PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این بازی ها چطور فشرده شده اند؟

Hitman-Group
24-03-2009, 14:57
با سلام خدمت دوستان

من خیلی وقت پیش یک بازی را دیدم که 6 سی دی بود ولی بعد از یک ماه همان بازی را دیدم که 4 بازی دیگر روی یک سی دی ریخته بودند من خیلی تحقیق کردم و خیلی پول کافی نت دادم بعد از یک مدتی یک بازی خریدم که نصب ان از طریق صفحه کاماند پروماپت ایکسترکت می شد من صفحه را بالا بردم در بالای ان عبارت uharc نوشته شده بود در اینترنت سرچ کردم برنامه را پیدا کردم ولی تحت داس بود و من هم بلد نبودم گشتم نسخه گرافیکی ان را پیدا کردم با ان بازی کانتر را برای ازمایش فشرده کردم و فقط یک کیلوبایت فشرده شد در صورتی که تمام تنظیمات ان را هم بالا برده بودم و اگر کسی می تواند کمکی بکند که ببینیم این بازی ها چگونه فشرده می شدند خیلی عالیه از جمله شرکت هایی که این کار را می کردند امپرور بود.
با تشکر:10::8::40::11:

Ghaioom
25-03-2009, 13:23
سلام
بله نرم افزار uharc این کارو میکنه. پسوند فایل هاش هم uha هست. با این برنامه میشه بری تو فایل uha. بعد ویرایشش کنی.
من فکر میکنم این بازیها ریپ شده هست. :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

oj2008pc
25-03-2009, 14:53
سلام
همونطور که دوستمون گفتن این بازیها ریپ شده هستن . یعنی دموها و بعضی از چیزهای دیگه مثل آهنگ ها حذف شده .

samira.shiraz
25-03-2009, 15:14
خوب این چه کاریه! مگه مریض هستم که بازی رو خلاصه می کنند.

بازی بدون دمو که معنی نمیده !!!

Hitman-Group
25-03-2009, 15:20
نه عزیزم همه قسمت های بازی است
کسی دستوری را که به وسیله uharc ی که به در کاماند پرامپت است بلده چطوری فایل های بازی را فشرده کنه و چطوری دستورات را برای فشرده سازی بدهد اگر کسی بلده بنویسه تا ما هم استفاده کنیم.
با تشکر

Ghaioom
26-03-2009, 08:30
خوب این چه کاریه! مگه مریض هستم که بازی رو خلاصه می کنند.

بازی بدون دمو که معنی نمیده !!!
آره معنی نمیده.
ولی حجم بازی کم میشه تا هر کس بتونه از اینترنت دانلودش کنه. :27:
اگه اینکارو نکنن حجمش خیلی بالا هست و دوستان dial up نمیتونن دانلود کنن. یعنی خیلی وقت میبره تا دانلود بشه. :دی:46:

Hitman-Group
26-03-2009, 11:04
کسی بلد نیست جواب من را بدهد
یعنی ....