PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با صدا

r0zeabi
27-03-2009, 10:47
سلام
صداي كامپيوتر من مدتيه تنظيم نيست مثلن صداي فيلم يا موزيك انگار تو كامپيوترم ميپيچه (شايد توصيف خوبي نكردم:2:) با اسپيكر ديگه هم امتحان كردم ولي باز همونطوريه تنظيمات صدا تو control panel رو هم دستكاري كردم فايده اي نداشت
آيا مشكل از مادربورده يا تنظيمات بايوس مشكل داره ؟ اگه كارت صدا بذارم درست ميشه؟
كارت صداي من onboard و realtek است

ممنون ميشم زودتر جواب بدين چون خيلي اين روزا لازمش دارم

عيدتان مبارك:11:

vioman
28-03-2009, 10:59
سلام
صداي كامپيوتر من مدتيه تنظيم نيست مثلن صداي فيلم يا موزيك انگار تو كامپيوترم ميپيچه (شايد توصيف خوبي نكردم:2:) با اسپيكر ديگه هم امتحان كردم ولي باز همونطوريه تنظيمات صدا تو control panel رو هم دستكاري كردم فايده اي نداشت
آيا مشكل از مادربورده يا تنظيمات بايوس مشكل داره ؟ اگه كارت صدا بذارم درست ميشه؟
كارت صداي من onboard و realtek است

ممنون ميشم زودتر جواب بدين چون خيلي اين روزا لازمش دارم

عيدتان مبارك:11:

دوست عزیز منظور شما از پیچیدن صدا چیه؟

r0zeabi
28-03-2009, 12:41
دوست عزیز منظور شما از پیچیدن صدا چیه؟

انگار يك افكت روي صدا ي كامپيوترم ايجاد شده كه خوب تشخيص داده نميشه و مثل صدا كه تو كوه مي پيچه اينطوريه

مشكل من اينكه نميدونم مشكلم سخت افزاريه يا نرم افزاري!!

vioman
29-03-2009, 01:08
انگار يك افكت روي صدا ي كامپيوترم ايجاد شده كه خوب تشخيص داده نميشه و مثل صدا كه تو كوه مي پيچه اينطوريه

مشكل من اينكه نميدونم مشكلم سخت افزاريه يا نرم افزاري!!

دوست عزیز
به احتمال 90 درصد مشکل شما نرم افزاریه

من 2 تا احتمال میدم
اول وارد مستر ولوم ها بشید (دبل کلیک روی آیکون بلندگو در تسک بار)
در قسمت 3D Sound / Advance تیک 3D رو بر دارید.

اگر درست نشد وارد تنظیمات کارت صوت در کنترل پنل بشید و در قسمت اکولایزر همه ی موارد رو در حالت عادی قرار بدید ،
حالت های پیش فرضی برای افکتیو کردن صدا در نرم افزار های کارت صوت تعبیه شده که صدای سیستم شما روی اون حالت قرار گرفته.

موفق باشید:11:

r0zeabi
31-03-2009, 21:46
Viomanجان
دستت درد نكنه مشكلم حل شد