PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد WarCraft III

yuny61
28-03-2009, 17:10
سلا م خدمت دوستان
من بازی warcraft رو با اینکه قدیمیه خیلی دوست دارم.(3- 4 سال پیش بازی کرده بودم).
بالاخره حال کردم و رفتم بازی warcraft collection رو از شرکت تکین نما گرفتم.
یه سری پچ ها هستند که من نمی دونم چطور استفادشون کنم.
طبق راهنمایی انگلیسیش که رفتم ارور میده.
اصلا این پچ ها به چه درد میخوره یعنی تو بازی شبکش تاثیر میزاره یا رو بازی داستانیش.
چند تا نمونه:
WarCraft III Frozen Throne 1.15 (New Neutral Hero)
( قهرمانی اضافه نشد!!!)
WarCraft III Frozen Throne Update 1.12 Cracked
Warcraft III Reign Of Chaos Update 1.11
Warcraft III Reign Of Chaos Update 1.12 Cracked
ضمنا یه سری Map ها هستند که قابل اضافه شدن هستند.این Map ها رو بازی داستانیش تاثیری داره یا نه؟
بعد WarCraft III Reign Of Chaos و WarCraft III Reign Of Chaos ورژن جدیدی از این بازی اومده یا نه؟
ممنون از کسایی که به من جواب میدن:10::11:

aghamajid1369
28-03-2009, 17:25
سلام دوست من
پچ های اپدیت برای map های جدیدیه که میاد مثل dota all star اگه نصب نکنی نمیتونی اون map ها رو اجرا کنی
map ها هم نوع های مختلف دارن بعضی هاشون custom campaign اضافه میکنن بعضی ها هم map معمولی توی custom game
ولی هیچ کدوم روی campaign اصلی بازی تاثیر نمی ذاره

M A X I M U M
28-03-2009, 19:03
سلا م خدمت دوستان
من بازی warcraft رو با اینکه قدیمیه خیلی دوست دارم.(3- 4 سال پیش بازی کرده بودم).
بالاخره حال کردم و رفتم بازی warcraft collection رو از شرکت تکین نما گرفتم.
یه سری پچ ها هستند که من نمی دونم چطور استفادشون کنم.
طبق راهنمایی انگلیسیش که رفتم ارور میده.
اصلا این پچ ها به چه درد میخوره یعنی تو بازی شبکش تاثیر میزاره یا رو بازی داستانیش.
چند تا نمونه:
WarCraft III Frozen Throne 1.15 (New Neutral Hero)
( قهرمانی اضافه نشد!!!)
WarCraft III Frozen Throne Update 1.12 Cracked
Warcraft III Reign Of Chaos Update 1.11
Warcraft III Reign Of Chaos Update 1.12 Cracked
ضمنا یه سری Map ها هستند که قابل اضافه شدن هستند.این Map ها رو بازی داستانیش تاثیری داره یا نه؟
بعد WarCraft III Reign Of Chaos و WarCraft III Reign Of Chaos ورژن جدیدی از این بازی اومده یا نه؟
ممنون از کسایی که به من جواب میدن:10::11:
قهرمان جديد اضافه ميشه كه منظورش همون Hero ها هستند
همونطور كه ميدوني در Warcraft III Reign Of Chaos هر گروه سه تا قهرمان داره و در WarCraft III Frozen Throne هر گروه چهار قهرمان داره كه با اين پچ به هر كدام يه قهرمان جديد اضافه ميشه
در مورد نقشه ها هم بايد بگم فقط براي بازي شبكه و يا تك نفره هستش و ربطي به كمپين يا همون قسمت داستاني نداره
اميدوارم جوابتون رو گرفته باشيد

موفق باشيد

yuny61
29-03-2009, 00:22
ممنون از دوستان که جواب دادین.
ولی نگفتین که چرا تو اجرای پچ ارور میده.
اصلا پچ ها رو چطور باید اجرا کرد؟
و پچ هایی مثل WarCraft III Frozen Throne Update 1.12 تو داستان بازی تاثیر میزاره؟

havas_1980
29-03-2009, 01:38
ممنون از دوستان که جواب دادین.
ولی نگفتین که چرا تو اجرای پچ ارور میده.
اصلا پچ ها رو چطور باید اجرا کرد؟
و پچ هایی مثل WarCraft III Frozen Throne Update 1.12 تو داستان بازی تاثیر میزاره؟
پچ وقتی نصب میشه که ستاپ بازی دستکاری شده نباشه و در نتیجه کلیدهای رجیستری بازی موجود باشه.

در WarCraft III Frozen Throne یک کمپین فرعی (Bonus Campaign) وجود داشت که هنگام نصب فقط شامل یک بخش بود و هنگامی که این بخش رو به پایان میرسوندین عنوان شد که ادامه کمپین فرعی بعدا تکمیل خواهد شد. پچ ورژن 1.13 بخش 2 و 3 رو به این کمپین فرعی اضافه میکنه و اونو تکمیل میکنه نه پچ ورژن 1.12.

بازی WarCraft III Reign Of Chaos رو دوبار تکرار کردین!... خیر. WarCraft III Frozen Throne تنها نسخه تکمیلی هست و خبری از ادامه ساخت بازی نیست.

yuny61
29-03-2009, 10:46
پچ وقتی نصب میشه که ستاپ بازی دستکاری شده نباشه و در نتیجه کلیدهای رجیستری بازی موجود باشه.

در warcraft iii frozen throne یک کمپین فرعی (bonus campaign) وجود داشت که هنگام نصب فقط شامل یک بخش بود و هنگامی که این بخش رو به پایان میرسوندین عنوان شد که ادامه کمپین فرعی بعدا تکمیل خواهد شد. پچ ورژن 1.13 بخش 2 و 3 رو به این کمپین فرعی اضافه میکنه و اونو تکمیل میکنه نه پچ ورژن 1.12.

بازی warcraft iii reign of chaos رو دوبار تکرار کردین!... خیر. Warcraft iii frozen throne تنها نسخه تکمیلی هست و خبری از ادامه ساخت بازی نیست.

ممنون جوابتون کامل بود.:11:
پس این پچ ها بدرد نمی خورن چون ستاپ بازی دستکاری شده ؟

havas_1980
29-03-2009, 14:09
ممنون جوابتون کامل بود.:11:
پس این پچ ها بدرد نمی خورن چون ستاپ بازی دستکاری شده ؟
البته باید دقت کنین که برای نصب پچ لازم هست که فایل اجرایی بازی کرک نشده باشه چون همون مورد هم باعث میشه پچ بازی نصب نشه. پس شما بازی رو نصب کنین ولی کرک نکنین بلکه اقدام به نصب پچ بازی کنین بعد کرک همین پچ رو نصب کنین.

yuny61
04-04-2009, 15:32
بازی warcraft iii reign of chaos رو دوبار تکرار کردین!... خیر. Warcraft iii frozen throne

یه بار دیگه تا آخر رفتم هنوز هم حال خاص خودشو داره.
امیدوارم که باز به زهمین سبک ورژن جدیدشو بسازن.
من که بیسبرانه منتظر سال 2011 هستم که فیلمشو ببینم:11:

*Necromancer
04-04-2009, 19:02
گفتی یه پچی نصب کردی قهرمان اضافه نشد!
این قرمانای اضافه که تو پچ های سریر یخی میان تو ساختمون tavern که تو بیشتر نقشه ها هست اضافه می شن مثل fire lord ... (می ری یه پولی بهشون می پردازی میان تو ارتشت و اگه بمیرن هم باید از Altar خودت دوباره احیا شون کنی!)
سی دی های بازی رو هم نگه دار تا وقتی پچ جدید اومد لازم می شه چون بعد از نصب پچ جدید روی بازی باید دوباره سی دی "سریر یخی" رو نصب کنی!
برای استفاده از مپ ها هم اونا رو اول دانلود می کنی بعد می ریزی تو فولدر Map تو خود فولدر بازی...
برای بازی آنلاین هم حتما باید آخرین پچ رو داشته باشی(آخرین باری که بازی کردم 1.21a بود) و یه سروری هم بود که با ابزی کپی می شد توش بازی کرد به اسم GG که الان یادم رفته نرم افزارش رو باید از کجا می گرفتی:31:
تنها خبری هم که از نسخه جدید بازی هست اینه که تو امضامه:31:(معتبره:31:)
اگه سوال دیگه ای هم هست بپرس!

ali_ranger22
04-04-2009, 19:28
آخرین پچ 1.23a هست که من نصبش کردم ... جالبه که کلا کرک نخواست ! یعنی بازی رو از اول نصب کردم بعد پچ رو نصب کردم بدون کرک داره کار میکنه :blink:

havas_1980
04-04-2009, 20:25
آخرین پچ 1.23a هست که من نصبش کردم ... جالبه که کلا کرک نخواست ! یعنی بازی رو از اول نصب کردم بعد پچ رو نصب کردم بدون کرک داره کار میکنه :blink:کاملا این حرف درسته و نصب پچ ورژن 1.21b و بعدش باعث بی نیاز شدن اجرای بازی به سی دی میشه. (در فایل متنی Patch.txt, محل نصب بازی عنوان شده)

نکته قابل توجه اینکه در زمان انتشار همین پچ, برای بازی StarCraft پچ مشابه ای - ورژن 1.15.2 - منتشر شد که نیاز بازی به سی دی, برای این بازی رو هم برداشت.

yuny61
05-04-2009, 01:32
اگه سوال دیگه ای هم هست بپرس!

مشکل من اینه که همونطور که دوستمون گفتن برای نسب پچ نباید بازی کرک بشه.
خوب من dvd بازیم کرک شده هستش و نمیتونم بازی پچ هاشو نسب کنم:13:

aghamajid1369
05-04-2009, 01:38
شاید خود پچ ها روی بازی از قبل نصب شده مثل مال من

*Necromancer
05-04-2009, 01:57
خوب مال منم کرک شده بود ولی آپدیت شد! تازه ستاپش هم ارجینال نبود!!! یه ستاپی بود وقتی بازش می کردی صدای دمبَل دیمبُل می اومد مال تو هم همونه؟:31:
برو تو بازی ببین پایین سمت راست عدد ورژن بازی رو نوشته اگه درسته که دستش نزن اگرم نادرسته بیا به من بگو وقتی رو ستاپ پچ کلیک می کنی چه اخطاری می ده!

samadian
13-12-2009, 15:44
سلام آقا
4كر
آقا من در به در2مباله نسخه هاي اصل وارم
همونايي كه روشون پچ ميشه نصب كرد
خودمم الان تهران نيستم جور كنم
هر جاييم ميگردم رو وب يا نيست يا اگرم هست لينكش رو ورداشتن
بعدشم لامسب اين وارو هركسي سر در نمياره كه ميگم نسخه خام بفهمه چي ميگم
خلاصه ممنون ميشم يه نسخه خام از وار 3 و فروزن ترون رو بزاريد
فايلاي پچشم خودم دارم
توروخدا هم لينك در به در كننده نظارين از اين سايت به اون سايت بشيم يه چي بزاريد كليك كردم درجا دي ال بشه مردم انقد گشتم
دمت جيز دادا

Gregar
13-12-2009, 21:10
سلام آقا
4كر
آقا من در به در2مباله نسخه هاي اصل وارم
همونايي كه روشون پچ ميشه نصب كرد
خودمم الان تهران نيستم جور كنم
هر جاييم ميگردم رو وب يا نيست يا اگرم هست لينكش رو ورداشتن
بعدشم لامسب اين وارو هركسي سر در نمياره كه ميگم نسخه خام بفهمه چي ميگم
خلاصه ممنون ميشم يه نسخه خام از وار 3 و فروزن ترون رو بزاريد
فايلاي پچشم خودم دارم
توروخدا هم لينك در به در كننده نظارين از اين سايت به اون سايت بشيم يه چي بزاريد كليك كردم درجا دي ال بشه مردم انقد گشتم
دمت جيز دادا

ٌٌfrozen trone رو نداشتم ولی نسخه قبلش رو دارم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وشاره
03-03-2010, 22:30
این پـــــــــــــــــچ بی صاحاب رو باید جوری باید نصبش کرد ؟

وقتی میخام نصب کنم ارور میده دو تا گزیــــــــــنه هم میاد<< SHOW DETALIS و OK

چی کارش کنم

ɭʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻ ʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃ ʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅ ɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻ ʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃʅɻʃ ʅ

death knight
18-10-2010, 10:32
دوستان اخرین پچ رو از کجا میتونم دانلود کنم و کدوم پچ هست

Arrowtic
18-10-2010, 13:38
1.24e هستش و از سايت خوده بليزارد ميشه دانلود كردش.يا از برنامه ي Warcraft Version Switcher استفاده كن.
آموزش كامل در پست اول تاپيك Dota Allstars نوشته شده توسط خودم.سوالي بود در خدمتم.:11:

kevin.
05-11-2014, 00:33
با سلام
بنده نسخه Frozen Throne رو بازی کردم وقتی به ACT2 رسیدم نوشت To be Continue به سایت blizard..com سربزنید و دو کمپین رو دریافت کنید
ورژن بازی 1.23 هستش انگار بازی تکمیل نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی روی کمپین دوم کلیک میکنم اشکال بالا رو میده!!!
این تو بخش Bonus compain هستش.

لطفا راهنمایی کنید