PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای دانلود عکس های یک سایت (هاست)

hosiyar
27-03-2009, 21:11
سلام.
یه نرم افزار خوب و قدرتمند میخوام که تمام عکس های یه سایت (هاست) رو دانلود کنه . یعنی آدرس اون هاست که توش یه عالمه عکس هست رو بدم و اون نرم افزار همه عکس های اون رو دانلود کنه .

یه نکته ای هم که هست اینه که بتونه ، مثلا اگر آدرس "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" رو بهش میدم ، عکس های "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" رو هم دانلود کنه .

ممنون میشم کسی همچین نرم افزاری بهم معرفی کنه.

farshif
27-03-2009, 21:36
از این برنامه استفاده کنید. باید تو تنظیماتش ست کنید که فقط عکس ها رو دانلود کنه
Offline Explorer Enterprise 3.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohsen6558
27-03-2009, 21:47
نرم افزار پیشنهادی تایید می شه
دوست عزیز الگوریتم به صورتی هست که عکس هایی رو که بهش لینک دادن رو می تونه دانلود کنه

ehsankalak
27-03-2009, 22:25
با IDM هم خيلي راحت ميشه فقط کافيه تو قسمت file type پسوند مورد نظرتونو انتخاب کنيد

omidmet
27-03-2009, 23:38
سلالم من تازه عضو شدم نمیدونم از کجا شروع کنم
یک لب تاب سونی وایو مدل وی جی ان -سی آر13 تی دارم -ویندوز اکس بی داشت تبدیل به ویستا کردم ولی دوربین و دکمه های بلی یر رو لب تابم از کار افتاده لطفا کمکم کنید.
امید وارم وئقتی راه افتادم من هم به دیگران کمک کتنم.
با تشکر از شما عزیزانomidmet

ehsankalak
28-03-2009, 00:43
سلالم من تازه عضو شدم نمیدونم از کجا شروع کنم
یک لب تاب سونی وایو مدل وی جی ان -سی آر13 تی دارم -ویندوز اکس بی داشت تبدیل به ویستا کردم ولی دوربین و دکمه های بلی یر رو لب تابم از کار افتاده لطفا کمکم کنید.
امید وارم وئقتی راه افتادم من هم به دیگران کمک کتنم.
با تشکر از شما عزیزانomidmet
خوش اومدي دوست عزيز :11: شما احتمالا درايوراي مربوط به لپ تاپ رو براي ويستا نصب نکردي پس اينجا مطرح کني بهتره !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hosiyar
28-03-2009, 11:08
دستتون درد نکنه . کارم راه افتاد اساسی .