PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ???????badsector

NASIM BAHAR
25-03-2009, 12:54
سلام.عیدتون مبارک.یه مدته که کامپیوترم سرعتش واقعا کم شده .منم محتویات داخل کیس رو خیلی اروم با جاروبرقی تمییز کردم ولی تغییری نکرد.بعد اومدم ویندوز نصب کنم که ارور داد و نشد.حالا هم از طریق یکی از دوستام فهمیدم که badsectorشده.حالا میخوام ببینم این bad sectorچیه(البته اطلاعات کمی ازش دارم و میخام اطلاعاتم کامل بشه که چیه و چرا این جوری میشه وچه باید کرد).ممنون.
در ضمن می خواستم بدونم اگه بخام بدم که جایی برام درستش کنن ایا کلا همه درایو ها پاک میشن یا اینکه اصلا نیازی نیست.مرسی.بای:11:

oj2008pc
25-03-2009, 14:59
سلام
بدسکتور دو نوعه .
1- نرم افزاری : مثلا ممکنه آدرس سکتورها عوض شده باشه .
2- سخت افزاری : بر اثر ضربه به هارد یا ... بوجود میاد .
اگه بدسکتور نرم افزاری باشه میشه با برنامه هایی مثل hdd regenerator درستش کرد ولی بد سکتور سخت افزاری درست نمیشه ( احتمالش در حد صفره ) .
من خودم هارد لپتاپم بد سکتور داشت با برنامه های مختلف سعی کردم درستش کنم ولی نشد و رفتم یه هارد نو خریدم .

NASIM BAHAR
25-03-2009, 15:41
بالا خره حالا اگه درست بشه تموم فایلاش پاک میشه یا نه؟

oj2008pc
26-03-2009, 09:33
بالا خره حالا اگه درست بشه تموم فایلاش پاک میشه یا نه؟
بعضی از برنامه ها اطلاعاتو پاک نمیکنن . ولی اگه از low level format استفاده بشه اطلاعات پاک میشه .

آنتی
26-03-2009, 11:08
به نام خدا
سلام دوست عزیز
از کجا فهمیدید بدسکتور داریدلطفاً اروری که موقع نصب ویندوز نشون میده را بذارید تا دوستان بتونن کمک کنن
نصب نشدن ویندوزممکن است بدلیل چند تامشکل دیگه باشه مثلا سی دی رام - سیدی ویندوز - کابل هارد - کابل سی دی رام و یاچند مورد دیگه

Farvadin
07-04-2009, 11:21
سلام
لطفاً بگيد كه چه پيغام اروري مي‌ده و در چه زماني . يعني تو چه مرحله‌اي از نصب ويندوز.

براي رفع ايراد هم راه‌هاي گوناگوني هست. ممكنه كه لازم نباشه اطلاعات پاك بشه. يا حداقل همه اطلاعات پاك بشه.
:20: