PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار GoogleToolbar 6

Asali
28-03-2009, 06:34
در خواست گوگل تولبار نسخه 6با سلام
همانطور كه می‌دونید سایت گوگل اجازه دانلود به كاربران ایرانی را نمی‌ده. و نسخه جدید اینترنت اكسپلورر هم در هنگام اجراء جدیدترین گوگل تولبار را می‌خواد. من هرچه تلاش كردم نتونستم گوگل تولبار جدید نسخه6 بطور كامل از سایتهای مختلف بگیرم. همه سایتها لینك دانلود از خود گوگل را داده‌اند. البته از سابت filehippo یك نسخه 6 را با حجم 203 كیلو بایت گرفتم كه آن هم هنگام نصب پیغام خطا میده. فكر كنم می‌خواد به سایت گوگل متصل بشه و از آنجا دانلود كنه
اكر ممكنه لینك گوگل تولبار جدید نسخه 6 را بطور كامل برام قرار بدید. ممنونم
تذكر: لینك دانلود از سایت خود گوگل نباشه كه اجازه دانلود را به ما ایرانی‌ها از داخل ایران نمیده.

huti_421
28-03-2009, 18:28
به خاطر Beta بودنش بیشتر سایت های معروف از خود گوگل لینک دادن و هنوز offline isntaller اش ساخته نشده

کافیه با یکی از نرم افزار های تغییر IP ، IP تون رو عوض کنید و بعد با خیال راحت اون رو نصب کنید مثل پروکـسی ، وی پی ان و ...

Asali
28-03-2009, 20:33
به خاطر beta بودنش بیشتر سایت های معروف از خود گوگل لینک دادن و هنوز offline isntaller اش ساخته نشده

کافیه با یکی از نرم افزار های تغییر ip ، ip تون رو عوض کنید و بعد با خیال راحت اون رو نصب کنید مثل پروکـسی ، وی پی ان و ...

با تشكر از شما اگه میشه بیشتر راهنمایی كنید. نام نسخه جدید نرم افزار مربوطه را نیز بطور كامل بگید. فكر كنم از همین امروز نسخه 6 از حالت بتا خارج شده به این آدرس نگاه كنید.

huti_421
29-03-2009, 23:19
Download Google Toolbar 6 Beta for Internet Explorer

فکر می کنم باید یه خورده صبر کنید تا نسخه ی نهایی به صورت آفلاین بیاد

برای نرم افزار های تغییر ip که بهشون میگن پروکـسی اینجا نمیشه بحث کرد چون خلاف قوانینه

عطارد
05-06-2009, 09:52
من با نرم افزار ِ اسمشو نبر وارد سایت گوگل شدم و به مرحله ی تاوید شرایط هم رسیدم ولی از اون جلوتر نمی ره.

amirpers
21-06-2009, 11:54
دوستان میشه لینک نسخه کامل ورژن 6 رو برای IE بذارید ؟
نسخه ای که برای نصب احتیاج به آنلاین بودن نداشته باشه.