PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان لطفا راهنمايي کنيد

ehsankalak
20-03-2009, 23:26
سلام دوستان
نميدونم کجا مطرحش کنم ولي احتمالا درست اومدم !
سيستم من چند وقتيه که اينجوري شده : مثلا وقتي داره يه آهنگ پخش ميکنه و منم يه برنامه ديگه باز ميکنم صداش تيکه تيکه ميشه !! تمام درايوراش به روزه - ويندوز و آنتي ويروس فول آپديته - بايوسم آپديته ! رمم 2 گيگه ( براي xp کافيه )
نميدونم خيلي کلافم کرده !! پيشاپيش ممنون :20::11:

alborz_k
21-03-2009, 02:25
سلام دوستان
نميدونم کجا مطرحش کنم ولي احتمالا درست اومدم !
سيستم من چند وقتيه که اينجوري شده : مثلا وقتي داره يه آهنگ پخش ميکنه و منم يه برنامه ديگه باز ميکنم صداش تيکه تيکه ميشه !! تمام درايوراش به روزه - ويندوز و آنتي ويروس فول آپديته - بايوسم آپديته ! رمم 2 گيگه ( براي xp کافيه )
نميدونم خيلي کلافم کرده !! پيشاپيش ممنون :20::11:
این از ائن مشکل هایی هست که ممکنه 100 تا دلیل داشته باشه!! ممکنه نرم افزار خراب باشه ، یا ویندوز مشکل داسته باشه و ..... و این جوری نمی شه تشخیص داد!! آیا شما مشکل دیگه ای هم دارین؟

ehsankalak
21-03-2009, 14:02
نه دوست عزيز فقط همينه ! ويندوزم هيچ مشکلي نداره جديدا اينجوري شده به نظر شما مشکل از پاور نيست ؟

saasan
22-03-2009, 00:05
شما امکان دارد زمانی به سکته در پخش همزمان چند فایل بر میخوری

1 - سیستم توان کافی برای کار نداشته باشد ضعیف بودن قطعات

2- اشغال شدن رم یا بار اضافه به سی پی یو بعلت نرم افزارهای جدید

3-تداخل برنامه های همزمان مثلا زمان بازی شما موزیک گوش میکنی با اینکه صدا در بازی قطع شده باشد

4- کمتر پیش میاد اما اختلال در ویندوز بیشتر 3 علت بالاست

5- اصولا فایل صوتی تصویری هم باشد.

mayssamhallaj
30-03-2009, 07:40
مادر بردت چیه من یکی از سیستم ها که مادر بردش بود همین جوری بود بعد فهمیدم که برنامه ای که دمای سی پیو رو نشون میداد ( همون نرم افزاری که باهاش اورکلاک هم میکنن) وقتی تو تسکبار پهلوی ساعت روشن بود این مشجل پیش میومد انیستال کردم درس شد