PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل با پخش بعضی فایلها در KMPlayer دارم لطفا" راهنمایی کنید

reza,n
27-03-2009, 18:50
با سلام:
موقع با پخش بعضی فایلها در KMPlayer پیغام زیر ظاهر میشه لطفا" راهنمایی کنید علت چیه و چکار باید انجام بدم.در ضمن من از ورژن پرتابل استفاده میکنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم

reza,n
28-03-2009, 08:03
اینو هم خدمتتون ذکر کنم که فایلها رو از سایت Youtube گرفتم.خیلی ها رو پخش میکنه و یه تعداد رو پخش نمیکنه!!!!! البته فایلها سالمند و realplayer اجرا میشن ولی نمیدونم چرا KMPlayer پخششون نمیکنه!!!!!!!!!!لطفا" راهنمایی کنید.
ممنونم

hoka2006
28-03-2009, 08:37
من که عکسو ندارم ولی احتمال زیاد به خاطر پرتابل بودنه .

nw_nk
28-03-2009, 08:41
با سلام:
موقع با پخش بعضی فایلها در KMPlayer پیغام زیر ظاهر میشه لطفا" راهنمایی کنید علت چیه و چکار باید انجام بدم.در ضمن من از ورژن پرتابل استفاده میکنم.

...

ممنونم

اینو هم خدمتتون ذکر کنم که فایلها رو از سایت Youtube گرفتم.خیلی ها رو پخش میکنه و یه تعداد رو پخش نمیکنه!!!!! البته فایلها سالمند و realplayer اجرا میشن ولی نمیدونم چرا KMPlayer پخششون نمیکنه!!!!!!!!!!لطفا" راهنمایی کنید.
ممنونم

سلام.

فایل های دریافتی از Youtube کاملا استاندارد نیستند و گاها ناقص دریافت میشن. که نتیجه اش میشه عدم پخش فایل ها در بعضی پلیر ها. در این موارد هم همونجوری که خودتون اشاره کردید بهترین راه استفاده از برنامه جایگزین برای پخش اون فایله. خود من معمولا فایل هارو با GOM و بعد با KM و اگر نشد با VLC و در نهایت با بسته K Lite پخش می کنم.

موفق باشید.

reza,n
28-03-2009, 13:12
دوست عزیزم این نرم افزار gom دیگه چیه؟؟؟میشه معرفی کنید.
در ضمن اگه نسخه نصبیش رو نصب کنم(منظورم پرتابل نباشه) و آپدیتش کنم آیا مشکلم حل میشه؟؟؟
ممنونم