PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب smf

miladpc
27-03-2009, 02:11
سلام
من یه هاست رایگان از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفتم و می خوام روش smf نصب کنم .فایلهای مربوطه رو از طریق FTP کپی کردم تو دومین . اون فایلهایی که گفته رو هم 777 کردم . اما موقع نصب صفحه اتصال به FTP که میاد خطا میده و رد نمیشه
تو این قسمت باید چکار کنم ؟
و اینکه برای پایگاه داده SMF باید کار خاصی بکنم ؟
ممنون .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eblis_boy1386
27-03-2009, 17:56
سلام
من یه هاست رایگان از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفتم و می خوام روش smf نصب کنم .فایلهای مربوطه رو از طریق FTP کپی کردم تو دومین . اون فایلهایی که گفته رو هم 777 کردم . اما موقع نصب صفحه اتصال به FTP که میاد خطا میده و رد نمیشه
تو این قسمت باید چکار کنم ؟
و اینکه برای پایگاه داده SMF باید کار خاصی بکنم ؟
ممنون .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين يوسر نيم ديتا بيس رو بايد درست وارد كنيد..

مثلا دامنه من p30world.com است

databse name : example p30world_bahar

miladpc
27-03-2009, 19:59
دامنه من bahar.uuuq.com هستش . با یوزر bahar
یک دیتا بیس با یوزر miladpc ساختم که خودش تبدیل کرد به bahar_miladpc و اسم دیتابیس هم bahar_dbase هستش.
من تو این صفحه اتصال به ftp با ید یوزر و پسورد هاست رو بدم یا دیتا بیس؟ هر کدوم رو که میدم خطا میگیره .

araznet
28-03-2009, 21:25
سلام

تو قسمت اف تي پي اصلا لازم نيست كه چيزي بنويسي

فقط مشخصات ديتا بيس رو بنويسي مي توني نصب كني

اگه نتونستي پي ام بده برات نصب كنم

ولي پيشنهادم اينه كه از هاست فري استفاده نكني

اين آي دي منه araz_shatel@yahoo.com

eblis_boy1386
29-03-2009, 00:29
دامنه من bahar.uuuq.com هستش . با یوزر bahar
یک دیتا بیس با یوزر miladpc ساختم که خودش تبدیل کرد به bahar_miladpc و اسم دیتابیس هم bahar_dbase هستش.
من تو این صفحه اتصال به ftp با ید یوزر و پسورد هاست رو بدم یا دیتا بیس؟ هر کدوم رو که میدم خطا میگیره .

بايد ديتا بيس رو بدي.. اصلا به ftp كار نداره عزيز:40:

miladpc
30-03-2009, 21:17
ممنون مشکلم حل شد ، مشکل از هاست بود از سایت vatangig گرفتم درست شد . اصلا اون صفحه دیگه نیومد مستقیم رفت سراغ نصب .