PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Thumbs down سوال فوری و مهم خواهشا کمک کنید در مورد مودم ADSL

error_erroriyan
17-03-2009, 23:26
سلام

اقا من یه مودم وایرلس دارم Siemens Gigaset SE568

بعد فریم ورش مشکل پیدا کرده و نمی تونم وارد C Panel بشم و بردم یه جا نشون دادم گفت باید بیاری اپگرید کنیم اما بعد از عید

کسی میتونه منو راهنمایی کنه چطور میتونم اپگریدش کنم با وجود اینکه وارد سی پنل نمیشه و نرم افزارش رو چطور و کجا میونم پیدا کنم

ممنون میشم کمک کنید

error_erroriyan
18-03-2009, 01:57
کسی نبود کمک کنه

♥ Pegah ♥
18-03-2009, 02:51
شما تست کنید با ریست کردن مودم از طریق اون سوراخی که کنارش هست مشکل حل میشه
در ضمن باید تو تاپیک مربوط به مودم ها مطرح می کردید ، ممنون

zed2
18-03-2009, 12:14
سلام

اقا من یه مودم وایرلس دارم siemens gigaset se568

بعد فریم ورش مشکل پیدا کرده و نمی تونم وارد c panel بشم و بردم یه جا نشون دادم گفت باید بیاری اپگرید کنیم اما بعد از عید

کسی میتونه منو راهنمایی کنه چطور میتونم اپگریدش کنم با وجود اینکه وارد سی پنل نمیشه و نرم افزارش رو چطور و کجا میونم پیدا کنم

ممنون میشم کمک کنید

این است دیگر؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راستش من جستجو کردم فریم ور جدیدی براش ندیدم :13:
اگر دفتر چه راهنماشو داری برو ببین چطور میشه ریست سخت افزاری کرد که برگرده تنظیمات کارخانه ای انجام بده شاید بتونی دوباره کنترل پنلش رو بیاری.

error_erroriyan
18-03-2009, 16:27
شما تست کنید با ریست کردن مودم از طریق اون سوراخی که کنارش هست مشکل حل میشه
در ضمن باید تو تاپیک مربوط به مودم ها مطرح می کردید ، ممنون

این است دیگر؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راستش من جستجو کردم فریم ور جدیدی براش ندیدم :13:
اگر دفتر چه راهنماشو داری برو ببین چطور میشه ریست سخت افزاری کرد که برگرده تنظیمات کارخانه ای انجام بده شاید بتونی دوباره کنترل پنلش رو بیاری.

با سلام

اره دوست عزیز همینه

با ریست کردن هم درست نشد فکر میکنم فریم وری که روش هست اسیب دیده و باید اپگرید بشه

دوست عزیز من دنبال فریم وره جدید نیستم اگه هر ورژنی ازش پیدا کردید بگدارید ممنون میشم و اینکه با وجود اینکه من ای پی رو میزنم وارد سی پنل نمیشه و با این وجود و بدون ورود به سی پنل چطور میشه اپگرید گرد

ممنونمیشم کمک کنید

در ضمن مودمم دقیفا همینی هست که عکسش رو گداشتید

zed2
20-03-2009, 01:09
با سلام

اره دوست عزیز همینه

با ریست کردن هم درست نشد فکر میکنم فریم وری که روش هست اسیب دیده و باید اپگرید بشه

دوست عزیز من دنبال فریم وره جدید نیستم اگه هر ورژنی ازش پیدا کردید بگدارید ممنون میشم و اینکه با وجود اینکه من ای پی رو میزنم وارد سی پنل نمیشه و با این وجود و بدون ورود به سی پنل چطور میشه اپگرید گرد

ممنونمیشم کمک کنید

در ضمن مودمم دقیفا همینی هست که عکسش رو گداشتید
اگه نتونی وارد کنترل پنلش بشی دیگر خودت نمی تونی درستش کنی وباید بره نمایندگی هایی که سخت افزار های بر گرداندن اپگردید رو داشته باشن. تو سایت سازنده اش فقط فریم ور های جدید رو می زارن.
ببینم چه اروری میده وقتی می خوای وارد کنترل پنل شی؟ چه ادرسی رو برای وارد شدن می زنی؟