PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در set ------

R£ɀД
01-02-2006, 10:51
سلام دوستان. يك مشكلي داشتم ممنون ميشم كمكم كنين.
من يك اكانت دارم كه مثل اينترانت هست يعني فقط سايت آي اس پي رو مياره ولي خود مسئولانش بهم ------ دادن و گفتن كه set كنم تا اينترانت تبديل به اينترنت بشه و همه صفحات رو بيارم . من اين ------ رو وقتي كه تنظيم مي كنم موقع كانكت شدن ميگه كه پسورد اشتباه هست ولي اگه ------ رو تنظيم نكرده باشم كانكت شم و بعد از كانكت شدن ------ رو تنظيم كنم همه چيز درست كار ميكنه و همه صفحات رو مي تونم بيارم ولي وقتي ديسكانكت مي كنم و دوباره مي خوام كانكت بشم باز هم پيغام ميده كه پسورد اشتباه هست حتي اگر هم كه ------ رو از روي اون اكانت غير فعال كنم باز هم همين مشكل وجود داره مگر اين كه دوباره يك اكانت جديد بسازم و به اينترنت وصل بشم و بعد ------ رو تنظيم كنم و باز همين آش و همين كاسه... ( با پشتيبانيش هم حرف زدم خودشون مونده بودن كه چرا اينطوري هست و ميگفت تا حالا هيچ كسي اين مشكل رو نداشته)

( براي تنظيم ------ هم از آدرس زير عمل مي كنم :
internet option --->connections--->setting--->proxy server---> use a proxy server for this connection
در ضمن زدن يا نزدن تيك Bypass proxy server for local address هم تاثيري نداره. )

جز اين قبلنا هم كه روي سيستمم آي پي و پورت براي عبور از ----- وارد مي كردم هم همين مشكل رو داشتم يعني با وارد كردن آي پي و پورت مي گفت پسورد اشتباه هست ولي اگه اول كانكت مي شدم بعد وارد مي كردم كار ميكرد و بعد از ديسكانكت كردن باز همين مشكل رو داشتم و مي گفت پسورد اشتباه هست و مجبور به ساخت كانكشن جديد بودم.

اين نشون ميده كه با همه isp ها اگه من از قسمت تنظيم ------ استفاده كنم اين مشكل پيش مياد يعني مشكل از يك چيزي توي كامپيوتر من هست . حتي ويندوز هم عوض كردم باز همينطور هست.
اين رو هم بگم كه قبلا هم اين مشكل رو داشتم ولي نمي دونم چطور شد كه درست شد و باز با تعويض ويندوز گرفتار شدم.
ببخشيد كه طولاني شد. اميدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.

sa3er
02-02-2006, 00:05
سلام
امكانش هست براتون اين ------ رو با يه browser ديگه امتحان كنيد و نتيجه رو اعلام كنيد؟

R£ɀД
02-02-2006, 07:10
ساسر جان خيي ممنونم كه مطلب طولاني من رو خوندي و از همه بهتر اين كه با مرورگر اپرا امتحان كردم مشكلم حل شد. دستت درد نكنه. واقعا ازت ممنونم.
چرا با ie اين مشكل وجود داره؟ ( من فكر مي كنم كه ie روي خود كانكشن ------ رو تنظيم مي كنه ولي اين اپرا فقط براي استفاده خودش ------ رو تنظيم مي كنه و براي همين درست شد. موندم كه چرا با ie اينطوري ميشه؟ )
واقعا ممنونم . خيلي كمكم كردي.

sa3er
02-02-2006, 23:25
رضا جان خواهش می کنم....

بله.... همونطور که خودت گفتی ie براي هر كانكشن به صورت جداگانه ------ ميگيره.... ولي تو اپرا همه كانشنها داراي يك پروفيل ------ واحد هستند. البته باز هم اين رفتار ie عجيب هست كه متاسفانه بنده تا حالا اين مورد رو تجربه نكردم و نمي دونم دليلش دقيقا چي ميتونه باشه....

خوشحالم که مشكلت حل شد.