PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فروشگاه ساز

saman24
24-03-2009, 13:11
با سلام
من نیاز به فروشگاه ساز اینترنتی خیلی ارزان قیمت دارم که بتونه مورد زیر رو نمایش بده:

فروش هر نوع اکانت (Username, Password، امکان فروش شارژ و پین کد) نمایش و ارسال به ایمیل مشتری بلافاصله بعد از پرداخت.

به چند تا سایت سر زدم اما قیمتها بالاست و پولش رو ندارم.ممنون میشم و دعاتون میکنم اگر کسی کمکم
کنه.
با تشکر از شما

sam.sum
25-03-2009, 11:26
فارسی کامرس کاملاً رایگان لینک دانود در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jamy_khoshtip
25-03-2009, 23:55
من دانلود و نصب کردم . بدک نیست .

بهتر از این نبود ؟

araznet
26-03-2009, 10:04
سلام

چرا بهتر از اين هم است ولي پولي هستن

يكي از اين سايتها
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هستش

من فروشگاه ساز رو ازشون خريدم شما به آدرس فوق برين و نمونه كارها رو ببينين اگه خوشتون اومد باهام تماس بگيرين تا به شما هم بدم

اين اي دي منه araz_shatel@yahoo.com

cesc.cesar
31-03-2009, 20:00
آقا چندتا مجانی خوب که به پرداخت هم متصل بشه میشه معرفی کنید؟

eblis_boy1386
01-04-2009, 20:53
با سلام
من نیاز به فروشگاه ساز اینترنتی خیلی ارزان قیمت دارم که بتونه مورد زیر رو نمایش بده:

فروش هر نوع اکانت (Username, Password، امکان فروش شارژ و پین کد) نمایش و ارسال به ایمیل مشتری بلافاصله بعد از پرداخت.

به چند تا سایت سر زدم اما قیمتها بالاست و پولش رو ندارم.ممنون میشم و دعاتون میکنم اگر کسی کمکم
کنه.
با تشکر از شما

سلام دوست عزيز اگه سايت شما فقط همينه من ميتونم براي شما اين
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به صورت اسكريپ بسازم.. به صورت كامل

eblis_boy1386
01-04-2009, 20:55
فارسی کامرس کاملاً رایگان لینک دانود در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزيز فارسي كامرس فرق داره با چيزي كه اين دوست ما ميخواد.. فارسي كامر defaualt مخصوص فروش cd و كتاب.و... ميباشد نه كارت انلاين..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خودتون مقاسه كنيد

saman24
02-04-2009, 01:10
سلام دوست عزيز اگه سايت شما فقط همينه من ميتونم براي شما اين
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به صورت اسكريپ بسازم.. به صورت كامل

بله یک چنین سایتی. لطفأ توضیح بیشتری بدید و اینکه چقدر............