PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال sms ها و شماره ها از یک گوشی به گوشی دیگه

mahdi7610
23-03-2009, 19:51
سلام دوستان

من چه طور باید شماره هام و sms هام را به خطم منتقل کنم و اونا را از یک گوشی به گوشی دیگه منتقل کنم .

گوشی فعلی من 7610 است .

یا حق :)

golmohammadi
07-04-2009, 10:37
اول بگو اون يكي گوشي پيشته درسته يا نه ميخواهي يه جاي دور بفرستي؟
چون خط نميتونه sms ها را ضخيره كنه محدوديت داره نهايتا يه سيمكارت 4-5 تا ميتونه صخيره كنه
شماره ها را هم ميتوني به چند روش بفرستي
يكي اينكه ضحيره كني به سيمكارت بعد سيمكارتو رو هر گوشي كه خواستي بزاري و شماره هاتو كپيش كني
دوم از شماره ها و يا مسيجها بكاپ بگيري و بعدا بكاپ را بريزي گوشي ديگه
سوم از طريق بلوتوث

Hadi King
12-04-2009, 13:46
اينو من تو سايتها ديدم ولي گوشي سري 60 ندارم امتحانش كنــــم:11:
براي انتقال اين مسيج ها از يك گوشي به يك گوشي ديگه ، ميشه به راحتي اون مسيجهارو به گوشي جديد Send كرد.

چطوری؟؟

البته براي اين كار ميشه از نرم افزارهاي بك آپ گيرنده مسيج استفاده كرد ولی این سری با این ترفند شما رو با یک روش جدید آشنا می کنم.

ایتدا برای این کار بايد ببينيم كه مسيجها مون در گوشي قديمي كجا ذخيره ميشه؟؟؟

اينو يادتون باشه كه اگه گوشي نوكيا سري 60 نگارش دومي مثل N70 داريد اين مسيجها در فولدري بنام Mail در مموري كارت يا فون مموريتون قرار داره

به شرح زیر

در مموري كارت در آدرس زير :

E:\system\mail

در فون مموري در آدرس زير :

C:\system\mail

حالا بايد اين پوشهmail را در كامپيوترتون ذخيره كنيد ... ميدونيد كه ميشه اين كار را با يك فايل منيجر و انتقال اين فولدر mail به مموري كارت و بعد از طريق رم ريدر يا اتصال موبايل به كامپيوتر از طريق حالت Mass Storage يا Data Transfer انجام داد .

حالا اگه گوشي قديمي مون سري 60 نگارش سوم باشه چي ؟

اين مسيجها در مموري كارتمون در آدرس زير قرار دارند :

E:\private\1000484b داخل پوشه Mail2

كه خيلي راحت بوسيله رم ريدر يا اتصال موبايلتون به كامپيوتر از طريق Mass Storage يا Data Transfer قابل دستيابي هستش ( فقط يادتون باشه كه براي ديدن تمامي فايل هاي مخفي در كامپيوترتون بايد گزينه Show hidden files and folder در آدرس Tools\Folder Options \View تيك خورده باشه )

حالا اگه اين مسيجها در فون مموري گوشي هاي سري 60 نگارش سوم باشه چي ؟

اين Mail2 را كه از آدرس بالائي پيدا كرديد ، در كامپيوترتون كپي كنيد و بعد از اين كار بايد اين پوشه Mail2 را از مموري كارتتون پاكش كنيد و بعد موبايلتون را از حالت Data transfer يا Mass storage در بياريد حالا اگر بريد به اين مسيري كه به شما ميگم :

Messaging => Options => Settings => Other => Memory in use

و اونو بزاريد روي memory card از شما سوال ميشه براي كپي كردن مسيجهاي ذخيره شده در فون مموري بر روي مموري كارتتون و شما خيلي راحت با اين روش تمام مسيجهاي موجود در فون مموري را وارد مموري كارت ميكنيد و بعد محتويات اين فولدر Mail2 در همون مسير قبلي يعني در مسير E:\private\1000484b داخل پوشه Mail2 كپي كنيد .

حالا هم مسيجهاي ذخيره شده در مموري كارت و هم فون مموري را در همين پوشه Mail2 خواهيد داشت .

نکته:

يادتون باشه كه شما بايد محتويات پوشه Mail كپي شده از گوشي سري 60 نگارش دوم ( مثلاً N70 ) يا محتويات پوشه Mail2 كپي شده در كامپيوتر از گوشي سري 60 نگارش سوم را داخل همين پوشه Mail2 در مموري كارت گوشي جديديتون در آدرس زير بريزيد

E:\private\1000484b

موفق باشيد!:40:

sh.and.h2w
18-04-2009, 18:13
میشه smsها رو تو قسمت یادداشتها(note) کپی کرد بعد از طریق بلوتوث اونارو فرستاد البته باید باز هم تو note میره که باید باز هم کپی شون کنی تو draft .

babak_ok
02-02-2012, 01:00
من یه n82 دارم که می خوام sms هاشو به iphone4 منتقل کنم چی کار کنم؟
راهنماییم کنید ممنون میشم.