PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از نوت بوک به عنوان سرور

یاسر مددیان
26-03-2009, 00:52
سلام

آیا میشه از یه نوت بوک مثل dell xps m1530 به عنوان سرور یه شبکه با 30 تا 40 تا کلاینت استفاده کرد؟ در این شبکه میخوایم کنفرانس ویدئویی راه اندازی بشه. همچنین 8 تا دوربین مدار بسته هم بهش وصل شه که با یه IP VAlid اینترنت می خوایم این دوربین ها تحت اینترنت توسط مردم بازدید شن. روزانه 6 تا 7 ساعت هم کار میکنه و هر ماه حدود یک هفته هم کار می کنه.

CPU 2.53 c2u

cach 6m

ram 4 gig

vga 512

نمی خوام سرور بگیرم چون بقیه زمان هایی که بیکاره رو می خوام خودم استفاده کنم. یعنی قابل حمل باشه.

hraeissi
13-04-2009, 14:05
با سلام

نه

چون قدرت و توان ندارد . یک کامپیوتر p4 اگر بگذاری بهتر از این است

Ultimator
15-04-2009, 11:04
فکر نمیکنم مشکلی باشه کار رو راه میندازه همین حالا خیلی فشار بیاد رو نمیدونم . البته همچین نوت بوک بودنش مساله ای ایجاد نمیکنه اگه میخواید یه سرور در همین حد تهیه کنید همین بهتره !

mahyar49
15-04-2009, 13:14
سلام

آیا میشه از یه نوت بوک مثل dell xps m1530 به عنوان سرور یه شبکه با 30 تا 40 تا کلاینت استفاده کرد؟ در این شبکه میخوایم کنفرانس ویدئویی راه اندازی بشه. همچنین 8 تا دوربین مدار بسته هم بهش وصل شه که با یه ip valid اینترنت می خوایم این دوربین ها تحت اینترنت توسط مردم بازدید شن. روزانه 6 تا 7 ساعت هم کار میکنه و هر ماه حدود یک هفته هم کار می کنه.

Cpu 2.53 c2u

cach 6m

ram 4 gig

vga 512

نمی خوام سرور بگیرم چون بقیه زمان هایی که بیکاره رو می خوام خودم استفاده کنم. یعنی قابل حمل باشه.
سلام
به نظر من کم میاره بهتره به عنوان سرور پشتیبان استفاده بشه...
البته شما نگفتید ویندوز می خواید روش نصب کنید یا با لینوکس سرورش کنید.
البته من فکر می کنم که ویندوز باشه...

hraeissi
15-04-2009, 15:13
سلام

مشکل کانفیگ سیستم نیست
مشکل نوت بوک بودن آن است مخصوصاً نوت بوک دل و این مدلش که به گفته فروشنده های این نوع سیستمها مدل خوبی نبوده است

من که اصلاً توصیه نمی کنم .

lordsaber
18-04-2009, 15:53
بی شک کم میاره. شاید run بشه ولی بالاخره یه جای کار گیر می کنه.
تنها نوتبوکهایی که برای server پیشنهاد میشه Dell Precision هست.