیستم بله رو خیر کنی

خیلی ممنون دوست عزیز :40:

من جستجو زدم دیدم cyb Sub-forum manager 2.5 یک هک هست .

حالا اگه جایی نحوه ی آموزش نصب هک باشه ممنون میشم معرفی کنید

اسم پلاگینی رو که اینجا واسه اعلانات استفاده میشه رو نمیدونید ؟