PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاهش سرعت zip-unzip

alirafaat
27-03-2009, 16:25
سلام

من برای اکستراکت فایل های رار از وین رار استفاده می کنم

امروز در هنگام اکستراکت یک فیلم (که در 8 قسمت بود (البته هر قسمت سایز مختلفی داشت و با این که می دونستم چیز خاصی ازش در نمیاد ولی باز این کار رو کردم) ) سرعت اکستراکت یکباره کم شد

و بعد از اون این سرعت کم باقی موند- در حالت عادی یه فیلم رو در زمان متوسط 50 ثانیه اکستراکت می کردم ولی حالا زمان اکستراکت به 7-8 دقیقه رسیده-

رستارت ویندوز-انیستال و دوباره اینستال کردن winrar - استفاده از یه نرم افزار دیگه مثل پور ارشیور ویا وین زیپ مشکل منو حل نکرد

تست cpu , ramu , ram هم با نرم افزار . کاهش قدرت رو نشون نمیده

ایا باید ویندوز عوض کنم؟

با تشکر

nw_nk
28-03-2009, 08:49
سلام

من برای اکستراکت فایل های رار از وین رار استفاده می کنم

امروز در هنگام اکستراکت یک فیلم (که در 8 قسمت بود (البته هر قسمت سایز مختلفی داشت و با این که می دونستم چیز خاصی ازش در نمیاد ولی باز این کار رو کردم) ) سرعت اکستراکت یکباره کم شد

و بعد از اون این سرعت کم باقی موند- در حالت عادی یه فیلم رو در زمان متوسط 50 ثانیه اکستراکت می کردم ولی حالا زمان اکستراکت به 7-8 دقیقه رسیده-

رستارت ویندوز-انیستال و دوباره اینستال کردن winrar - استفاده از یه نرم افزار دیگه مثل پور ارشیور ویا وین زیپ مشکل منو حل نکرد

تست cpu , ramu , ram هم با نرم افزار . کاهش قدرت رو نشون نمیده

ایا باید ویندوز عوض کنم؟

با تشکر

سلام.

1- تازگی ها هاردتون در نوشتن اطلاعات غیر عادی کند نشده؟ مثلا در کپی فایل؟
2- در هر Extract ای اینجوری عمل میکنه؟ سیستمتون عملیات دیگه ای رو کند انجام نمیده؟
3- رمتون فضای آزاد داره؟
4- در هنگام Extract با Task Manager منابع مثل CPU و Ram رو چک کنید ببینید بهینه استفاده میشن؟

alirafaat
01-04-2009, 01:38
سلام.

1- تازگی ها هاردتون در نوشتن اطلاعات غیر عادی کند نشده؟ مثلا در کپی فایل؟
2- در هر extract ای اینجوری عمل میکنه؟ سیستمتون عملیات دیگه ای رو کند انجام نمیده؟
3- رمتون فضای آزاد داره؟
4- در هنگام extract با task manager منابع مثل cpu و ram رو چک کنید ببینید بهینه استفاده میشن؟

سلام

ببخشید چند روزی نبودم

من چند تا (5تا ) هارد دارم این مشکل برای یکی از هارد هام پیش اومده

سرعت کپی پیست هم کم شده ( 3.5 )

البته این مشکا چند وقت پیش برای یکی از هاردهای دیگه پیش اومد ولی با تغییر درگاه ساتای روی مادر بورد درست شد اما حالا هر چی تغییر میدم درست نمی شه

رم (2گیگ ) و پروسس ها مشکلی ندارند

با تشکر

nw_nk
01-04-2009, 07:27
سلام

ببخشید چند روزی نبودم

من چند تا (5تا ) هارد دارم این مشکل برای یکی از هارد هام پیش اومده

سرعت کپی پیست هم کم شده ( 3.5 )

البته این مشکا چند وقت پیش برای یکی از هاردهای دیگه پیش اومد ولی با تغییر درگاه ساتای روی مادر بورد درست شد اما حالا هر چی تغییر میدم درست نمی شه

رم (2گیگ ) و پروسس ها مشکلی ندارند

با تشکر

خوب این Extract رو روی هارد دیگری انجام دادید؟

کلا فایل ZIP رو Move کنید به هارد دیگه و اونجا تست کنید.

alirafaat
04-04-2009, 22:14
سلام

روی هاردهای دیگه این مشکل رو ندارم (موو کردن هم چند 10 دقیقه ای طول می کشه )

nw_nk
04-04-2009, 22:32
سلام

روی هاردهای دیگه این مشکل رو ندارم (موو کردن هم چند 10 دقیقه ای طول می کشه )

سلام.

خوب مشخص شد که هاردتون عمرش رو کرده.

Format و Low Level Format رو امتحان کنید. شاید فرجی بشه.