PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ظاهر P30World را برای خود سفارشی کنید

satttanism
22-03-2009, 03:07
(آپدیت شده در 24 آبان 88) موارد آپدیت شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام بر تمامی دوستان هم انجمنی!!
شاید شما هم دیگه از دیدن ظاهر آبی رنگ فروم خسته شده باشید و دوست داشته باشید که گزینه هایی وجود داشته باشه تا شما بتونید ظاهر P30World را تا حدودی بسته به سلیقتون تغییر بدید
در این آموزش من قصد دارم روشی رو به شما معرفی کنم تا بتونید ظاهر P30World را برای خودتون سفارشی کنید
در ابتدا باید بگم که این روش در مرورگر های فایرفاکس و SeaMonkey (کلا محصولات شرکت موزیلا حتی Flock)و اپرا و اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم قابل استفاده هست
که در فایرفاکس و SeaMonkey کیفیت کار بیشتره!
تا به امروز (24 آبان 88) روشی برای استفاده در سافاری پیدا نکردم!
باید بگم که کد ها رو من در اینترنت پیدا کردم و آنها را برای P30World ویرایش و آماده کردم و در سایت userstyles.org قرار داده ام تا شما بتونید به راحتی از آنها استفاده کنید

این آموزش فقط بر روی دامین های زیر جواب میدهد
forum.p30world.com
forum.p30world.net
forum.p30world.ir

آموزش ها برای هر مرورگر به صورت زیر می باشد

فایرفاکس

ابتدا افزونه Stylish را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید و آنرا روی مرورگرتون نصب کرده سپس مرورگر را ریسیت کنید
حالا یکی از استایل هایی که در پست های بعدی معرفی میشوند را انتخاب کرده و وارد آدرس سایت آن شوید
پس از ورود به صفحه استایل مورد نظر روی گزینه Install with Stylish (در قسمت بالا سمت چپ صفحه استایل)کلیک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و صبر کنید تا پنجره ای به شکل زیر ظاهر شود

ابتدا برای اینکه استیل مورد نظرتون رو تست کنید روی گزینه Preview کلیک کنید و نتیجه را در ظاهر انجمن ببینید
سپس در صورتی که از استیل مورد نظر خوشتون امد روی گزینه Install کلیک کنید و از P30World جدید لذت ببرید:40:
در صورتی که خواستید بعد از ذخیره کردن یک استایل آن را غیر فعال کنید هنگامی که در فروم هستید روی آیکون Stylish در Statusbar کلیک کنید و استایل را انتخاب کنید تا تیک کنار آن حذف شده و استایل غیر فعال شود
حتما قبل از استفاده از استایل دیگر استایل قبلی را غیر فعال کنید و فقط از یک استایل برای تغببر ظاهر انجمن استفاده کنید

SeaMonkey

کاملا مشابه روش فایرفاکس میباشد فقط افزونه آن را از قسمت افزونه های مرورگر سیمانکی دانلود کنید (همینطور مشابه با دیگر محصولات موزیلا مانند Flock)
توضیحات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اپرا

روش اول:
برای استفاده از این قابلیت در اپرا شما باید به مسیر زیر برید
Tools > Preferences... > Advanced > Content > JavaScript Options

و در قسمت User JavaScript files با کلیک بر روی Choose یک فولدر به آن اختصاص دهید و OK کرده خارج شوید
حالا استیل مورد نظرتون رو از پست های زیر انتخاب کرده و وارد آدرس آن شوید
در صفحه ظاهر شده روی دکمه Load as user Script کلیک کنید تا صفحه کدها نمیان شود

صفحه مورد نظر را بدون تغیر نام و پسوند که به طور مثال به صورت P30World Theme.user.js است (با استفاده از گزینه Save as در منوی File) ذخیره کنید
فایل ذخیره شده را به فولدری که در قسمت User JavaScript files مشخص کردید کپی کنید
نتیجه را با باز کردن P30world ملاحظه کنید
نکته:

در مرورگر اپرا صفحه انجمن پس از لود شدن تغییر میکند!!! (همون کیفیت که اول کار گفتم در فایرفاکس بهتره)

به هیچ عنوان 2 فایل مربوط به تغییر شکل انجمن را باهم در پوشه User JavaScript files قرار ندهید

نکته قابل توجه برای کاربرای اپرا اینه که اگه برای بهبود قابلیت های ویرایشگر انجمن ، برای سایت پی سی mask as IE رو انتخاب کردید باید غیر فعالش کنید تا اینطور مثل من سرکار نروید :20:

right click -> edit site performance -> network -> Browser identification -> Identify as Opera

روش دوم:

کیفیت کار در این روش بهتر از روش قبلی است ولی برای تمامی استایل ها امکان پذیر نیست
این روش فقط برای استایل هایی کاربرد دارد که در صفحه نصب آنها گزینه Load as plain CSS وجود داشته باشد (مانند استایل P30World Theme 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ر)

برای استفاده از این روش وارد صفحه نصب استایل مورد نظر شده و گزینه Load as plain CSS را انتخاب کنید
صبر کنید تا کد به صورت کامل لود شود سپس آن را با استفاده از گزینه save as در منوی File در مکانی دلخواه ذخیره کنید
دقت کنید پسوند فایل ذخیره شده CSS باشد
اکنون وارد صفحه اصلی انجمن شوید (forum.p30world.com یا دامین های دیگر که در اول پست اشاره کردم)
اکنون به منوی Tools بروید و در قسمت Quick Preferences گزینه Edit site Preferences را انتخاب کنید

در پنجره ظاهر شده وارد تب Display شوید

در قسمت My style sheet گزینه Choose را انتخاب کنید
در پنجره ظاهر شده وارد مسیری که فایل شامل کد CSS را در آنجا ذخیره کردید شوید و فایل CSS را Open کرده و ok کنید
اکنون از ظاهر جدید P30world لذت ببرید:40:

اینترنت اکسپلورر

من روی اینترنت اکسپلورر 8 با استفاده از IE7Pro تست کردم و جواب داده است
وارد آدرس زیر استالی مورد نظرتون در پست های زیرین بشید و روی دکمه Load as user Script کلیک کرده و فایل ظاهر شده را دانلود و ذخیره کنید
فایل دانلود شده حامل کدهای جاوا اسکریپت که به کد های greasemonkey معروف هستند ،است
برای استفاده از این کد شما باید از یکی از نرم افزار های زیر استفاده کنید

1.Trixie
بهترین گزینه برای استفاده از افزونه و یا اسکریپت های گریس مانکی بر روی اینترنت اکسپلورر همین تریکسه. بعد از دانلود و نصب این برنامه بر روی سیستم دیگه میتونید هر اسکریپتی رو روی آی ایتون نصب کنید کافیه که اون ها رو تو فولدر برنامه کپی کنید و از منوی Option تو آی ای افزونه هاتون رو فعال کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدIE7Pro.2
یکی از معروف ترین و بهترین افزونه های برای آی ای این افزونه است. این افزونه علاوه بر ویژگی هایی که به آی ای اضافه میکنه، این امکان رو هم به شما میده که افزونه های گریس مانکی رو روی آی ایتون نصب کنید.
ابتدا به سایت زیر بروید و IE7Pro را دانلود کرده و نصب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(توجه کنید در هنگام نصب گزینه Enable user script فعال باشد)

پس از دانلود و نصب نرم افزار استایل مورد نظر را انتخاب کرده و وارد صفحه نصب آن شوید
در قسمت بالا سمت چپ صفحه استایل گزینه Load as user script را انتخاب کنید

سپس بعد از لود شدن کامل اسکریپت کد آن را در مکانی ذخیره کنید (با استفاده از گزینه Save asد) البته ممکن است بعد از کلیک بر روی گزینه Load as user script پنجره دانلود ظاهر شود که حامل همان اسکریپت کد است
فایل حامل اسکریپت کد را بدون تغییر نام (دقت کنید پسوند فایل ieuser.js باشد) به پوشه userscripts در محل نصب IE7Pro انتقال دهید C:\Program Files\IEPro\userscripts
IE را اجرا کرده و وارد تنظیمات IE7Pro بشوید (با استفاده از منوی Tools یا آیکون IE7Pro در Statusbar مرورگر) و به قسمت User Script بروید

در صورتی که اسکریپت کد انجمن در لیست نبود روی دکمه Reload All Scripts کلیک کنید
سپس اسکریپت کد انجمن رو با کلیک بر بروی تیک باکس کنارش فعال کنید و ok کنید

از ظاهر جدید انجمن لذت ببرید
نکته: Script پس از لود شدن کامل صفحه انجمن فعال می شود تا شما بتوانید تغییرات رو ببینید (همون کیفیت کار که اول گفتم)

گوگل کروم

ابتدا روی Shortcut کروم بر روی دسکتاپ یا Quick launch (بسته به سلیقتون) کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید

در تب Shortcut در قسمت Target به آخر خط رفته و(در ویندوز xp بعد از کاراکتر ") عبارت زیر را اضافه کنید و Ok کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپس مرورگر را با استفاده از همین شرتکات باز کنید
حال استایل مورد نظر خودتون را انتخاب کنید و وارد صفحه نصبش بشید
در قسمت بالا سمت چپ صفحه استایل گزینه Load as user script را انتخاب کنید

پس از لود شدن کامل اسکریپت صفحه کد را با استفاده از گزینه Save page as ذخیره کنید
مرورگر را بسته و فایل ذخیره شده حامل کد را بدون تغییر نام (دقت کنید پسوند فایل باید js باشد) به پوشه User Scripts در مسیر زیر (بسته به نوع ویندوزتون) انتقال دهید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرصورتی که پوشه User Scripts در این مسیر وجود ندارد خودتان آن را بسازید

گوگل کروم را اجرا کنید و از تغییرات انجمن لذت ببرید
نکته: Script پس از لود شدن کامل صفحه انجمن فعال می شود تا شما بتوانید تغییرات رو ببینید (همون کیفیت کار که اول گفتم)

فهرست استایل هایی که تاکنون معرفی شده اند:

لوگوی دلخواه خود را به جای لوگوی انجمن قرار دهید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 05 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 09 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30World Theme 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته:
دوستان با توجه به اینکه هر کدام از استایل ها ممکن مشکلاتی داشته باشند و من هر دفعه
مشکلاتشون رو خرد خرد برطرف می کنم برای اینکه همیشه آپدیت باشند کافیه که هر از
چندگاهی در قسمت Manage Styles افزونه Stylish روی Find Updates کلیک کنند تا در صورتی
که استایلی به روز شده از آن مطلع شده و استایلهای خودشون رو به روز کنند

برای آشنایی بیشتر با امکانات Stylish و greasemonkey به این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید
نظر و پیشنهاد یاتون نره

تمام حقوق مادی و معنوی این آموزش متعلق به انجمن P30World ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و کاربر satttanism ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میباشد

satttanism
22-03-2009, 03:10

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

satttanism
22-03-2009, 03:11
مشکل این استایل برطرف شد

satttanism
22-03-2009, 03:13
آپدیت در 24 آبان:
برطرف شدن مشکل نمایش داده نشدن دکمه ها

Xx Hossein xX
22-03-2009, 09:33
[FONT="Arial Black"]سلام ...
من اوو دومیه رو تست کردم ولی پستها رو نشون نمیده !بقیه مشکلی ندارند !

با اوون دوتایی که بک گراند خاکستری دارند دیگه هرکس مخفی بنویسه راحت میشه تشخیص داد !:31::31::31:

کار جالبیه واقعا ممنون :11::11::11:

Majid393
22-03-2009, 09:48
ممنون ...

برای منم اون با استایل سبز ، تو هر تاپیکی که میرم پستهاش نشون داده نمیشه ...... بقیه ایرادی ندارند ......

satttanism
22-03-2009, 09:50
[font="arial black"]سلام ...
من اوو دومیه رو تست کردم ولی پستها رو نشون نمیده !بقیه مشکلی ندارند !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا اوون دوتایی که بک گراند خاکستری دارند دیگه هرکس مخفی بنویسه راحت میشه تشخیص داد !:31::31::31:

کار جالبیه واقعا ممنون :11::11::11:
انشاالله سر فرصت بررسی میکنم ببینیم میتونم این مشکل را برطرف کنم
استایل های جدید هم معرفی خواهند شد

H M R 0 0 7
22-03-2009, 12:56
سلام
واقعا کارت عالی بود پژمان جان
الان استایل سبز رو استفادهخ کردم و هیچ مشکلی تاالان ندیدم
روی اپرا دارم تست میکنم

بازم کار یکنم و نتیجه نهایی رو میدم

ویرایش:
همونطور که بچه ها گفتن بعد از ارسال پست پستها نمایش داده نمیشه

Ultimator
22-03-2009, 13:27
 لطف کنند در این تاپیک پست ندن

نکته قابل توجه برای کاربرای اپرا اینه که اگه برای بهبود قابلیت های ویرایشگر انجمن ، برای سایت پی سی mask as IE رو انتخاب کردید باید غیر فعالش کنید تا اینطور مثل من سرکار نروید :20: 

right click -> edit site performance -> network  -> Browser identification -> Identify as Opera 

piremard
22-03-2009, 13:46
برای دوستان فایرفاکس : این ثیمی هست که من ساختمو ازش استفاده می کنم . کافیه در همون Stylish که دوستم بالا گفته بذارید .
کد:بدلیل زیاد بودن کد لینک توسط دوستم تصحیح شد تا صفحه تاپیک منظم باشه . از اینجا نصب کنید :

برای تغییر پس زمینه این کد رو پیدا کنید و به دلخواه تغییر بدید :
مثلا این :

zed2
22-03-2009, 14:55
SeaMonkey

کاملا مشابه روش فایرفاکس میباشد فقط افزونه آن را از قسمت افزونه های مرورگر سیمانکی دانلود کنید (همینطور مشابه با دیگر محصولات موزیلا مانند Flock)
البته من هنوز روی سیمانکی تست نکردم!!!!!!
من مسئول تست seamonkey می شم به همراه راهنما
فعلا تو سی مانکی ما GreaseMonkey نداریم
فقط Stylish است که ورژنش تو زمان نوشتن این مقاله 0.5.9 است و تو ورژن های SeaMonkey: 1.0 – 2.0a1 (همچنین ورژن های بینشون )قابل اجرا است ( رو ورژن الفا 3 رو بعدا چک می کنم)
الان که نصب کردم هنوز نمی دونم صفحه اش کجاست پیداش کردم نتایج تغییرات رو می زارم.
ویرایش 1:
از بخش زیر که تو تصویر هست می تونید وارد بخش Stylish شید ( البته من نمی دونم چرا زبانش برای من اینگلیسی نشد.....احتمالا موقع نصب سوتی ای دادم....)

روش درست کردن تم جدید اینطوری هست که مثل فایر فکس ادرس رو می زنید بعد کد ها رو کپی می کنید در بخش پایینش و تست و پس از درست نمایش دادن تایید می کنید.
این هم تمی که کاربر piremard ساخته در مرورگر seamonkey که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کدش را گذاشته بود

Dreamland
22-03-2009, 16:24
تو مال من که ورژن 3.1 هست جواب نداد:16::4:

Amir Hossein
22-03-2009, 19:16
يه مشكي خوشكل اگه داريد بذاريد بهتر ميشه

piremard
22-03-2009, 23:28
يه مشكي خوشكل اگه داريد بذاريد بهتر ميشه
اینم برای شما . کد بدلیل طولانی بودن ادیت شد . از اینجا دانلود و نصب کنید :

satttanism
23-03-2009, 01:37
این استایل واقعا زیباست

satttanism
23-03-2009, 01:49
این هم یک استایل تیره برای دوستانی که درخواست کرده بودند

satttanism
23-03-2009, 23:03

مشکل نشان داده نشدن پست ها در استایل سبز - مشکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم حل شد

Viren
24-03-2009, 09:45
خیلی ممنون از آموزشی که گذاشتی
فقط یه مشکلی هست اونم این که صفحه ها باید کامل لود بشه تا تم جایگزین بشه
اگه Stop کنی همون تم پیشفرض P30 میاد!

satttanism
24-03-2009, 19:35
خیلی ممنون از آموزشی که گذاشتی
فقط یه مشکلی هست اونم این که صفحه ها باید کامل لود بشه تا تم جایگزین بشه
اگه stop کنی همون تم پیشفرض p30 میاد!
فقط در اپرا اینطوریه و این مشکل در فایرفاکس وجود نداره
در پست اول هم گفتم

danial_848
24-03-2009, 19:58
یه استایل terminal (سبز روی مشکی) اگه بزارین فوق العاده میشه! تم Terminal جی میل عالیه مثلا تو اون مایه ها...

satttanism
25-03-2009, 17:12
با استفاده از این استایل لوگوی دلخواه خود را به جای لوگوی اصلی انجمن قرار دهید
(لوگوی پیشفرض که در این استایل قرار دادم کاریست از sam & snake ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نفر اول مسابقه طراحی لوگو نوروز دراین تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

برای استفاده از لوگو های دلخواه کافیست پس از لود کردن کد در Stylish آدرس لوگوی مورد نظر را در داخل "" داخل پرانتز در جلوی عبارت background-image: url در قسمت کد نویسی استایل به جای آدرس قبلی قرار دهید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اندازه پیشفرض لوگو در این استایل 450x84 پیکسل مطابق پیشفرض اندازه لوگوی انجمن است
در صورتی که اندازه لوگوی مورد نظر شما با این اندازه متفاوت است کافیست مقادیر جلوی عبارات height و padding-left را درست کنید

satttanism
29-03-2009, 00:02

danial_848
29-03-2009, 13:29
این آموزش فقط بر روی دامین های زیر جواب میدهد
forum.p30world.com
forum.p30world.net
forum.p30world.irمن از سبزومشکی استفاده میکنم و قالب سایتهای دیگه ناجور شده.
لینک ها همگی سبز شدند و..
--------------
حل شد

satttanism
29-03-2009, 13:41
من از سبزومشکی استفاده میکنم و قالب سایتهای دیگه ناجور شده.
لینک ها همگی سبز شدند و..
سایت های دیگه یعنی چه سایت هایی؟
مرورگرتون چیه؟
من همچین مشکلی ندیدم و یه جورایی غیر ممکن چون این استایل فقط برای این دامین تعریف شده
بهتره استایل رو یک بار حذف کنید و دوباره لود کنید

satttanism
29-03-2009, 13:42

satttanism
29-03-2009, 14:37
یک استایل تیره بسیار زیبا

satttanism
29-03-2009, 15:32

satttanism
29-03-2009, 15:54
دوستان با توجه به اینکه هر کدام از استایل ها ممکن مشکلاتی داشته باشند و من هر دفعه مشکلاتشون رو خرد خرد برطرف می کنم برای اینکه همیشه آپدیت باشند کافیه که هر از چندگاهی در قسمت Manage Styles افزونه Stylish روی Find Updates کلیک کنند تا در صورتی که استایلی به روز شده از آن مطلع شده و استایلهای خودشون رو به روز کنند

YAHYA-PRO
02-04-2009, 16:48
میگم این Trixie رو نصب کردم اسکریپ رو هم تو پوشه اسکریپت ها ریختم حالا تو آی ای اینو از کجا لود کنم ؟
ویستا، ie7

adrenalin
02-04-2009, 17:44
اقا پژمان دمت گرم خیلی حال دادی واقعا خیلی فروم تکراری شده بود مرسی :10::40::40:

satttanism
03-04-2009, 19:42
میگم این Trixie رو نصب کردم اسکریپ رو هم تو پوشه اسکریپت ها ریختم حالا تو آی ای اینو از کجا لود کنم ؟
ویستا، ie7

بعد از نصب نرم افزرا وارد منوی Tools در IE a شوید و Trixie Options را انتخاب کنید

raz72592
10-04-2009, 16:33
مطالب جالبی رو ازتوی تمام پستاتون بدست آوردم امیدوارم ادامه داشته باشه وهمیشه موفق باشین .
ممنونم

S!LENCE
12-04-2009, 00:18
سلام
sattanism جان بابا ترکوندی. از این کارا می کنی ما رو هم خبر کن همشهری
یه سوال
اگه خودمون بخوایم استایل بسازیم، چجوریاس؟
ممنون

satttanism
12-04-2009, 06:22
سلام
sattanism جان بابا ترکوندی. از این کارا می کنی ما رو هم خبر کن همشهری
یه سوال
اگه خودمون بخوایم استایل بسازیم، چجوریاس؟
ممنون

خیلی ممنون دادا

css باید بلد باشی

احمد ترابی
29-04-2009, 09:59
پیمان جان خیلی خوبه دستت دردنکنه

m30h
03-06-2009, 23:16
مرسی خیلی خوب بود
بدردم خورد

Reza_994
07-06-2009, 19:13
با سلام
دکمه ی نقل قول و همچنین چند دکمه ی دیگر تصویری ندارد
در تم سوم وهفتم

با تشکر

satttanism
07-06-2009, 19:34
با سلام
دکمه ی نقل قول و همچنین چند دکمه ی دیگر تصویری ندارد
در تم سوم وهفتم

با تشکر

برخی از استایل ها مشکلاتی دارند که انشاالله سر فرصت درستشون خواهم کرد

ahmad72
27-07-2009, 20:11
خیلیییییییی ممنون satttanism
خیییلی حال دادی...
بهترین تم دوازدهمیه...
بازم ممنون...

Y@var
30-08-2009, 16:06
خیلی ممنون واقعاً دیگه از یکنواختی شکل انجمن خسته شده بودم..

دستت درد نکنه دادا گل کاشتی!

Linux Learner
02-09-2009, 18:01

اون فایل CSS که تو این تم میشه فقط برای اپرا دانلود کرد رو چطور میشه بکار گرفت؟

satttanism
02-09-2009, 21:56
اون فایل CSS که تو این تم میشه فقط برای اپرا دانلود کرد رو چطور میشه بکار گرفت؟
مثل اینکه گزینه های جدید برای استفاده بهتر در opera و ie به سایت اضافه شده که فعلا وقت تست کردنشون رو ندارم انشاالله در آینده نزدیک آموزش رو آپدیت میکنم

parvaneh sorati
03-09-2009, 10:32
p30 دانلود خسته نباشی کارت عالیه

Leyth
19-09-2009, 00:09
سلام

1. آیا میشه فونت مورد استفاده تو انجمن رو در این استیل ها جستجو کرد و با فونت مورد نظر عوض کرد؟

2. در طراحی این استیل ها از سورس صفحه ی انجمن استفاده شده؟ می خواستم کد استیلی رو که در واقع همین استایل پیش فرض انجمن هست جایی گیربیارم و ادیت کنم.(فقط فونتش رو عوض می کنم)

ممنون.

pezhmantoop
19-09-2009, 01:26
دمت گرم داداش
کارت درسته به خدا

pezhmantoop
19-09-2009, 11:33
من این اسکریپت را در trixie کپی کردم
حالا میرم تو برنامه اصلا اسم اون کدی که من در برنامه کپی کردم نیست
کدام گزینه را باید فعال کرد ؟

pezhmantoop
26-09-2009, 19:53
بابا یکی جواب مارو بده دیگه

satttanism
15-11-2009, 20:22
سلام بر دوستان
خوب آموزش رو آپدیت کردن : دی
موارد آپدیت شده:

آپدیت آموزش فایرفاکس بر مبنای ورژن جدید افزونه Stylish و سایت جدیدش
نمایش آموزش به صورت دسته بندی شده

اضافه کردن روش جدید برای اپرا با کیفیت کار بیشتر
تکمیل آموزش اینترنت اکسپلورر بر مبنای نرم افزار IE7Pro
اضافه کردن آموزش مرورگر گوگل کروم
بر طرف کردن مشکل استایل P30World Theme 03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در رابطه با نشان داده نشدن دکمه ها
Fixed some bugs : دی

Unholy
16-11-2009, 14:12
خیلی ممنون .
اما توی تم شماره ی 12 وقتی میخوایم پست بدیم چون سیاه هست نمیشه دید .
ولی تم قشنگیه .
اگه میشه درستش کنید

satttanism
16-11-2009, 17:11
خیلی ممنون .
اما توی تم شماره ی 12 وقتی میخوایم پست بدیم چون سیاه هست نمیشه دید .
ولی تم قشنگیه .
اگه میشه درستش کنید
دوست عزیز این تم مشکلی نداره
رنگ نوشته ها در پستها به صورت سفید هست که کاملا خواناست

Unholy
16-11-2009, 20:37
دوست عزیز این تم مشکلی نداره
رنگ نوشته ها در پستها به صورت سفید هست که کاملا خواناست

شما منظور منو نفهمیدید !
وقتی میخوام پست بدم و دارم مینویسم . مثلا همین الان نمیتونم ببینم چی مینویسم !
فقط با select کردن میشه متنو دید . ولی پست ها معلومه .

satttanism
16-11-2009, 22:57
شما منظور منو نفهمیدید !
وقتی میخوام پست بدم و دارم مینویسم . مثلا همین الان نمیتونم ببینم چی مینویسم !
فقط با select کردن میشه متنو دید . ولی پست ها معلومه .
دوست عزیز من متوجه منظورتون هستم
برای اینکه ببینید مشکل از استایل نیست عکس گرفتم

EHHASSATNI
14-12-2009, 20:45
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر بخواهیم به حالت اول برگرده چی کار باید کرد ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

satttanism
14-12-2009, 21:43
دوست عزیز مرورگرتون چیه؟

EHHASSATNI
14-12-2009, 23:17
دوست عزیز مرورگرتون چیه؟
FireFox....

satttanism
14-12-2009, 23:49
FireFox....

در صورتی که خواستید بعد از ذخیره کردن یک استایل آن را غیر فعال کنید هنگامی که در فروم هستید روی آیکون Stylish در Statusbar کلیک کنید و استایل را انتخاب کنید تا تیک کنار آن حذف شده و استایل غیر فعال شود
....................

پرسپوليس
05-04-2010, 23:49
چطور ميشه سايزش رو كوچيك كرد واسه استفاده ت و يه سايت ديگه؟؟
مرسي

Mehran-King
15-05-2012, 13:19
با سلام و عرض خسته نباشید به شما دستندرکاران محترم ،لطفا این نوع قالب رنگ (پرتقالی) رو به بخش قالب رنگ انجمن ها اضافه کنین تا در اختیار عموم قرار بگیره،واقعا رنگ قشنگیه! با تشکر و سپاس"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]