PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه massege box برا نشون دادن مؤفقيت يا قبول درخواست

eli23
28-03-2009, 11:34
سلام .برا پيغام خطا دوستان گفتن تو يه تگ جاوااسكريپت تابع alert(); بذارم مرسي گذاشتم وجواب گرفتم.حالا ميخوام بهم يه تابع برا پيغاماي عادي مثل successبده كه اون علامت danger نباشه. برنامه ام با php است .مرسي.

as13851365
04-04-2009, 19:33
برای نمایش پیغام می تونی از جاوااسکریپت استفاده کنی که برای این کار هم می تونی از دستورات زیر استفاده کنی :

پنجره Alert

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پنجره Confirm

پنجره prompt

یک راه هم این است که خودت یک پنجره جدید باز کنی و متن و مدل پیغام رو خودت مشخص کنی و نتیجه را به پنجره اصلی ارسال کنی ( چیز زیادی در این باره نمی دونم وگر نه این رو هم می گفتم )

eli23
05-04-2009, 23:32
سلام من اينكارو برا پيغام خطا كردم كه دوستان تو همين سايت راهنماييم كرده بودن حالا برا پيغام مثلاً مؤفقيت مثل مثلاً همين boxي كه وقتي خروجو ميزنيم ازمون سؤال ميكنه آيا واقعاً ميخواين خارج شين يه علامت سؤالم داره.ولي من ميخوام يه همچين boxي برا قبول درخواست يا همون موفقيت بده.مثلاً برا پيغام خطا كد زيرو نوشتم تو شرطم كه با php است(تو تگ php است)جواب ميده يهboxباز ميشه كه علامت ! تو يه مثلث كنارشه(همون علامت danger). البته هر سه حال سؤالو پيغام خطا و موفقيتو با خود جاوا تو NetBean IDE با دستوراتJOptionPane.showMessageDialog نوشتم جواب ميده ولي اينجا چون بايد تگ جاوا اسكريپت استفاده كنم جواب نميده. اينم كدم:

<?php

.

.

.

.

.If($a==0)

{

Echo<"script language='javascript'>

Alert('try again!');

</script>";

.

.

.

?>

در ضمن مرسي از توجهتون
برا اين مطلب آخري هم كه گفتين بايداكشن فرمتونو اون صفحه ي مربوط به پيغام بذارين ولي با اين كار با زدن هربا دكمه چه مؤفقيت آميز چه غير آن به آن صفحه ميرود البته ميتونين تو اون صفحه شرط بذاترين ولي چون من حالتاش زياده اينكارو نكردم.