PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرفتاري با کول ديسک و مشکلي دوباره

saeed774
28-03-2009, 21:58
چندي پيش يه تاپيک زدم و مشکلمو اونجا مطرح کردم و تا حدودي حل شد ولي دوباره يه سري مشکلات ديگه برام پيش اومده لطفا راهنمايي کنين.
زمانيکه اطلاعات داخل فلش ميريزم به راحتي انتقال داده ميشن و زماني که ميخوام فايلي رو از داخل فلش به سيستم انتقال بدم اين پيغام رو ميده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زمانيکه ميخوام فلش رو فرمت کنم ميگه درايو مورد نظر شما قابل فرمت کردن نيست و بعد از چند بار عمل فرمت مثلا 3،4 بار فرمت کردن پي در پي آخرش ميگه فرمت شد ولي به شکل زير توجه کنين :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فلش ديسکم 8 GB ظرفيت داره به فضاي خالي و اشغال شده دقت کنين که اين اعداد با هر بار فرمت شدن به طريقه بالا متغير هستن . در ضمن فلش رو سيستمهاي ديگه بخوبي کار ميکنه و هيچ مشکلي نداره از تمام آنتي ويروس هاي معروف و آپديت شده هم استفاده کردم جواب نداده ، چند بار ويندوز عوض کردم باز نشد. اينم بگم تنها مشکل با فلش ديسکه پورتهاي usb با وسايل ديگه مثه موبايل و mp3 پلير و ... بخوبي کار ميکنن.

qiiip
29-03-2009, 13:00
منم همچین مشکلی با فلشم داشتم برای حلش ابتدا از محیط داس فلشو فرمت کن بعد از فرمت پارتیشن بندی فلشت بهم میخوره برای حل این مشکل برروی my computer راست کلیک و گزینه manage رو انتخاب کن.من خیلی به این وارد نیستم چون این کارو دوستم برام انجام داد ولی اگه یه زره توش خورد بشی می فهمی
:31:

saeed774
13-04-2009, 12:39
بالاخره بعد از كلي ويندوز عوض كردن و ويروس يابي و .......... مشكل ما حل شد باور كردنش شايد يخورده سخت باشه اما همينه اين مكافات برميگشت به Overclock كردنم!!!!
با يك تنظيمات پيش فرض Bios همه چيز مثل روز اول شد .
از دوستاني كه راهنمايي كردن بسيار ممنونم .