PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 50Cent Blood On The Sand

resident_evil
18-03-2009, 14:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Publisher:
THQ
Developer:
Swordfish Studios
Genre:
Modern Shooter
Release Date:
24 فوريه 2009
ESRB:
MATURE
Number of Players:
1-2
Plateform:
PS3 , XBOX360[/center]

50Cent بازگشتي نه چندان قوي !!!
سريه جديد بازيه 50Cent با نام 50Cent Blood on the sand چندي پي وارد بازار شد ...
نسخه ي قبليه اين بازي به نام 50Cent BulletProof كه بر روي PS2 عرضه شده بود

بازيه چندان قوي و خوبي از آب در نيمد و همه منتظر عرضه شدن اين نسخه از بازي بر روي
كنسول هاي نسل جديد بوديم تا شاهد تغييرات فراواني بر روي آن باشيم !!!
اما با عرضه شدن بازي ديديم كه بازي چندان تغييري نكرده و نتوانسته جايي براي خودش
در بازي هاي امروزي پيدا كند ...

ميتوان اين بازي را يك بازيه درجه 2 ناميد كه در حد اين نسل از بازي ها نيست ...
داستان بازي در مورد گروه Courtis Jackson هستش كه نام آن G-Unit هست و
از شهرت جهاني برخورداره و طرفدارن بسيار زيادي داره ...شما در اين بازي در نقش Courtis Jackson
ظاهر خواهيد شما و به همراه افراد گروه خود (, Dj Whoo Kid , Tony Yayo , LIoyd Banks )
به جنگ دشمنان خود خواهند رفت
(G-Unit گروه 50 cent هست كه با Lloyd Banks و Tony yayo و Young Buck تشكيل شد.كه مدتها بعد Young Buck از گروه جدا شد ولي همچنان باهاشون كار ميكنه ولي به طور غير مستقيم و خارج از گروه.

آلبوم آخرشون كه تو 2008 اومد T.O.S نام داشت مخفف Terminate on Sothside و آلبوم جديدشون كه امسال مياد Green Gang نام داره آلبوم شخصي 50 هم با نام Before I self Destruct امسال مياد.)
بازي در نگاه اول به نظر بازيه خوب و قابل قبولي است اما بعد از كمي بازي كردن متوجه ميشويد كه بازي
داراي مشكلات بسياري هست !!!

اول از هوش مصنوعي شروع كنيم كه بسيار ضعيف كار شده و شما اگر بازي رو هم با درجه ي Hard
شروع كنيد به مشكل چنداني بر نميخوريد !!! حركاتي كه دشمنان شما در بازي انجام ميدهند واقعا خنده دار
است و همچنين باعث تعجب شما خواهد شد !!! شما اگر چند ساعت هم پشت كاور بمانيد هيچ كس به سمت سما نميايد و اين هم از نكات جالب بازي است .. (شما اگر بازيه Quantom Of Solace رو روي آخرين درجه ي سختي بازي كرده باشيد ميبينين كه دشمنان شما پشت كاور نميمونن و همگ به سمت شما حركت ميكنن ).جالبه كه اين مشكل در درجه ي سختيه Hard هم به چشم ميخوره... و اما ميرسيم به هوش مصنوعيه فردي كه در طول بازي مارا همراهي ميكند !!!

من خودم به شخصه در بعضي مواقع آرزو ميكردم كه اي كاش تنها بودم تا يه همچين آدمي اعصابمو به هم نميريخت !!! تاحالا برام زياد پيش اومد كه من هنگام حركت گير كردم به ايشون و هر كي هر چقدر دلش خواسته به من تير زده و منم به راحتي مردم !!! يا در خيلي از مواقع شما شاهد اين هستين كه يارتون دلو به دريا ميزنه و و ميان دشمن حركت ميكنه تا مثلا خودي نشون بده اما بلافاصله ميكشنش !!!
حالا يك نكته ي خوب در بازي هست كه يار شما قابليت Revive شدن دارد !!! يعني مانند بازيه Gears Of War وقتي Down ميشود شما ميتوانيد او را زنده كنيد !!! هر چند اگر هم اين كارو نكنين خودش بعد از چند
ثانيه بلند ميشه و به كارهاي خنده دار خودش ادامه ميده !!! يه نكته ي جالب هم توجه منو به خودش جلب كرد اونم اينكه قدرت گلوله ي Snipe و RPG يكي هستش !!! شما يك گلوله ي Snipe به شما برخورد كند خون شما كاملا خالي ميشود اما نميميريد !!! گلوله ي RPG هم اگر به شما برخورد كند همين اتفاق ميفتد !!!

گرافيك بازي يك گرافيك كاملا معمولي هستش و واقعا نميشه گفت كه بازي داراي گرافيك شاهكاري هستش !!! طراحيه محيط خوب كار شده , تقريبا تمام Object هاي اطراف شما قابليت تخريب پذيري دارند ...
فقط يك مسئله اي هست اونم اينكه چهره ي 50Cent زياد شبيه به خودش نيست !!! اما بقيه كاراكتر ها خوب كار شدند !!! البته در Cut Scenseها شاهد هستيم كه چهره ي 50Cent كاملا شبيه به خودش هست !!!
اما در بازي يه جورايي بو روح درست كردن صورتشو !!! وقتي هم در هنگام بازي حرف ميزنه لب و دهنش تكون نميخوره و معلوم نيست اين صدا از كجاش در مياد !!!
اسلحه ها در بازي متنوع هستند و تا حدود زيادي خوب كار شده اند !!! چه از نظر صدا گذاري و چه از نظر گرافيك و طراحيه آنها !!!تنوع مراحل هم بد نيست اما بيشتر شما در مناطق كويري و خرابه ها با دشمنان خود درگير ميشويد !!! GamePlay هم زياد جذابيت نداره و به نظر من بازيي نيست كه Gamerرو جذب كنه ... فقط تنها نكته مثبت بازي آهنگ هاي اون هستش كه طرفداراي خاص خودش رو داره و كسي كه به سبك Rap و به خصوص به 50Cent علاقه داشته باشه ميتونه از بازي بيشتر لذت ببره !!!

اين تلفن رو هم كه ميبينين براي خريد اسلحه و ... هستش !!!

اما ميرسيم به سيستم كاورگيريه بازي كه يك تقليد ناموفق از بازي Gears Of War هستش !!!
به نظر من يا يك قابليت نبايد در بازي قرار داده بشه يا اينكه اگه قرار داده ميشه به بهترين شكل روي اون كار كنند !!! استيل كاور گرفتن كاراكتر در پشت ديوار و اجسام ماختلف كه بسيار خنده دار هستش به خصوص وقتي كه شما در حالت نشسته كاور گرفته باشين !!! و در بعضي مواقع شما وقتي كاور گرفته ايد جوري تير ميخوريد كه متوجه نميشويد از كجا كي زدتون !!!شما در هر مرحله بايد تعدادي پستر جمع آوري كنين كه عكس اين پستر ها در هر مرحله تغيير خواهد كرد . شما با جمع آوريه اين پسترها ميتوانيد امتياز خودتون رو افزايش بدين !!! همچنين تعدادي target در هر مرحله وجود داره كه با زدن اوناهم ميتوانيد امتياز خود را افزايش دهيد !!! ( در هر مرحله 5 پستر و 5 تارگت ) در پايان هر مرحله بر اساس امتيازاتي كه دريافت كرده ايد به شما يكي از سه عنوان برنز , نقره و طلا تعلق ميگيره !!! جمع آوريه امتيازات در درجه ي سختيه Easy راحتر هست چون در هر مرحله تعدادي كار به شما گفته ميشه ( اصطلاحا Scenario ) كه با انجام آنها هم جايزه دريافت ميكنين هم به امتيازات شما افزوده ميشه !!! مثلا از شما ميخواد كه 5 نفر رو در 20 ثانيه بكشين !!

داستان بازي م كه زياد گيرا و درگير كننده نيست !!!
در كل اين بازي رو نميشه با بازي هاي اين نسل مقايسه كرد . البته هيچ كس انتظار يك شاهكارو نداشت !!!
اين بازي در تاريخ 24 فوريه براي XboX360 و PS3 وارد بازار شد اما مانند هميشه بازي چند هفته اي زودتر وارد مغازه هاي ايران شد !!!

اينو انداختم اينجا تا بچه ها كمي نظر بودن دوره هم شاد شيم !!!

saeed_cpu_full
18-03-2009, 14:53
بازيش سرگرم كننده بود ولي عالي نبود

R.P.G
19-03-2009, 15:23
ممنون نوید جان ولی من نه Ps3 دارم نه Xbox.
ولی خیلی دوست دارم این بازی رو بازی کنم.
Bulletproof که خیلی جالب بود و به دلم نشست ولی این رو .... نمیدونم :(

Aseman e ghermez 2
19-03-2009, 15:55
شمام که فقط نقاط منفی بازی رو گفتی:دئ

بازيه چندان قوي و خوبي از آب
ديديم كه بازي چندان تغييري
بازيه درجه 2 ناميد كه
هوش مصنوعي شروع كنيم كه بسيار ضعيف كار
در بعضي مواقع آرزو ميكردم كه اي كاش تنها بودم تا يه همچين آدمي اعصابمو به هم نميريخت
واقعا نميشه گفت كه بازي داراي گرافيك شاهكاري هستش
داستان بازي م كه زياد گيرا و درگير كننده نيست !!!
در كل اين بازي رو نميشه با بازي هاي اين نسل مقايسه كرد . البته هيچ كس انتظار يك شاهكارو نداشت !!!
نقد خوبی بود یه کم در مورد نکات مثبت هم صحبت کن

resident_evil
19-03-2009, 17:47
شمام که فقط نقاط منفی بازی رو گفتی:دئ

نكته ي مثبت !!! چي بگم والا !!!
اسلحه هاي خوبي داره !!!
من خيلي نكات منفي تو بازي ديدم آخه !!!
مثلا داشتم بازي ميكردم ميديدم يوهو ولو شدم(مردم)
بعد به خونم نگاه ميكردم ميديدم پره !!! چند بارم اينجوري شد !!!
يا گلوله ي RPG خورد به يه پرچمه خودم تركيدم !!!
تنها نكته ي مثبتش به نظر من همون Co'op هستش كه يكم حال ميده !!!
آهنگ هاي خوبيم داره كه به درد ما كه Rap باز نيستيم نميخوره !!!

Red Sky 09
20-03-2009, 12:34
تنها نكته ي مثبتش به نظر من همون co'op هستش كه يكم حال ميده !!!
آهنگ هاي خوبيم داره كه به درد ما كه rap باز نيستيم نميخوره !!!
خوب شد نکات مثبت رو گفتی نوید وگرنه اصلا بازی رو نمیخریدم راست میگی کلا باگ و ضد حاله