PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي فوري براي حذف آيكون برنامه ها از Taskbar

djjamal
19-03-2009, 12:39
با عرض سلام اگه جاي اين تاپيك اينجا نيست ازتمامي مديران پوزش مي طلبم و خواهش ميكنم تاپيك رو نبندند چون مشكلم خيلي ضروري و فوريه و به محض اينكه جوابمو گرفتم هر بلايي خواستين سرم بيارين.فقط خواهش ميكنم جوابمو بدين : من ميخوام يه برنامه رو اجرا كنم ولي آيكون اون برنامه رو از كنار ساعت به طور كل حذف كنم ولي برنامه در حال اجرا باشه،مثلا ميخوام با آي دي ام(internet download manager) يه فايل رو به صورت مخفي دانلود كنم و در حال دانلود اما هيچ اثري از آيكون برنامه اون پايين نباشه،always hide هم جواب نميده،فقط بعضي وقتها شانسي يهو ميبيني آيكون برنامه اون پايين نيست ولي برنامه در حال دانلوده،ترخدا يكي جواب مارو بده.

mahdi7610
19-03-2009, 15:25
سلام دوست عزیز

شما برنامه بسیار خوب Taskbar Hide را نصب کنید و با استفاده از اون هر برنامه ای که خواستید را هم از system try و هم از taskbar مخفی کنید .

یه سرچ کوچولو اسم برنامه را بزنی پیدا می شه .

حجمش هم خیلی کمه

موفق باشی .

djjamal
19-03-2009, 22:28
دوست عزيز اين taskbar hide گمونم چيز خوبي باشه دستت درد نكنه،ولي دو نسخه اش رو دانلود كردم هي ارور ميده،حالا رو يه سيستم ديگه تست كنم ببينم جريان چيه.

mahdi7610
20-03-2009, 11:56
دوست عزيز اين taskbar hide گمونم چيز خوبي باشه دستت درد نكنه،ولي دو نسخه اش رو دانلود كردم هي ارور ميده،حالا رو يه سيستم ديگه تست كنم ببينم جريان چيه.
سلام

این برنامه دقیقا همون چیزی هست که شما میخواهید .

برنامه مشکلی نداره .

فقط باید برنامه را رجیستر کنید . هر چند قبل از رجیستر کردن هم برنامه کار می کنه

موفق باشید .

ehsankalak
20-03-2009, 12:25
آخرين ورژن با سريال تست شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ياعلي

kumars1371
03-04-2009, 11:26
یک سئوال هم در این باره من خدمت شما دوستان دارم اینکه
من چند وقت پیش(بیش از 1/5 سال پیش)یک سرچی در این باره زدم که چگونه وقتی ویندوز بالا می آید دیگر یک سری آیکون های تسکبار بالا نیاد.(مثل بیبیلون یا همین دنلود منیجرو ...)و توی قسمت ران ویندوز(xp) یک موردی را ران کردم و بعد تیک اون برنامه ها را که دوست نداشتم بیان ور داشتم و مورد حل شد شما راهکاری دارید؟(یادم نمیاد چی کار کردم)
می خوام وقتی ویندوز بالا میاد دیگه بیبیلون و ... این پاییین توی نوار استارت سمت راست خودکار به کار نیافته!(بغل ساعت و...)
قربانتون کیو!

mahdi7610
03-04-2009, 13:34
یک سئوال هم در این باره من خدمت شما دوستان دارم اینکه
من چند وقت پیش(بیش از 1/5 سال پیش)یک سرچی در این باره زدم که چگونه وقتی ویندوز بالا می آید دیگر یک سری آیکون های تسکبار بالا نیاد.(مثل بیبیلون یا همین دنلود منیجرو ...)و توی قسمت ران ویندوز(xp) یک موردی را ران کردم و بعد تیک اون برنامه ها را که دوست نداشتم بیان ور داشتم و مورد حل شد شما راهکاری دارید؟(یادم نمیاد چی کار کردم)
می خوام وقتی ویندوز بالا میاد دیگه بیبیلون و ... این پاییین توی نوار استارت سمت راست خودکار به کار نیافته!(بغل ساعت و...)
قربانتون کیو!
سلام

عبارت msconfig را در Run تایپ کرده و کلید اینتر را بزنید و از پنجره باز شده به تب startup رجوع کنید.

موفق باشید.