PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دی وی دی ری رايتايبل هست. ميتونين کمک کنين¿

amin_rogh
02-02-2006, 11:58
سلام
1 دی وی دی 4.7 گيگا بيتی ميخواستم رايت کنم ولی اول کار پشيمون شدم! حالا که ميخوام دوباره از اون استفاده کنم رايترم ميگه که دی وی دی خالی نيست. سعی کردم پاکش کنم ( از نرو استفاده ميکنم) ولی اپشن پاک کردن بمحض ظاهر شدن به حالت خاکستری( غير فعال) ميشه. دی وی دی ری رايتايبل هست. ميتونين کمک کنين¿
ممنون.امين

'POP'
02-02-2006, 14:54
شما ابتدا ديسك رو پاك كنيد(Erase Disc ) و سپس اقدام به رايت مجدد كنيد .
در صورتيكه عمل پاك كردن و يا رايت دوباره با اشكال روبرو شد ، با يك برنامه رايت ديگه ديسك رو پاك كرده و رايت رو انجام بديد.
;)

amin_rogh
02-02-2006, 17:49
شما ابتدا ديسك رو پاك كنيد(Erase Disc ) و سپس اقدام به رايت مجدد كنيد .
در صورتيكه عمل پاك كردن و يا رايت دوباره با اشكال روبرو شد ، با يك برنامه رايت ديگه ديسك رو پاك كرده و رايت رو انجام بديد.
;)
دوست عزيز سلام
مشکل من همون هست که شما هم اشارکرديد.پاک کردن با مشکل مواجه ميشه. ميشه بگين با چه برنامه ای و اینکه کجا ميتونم دنلاد کنم¿ ممنون ميشم.امين

'POP'
03-02-2006, 06:35
اگر ممكنه منظور و مشكلتون رو واضحتر بنويسيد.
;)

*علی*
03-02-2006, 08:07
سلام
1 دی وی دی 4.7 گيگا بيتی ميخواستم رايت کنم ولی اول کار پشيمون شدم! حالا که ميخوام دوباره از اون استفاده کنم رايترم ميگه که دی وی دی خالی نيست. سعی کردم پاکش کنم ( از نرو استفاده ميکنم) ولی اپشن پاک کردن بمحض ظاهر شدن به حالت خاکستری( غير فعال) ميشه. دی وی دی ری رايتايبل هست. ميتونين کمک کنين¿
ممنون.امين

شما اگه دي وي دي رو يک دفعه هنگامه رايت خارج کردي باشي و يا دستور توقف داده باشي دي وي دي ميسوزه!! کاري نميشه کرد ديگه :sad:

amin_rogh
03-02-2006, 11:31
شما اگه دي وي دي رو يک دفعه هنگامه رايت خارج کردي باشي و يا دستور توقف داده باشي دي وي دي ميسوزه!! کاري نميشه کرد ديگه :sad:
دوست عزيز سلم .از راهنماييت ممنونم.حتی اگر R W باشه هم ميسوزه¿

*علی*
03-02-2006, 20:47
دوست عزيز سلم .از راهنماييت ممنونم.حتی اگر R W باشه هم ميسوزه¿

خواهش ميکنم ;)
بله متاسفانه هنگام رايت نبايد متوقف اش کنيد بزار کاراش که تمام شد بعد سي دي رو پاک (Erase) کن

amin_rogh
03-02-2006, 21:08
از راهنمايی همه دوستان ممنونم