PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامهای برای تغییر Setup برنامه های مختلف

jack15381
19-03-2009, 19:38
سلام. دوستان ممنون می شم اگه کسی راهنماییم کنه !
خیلی فوری !!!!
مرسی !

aaref1369
22-03-2009, 18:33
منظورت اینه که میخوای اتورانش رو عوض کنی؟

aaref1369
22-03-2009, 18:36
می تونی از این جا بگیریش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن به p30world خوش اومدی

Hitman-Group
22-03-2009, 19:09
با سلام
اول دوست ما هم aaref1369 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشتباه کرده است و منظور شما را نفهمیده است
این ادرسی که دوست ما داده برای ساخت اتوران است.
من به شما راهنمایی می کنم
شما نمی توانید همه ی ستاپ های برنامه های مختلف را تغییر دهید زیرا برنامه های جدید در خود یک قسمت دارند که وقتی شما می خواهید ستاپ را بسازید ستاپ را پک می کنند تا کد ها و عکس های ان از دید و تغییر مخفی شود
در ستاپی که اینستال شیلد می سازد در صورت تغییر در فایل برنامه نصب کننده از کار می افتد و به قول امروزی ها راب یا فاسد می شود.شما می توانید با برنامه های زیر در فایل های exe.dll.ocx و چند فرمت دیگر تغییر ایجاد نمایید
من خودم از این برنامه راضی هستم و تمام کار های ریسورسر را با این برنامه ایجاد می کنند.
Pe Explorer از زیر می توانید اخرین نسخه را بگیرید

Resource Hacker

اخرین نسخه

با تشکر از خودم

spanta2
24-03-2009, 20:19
اشتباه نکنید! میشه ستاپ رو تغییر داد
یه سری نرم افزار ها هستن که کارشون همینه
سیستم رو قبل و بعد از نصب اسکن میکنن و فایل هایی رو که اضافه شدن یا تغییر کردن پک میکنه و ستاچ میزنه
mrt هم واسه ساختن نرم افزار های بدون کرک و سریال و حتی نرم افزار های پورتابل از این نرم افزار ها استفاده میکنه

Hitman-Group
25-03-2009, 09:38
خوب اگر هست بگذارید تا دانلود کنیم

spanta2
25-03-2009, 11:36
به نظر من بهترینشون Wise Installation System 9.2 هستش
متاسفانه چون هاردم سوخت الان ای نرم افزار رو ندارم که واستون بزارم
البته این نرم افزار هم مشکلات خاص خودشو داره که اگه باهاش کار کنید متوجه میشید
اگه سوالی راجع بهش داشتید در خدمتم

Hitman-Group
25-03-2009, 13:20
عزیزم من با این برنامه کار کردم
منظور شما اینه که ستاپ دومی را که می سازه اون ستاپ اولی را اپدیت می کنه
دوست ما در خواست دادن که چگونه می شود ستاپ را تغییر داد نه این که یک ستاپ اپدیت ساخت برای همین کار باید از برنامه های ریسورسر استفاده کرد
حالا مثلا کسی که ستاپی را با برنامه اینستال شیلد یا ستاپ فکتوری ساخته چطوری باید با وایز اینستالیشن سیستم ستاپ را تغییر داد
با تشکر

spanta2
25-03-2009, 15:04
عزیزم من با این برنامه کار کردم
منظور شما اینه که ستاپ دومی را که می سازه اون ستاپ اولی را اپدیت می کنه
دوست ما در خواست دادن که چگونه می شود ستاپ را تغییر داد نه این که یک ستاپ اپدیت ساخت برای همین کار باید از برنامه های ریسورسر استفاده کرد
حالا مثلا کسی که ستاپی را با برنامه اینستال شیلد یا ستاپ فکتوری ساخته چطوری باید با وایز اینستالیشن سیستم ستاپ را تغییر داد
با تشکر

این دوست ما میخواد یه ستاپ به اسم خوذش داشته باشه
با wise میشه یه ستاپ خیلی قشنگ ساخت.
بیشترین کاربرد wise تو تغییر ستاپه نه آپدیت اون!
اگه باهاش کار کرده باشین میدونین که نمیشه هر ستاپی رو با این آپدیت کرد، پوشه Temp رو نباید اسکن کرد و...

Hitman-Group
25-03-2009, 15:10
با سلام و تشکر از نظرتون
ولی شما بالای اسمش تاپیکش را بخوانید متوجه می شوید.

همینطور که می بینید نوشته برنامه ای برای تغییر ستاپ نه این که ساختن ستاپ
اگر اینطوری بود که می خواست ستاپ بسازه می نوشت که می خوام ستاپ بسازم چند تا برنامه بهتر از وایز هم است از اینستال شیلد بگیر تا ستاپ فکتوری
یک مشکل دیگه هم که هست ایجاد کننده این تاپیک طریقه درخواست کردن را بلد نیست چون تازه وارده.
با تشکر:10::8:

jack15381
02-04-2009, 20:21
مرسی از شما و همه دوستان ! راهنمایی شما به کارم آمد. البته با عرض پوزش از دوستان مطلب را فقط شما به خوبی متوجه شدید. بازم مرسی !!!!!!:10::40: