PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار با check box ها در php

sinderella813
26-03-2009, 09:39
با سلام
تورو خدا کمکم کنید کارم خیلی گیره
من یک فرم دارم که توی اون چک باکس هام رو از یک جدول میخونه و جهت درج اطلاعات به مدیر سایت نشون میده حالا زمانی که مدیر هر کدوم رو چک زد میخوام مقدار اون چک باکس رو که به صورت پیش فرض توی db براش off درج شده بیاد و اونو بر حسب id ای که تو جدول برای هرکدوم از چک باکس هام درج کردم
(outo increament ) مقدار on رو براش درج کنه؟(مقادیرم رو با متد post ارسال میکنم)
اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.
می خوام بر حسب id ای که برای هر کدوم از check box هام در بانک درج شده اگه تیک خورده مقدارشو 'on'
کنه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
:41:

norozy
26-03-2009, 13:45
سوالت رو درست نفهمیدم دیتابیست چیه بیشتر توضیح بده؟

David.Jn
26-03-2009, 14:53
کجای کار رو مشکل داری؟
نمیتونیValue تمام checkbox ها رو با php بگیری؟! یا نمیتونی Update کنی.
اگه میتونی کدهاتو بزار تا ببینیم چه مشکلی داره و یا اصلآ چی میخوای.

.: محمد :.
27-03-2009, 09:39
با سلام
تورو خدا کمکم کنید کارم خیلی گیره
من یک فرم دارم که توی اون چک باکس هام رو از یک جدول میخونه و جهت درج اطلاعات به مدیر سایت نشون میده حالا زمانی که مدیر هر کدوم رو چک زد میخوام مقدار اون چک باکس رو که به صورت پیش فرض توی db براش off درج شده بیاد و اونو بر حسب id ای که تو جدول برای هرکدوم از چک باکس هام درج کردم
(outo increament ) مقدار on رو براش درج کنه؟(مقادیرم رو با متد post ارسال میکنم)
اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.
می خوام بر حسب id ای که برای هر کدوم از check box هام در بانک درج شده اگه تیک خورده مقدارشو 'on'
کنه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
:41:

این کار ساده ای است . نمی دونم چی میخوام . تو مقصد بعدی که رسیدیم به یک شهری جواب کامل رو برات می فرستم .

با تشکر // :31::31: