PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با باز شدن درايورها

ALEX7610
21-03-2009, 20:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان گلم.
شب عيد حسابي تو دردسر افتادم.
چند وقته كه درايوهاي كامپيوترم باز نميشد و ارور ميداد.اميوز ويندوز عوض كردم ولي بازهم مشكل حل نشده.ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد.عكس هم ضميمه ميكنم كه ببينيد.خواهشا كمك كنيد.ممنون

از برنامه Flash_Disinfector هم استفاده كردم و تونستم سه درايو ويندوزم رو باز كنم.اما درايو G كه در عكس دوم مشخصه مشكل اساسي داره.و مرتب پيغام ميده كه بايد فرمتش كني. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] attachment.php%3Fattachmentid%3D157858%26d%3D12375 04015)
خلاصه بچه ها كمككككككككككككككك

هم با پارتيشن مجيك و هم با برنامه Partition Table Doctor روش كار كردم.درست نميشه و همون ارور رو ميده.چيزي كه من متوجه شدم اينه كه :
اولا:اين درايو براي سيستم مبهمه!!!مثلا بيت ديفندر و كسپر اين درايو رو نميشناسن.و اصلا نميتونن توش لوگين كنن!!
وقتي روي اين درايو رايت كليك ميشه توي منوها نه كسپر مياد و نه بيت ديفندر(البته الان فقط كسپر دارم).

ثانيا:هيچ كدوم از برنامه هاي پارتيشن مجيك و Partition Table Doctor نميتونن مشكلشو حل كنن.چيزي كه خيلي عجيبه اينه كه ظرفيت درايو دقيقا به اندازه حجمي كه براش تعيين شده پر شده!!!!
يعني حتي اپسيلون فضاي خالي نداره.كيپ كيپه.
برنامه Flash_Disinfector تونست مشكلات ساير درايو ها رو حل كنه ولي من نميدونم اين درايو چه مشكلي براش ايجاد شده كه حتما ميگه بايد فرمت شه.
نتيجه اينكه اگر راهي هست پيشنهاد بديد وگر نه به هيچ عنوان نميتونم اين درايو رو فرمت كنم.حتي اگه شده فعلا يه هارد ديگه بخرم.تا اينكه راهي پيدا شه.

با برنامه Partition Table Doctor هم كار كردم
توي همون برنامه روي درايو G راست كليك ميكنم و گزينه FIXBOOT رو هم ميزنم.سيستم پيغام ميده كه انجام شده.دقيقا مثله ساير درايوها اما در عمل مشكل وجود داره.

همچنين نه با برنامه پارتيشن مجيك و نه Partition Table Doctorنميشه حجم اين درايو رو تغيير داد!!!اصلا هيچ كاري نميشه باهاش كرد

nakhoda_abbas
22-03-2009, 14:58
با سلام
دوست عزیز من که نه عکسی و نه پیغامی رو میبینم، لطفا پیغام رو بنویسید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم
با این اوصاف....
شما برید تو داس ویندوز و از اونجا از درایو جی یه dir بگیرید ، ببینید باز میشه ؟؟؟ اگه باز شد خب مشکل حله از طریق داس فایلهات رو کپی کن تو یه درایو دیگه و بعد فایل رو فرمت کن

picher_s
22-03-2009, 16:09
سلام عزیز عکسات که موجو نیست!
درایو هات نوعشون برای ویندوز قابله شناساییه؟
Mahdi7610 تجربه در این زمینه خیلی داره! میتونی ازش کمک بگیری.

ALEX7610
22-03-2009, 18:13
خوب من پست اولم رو اديت كردم.و عكسها رو دوباره آپلود كردم.
توي چند انجمن كمك خواستم ولي نتونستن كمك كنن.اگر بازهم در دين پست مشكل داشتيد لينك زير رو ببينيد توي اينجمن ست ست هم كمك خواستم ولي هيچكس نتونسته كمكي كنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن من از داس هم هيچي نميدونم

nakhoda_abbas
22-03-2009, 18:55
با سلام
دوست عزیز، بازم عکسها نمیان
این سایتی رو که دادید هم فایلاش ضمیمه هست من که حوصله ندارم برم ثبت نام کنم...
عزیز یه جا آپ کن مثل tinypic

ALEX7610
22-03-2009, 19:27
والا من عكسها رو از tinypic آپلود كردم.خودم كه ميبينم.حالا من نميدونم چرا شما نميبيني.اون سايت هم قرار نيست چيزي رو دانلود كنيد.مطالبم هست.اگر ميتونيد كمك كنيد
عكسه هم از تايني پيك هست

ALEX7610
23-03-2009, 21:20
كسي نميتونه منو راهنمايي كنه؟حتما بايد درايو رو فرمت كرد؟من از برنامه nc.exe هم استفاده كردم ولي هيچ يك از درايوها رو نميشناسه.اگه عكسها مشخص نيست جاي ديگه اپ كنم.الان توي تايني پيك آپلود شده

ALEX7610
23-03-2009, 21:24
كسي نيست كمك كنه؟حتما بايد درايو رو فرمت كرد؟
از برنامهnc.exe هم استفاده كردم ولي درايوها رو نشون نميده.درايوها FAT هست NTFS نيست.از طريق داس هم درايوها شناسايي نميشن.به توصيه يكي از بچه ها در انجمن ست ست برنامه Flash_Disinfector رو نصب كردم.الان در تمام درايوهام پوشه اي هست بنام autorun.inf كه بهيچ وجه پاك نميشه.چكار كنم.نميتونم فرمت هم كنم چون كل اطلاعات از بين ميره.
عكسها هم در تايني پيك آپلود شدن.اگر مشكلي در ديدذنش داريد بگيد جاي ديگه اپ كنم.

nakhoda_abbas
24-03-2009, 00:09
با سلام
دوست عزیز ، گفتم که شما یه جا دیگه آپ کن ما در خدمتیم...

موفق باشید.

alex_love
24-03-2009, 00:56
autoran.inf یه ویروس خیلی خفن هست که همراه چند فایل دیگه خودش وارد سیستم میکنه و مشکلات زیادی رو وارد سیستم میکنه شما اگه به بخش زیر برید حتما به راحتی ( البته نه اون قدرها راحت حداقل 3 - 4 ساعت وقت میبره ) ازشر این ویروس راحت میشی و شک نکن که دراوهات هم درست میشن.همین امروز فلش یکی از بچه ها رو وصل کردم و با اینکه میدونستم که این ویروس رو داره باز هم ازش کردم بعد به راحتی ویروس رو پاک ردم ....
من خودم یه روش دیگه با استفاده از دیسک2 لورد 2009 دارم که اگه نتونستی از موارد فوق پاکش کنی بگو تا برات بگم...ممکنه برخی از فایلات مخفی بشه ولی امکان پاک شدنش کمه ....