PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن ويروس كش نود 32

ffatima48
28-03-2009, 14:49
سلام. يه كامپيوتر ويروس گرفته و ويروس كش روش نصب نميشه. حتما بايد ويندوز عوض كنم يا راهي هست؟

Masоud
28-03-2009, 14:53
سلام. يه كامپيوتر ويروس گرفته و ويروس كش روش نصب نميشه. حتما بايد ويندوز عوض كنم يا راهي هست؟
سلام
می دونی چه نوع ویروسیه ؟
آخه ویروس های بر اساس فعالیت هاشون راههای مختلفی برای از بین بردنشون وجود داره.

p30 vahid
28-03-2009, 20:57
حتما که نباید انتی ویروس نصب کنی از انتی ویروس های پرتابل یا بدون نیاز به نصب استفاده کن

یا از ویروس یابهای انلاین استفاده کن(البته باید سرعت اینترنت بالایی داشته باشی)

معمولا ویروس ها در سیستم پروسه هایی ایجاد می کنن که مانع از نصب انتی ویروس میشه شما می تونید سرویسهای مشکوک رو غیر فعال کنید بعدا انتی ویروس نصب کنید البته ممکنه که پاک نشن به همین دلیل گفتم غیرفعال کنید

از سیستم ریستوره هم متونید استفاده کنید و ویندوزتون رو به حالت قبل برگردونین البته اگه غیر فعالش نکردین اون هم احتمال جواب دادنش خیلی کمه

در اخر هم اسم ویروس رو بفهمید و در گوگل سرچ کنید تا راه های از بین برن دستی اونو پیدا کنید

saeed774
28-03-2009, 21:41
شما اين فايل رو اجرا کن ببين مشکلت حل ميشه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

picher_s
28-03-2009, 22:00
سلام
در پست 1 تاپيك زير براي شما يه راه حل وجود داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشيد.

sheivan6220
30-03-2009, 07:21

داخل my computer داخل منوي tools بعد option برين گزينه show hidden رو فعال كنيد بعد دوتا گزينه زير show hidden كه اولش با hidden شروع ميشه رو تيكهاشون رو برداريد.داخل يه درايو بجز c برين ببينيد ويروستون kazmgheyz هست يا Autorun يا.....
اگر ويروسي ديديد ويندوز سيستمتون رو عوض كنيد و بعد از اينكه نصب تموم شد هيچ درايوي رو باز نكنيد و سي دي nero6 رو بزاريد و نصب كنيد.يادتون باشه هيچ درايوي رو باز نكنيد.بعد برنامهnero رو باز كنيد و گزينه اي كه براي رايت سي دي ديتا هست رو بزنيد بعد برين داخل درايوهاي بجز درايو سي و فايلهاي ناشناخته رو پاك كنيد.اگر پوشه newfolder.exe هم ديديد پاك كنيد.
موفق باشيد  

mashti2007
07-04-2010, 17:48
برو سايت كاسپارسكي از آنجا فايل free virus removal را دانلود كن ويروسها را بكش بعد ويروس كش نصب كن

shepesh206
03-09-2012, 21:03
سلام من ویندوز سون تازه نصب کردم و کل درایو ها رو فرمت کردم ولی هر نسخه از نود رو که میخاوام نصب کنم ارور میده تو مرحله ننصبش ..چرا ؟؟ ایا تنظیمات خاصی داره

الان یه دونه دیگه از همین سایت دان کردم . ارور میده میگه سی پی یو شما سازگاری نداره ! یه نسخه دیگش تا وسطش میرفت بعد ارور کنسل میداد ...کسی میدونه علت چیه ؟!

*Batman*
04-09-2012, 15:15
سلام من ویندوز سون تازه نصب کردم و کل درایو ها رو فرمت کردم ولی هر نسخه از نود رو که میخاوام نصب کنم ارور میده تو مرحله ننصبش ..چرا ؟؟ ایا تنظیمات خاصی داره

الان یه دونه دیگه از همین سایت دان کردم . ارور میده میگه سی پی یو شما سازگاری نداره ! یه نسخه دیگش تا وسطش میرفت بعد ارور کنسل میداد ...کسی میدونه علت چیه ؟!

این پست ها رو ببینید :

یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چهار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])