PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید پردازنده

diva boy
26-03-2009, 22:22
با عرض سلام و آرزوی سال خوش من قبلا قصد ارتقای سیستمم را با این قطعات داشتم پردازنده AM2 - ATHLON 64 Bit X2 Dual Core 5600+ رم KINGSTON - 1GB – 800 و پاور GREEN - GP380A real و مادربرد abit amd nf-m2pv یا مادربرد EliteGroup - GeForce6100SM-M را داشتم اما امروز پردازنده ای به نام AM2+ Phenom 7750 - 2.7GHz را دیدم به قیمت 75 هزار تومان که 3 هزار تومان از اولی گرانتر است و مثل آن دو هسته ای است اما سوکت آن AM2+ است و یک عیب آن به نظر من 90 نانومتری بودن آن است اما Hyper Transports آن برابر 3600MHz است ولی مال اولی 2000 حالا به نظر شما من کدام یک از پردازنده ها را بگیرم چون اگر بخواهم دومی را بگیرم باید حداقل 15 هزار بیشتر تومان خرج کنم تا مادربردی با سوکت AM2+ بگیرم در ضمن در توضیحات مربوط به مادربرد abit amd nf-m2pv در سایت rayaneh.com نوشته شده که اگر بایوس آن آپدیت شود از سوکت AM2+ نیز پشتیبانی می کند حال اگر تاکید شما روی پردازنده دومی است این مادربرد را تایید می کنید و گرنه مادربرد مورد نظر خود را بیان کنید و اینکه پاور و رم مناسب هستند راستی Asus M2A-MX چطور است در ضمن مادربرد باید آنبرد باشد چون گرافیک ندارم