PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ادمين اوليه و ادمين هاي بعدي

Haj_Amoo
28-03-2009, 09:42
تا اونجايي كه من مي دونم ادميني كه موقع نصب ويندوز تعريف ميشه اختيارات بيشتري نسبت به ادمين هايي كه بعدا ايجاد ميشن رو داره.
اگه ما يه ادمين اوليه داشته باشيم و يه ادمين ديگه و ادمين اوليه رو حذف كنيم و به جاش ادمين ديگه اي بسازيم ، اونوقت دو تا ادمين داريم كه اختياراتشون مساوي هست ولي هيچ كدوم اختياراتشون به اندازه ادمين اصلي نيست.
حالا اگه من بخوام يكي از اون ادمين هاي رو مثل ادمين اوليه بكنم چي كار بايد انجام بدم؟

Cyberlife
28-03-2009, 10:55
میشه بگید اختیارات آدمین اولیه در چه مواردی بیشتر از آدمینهای بعدی است یا تفاوت اینها در چه مواردی است

Haj_Amoo
28-03-2009, 11:03
میشه بگید اختیارات آدمین اولیه در چه مواردی بیشتر از آدمینهای بعدی است یا تفاوت اینها در چه مواردی است

اين چيزيه كه خودم امتحان كردم.
من اگه با يه ادمين عادي يه فايل رو رمز گذاري كنم (با ويندوز كه رنگ فايل ها سبز ميشه) فقط كسي كه با يوزر من لوگ ان بشه ميتونه اون فايل ها رو ببينه و يوزر هاي ديگه (چه ادمين و چه ليميتد) نمي تونن اونو ببينن. ولي يوزر ادمين اصلي توي حالت Safe Mode علاوه بر اين كه اونا رو ببينه ميتونه اونا رو Decrypt هم بكنه.

Mojtabaf
01-04-2009, 22:38
اصلا شما نمیتونین اون ادمینی که ویندوز اتوماتیک میسازه رو پاک کنید ! ( امکان نداره اجازه این کار رو به شما بده ! امتحان کنید )

چون اون وقت کامپیوتر بدون ریشه میشه !

و به نظر من نمیشه یکی مثل اون ساخت و کلا باید یکی از اون ادمین باشه !

Cyberlife
06-04-2009, 12:53
خوب اگه این طور باشه که بتونیم به فایلهای کاربران عادی دسترسی داشته باشیم اونم در حالت رمز که خیلی خوبه ، البته همانطوری که از اسمش بر می یاد اگه آدمین نتونه چنین کارهایی رو انجام بده پس دیگه چرا اسمش رو گذاشتن آدمین پس میتونه به تمام فایلهای کاربران که به وسیله ویندوز رمز گذاری شده دسترسی داشته باشه ، ببینم در مورد آدمینهای دیگه یعنی همونهایی که بعد نصب ویندوز تعریف میشوند هم چنین امکانی وجود داره ؟