PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک (درایو 40 گیگی رو fat32 کردم حالا دیگه نمیخوندش)

kasesang
27-03-2009, 19:51
سلام

راستش رو بخواین من نمیدونستم که fat32 درایوهای بالاتر از 32 گیگ رو پشتیبانی نمیکنه
برا همین وقتی میخواستم ویندوز 98 رو نصب کنم دکی از درایوهام رو که 40 گیگ بود رو با paragon patition manager توی سی دی hiren به fat32 تبدیل کردم.
حالا هر کار می کنم نه دیگه خونده میشه و نه هم تبدیل به ntfs
با اکثر نرم افزارهای معروف که توی سی دو هیرن هست هم check disk کردمش ولی نشد . با داس هم چک دیسک کردم ولی باز هم نشد.

تو رو خدا یکی راهنماییم کنه چون 20 گیگ اطلاعات روش داشتم

iraniran2
28-03-2009, 01:28
با برنامه partition magic ببين ميتوني كاري بكني توي همون هيرن هست.

kasesang
28-03-2009, 12:58
نه
من که گفتم با تمام برنامه های توی سی دی هیرن امتحان کردم ولی نشد
تو رو خدا یکی یه کمکی کنه

kasesang
03-04-2009, 13:35
نمی خواد زحمت بکشین.می ترسم بهتون فشار بیاد ...:27:
فرمت کردم رفت:41:
البته قبلش با easy recovery ریکاور کردم (توپ) همش رو ریکاور کرد:5:
ریکاور خود سی دی هیرن:5:

CONFELECT
04-04-2009, 00:24
تو با این کار دوتا مشکل درست کردی یکی عوض کردن فرمت یکی هم از بین بردن اطلاعات. حالا سه تا راه بهت میگم :
یک: هاردو به یه سیستم دیگه که با xp کار میکنه وصل کن ببین xp میتونه کاری کنه یا نه؟
دوم: با درایو ایمج یه ایمج از یکی از درایوات بگیر بعد بریز رو همون درایو که به همش ریختی پارتیشنش رو از بین میبره بعد بیا تو محیط ویندوز پارتیشنش کن .
سوم : آخر کار که فرمت کردی اطلاعات اون پارتیشنو میتونی ریکاوری کنی.اگه 40 گیگ اطلاعات از توش دراومد تعجب نکن.بشین خاطرات قبل رو مرورکن.
اینجا فقط یه نکته میمونه واون اینه که باید نرم افزار درایو ایمیج رو گیر بیاری که حتما میتونی .اگه یه سی دی ویندوز xp دابل آپ پیدا کنی کارت راحت تره.