PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قطعی ارتباط

C0OPeR
26-03-2009, 12:52
سلام :11:
من از شرکت پارس خدمات ADLS میگیرم (128) ولی حدود یک ماه هستش که از ساعت 10 صبح تا 12 شب سرعت دانلود بسیار پایینه و متغییره مثلا بین 3 تا 9 کیلوبایت و دائم تغییر میکنه ولی از 12 یا 1 شب به بعد روی 15.5 ثابت میمونه . پینگ 4.2.2.4 رو هم که میگیرم در موقع شب ثابت هستش ولی در روز از هر 5 یا 6 پکیج ارسالی یکی lost میشه (Request Time Out) و معمولا که میرازم 5 دقیقه پینگ بگیره 25 تا 30 درصد lost داره .

بارها با شرکت تماس گرفتم ولی هیچ فایده ای نداشته جز اینکه بگن فایروال رو خاموش کن یا آنتی ویروس رو پاک و یا بروزر رو چک کن (یک سری آدمای بیسواد) . در هر صورت من نه از آنتی ویروس استفاده میکنم و نه از فایروال و اگر هم استفاده میکدرم نباید از 12 شب به بعد این مشکل رفع میشد (پس مشکل نرم افزاری نیست) .

به نظر شما مشکل از کجاست ؟ واقعا کلافه کننده شده تا جایی که من ساعت کاریم رو عوض کردم و مجبورم شب ها کار کنم !!

متشکرم . :20:

C0OPeR
27-03-2009, 17:38
کسی نمیدونه مشکل از کجاست یا نمیتونه راهنمایی کنه ؟
ممنون .

zed2
27-03-2009, 18:31
سلام :11:
من از شرکت پارس خدمات adls میگیرم (128) ولی حدود یک ماه هستش که از ساعت 10 صبح تا 12 شب سرعت دانلود بسیار پایینه و متغییره مثلا بین 3 تا 9 کیلوبایت و دائم تغییر میکنه ولی از 12 یا 1 شب به بعد روی 15.5 ثابت میمونه . پینگ 4.2.2.4 رو هم که میگیرم در موقع شب ثابت هستش ولی در روز از هر 5 یا 6 پکیج ارسالی یکی lost میشه (request time out) و معمولا که میرازم 5 دقیقه پینگ بگیره 25 تا 30 درصد lost داره .

بارها با شرکت تماس گرفتم ولی هیچ فایده ای نداشته جز اینکه بگن فایروال رو خاموش کن یا آنتی ویروس رو پاک و یا بروزر رو چک کن (یک سری آدمای بیسواد) . در هر صورت من نه از آنتی ویروس استفاده میکنم و نه از فایروال و اگر هم استفاده میکدرم نباید از 12 شب به بعد این مشکل رفع میشد (پس مشکل نرم افزاری نیست) .

به نظر شما مشکل از کجاست ؟ واقعا کلافه کننده شده تا جایی که من ساعت کاریم رو عوض کردم و مجبورم شب ها کار کنم !!

متشکرم . :20:
در تاپیک های جامع بپرسید لطفا

C0OPeR
27-03-2009, 18:40
شرمنده منظورتون رو متوجه نمیشم من تاپیک جامعی در این مورد پیدا نکردم و همچنین چندین تاپیک مجزا در همین انجمن وجود داره که همچین سوالهایی رو پرسیدن من هم تاپیک زدم اگه ممکنه لینک بدین من میرم اونجا سوالم رو مطرح میکنم و این تاپیک رو هم بعدش حذف کنید .

متشکرم .

همراه اول
31-03-2009, 12:44
من تاپیک جامعی در این مورد پیدا نکردم!!!!!

happyboy_maram
01-04-2009, 17:27
سلام دوست من. من تو شرکتی کار میکنم که فعالیتشون در زمینه شبکه های پرسرعت و adsl هستش. باید خدمت شما عرض کنم که این مشکل مربوط به اسپلیتر ارسالی از طرف مخابرات هستش که تو بعضی از مناطق مخابراتی بدلیل نبود روترهای dslam قوی این مشکلات پیش میاد.اما متاسفانه هیچکدام از مخابرات ها به این مسیله اعتراف نمیکنن.