PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك اختصاصي محصولات G Data سوالات در اینجا

صفحه ها : 1 [2] 3

hamsah
28-09-2010, 20:16
این gdata یه گزینه پیدا کردم توی تنظیماتش اگه فعالش کنی موقعی که داری با کامپیوتر کار سنگین می کنی خودش اتوماتیک تشخیص میده و اسکن درایو ها رو تا وقتی که کارتون تموم بشه موقتا نگه میداره !!!!!!!!

نحوه این کار چه جوریه؟:18:

amir.7
28-09-2010, 22:25
نحوه این کار چه جوریه

سلام

از همون دوستمون درخواست کنید تا آموزش این مورد رو براتون بزارن .

hamsah
29-09-2010, 14:18
سلام.

من بعد از نصب total care فرصت 30 روزه تریالش تموم شد.:41:بعد با یکی از تریال ریست ها ریست کردم کار کرد البته نه به صورت تریال یه لایسینس چند ماه داده بود:20:.بعد ورژن نرم افزار رو آپدیت کردم به 21.1.0 .الان هم اون لایسنس تموم شده و با هیچ کدوم از کرک ها هم دوباره لایسنس نمیشه.:41::45:چه کار کنم؟عاشق این آنتی ویروس بودم دارم میمیرم:37:

hamsah
29-09-2010, 14:27
بیبنید تو آخرین تست چه کار کرده این G DATA.به افتخارش یه کف مرتب بزنین.:33::26:99.9% از ویروس ها رو شناسایی کرده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza1411
29-09-2010, 14:31
بیبنید تو آخرین تست چه کار کرده این G DATA.به افتخارش یه کف مرتب بزنین.99.9% از ویروس ها رو شناسایی کرده

ولی سرعتش کمه. در کل خوبه.

Dr Hannibal
29-09-2010, 14:41
سلام.

من بعد از نصب total care فرصت 30 روزه تریالش تموم شد.:41:بعد با یکی از تریال ریست ها ریست کردم کار کرد البته نه به صورت تریال یه لایسینس چند ماه داده بود:20:.بعد ورژن نرم افزار رو آپدیت کردم به 21.1.0 .الان هم اون لایسنس تموم شده و با هیچ کدوم از کرک ها هم دوباره لایسنس نمیشه.:41::45:چه کار کنم؟عاشق این آنتی ویروس بودم دارم میمیرم:37:

تریال ریستر رو وقتی اجرا کنید که هیچ برنامه ای درحال اجرا نداشته باشید.

حتی اگر هم 10 دقیقه طول کشید و جوابی نداد صبر کنید.

مجموعه راهنمایی ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

hamsah
29-09-2010, 18:04
آقا ممنون.ولی راه های بالا اثر نکرد:41:

hamsah
29-09-2010, 18:14
سلام.راهشو فهمیدم.

یه تریال ریست دارم ورژن 1.8
بعضی هاشون با سون مشکل دارند و در یک مرحله گیر می کند و نمی تواند با سرور ارتباطش را برقرار سازد.
برای حل این مشکل.باید روی آن ها راست کلیک کنید و propertis را بزنید.در سربرگ compatibilty مانند شکل زیر عمل کنید.

Dr Hannibal
29-09-2010, 18:27
--------------

amir.7
29-09-2010, 19:04
سلام

بابا ایول ، خیلی عالی

فقط یه سئوال ، زمانی که ریستر رو اجرا نکردیم باید روی اون راست کلیک کنیم ، یعنی روی آیکون ریستر ؟

ممنون

hamsah
29-09-2010, 19:07
خواهش می کنم.:11:
بله.قبل از اینکه اجراش کنید باید روی آیکونش راست کلیک کنید (روی آیکون ریستر)و ادامه کار..:20:

Mohandes_fs
30-09-2010, 17:06
سلام دوستان
من هم دیروز این آنتی ویروس قدرتمند رو نصب کردم
ولی هر چی تلاش می کنم نمی تونم آپدیت کنم
کل این تاپیک رو خوندم و همش رو امتحان کرم ولی نشد
در ضمن
من فول ورژنش رو نصب کردم(یعنی تریال رو نصب نکردم) ایرادی نداره که؟

Dr Hannibal
30-09-2010, 17:10
سلام دوستان
من هم دیروز این آنتی ویروس قدرتمند رو نصب کردم
ولی هر چی تلاش می کنم نمی تونم آپدیت کنم
کل این تاپیک رو خوندم و همش رو امتحان کرم ولی نشد
در ضمن
من فول ورژنش رو نصب کردم(یعنی تریال رو نصب نکردم) ایرادی نداره که؟

آپدیت کنید یا فعال کنید ؟

فرقی نداره اما به نظر اولین بار همان تریال ورژن بهتره.

اگه فعال کردن این پست:

اگر تریال ریستر ها اجرا نمیشند این پست :

اگر فعال شده و اعتبار رو گرفتید ارور آپدیت رو اینجا بذارید.

موفق باشید.

Mohandes_fs
30-09-2010, 17:52
وقتی اکتیو می کنم همچین چیزی میگه
تا حالا 50 بار هم تست کردم ولی باز همین رو گفت

یه کرک دیگه هم امتحان کردم می ره تو اون قسمت که یه فرم پر میشه و یه دکمه ی سفارش(order)داره گیر می کنه بعد یه پیام میاره که میگه ریست شد و اون صفحه سر جاش می مونه
وقتی اون صفحه رو می بندم و روی آپدیت کلیک می کنم یه صفحه میاره که میشگه وقت تریال تموم شده باید سفارش خرید بدید

حتی وقتی با کرک های دستی هم با دستور العمل ریست می کنم می گه اطلاعات غلطه

حالا باید چی کار کنم؟

hamsah
30-09-2010, 19:25
وقتی اکتیو می کنم همچین چیزی میگه
تا حالا 50 بار هم تست کردم ولی باز همین رو گفت

یه کرک دیگه هم امتحان کردم می ره تو اون قسمت که یه فرم پر میشه و یه دکمه ی سفارش(order)داره گیر می کنه بعد یه پیام میاره که میگه ریست شد و اون صفحه سر جاش می مونه
وقتی اون صفحه رو می بندم و روی آپدیت کلیک می کنم یه صفحه میاره که میشگه وقت تریال تموم شده باید سفارش خرید بدید

حتی وقتی با کرک های دستی هم با دستور العمل ریست می کنم می گه اطلاعات غلطه

حالا باید چی کار کنم؟

سلام.

شما هم مشکل من رو دارید. یک تریال ریست از چند صفحه قبل ورژن 1.8 رو دانلود کنید و مراحل پست 258 رو برید درست میشه.من هم همین مشکل رو داشتم.

اگه سوال بود در خدمتم:46::11:

amir.7
30-09-2010, 19:36
سلام

دوستان حتما نتیجه رو اعلام بفرمایید تا برای ما هم یه آموزش باشه ، ممنون .

mehdi_08
30-09-2010, 21:44
سلام
این سیستم من ویروسی شده بد نود نتونست بشناسش
کاسپر رو اومدم نصب کنم موقع نصب پیغام میده انتی ویروس آوست 5 رو سیستم نصبه باید اول اونو پاک کنی
مشکل اینجاس که من اصلا آوست رو نصب نکردم فقط چند روز پیش یه بار ستاپ آوست رو اجرا کردم ولی بلافاصه کنسل رو زدم حالا کسپر گیر داده که آوست نصبه؟
چی کار کنم

M E H R A N
30-09-2010, 21:54
سلام
این سیستم من ویروسی شده بد نود نتونست بشناسش
کاسپر رو اومدم نصب کنم موقع نصب پیغام میده انتی ویروس آوست 5 رو سیستم نصبه باید اول اونو پاک کنی
مشکل اینجاس که من اصلا آوست رو نصب نکردم فقط چند روز پیش یه بار ستاپ آوست رو اجرا کردم ولی بلافاصه کنسل رو زدم حالا کسپر گیر داده که آوست نصبه؟
چی کار کنم

اگر فعلا هیچ آنتی ویروسی در سیستم نصب نداری این کار رو بکن.

Avast رو نصب کن.
ریستارت کن.
بعد Uninstall کن.

اینطوری فایل ها و رجیستر کی های Avast موقع Uninstall کردن پاک میشند و به احتمال زیاد مشکل شما هم حل میشه.

در ضمن اینجا تاپیک کسپرسکی نیست یک دو پله رو اشتباه اومدی :31:

mehdi_08
01-10-2010, 00:20
دستت درد نکنه اصلا حواسم نبود تو تاپیک کسپر نیستم بعد 3 ساعت دانلود کسپر یهو این ارور لعنعتی رو می ده احسابی اعصابم خورد شد اشتباهی راه گم کردم
ممنون

Mohandes_fs
01-10-2010, 01:02
مشکل رو پیدا کردم
یه نکته ی خیلی مهم داشت که من زیاد رعایت نمی کردم
همه ی برنامه ها باید بسته باشن
حتی یاهو مسنجر رو باید بست و گرنه کرک کار نمی کنه

farhad07
03-10-2010, 02:50
منم هر کاری کردم نشد تمام نرم افزار ها رو بستم و مراحل پست 258 رو هم رفتم اما نشد ویندوز من سون است و ورژن انتی ویروس من 20 و به صورت تریال نصبش کردم.

Dr Hannibal
03-10-2010, 05:55
منم هر کاری کردم نشد تمام نرم افزار ها رو بستم و مراحل پست 258 رو هم رفتم اما نشد ویندوز من سون است و ورژن انتی ویروس من 20 و به صورت تریال نصبش کردم.

ارتباط به اینترنت رو حتی اگر هم 5 دقیقه طول کشید ، قطع نکنید.

مراحل ریست رو یک بار بعد از بالا آمدن مجدد ویندوز تست کنید.

اگر از برنامه هایی مثل tuneup استفاده میکنید که در پروسس به صورت فعال هستند در هنگام اجرای تریال ریستر به طور کل از پروسس ببندید.

در هنگام اجرای تریال ریستر کل پهنای باند رو به ریستر در اختیار بدید یعنی دانلود و آپلود نداشته باشید

موفق باشید.

01110362
03-10-2010, 16:33

دوست عزیز در ادامه پست دکتر و همانطور که بارها گفته شده باید بگم اگر اتوماتیک ریست انتخاب کردید و پیغام faild داشتیدبه صورت manuale reset میتونید 100% آخرین ورژن Gdata ریست کنید امرو من آخرین نسخه
G-Data totalcare2011 .v.21.0.4.1 رو باتریال ریست نسخه 1.7 و بصورت دستی ریست وآپدیت کردم و به 21.1.05 آپگرید شد
به نظر تو این ورژن نسبت به 2010 سبکتر و روانتر کار میکنه .در کل خیلی سبک شده.:10:

پیشنهاد میشه یه سری مطالب که اکثر کاربرها با این آنتی ویروس مشکل پیدا میکنند تو پست اول طبقه بندی بشه که یه نفر که مشکل داره تموم صفحات نخونه وراحت به جوابش برسه مثل آویرا وکسپر مثل :
1. روش جلوگیری از چک کردن دانلود هاکه جی دیتا چک میکنه
2. جدیدترین ورژن ها و تریال ریست
3. نحوه اضافه کردن برنامه به وایت لیست .
4. نحوه ارسال فایل مشکوک به G-data
...
و ....

موفق باشید:11:

amir.7
03-10-2010, 20:33
[/COLOR]
دوست عزیز در ادامه پست دکتر و همانطور که بارها گفته شده باید بگم اگر اتوماتیک ریست انتخاب کردید و پیغام faild داشتیدبه صورت manuale reset میتونید 100% آخرین ورژن Gdata ریست کنید امرو من آخرین نسخه
G-Data totalcare2011 .v.21.0.4.1 رو باتریال ریست نسخه 1.7 و بصورت دستی ریست وآپدیت کردم و به 21.1.05 آپگرید شد
به نظر تو این ورژن نسبت به 2010 سبکتر و روانتر کار میکنه .در کل خیلی سبک شده.:10:

پیشنهاد میشه یه سری مطالب که اکثر کاربرها با این آنتی ویروس مشکل پیدا میکنند تو پست اول طبقه بندی بشه که یه نفر که مشکل داره تموم صفحات نخونه وراحت به جوابش برسه مثل آویرا وکسپر مثل :
1. روش جلوگیری از چک کردن دانلود هاکه جی دیتا چک میکنه
2. جدیدترین ورژن ها و تریال ریست
3. نحوه اضافه کردن برنامه به وایت لیست .
4. نحوه ارسال فایل مشکوک به G-data
...
و ....

سلام

بسیار پیشنهاد خوبیه و باعث راحتی کاربران این آنتی قدرتمند میشه ، تشکر از دوست خوبمون .

sougand1389
03-10-2010, 20:52
من هم امروز آخرین نسخه totalcare 2011   نصب کردم با توجه به اینکه از 2 انجین استفاده میکنه اما

خیلی سبک و با قدرت هست و از منابع سیستم هم در حالت عادی خیلی کم استفاده میکنه

به دوستان پیشنهاد میشه یه بار امتحان کنن تا مشتری دائم شن

ضمنا با پست بالا موافقم خیلی کمک میکنه

:8:

S0R3N4
05-10-2010, 01:57
سلام دوستان
بعد از اویرا نورتون رو تست گرفتم!با روحیاتم سازگار نبود و خیلی زود عوضش کردم و فعلا چیزی ندارم
دوستان
روی لپ تاپ اپلم ( یه سیستم عامل مکینتاش داره) g data جواب میده یا نه؟؟؟

Dreamland
05-10-2010, 05:24
G DATA InternetSecurity 2011 New Serial

PABJU-NXIQZ-0XJKF-K2GDY-IGP20
Name: quynh17039
Password: TDTIM5

amir.7
06-10-2010, 22:58
سلام

دوستان خیلی جالبه ، من برای همه دوستام فعال میکنم اما امروز بعد از سه ماه سیستم خودم رو بستم ولی هر کار میکنم ریست

نمیشه ، همه کارها رو هم انجام دادم اما بازم نشد ، اگه یه راه پیدا کردید به ما هم بگید ، ویندوز 7 - 64 بیتی قبلا هم روی همین ویندوز ریست کردم .

ممنون

Dr Hannibal
06-10-2010, 23:02
سلام

دوستان خیلی جالبه ، من برای همه دوستام فعال میکنم اما امروز بعد از سه ماه سیستم خودم رو بستم ولی هر کار میکنم ریست

نمیشه ، همه کارها رو هم انجام دادم اما بازم نشد ، اگه یه راه پیدا کردید به ما هم بگید ، ویندوز 7 - 64 بیتی قبلا هم روی همین ویندوز ریست کردم .

ممنون

امیر جان سریال این پست رو تست کردید ؟

_Barbod_
06-10-2010, 23:57
سلام
من نسخه 2011 رو به صورت تریال نصب کردم و با یوزر پسورد پست 277 خیلی راحت الان داره آپدیت میکنه
حالا یک سوال
موقع نصب اگر به صورت تریال نصب نکنیم و فول ورژن نصب کنیم چه اتفاقی می افته؟

amir.7
07-10-2010, 00:33
امیر جان سریال این پست رو تست کردید ؟

سلام دوست من

راستش برای من که نشد ، من توتال نصب کردم .

Dr Hannibal
07-10-2010, 00:35
سلام دوست من

راستش برای من که نشد ، من توتال نصب کردم .

یه چند ساعت دیگه تست کنید شاید سرور قطعه .

_Barbod_
07-10-2010, 04:14
سلام
دوستان این G Data نمیزاره چیز پی ان کانکت بشه
چی کار باید کرد؟

Dr Hannibal
07-10-2010, 11:17
سلام
دوستان این G Data نمیزاره چیز پی ان کانکت بشه
چی کار باید کرد؟

برای استفاده از وی پی ان پورت 1723 توسط فایروال نباید بسته شده باشه. ببینید توی تنظیمات میتونید باز کردن این پورت رو پیدا کنید.

اگر نشد ساده ترین و بهترین راه اینه که در هنگام استفاده از وی پی ان فایروال جی دیتارو خاموش کنید و به جای آن فایروال ویندوز رو روشن کنید.

موفق باشید

01110362
07-10-2010, 16:46
سلام
من نسخه 2011 رو به صورت تریال نصب کردم و با یوزر پسورد پست 277 خیلی راحت الان داره آپدیت میکنه
حالا یک سوال
موقع نصب اگر به صورت تریال نصب نکنیم و فول ورژن نصب کنیم چه اتفاقی می افته؟

:10:

amir.7
07-10-2010, 22:22
سلام دوستان

آقا ما به هر دری زدیم ، اما نشد ، دوستان و مدیران محترم اگه کرک و یا راهکار جدیدی دارند لطفا ما رو دریابند .

_Barbod_
09-10-2010, 11:58
من که چیزی سر در نیاوردم
یعنی راهی پیدا نکردم که کاری به کار وی پی ان نداشته باشه
کانکشن رو که پاک میکنم و مجددا" میسازم برای اولین بار کانکت میشه
اما وقتی دیسکانکت میکنم و دوباره میخوام کانکت بشم دیگه کانکت نمیشه

Dr Hannibal
09-10-2010, 12:01
من که چیزی سر در نیاوردم
یعنی راهی پیدا نکردم که کاری به کار وی پی ان نداشته باشه
کانکشن رو که پاک میکنم و مجددا" میسازم برای اولین بار کانکت میشه
اما وقتی دیسکانکت میکنم و دوباره میخوام کانکت بشم دیگه کانکت نمیشه

وقتی فایروال جی دیتا خاموش میشه این ایراد بر طرف میشه ؟

_Barbod_
09-10-2010, 12:53
وقتی فایروال جی دیتا خاموش میشه این ایراد بر طرف میشه ؟
نه حتی وقتی فایروال رو Disable میکنم کانکت نمیشه

Dr Hannibal
09-10-2010, 12:59
نه حتی وقتی فایروال رو Disable میکنم کانکت نمیشه

پس میتونه ایراد از جی دیتا نباشه.

amir.7
10-10-2010, 15:16
سلام

دوستان این برنامه توی استارت اپ ویندوز من فعال هست و هر کار میکنم که فعال نباشه اما بعد از ریستارت سیستم بازم فعاله اما از

توی کنترل پنل میشه حذفش کرد ، حالا میخوام بدونم که این چه برنامه ای هستش و اگه پاکش کنم اتفاقی برای ویندوز نمی افته ؟

و میشه بطور موقت غیر فعالش کرد ؟ توی ویندوز قبلی وقتی توی استارت اپ ویندوز گزینه دیسیبل آل رو میزدم همه موارد غیرفعال

میشدند اما حالا این یکی غیرفعال نمیشه .

منظورم از این سوالات اینه که شاید فعال بودن این برنامه ریست شدن جی دیتا رو دچار مشگل میکنه ، چون همه میدونیم که فعال بودن

حتی یک نرم افزار میتونه از ریست شدن جی دیتا جلوگیری کنه .

ممنون

اینم اسم اون برنامه Browser configuration utility

Dr Hannibal
11-10-2010, 00:00
سلام

دوستان این برنامه توی استارت اپ ویندوز من فعال هست و هر کار میکنم که فعال نباشه اما بعد از ریستارت سیستم بازم فعاله اما از

توی کنترل پنل میشه حذفش کرد ، حالا میخوام بدونم که این چه برنامه ای هستش و اگه پاکش کنم اتفاقی برای ویندوز نمی افته ؟

و میشه بطور موقت غیر فعالش کرد ؟ توی ویندوز قبلی وقتی توی استارت اپ ویندوز گزینه دیسیبل آل رو میزدم همه موارد غیرفعال

منظورم از این سوالات اینه که شاید فعال بودن این برنامه ریست شدن جی دیتا رو دچار مشگل میکنه ، چون همه میدونیم که فعال بودن

ممنون

برای غیرفعال کردن برنامه های استارت اپ بهتره از برنامه های بهینه ساز استفاده کنید.

اگه ویندوز 7 باشه شما فقط انتی ویروستون توی استارت اپ بذارید کافیه. از این برنامه استارت اپ رو تنظیم کنید.

بعد از تست میتونید دوباره فعال کنید.

توی گوگل سرچ کنید و از اون برنامه توی کنترل پنل دیتیل بگیرید تا ببنید چی هست. ( فکر نمیکنم ضروری باشه )

موفق باشید

amir.7
20-10-2010, 16:25
سلام

دوستان من امروز این کرک جی دیتا رو حتی روی xp هم نتونستم اجرا کنم ، دوستان دست اندرکار کرک ما رو دریابند . :13::46:

01110362
22-10-2010, 22:23
از اساتید کسی روش اپدیت آفلاین ومحل ذخیره آپدیتهای این انتی ویروس کشف نکرده ؟

سلام

دوستان من امروز این کرک جی دیتا رو حتی روی xp هم نتونستم اجرا کنم ، دوستان دست اندرکار کرک ما رو دریابند . :13::46:

امیر خان 1.5 تست کن نتیجه بگو

amir.7
23-10-2010, 00:57
امیر خان 1.5 تست کن نتیجه بگو

سلام

لطف کردی عزیز و خیلی ممنون از محبتتون ، راستش روی سیستم خودم همه رو تست کردم و تمام راههای ممکن رو رفتم اما :41: نشد

اما روی اون ویندوز ایکس پی فقط 1.8 رو تست کردم ، در هر صورت فعلا خماری میکشیم :11: .

01110362
23-10-2010, 15:31
سلام

لطف کردی عزیز و خیلی ممنون از محبتتون ، راستش روی سیستم خودم همه رو تست کردم و تمام راههای ممکن رو رفتم اما :41: نشد

اما روی اون ویندوز ایکس پی فقط 1.8 رو تست کردم ، در هر صورت فعلا خماری میکشیم :11: .

بابا امیرخان خمار نباش بیا این ورژن 1.5 A برات گذاشتم با این تست کن حتما نتیجه میگیری

هم notebook security 2010 وهم totalcare 2011.21.0.4.1 با این برنامه ریست کردم

البته totalcare 2011 دیروز ریست و بعدش هم راحت آپدیت کردم ویندوز من هم 7 64 بیت هست

البته از طریق manule ریست کن و بعدش هم نتیجه رو بگو..

pass : 0111

amir.7
24-10-2010, 02:31
بابا امیرخان خمار نباش بیا این ورژن 1.5 A برات گذاشتم با این تست کن حتما نتیجه میگیری

سلام

آقا ممنون از لطف و محبت شما ، متاسفانه برای من جواب نداد . :13::11:

Dr Hannibal
27-10-2010, 21:42
چگونه با تریال ریستر 1.5 ریست کنیم؟

برای رفاه حال کاربران آموزش تصویری پیوست شد.

موفق باشید.
Drhaniball

Dreamland
11-11-2010, 12:24

Arash4484
11-11-2010, 22:59
سلام
چون Gdataتاپیک برای دانلود نداره ،پستم رو اینجا زدم.
لینک دانلود از ورژن G Data TotalCare 2011 اگر دوستان دارند بگذارند.
سایت GData دانلود فری تریال رو میده ولی حوالی 300مگ بدون رزیوم!
:11:

Dr Hannibal
11-11-2010, 23:09
سلام
چون Gdataتاپیک برای دانلود نداره ،پستم رو اینجا زدم.
لینک دانلود از ورژن G Data TotalCare 2011 اگر دوستان دارند بگذارند.
سایت GData دانلود فری تریال رو میده ولی حوالی 300مگ بدون رزیوم!

amir.7
12-11-2010, 00:08
سلام

دوستان این ریستر در مرتبه دوم برای من جواب داد و الان داره کار میکنه :20::11::26:

با تشکر ویژه از دکتر و دریملند عزیز

Arash4484
12-11-2010, 02:38

با تشکر
دکتر جان ،سافت‏پدیا یک اکسترنال میررور میده به یکی از پایگاه های منطقه ای Gdata که همون آشه و همون کاسه(سرعت پایین و بدون قابلیت وقفه)
من قبلن مال انگلیس و آلمان ومرکزیش رو چک کرده بودم-هیچکدوم رزیوم ندارند و بعد 60-70 مگ هم میپرند...
دوستان سایت بهتری سراغ ندارند؟

Dreamland
12-11-2010, 03:33
دوستان سایت بهتری سراغ ندارند؟ G DATA TotalCare 2011 21.0.4.1 Retail

Arash4484
13-11-2010, 04:40
سلام
ممنون

نمیدونم مشکلت حل شده یا نه؟
ولی به هر صورت اگه مادربوردت گیگاست مربوط به نرم افزارهایی که با دریوراش نصب میکنی
یکی از سافتهای مزخرف وبدون سودیه که گیگا آویزون ویندوز میکنه..واقعن هیچ کاری نمیکنه ... مثلن قراره کارهای از قبیل تغییر موتور سرچ بروزر و.. رو به زبان دیفالت ویندوزت(مثل فارسی) انجام بده که نمیکنه و تازه این موارد توی بروزرهای جدید تنظیم خودکار هستش.
توی نصب دریوار میتونی غیر فعالش کنی. بعد نصب هم انینستال میشه

Arash4484
13-11-2010, 05:03
1-آپدیت اولیه Gdata کلن 1-2 مگ هم نشد! اونم به سختی گرفت و ارتباط مرتبط قطع میشد

2-زمان اسکن اولیه با gdata این پیغام رو گرفتم critical error:

3- مدت زیادی اجازه کانکت با اینترنت رو نمی داد تایکبار از کار انداختمش و دوباره اجراش کردم

یعنی به طور خلاصه چه در زمان نخستین کانکت-چه نخستین آپدیت -چه نخستین اسکن اررور داد واذیت کرد و بدون دلیل خاصی هم درست شد:13:
نظر دوستان چیه؟

------------------------------------------------------------------
پ.ن:Gdata2011 هم مثل اویرا از اسپیکر داخلی سیستم(بیپر) استفاده میکنه؟چون گاهی موقع کار صدای یک تک بوق از سیستم میاد، البته پیغامی ظاهر نمیشه...

سپاس

Arash4484
13-11-2010, 06:16
این gdata یه گزینه پیدا کردم توی تنظیماتش اگه فعالش کنی موقعی که داری با کامپیوتر کار سنگین می کنی خودش اتوماتیک تشخیص میده و اسکن درایو ها رو تا وقتی که کارتون تموم بشه موقتا نگه میداره !!!!!!!!

نحوه این کار چه جوریه؟:18:

فکر کنم منظور دوستمون اینجاست ، در زمان اسکن دستی:

Dr Hannibal
13-11-2010, 14:29
1-آپدیت اولیه Gdata کلن 1-2 مگ هم نشد! اونم به سختی گرفت و ارتباط مرتبط قطع میشد
2-زمان اسکن اولیه با gdata این پیغام رو گرفتم critical error:
3- مدت زیادی اجازه کانکت با اینترنت رو نمی داد تایکبار از کار انداختمش و دوباره اجراش کردم
یعنی به طور خلاصه چه در زمان نخستین کانکت-چه نخستین آپدیت -چه نخستین اسکن اررور داد واذیت کرد و بدون دلیل خاصی هم درست شد
سپاس

last update تاریخ امروز رو زده ؟

Arash4484
13-11-2010, 19:30
last update تاریخ امروز رو زده ؟

به نظر درست میرسه . حتا پرو گرام آپدیت هم رفت.
البته بعد اسکن اولیه یک ویروس فعال رو گرفت که به نظر تمام مسایل از اون بود و بعد همه چی حالت طبیعی پیدا کرد...متاسفانه یکسری از ویروسهای آفلاین رو نمیتونه پاک کنه که باشون درگیرم. تقصیر برنامه نیست تقصیر منه که تو محیط از پیش ویروسی نصبش کردم. هنوز خیلی قدرتمنده که بالاخره رله شد
گلی به جمال آلمانها با نرو و اویرا و جپ و جی دیتاو....بی ادعا و قدرتمند:11:

amir.7
13-11-2010, 21:03
سلام آرش جان

آقا ممنون از لطف و محبتتون

نمیدونم مشکلت حل شده یا نه؟
ولی به هر صورت اگه مادربوردت گیگاست مربوط به نرم افزارهایی که با دریوراش نصب میکنی
یکی از سافتهای مزخرف وبدون سودیه که گیگا آویزون ویندوز میکنه..واقعن هیچ کاری نمیکنه ... مثلن قراره کارهای از قبیل تغییر موتور سرچ بروزر و.. رو به زبان دیفالت ویندوزت(مثل فارسی) انجام بده که نمیکنه و تازه این موارد توی بروزرهای جدید تنظیم خودکار هستش.
توی نصب دریوار میتونی غیر فعالش کنی. بعد نصب هم انینستال میشه

آره مادربردم گیگاست و فرمایش شما درست هست ، پاکش کردم و مشکل برطرف شد اما آپدیت نشدن جی دیتا به اون ربطی نداشت

و مشکل ازکرک بود .

گلی به جمال آلمانها با نرو و اویرا و جپ و جی دیتاو....بی ادعا و قدرتمند

به نظر من هم بسیار پر قدرته و مستحکم و سبک و روان در عملکرد ، من در طی مدتی که ازش استفاده میکنم خلی راضیم .

amir.7
18-11-2010, 23:11
سلام

آرش جان من چند روزی بود که میخواستم ورژن جدید توتال رو بگیرم که همونطور که خودتون هم میدونید دانلود نمیشد و یه مقدار هم

ترافیک ضرر کردم اما بالاخره امشب دانلود کردم و با سرعت خیلی خوب ( البته به نسبت سرعت خودمون ) ، گفتم شاید بخوای دانلود کنی

مشگلی نداره .

ارادتمند شما ........

amir.7
27-11-2010, 20:59
سلام دوستان

بچه ها من این آنتی رو برای یکی از دوستان روی لب تاپ نصب کرده بودم و بعد از مدتها آورده که براش ریست کنم اما با این ریستر ورژن 2

که اجرا میکنم یه پیام میده که داره ایمیل رو چک میکنه و بعدش هم پیام خطا میده و ریست نمیشه ، کسی راه حل اینو میدونه ؟

ممنون

Dr Hannibal
27-11-2010, 21:29
سلام دوستان
بچه ها من این آنتی رو برای یکی از دوستان روی لب تاپ نصب کرده بودم و بعد از مدتها آورده که براش ریست کنم اما با این ریستر ورژن 2
که اجرا میکنم یه پیام میده که داره ایمیل رو چک میکنه و بعدش هم پیام خطا میده و ریست نمیشه ، کسی راه حل اینو میدونه ؟
ممنون

سلام

به نظر من : ریست 1.5 رو هم یک تست کنید. نشد باید ریمو کنید دوباره نصب کنید.

amir.7
27-11-2010, 22:52
سلام

آقا یه بار هم ریمو کردم اما درست نشد .

Dr Hannibal
28-11-2010, 07:45
سلام

آقا یه بار هم ریمو کردم اما درست نشد .

امیر جان اگه جی دیتا چیزی به اسم جی دیتا آنیستالر داشت کار راحت بود. اما الان شما اگه ریستر 1.5 رو هم تست کردید نشد این راه باقی مونده:

ریمو کنید.

ریست

این قسمت هارو پاک کنید:

C:\Program Files\G Data
C:\Program Files\Common Files\G Data

نرم افزار های تمیز کننده ریجیستری.

دستی ریجیستری رو باز کنید و فولدر های جی دیتا رو پیدا و پاک کنید.

باز هم انجام شدنش احتمال کمی داره.

kaivanika
09-12-2010, 04:10
ببخشید آخرین نسخه g data totalcare 2011 یا g data internet security 2011 رو میخواستم

به همراه تریال ریستر یا کرک این برنامه

لینکی که تو صحفه قبل هست ورژن 21.0.4.1 هستش . اما من ورژن 21.1.0.5 . اگه سایتی باشه که بشه استپ هم کرد دانلود رو که دیگه خیلی توپ میشه

1 - فرق دو نسخه بالا چیه ؟ نسخه توتال امکانات نسخه اینترنت سیکرتی رو داره ؟؟؟

2 - آپدیت اولیه چند مگابایته ؟ قابلیت آپدیت آفلاین رو داره ؟؟؟

Karkas20
09-12-2010, 17:30
ببخشید آخرین نسخه g data totalcare 2011 یا g data internet security 2011 رو میخواستم

لینکی که تو صحفه قبل هست ورژن 21.0.4.1 هستش . اما من ورژن 21.1.0.5 . اگه سایتی باشه که بشه استپ هم کرد دانلود رو که دیگه خیلی توپ میشه

1 - فرق دو نسخه بالا چیه ؟ نسخه توتال امکانات نسخه اینترنت سیکرتی رو داره ؟؟؟

2 - آپدیت اولیه چند مگابایته ؟ قابلیت آپدیت آفلاین رو داره ؟؟؟

دوست عزیز شما هر یک هفته با یک سوئیت امنیتی سر میکنید!!!!

موفق باشید.

kaivanika
09-12-2010, 17:49
دوست عزیز شما هر یک هفته با یک سوئیت امنیتی سر میکنید!!!!

موفق باشید.

نه فعلا میخوام دانلودش کنم و هفته بعد نصبش میکنم . چون میخوام همه سوئیت هارو تست کنم

دوستان بازم ممنون میشم کمک کنید :10:

1 فرق دو نسخه بالا چیه ؟ نسخه توتال امکانات نسخه اینترنت سیکرتی رو داره ؟

2 آپدیت اولیه چند مگابایته ؟ قابلیت آپدیت آفلاین رو داره ؟

arashaga
10-12-2010, 20:01
بچه ها فایروال اینترنت سکوریتیش در چه حدی هستش؟ قابل اعتماده؟

amir.7
11-12-2010, 13:06
سلام kaivanika جان

ببخشید اگه جواب دیر دادم آخه دو روزی نبودم ، آخرین ورژن رو میتونی از سایت خودش در آدرس زیر دانلود کنی

ریستر رو هم میتونی از آدرس زیر که جناب دریملند گذاشتن دریافت کنی

به نظر من توتال رو بگیر چون تمام امکانات اینترنت سکوریتی رو داره + چند تا نرم افزار جانبی و در ضمن ریستر همشون هم یکیه

فقط در شرط اجرای موفقیت آمیز این ریستر اینه که در زمان اجرا به نت وصل باشی و هیچ برنامه ای رو در حال اجرا نداشته باشی حتی

مرورگرهای اینترنتی ، اگه امری ود در حد توان در خدمت هستم .

kaivanika
12-12-2010, 01:50
ممنون . سایت خودش قابلیت استپ کردن نداره آخه ؟ :41:

امیر جان کمک چون میخوام ویندوز جدید رو با جی دیتا اوکی کنم

kaivanika
22-12-2010, 17:39
با کمک امیر جی دیتا رو نصب کردم
میشه طریقه کار با تریال ریستر 2 رو توضیح بدید ؟ ( سیف مود نمیخواد و .... )
چه جوری آپیدت کنم ؟ سریال میخواد

01110362
22-12-2010, 18:12
با کمک امیر جی دیتا رو نصب کردم
میشه طریقه کار با تریال ریستر 2 رو توضیح بدید ؟ ( سیف مود نمیخواد و .... )
چه جوری آپیدت کنم ؟ سریال میخواد

سلام دوست عزیز همون ریستر کافیه و راحت ریست میشه.
موفق باشید
جهت اطلاع از نحوه ریست کردن به پست زیر مراجعه کنید:

kaivanika
22-12-2010, 18:30
این لینک ریستر 1.5
من از ریستر 2 استفاده میکنم . کمک :19:

Dr Hannibal
22-12-2010, 18:51
این لینک ریستر 1.5
من از ریستر 2 استفاده میکنم . کمک :19:
روش کار:

نت رو وصل کنید ، تمام برنامه های در حال اجرا بسته بشه. کرک رو اجرا کنید. هرچقدر زمان خواست بگذارید انجام بده.

اگر جواب نداد ریستر 1.5 رو با منوال انجام بدید.

چگونه با تریال ریستر 1.5 ریست کنیم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaivanika
22-12-2010, 18:55
ممنون دکتر جان
میشه لینک دانلود این نسخه رو بزارید ؟ صفحات قبل لینک دانلودش خراب شده

01110362
22-12-2010, 20:00
ممنون دکتر جان
میشه لینک دانلود این نسخه رو بزارید ؟ صفحات قبل لینک دانلودش خراب شده

بفرما دوست عزیز فقط موارد یاد شده بالا رو هنگام ریست کردن حتما رعایت کن معمولا بصورت دستی راحت تر ریست میشه.:

kaivanika
22-12-2010, 20:14
ممنون اما اینم جواب نداد :41:
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

ریستر های 1.5 1.7 و 2 رو تست کردم
حتی 1.5 ر. دستی انجام دادم چندین بار

اما بازم نمیشه مشکل از سرور سایت جی دیتا هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟ :41:

من باید چه زمانی با تریال ریستر کار کنم که یوزر وارد سرور بشه ؟؟

دوستانی که ریستر رو انجام دادن راهنمایی کنن :10:

kaivanika
22-12-2010, 23:45
این آنتی ویروس در حالت تریال هم آپدیت نمیشه ؟
من هر چی میخوام آپدیت کنم بازم یوزر و پاسوورد میخواد

باید درست میکردم که کردم :8:

amir.7
23-12-2010, 01:11
سلام

کیوان جان ذخیره آپدیت ها هنوز مشاهده نشده .

kaivanika
26-12-2010, 03:09
خبری از تریال ریستر جدید نیست ؟ فقط 27 روز مونده ار اعتبار آنتی ویروس جی دیتا :10:

amir.7
26-12-2010, 13:14
خبری از تریال ریستر جدید نیست ؟ فقط 27 روز مونده ار اعتبار آنتی ویروس جی دیتا

سلام

کیوان جان ابتدا باید این ریستر ورژن 2 از کار بیفته تا ریستر جدید بیاد ، اگه روی سیستم شما اجرا نشده میتونه دلایل دیگه ای هم داشته باشه ، خود من این ریستر رو در بعضی مواقع نتونستم روی یکی دوتا سیستم اجرا کنم ، حالا صبر کنید تا اون موقع که تموم شد .

موفق باشید

amir.7
27-12-2010, 20:26
سلام

من میخوام این محصول رو ریست کنم اما با شروع ریست یه پیام میاد که شروع میکنه به چک کردن ایمیل و در نهایت میگه این ایمیل معتبر

نیست و پیام ارور میده ، کسی راه حلی برای رفع این مشکل داره ؟

ممنون

kaivanika
27-12-2010, 21:58
:3: تایید میشه برای منم همین مشکل هست . یکی به داد ما برسه

Karkas20
27-12-2010, 22:07
سلام بر دوستان.

کیوان جان شما این متن را بخوونید و از روش manual
انجام بدید ببینید مشکل بر طرف میشود.

برای رجیستر کردن پس از نصب برنامه به اینترنت متصل شوید، سپس Trial Reset را از شاخه‌ی Crack اجرا کنید و روی RESET‌ کلیک کنید. (ممکن است در بعضی سیستم‌ها Trial Reset به صورت اتوماتیک کار نکند در این صورت می‌توانید از حالت دستی Manual استفاده کنید و سپس طبق دستوراتی که داده می‌شود، عمل کنید.)

amir.7
27-12-2010, 22:18
سلام

امیر جان ریسترهای جدید گزینه دستی نداره و فقط یه گرینه RESET داره .

Dreamland
28-12-2010, 02:51

BOX G Data 2011 Trial Reset 1.5
----------------------------------------------------

BOX G Data 2011 Trial Reset 1.7

BOX G Data 2011 Trial Reset 1.8

BOX G Data 2011 Trial Reset 2.0

amir.7
28-12-2010, 23:41
سلام میلاد جان

آقا خیلی ممنون از زحماتتون واقعا لطف کردی ، متاسفانه هیچ کدوم جواب ندادند ، به هر حال از ارزش کار شما چیزی کم نمیشه

بازم ممنون

kaivanika
29-12-2010, 14:24
فقط 23 روز مونده :41:

Arash4484
29-12-2010, 21:28
من که رفتم دنبال تهیه نسخه قانونی...
شنیدم گویا توی ایران نمایندگیش هست، اگه قیمتش معقول باشه (مثلن تا 40-50 تومن + تخفیف سال های بعد)می ارزه.چون در دوران تستGData با وجود رفتارهای پرخطر:31:هیچ مشکلی نداشتم...

الان دو هفته است آنتی ویروس اکتیو و آپم مایکروسافت اسنشاله...

kaivanika
31-12-2010, 18:44
راهی هست که این last check virus رو غیر فعال کنیم که همیشه سبز باشه
یه جورایی تو ذوق میزنه

Arash4484
01-01-2011, 04:22
پیدا کردم !:31:
نرخش بد نیست: 1ساله /1پی سی: 41000تومن.
ولی TotalCare نداره:41:
دنبال اونم هستم...

amir.7
01-01-2011, 23:24
سلام

آرش جان مطمئنا توتال کار گرونتره .

kaivanika
02-01-2011, 02:27
:41: 18 روز مونده :33:

Arash4484
03-01-2011, 12:39
سلام
آرش جان مطمئنا توتال کار گرونتره .
سلام. میدونم عزیز ولی اصلن برای فروش جزء نزاشتنش(برای شرکتها نمیدونم)

G-data سیاست خاصی داره توی محصولاتش. یعنی یه ورژن تمام وکمال نداره. همین اینترنت‏سکوریتی‏نوتبوک محافظت از فلش داره که توتال‏کیر و نوت‏بوک‏سکوریتی ندارند(که به درد ماها خیلی میخوره)

کسی میدونه قابلیت SecurityTuning دقیقن چیه(میزان کردن امنیت؟) یا DataSafe؟ (هر دو توی مدل اینترنت‏سکوریتی نیستند)

kaivanika
04-01-2011, 03:17
:33::33: من جی دیتا رو آفلاین آپدیت کردم :25:

امیر اول بگو ببینم تا حالا کسی آفلاین دانلود کرده ؟ :15: به جز خود من

امیر اگه روش آپدیت آفلاین رو خواستی بگو تا برات ارسال کنم . تو هم تست کن :10:

راستی تنظیمات web رو چیکار کنم که هر صحفه ای رو که باز میکنه چک نکنه ؟ میدونی که چی میگم ؟ اون مقدار 8000 رو و اینا . یادم نیست خوب

amir.7
04-01-2011, 23:53
سلام کیوان جان

راستش تا حالا که ندیده بودم ، ایول بابا ، اگه میشه لطف کنی و برای منم بفرستی ممنون میشم :10:

آدرس زیر رو ببین ، توضیحات اونجا هستش :11:

kaivanika
05-01-2011, 01:19
دارم شاخ در میارم . دیگه هر بار هم که وارد ویندوز میشم پیغام تریال رو نمیده . نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت :18:
سعی میکنم امشب برات بفرستم
( امیر )

kaivanika
06-01-2011, 03:50
من برنامه رو روي ويندوز 7 نصب كرده بودم
يه روز كه داشت آپديت ميشد با يه برنامه ديگه كه محل دقيق فعاليت هاي پروسس ها رو نشون ميده فهميدم كه تمامي فايل هاي آپديت جي ديتا به مسير زير ذخيره ميشه

C:\Program Files (x86)\Common Files\G Data

كه حدود 206 مگابايته .

بعد فايل هاي مسير زير رو هم كپي كردم

C:\ProgramData\G DATA

به اضافه فايل هاي مسير زير

C:\Program Files (x86)\G Data\TotalCare

اين مسر هاي ويندوز 7 هستش براي اكس پي

X:\Program Files \Common Files\G Data

X::\Documents and Settings\All Users\Application Data

X:\Program Files \G Data\TotalCare

بعد از نصب مجدد ويندوز و نصب جي ديتا ،‌وارد safe mode شدم و همه فايل ها رو در مسيرهاي خودشون كپي كردم

ويندوز كه بالا اومد پيغام ميداد كه براي آپديت بايد يوزر و پاسوورد بدم . كه منم همون يوزر و پاسوردي رو كه قبلا ثبت نام كرده بودم و به ايمليم فرستاده بود رو زدم

بعد كه آپديت رو زدم يه پيغام آورد كه يادم نيست اما اينو ميرسوند كه
فايل هاي آپديت رو ميشه از كامپيوتر ديگه load كرد . آيا موافقيد ؟؟ yes or no
منم yes ‌رو زدم

و اين بار به جاي موتور هاي A و B كه دانلود رو مينوشت ، زد LOADING و در حدود سه دقيقه طول كشيد و آپديت شد

به همين راحتي :27:

تا الان هم كه دارم اين متن رو مينويسم بازم داره آپديت ميشه و مشكلي هم ندارم
هر بار هم كه وارد ويندوز ميشم ديگه پيغام اينكه چند روز مونده رو نميزنه اما به جاش اين پيغام رو ميده كه سر در نياوردم كه چيه ؟؟؟

دوستان روي دو سيستم تست كردم و جواب گرفتم . شما هم تست كنيد

kaivanika
06-01-2011, 22:51
امير تست كردي ؟‌كسي از دوستان تست نكرده ؟‌

Dr Hannibal
06-01-2011, 23:11
امير تست كردي ؟‌كسي از دوستان تست نكرده ؟‌

لایسنس رو نزده چه زمانی اکسپایر میشه ؟

kaivanika
07-01-2011, 12:19
نه ولی مشکل آپدیت ندارم . فقط هر وقت ویندوز بالا میاد عکس رو نشون میده که تو پست قبلیم گذاشتم
روی سیستم سومی هم تست کردم و جواب داد . :8:
کسی از دوستان جی دیتا باز تست نکردن ؟

mohsen_1363
08-01-2011, 19:02
اقا این انتی ویروس چقدر حجمش زیاده
نسخه اینترنت سکیوریتی شو رفتم بگیرم 287 مگ
چه خبره !!
وضعیت کلید چطوره ؟؟؟
یافت میشه

Karkas20
08-01-2011, 19:06
اقا این انتی ویروس چقدر حجمش زیاده
نسخه اینترنت سکیوریتی شو رفتم بگیرم 287 مگ
چه خبره !!
وضعیت کلید چطوره ؟؟؟
یافت میشه

درود.
بله حجمش که زیاد هست.

خیر کلید یا سریال برای این ضدویروس نیست.

شما باید با تریال ریستر هرماه این برنامه را ریست کنید.

که باز با تریال ریستر هم مشکل ددرست کرک نشده

هست.دفعه اول راحت ریست میشه ولی برای
دفعات بعدی با مشکل برمیخورید.

موفق باشید.

kaivanika
08-01-2011, 19:33
آقا محسن بگیر نصب کن و تجربه کن
واسه سریال اینا هم فقط زحمت یه تریال ریستر رو میکشید که اونم جواب نداد . من خودم تست کردم ومیشه با یه ریمو و نصب دوباره استفاده کنی

امروز پیغام داد که نمیتونم دیگه آپدیت کنم اما با یه ثبت نامه دوباره بازم اجازه آپدیت رو بهم داد
مثل اینکه جی دیتای من قاط زده . گیر نمیده به هیچی که چرا تریال و اینا هستش :31:

271
10-01-2011, 18:33
دوستان این تریال ریست رو امروز پیدا کردم این رو تست کنید

پسورد: p30world

amir.7
11-01-2011, 13:33
دوستان این تریال ریست رو امروز پیدا کردم این رو تست کنید

سلام

آقا دستت درد نکنه و کارت درست ، کار کرد و خیلی هم خوب این کارو کرد ، فقط لینک یه کم مشکل داشت که اونم با یه یوزر و پس

وی ................ درست شد ، ورژن 2.1 هستش .

بازم ممنون

kaivanika
12-01-2011, 02:33
لینک چی امیر جان ؟ و با کدوم یوزر و پاسورد ؟
فعلا من 23 روز دارم . تا 23 روز دیگه هم از کار نیافته . دیگه زحمت حذف و نصب دوباره رو نمیکشم

amir.7
12-01-2011, 20:59
سلام

کیوان جان این آدرس رو یه تستی بزن ، آپ کردم ببین کار میکنه .

kaivanika
12-01-2011, 21:43
تریال ریستر رو که 271 گذاشته دانلود کردم . شما بازم تریال ریستر رو آپلود کردی ؟
من منظورم از یوزر و پاسورد بود
راستی این تریال ریستر رو که میزنی با همون یوز و پاسوردی که اول نصب ریجستر کردی میشه کار کرد یا باید دوباره ریجستر کنی ؟
یا اصلا بازم یوزر و پاسورد میخواد

amir.7
12-01-2011, 22:08
سلام

کیوان جان من بصورت عادی نتونستم دانلود کنم و ناچار شدم که از چیزهایی استفاده کنم که از سدهای موجود عبور میکنند :46:

نه هیچی نمیخواد ، اگه دوست داری بزار همون مهلت تموم بشه و بعد ریست کن .

amir.7
23-01-2011, 13:44
سلام

کیوان جان در مورد آپدیت آفلاین جی دیتا یه آدرس دادی که من هر چی میگردم پیدا نمیکنم اگه میشه آدرس دقیق تر رو بگی ممنون میشم .

این آدرس

amir.7
23-01-2011, 14:12
سلام

کیوان جان در مورد آپدیت آفلاین جی دیتا یه آدرس دادی که من هر چی میگردم پیدا نمیکنم اگه میشه آدرس دقیق تر رو بگی ممنون میشم .

این آدرس

سلام

آقا پیدا کردم ، شما دیگه زحمت نکشید .

ممنون

kaivanika
23-01-2011, 18:48
امیر جان تست کردی جوابش رو اینجا بزار که بدونم شما هم موفق شدی یا نه ؟

kaivanika
28-01-2011, 19:17
این تریال ریستر جدید بازم کار نمیکنه
رو حالت safe mode اصلا جواب میده که تست کنم ؟؟؟
چون رو خوده ویندوز که خبری نشد و جواب نمیده

kaivanika
01-02-2011, 01:05
چرا یکی از دوستانی که وارید و حرفه ای هستن از این سوئیت استفاده نمیکنند ؟؟؟
که تنظیمات و بخش های این سوئیت رو آنالیز کنه
یکی زحمتش رو بکشه :11:

amir.7
08-02-2011, 07:49
این تریال ریستر جدید بازم کار نمیکنه

سلام

آقا این ریستر بازم از کار افتاد ، لطفا ما رو دریابید .

Dr Hannibal
08-02-2011, 12:15
سلام

چشم قربان ،... . تا آخر امشب وقت بدین : )

kaivanika
08-02-2011, 14:52
سلام

امیر آپدیت آفلاین جواب داد ؟؟؟

چشم قربان ،... . تا آخر امشب وقت بدین : )

مرسی جناب دکتر
چرا شما یه مدت این سوئیت رو تست نمکنید که تمامی قسمت های این برنامه رو تست کنید و مختصر توضیحی هم به ما که داریم استفاده میکنید بدید

amir.7
08-02-2011, 20:36
میر آپدیت آفلاین جواب داد ؟؟؟

سلام کیوان جان

اقا من هنوز ویندوز عوض نکردم و حتما اگه انجام دادم شما و همه دوستان رو در جریان قرار میدم و ضمنا در حالت سیف مد هم جواب نمیده ، من تست

کردم .

kaivanika
08-02-2011, 20:48
چی در حالت سیف مد نمیشه ؟؟؟؟
آپدیت آفلاین یا تریال ریستر ؟؟؟
خود من آپدیت آفلاین رو انجام دادم که :46:

amir.7
08-02-2011, 22:24
سلام

آپدیت آفلاین رو عرض کردم کیوان جان .

kaivanika
08-02-2011, 23:21
سلام

آپدیت آفلاین رو عرض کردم کیوان جان .

عجیبه ها !!!!!!! :18:
شما دسترسی داری دو تا ویندوز استفاده کنی ؟؟؟
من فردا مغازه چک میکنم بارم . با سیف مد :10:

amir.7
08-02-2011, 23:55
سلام کیوان جان

آقا معذرت میخوام ، اشتباه کردم ، تریال ریست در حالت سیف مد اجرا نمیشه ، یعنی وقتی از کار می افته دیگه در حالت سیف مد هم

کار نمیکنه ، اینو عرض کردم که کسی امتحان نکنه و زحمت بکشه .

بازم ببخشید

kaivanika
10-02-2011, 19:07
امیر جان تو حالت سیف مد به راحتی فایل های آپدیت کپی شدن . تست شد

kaivanika
13-02-2011, 05:04
دوستان

بجز من و امیر کسه دیگه ای از این سوئیت استفاده نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چند سئوال برام پیش اومده

این سوئیت سند باکسش کجاست ؟؟؟
سلف دیفنس ؟؟؟؟

تو اپشن هاش گزینه های زیادی هست منتها اطلاعات کاملی ازشون ندارم و نحوه استفاده از آپشن ها رو نمیدونم

یه بررسی تخصصی از یکی از دوستای کار بلد میخوام :20:

amir.7
13-02-2011, 16:14
سلام کیوان جان

این سوئیت سندباکس نداره ، در مورد سلف دیفنس نمیدونم .

vista7
13-02-2011, 16:21
من الان دارمش.
قدرت شناساییش خوبه نسبت به بقیه اما خوب امکانات زیادی نداره
راستی اینو بگم که سرعت دانلودم پایین اومده

Dr Hannibal
13-02-2011, 23:56
سریال فعال سازی Total

Usguj-6rscl-9gkrk-18q7d-6zf1y
usg8x-xgad4-4swh3-ht1be-irii4

تست نشده ، دوستان اگه تست کردند نتیجش رو اعلام کنند.

Dr Hannibal
14-02-2011, 10:26
--------------
--------------

Dr Hannibal
14-02-2011, 10:36
سریال فعال سازی G Data

( تست شده )

این سریال برای تست نسخه بتای 2012 هست اما با تستی که توسط amir.7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز انجام دادیم برای نسخه های 2011 هم جواب میده و به مدت 1 ماه میتونید نرم افزار رو اکتیو کنید.

User name: BetaTest2040
Password: WAWXL6

موفق باشید

kaivanika
14-02-2011, 13:47
امیر جان من سریال های دکتر رو تست کردم ( صحفه پیش )
چیزی گیرم نیومد شما تست کردی ؟؟
البته این سریال پست آخر رو دادم جواب داده واسه سی روز دیگه

vista7
14-02-2011, 15:14
با سلام
من نسخه ی آنتی ویروس رو دارم
عجیبه که چیزی از من بابت فعال سازی نخواسته و چیزی هم بابت اکتیو کردن نگفته و پیامی هم نداده.
این طبیعیه؟ نسخه ی آنتی ویروس که احتمالا رایگان نیست ، قضیه از چه قراره؟

Arash4484
14-02-2011, 16:37
با سلام
من نسخه ی آنتی ویروس رو دارم
عجیبه که چیزی از من بابت فعال سازی نخواسته و چیزی هم بابت اکتیو کردن نگفته و پیامی هم نداده.
این طبیعیه؟ نسخه ی آنتی ویروس که احتمالا رایگان نیست ، قضیه از چه قراره؟
چند وقته داریش؟

vista7
14-02-2011, 17:32
چند وقته داریش؟

یکی دو هفته ای هست

ولی فکر میکنم هشدار یا حتی نوشته ای مبنی بر تریال بودن باید داشته باشه؟

amir.7
14-02-2011, 21:05
یکی دو هفته ای هست

ولی فکر میکنم هشدار یا حتی نوشته ای مبنی بر تریال بودن باید داشته باشه؟

سلام

دوست عزيز زير 10 يا 15 روز که مياد شروع به پيام دادن مبني بر تريال بودن برنامه ميکنه .

جي ديتا محصول رايگان نداره .

wordship
14-02-2011, 21:06
سریال نامبر و کرک (هردو) برای جی دیتا:

kaivanika
14-02-2011, 22:57
سریال نامبر و کرک (هردو) برای جی دیتا:

با تشکر
اما تریال ریستر کار نمیکنه :41:
کاش میشد سریال های بلند مدت براش تهیه کرد

amir.7
17-02-2011, 14:25
سلام دوستان

بچه ها من یه مدته که یه مشکلی دارم و اون اینه که هر وقت سیستم رو با جی دیتا اسکن میکنم بعد از 5 الی 10 دقیقه سیستم

بطور چشمگیری کند میشه بطوریکه ترجیح میدم با سیستم کار نکنم تا اسکن آنتی تموم بشه ، با نرم افزار کورتمپ پردازنده رو بررسی

کردم ( در حین این کار ) که مشکلی جز بالا رفتن دما تا 60 الی 70 درجه نداشت ، میزان استفاده 5 تا 12 درصد بود .

نوع پردازنده هم Core i7 870 که اصلا این طور کارها براش مشکلی رو بوجود نمیاره ، تصمیم خودم تعویض ویندوزه ، نظرتون چیه

دوستان .

wordship
17-02-2011, 14:34
سلام دوستان

بچه ها من یه مدته که یه مشکلی دارم و اون اینه که هر وقت سیستم رو با جی دیتا اسکن میکنم بعد از 5 الی 10 دقیقه سیستم

بطور چشمگیری کند میشه بطوریکه ترجیح میدم با سیستم کار نکنم تا اسکن آنتی تموم بشه ، با نرم افزار کورتمپ پردازنده رو بررسی

کردم ( در حین این کار ) که مشکلی جز بالا رفتن دما تا 60 الی 70 درجه نداشت ، میزان استفاده 5 تا 12 درصد بود .

نوع پردازنده هم Core i7 870 که اصلا این طور کارها براش مشکلی رو بوجود نمیاره ، تصمیم خودم تعویض ویندوزه ، نظرتون چیه

دوستان .
سلام
شما با چند تا اسکنر نیز سیستم رو چک کنید
مثل مالور بایت و هیتمن پرو
اگر چیزی شناختن حذف کنید و اگر هم نشناختن و خود جی دیتا گزارشی مبینی بر ویروسی بودن سیستم نمیده
احتمالا ویندوزتون خراب شده

kaivanika
18-02-2011, 07:10
این سوئیت سندباکس نداره ، در مورد سلف دیفنس نمیدونم .

علاوه بره دو موردی که امیر میگه نداره

خواستم بپرسم این سویت اسکن ابری داره ؟

یا app Control

در پروس های در حالا اجرا خیلی راحت میشه جی دیتا رو End Procsee کرد :41:. اما فایروالش رو نه ؟؟

جی دیتا بجز تست های دیتابیس تو چه تستهایی دیگه ای هم موفق بوده میشه لینک معرفی کنید ؟؟؟

دوستان اگر کسه دیگه از این سوئیت داره استفاده میکنه بیاد ، نظر بده

amir.7
18-02-2011, 10:08
سلام کیوان جان

آقا این سوئیت اسکن ابری نداره و همچنین app ... .

amir.7
18-02-2011, 15:42
سلام کیوان جان

آقا من امروز ویندوز عوض کردم و آپدیت آفلاین رو انجام دادم و از یک دانلود طولانی نجات پیدا کردم ، دستت درد نکنه .

amir.7
18-02-2011, 21:08
سلام دوستان

دوستان .

سلام دوستان

بچه ها این مشکل از ویندوز بود و با تعویض وین درست شد ، جهت اطلاع خدمت دوستان عرض کردم بعنوان یک تجربه .

kaivanika
18-02-2011, 21:15
جی دیتا توتال کور این قابلیت رو داره که فقط آنتی ویروسش رو نصب کنم ؟؟ یا باید نسخه آنتی ویروس رو نصب کنم ؟
خوب دقت نکردم آخه
میخوام در کنار آنتی ویروس جی دیتا فایروال کمودو رو نصب کنم .

amir.7
18-02-2011, 21:59
سلام کیوان جان

دوست من میتونی فایروالش رو از استارت آپ ویندوز خاموش کنی ، بطور جداگانه هستند .

kaivanika
18-02-2011, 22:24
G data Anti Virus + Anti Spam + Web protection رو با Comodo Internet Security ترکیب کردم . منتها آنتی ویروس کمودو رو کاملا خاموش کردم . به نظر دوستان مشکلی پیش نمیاد ؟ :5:

wordship
21-02-2011, 15:24
کد فعال سازی جی دیتا تست شده:

mohsen_1363
21-02-2011, 15:28
حذف شود
-------------------

B.J.U
11-03-2011, 11:53
سلام
من G data Anti virus 2011 رو دارم ولی وقتی میخوام تریال ریست کنم این ارور میاد هرکاری هم میکنم نمیشه:
[

vista7
11-03-2011, 13:49
مهدی جان درسته این تریال ریستی که شما داری استفاده میکنی دیگه کار نمیکنه.
اگه تریال ریست درست پیدا کردید ما رو هم خبر کنید

amir.7
11-03-2011, 15:02
سلام

دوستان مدت سریال ما 4 روز دیگه تموم میشه ، دست اندر کاران کرک و سریال ما رو دریابند :31:

Dr Hannibal
11-03-2011, 17:10
سلام
دوستان مدت سریال ما 4 روز دیگه تموم میشه ، دست اندر کاران کرک و سریال ما رو دریابند :31:

این سریال ها علی الحساب اینجا باشه شاید برای شما و دوستان دیگه جواب بده اما آخرین خبری که من دارم اینه که پیدا کردن کرک و سریال بشدت سخت شده.

password: WAWXL6

User name : BetaTest29848
Password : T0BSBS

mansour_hotboy
12-03-2011, 09:54
با سلام میخواستم بدونم راهی برای ذخیره آپدیتهای این آنتی وجود داره؟
از چه سایتی میشه آپدیت آفلاین رو دانلود کرد؟
با تشکر

kaivanika
12-03-2011, 19:17
با سلام میخواستم بدونم راهی برای ذخیره آپدیتهای این آنتی وجود داره؟
از چه سایتی میشه آپدیت آفلاین رو دانلود کرد؟
با تشکر

بیا دوست عزیز . فقط به اینترنت وصل باشی . نهایتا 5 دقیق طول میکشه

البته این روش برای آپدیت های میشه که روی سیستم خودت داری .

amir.7
13-03-2011, 02:18
این سریال ها علی الحساب اینجا باشه شاید برای شما و دوستان دیگه جواب بده اما آخرین خبری که من دارم اینه که پیدا کردن کرک و سریال بشدت سخت شده.

سلام

دوستان سریالها کار میکنند و من تا دو ماه مهلت دارم

با تشکر ویژه از دکتر عزیز

kaivanika
13-03-2011, 13:34
سلام

دوستان سریالها ار میکنند و من تا دو ماه مهلت دارم

با تشکر ویژه از دکتر عزیز

امیر جان من 23 روز دارم .
ولی هرچی این سریال های دکتر رو وارد میکنم نغییری ایجاد نمیشه و بازم همون 23 روزه

میشه بگی تو چیکار میکنی ؟ :18:

amir.7
13-03-2011, 14:14
سلام کیوان جان

داداشی ما اجی مجی میخونیم :46:

راستش من فقط یوزر و pas رو وارد کردم و تمام .

Dr Hannibal
13-03-2011, 14:29
سلام کیوان جان

داداشی ما اجی مجی میخونیم :46:

راستش من فقط یوزر و pas رو وارد کردم و تمام .

+ اینکه تمرکز بالا توی وارد کردن سریال ها دارید :-)

امیر جان لایسنس قبلی تموم شد اینو زدین یا رو همون وارد کردید ؟

amir.7
13-03-2011, 19:45
سلام

عزیز اون قبلی ها رو پاک کردم و u و p جدید رو وارد کردم و بعد از آپدیت تا 15 ماه MAY زمان داد ، با تشکر مجدد از شما .

naim697
13-03-2011, 23:46
کسی سریال جدید نداره ؟ یا ریستر ؟ جدید نیاز مبرم دارم

Masоud
14-03-2011, 00:36

سلام

این ها رو تست کردید قبلا" ؟ :

موفق باشید :40:

amir.7
14-03-2011, 02:00

سلام

این سریالها که دوست و استاد بسیار عزیزم گذاشتن کار میکنه

kaivanika
14-03-2011, 03:41
سلام

عزیز اون قبلی ها رو پاک کردم و u و p جدید رو وارد کردم و بعد از آپدیت تا 15 ماه MAY زمان داد ، با تشکر مجدد از شما .

امیر جان میشه یه عکس بگیری و اینجا بزاری از اینکه این سریال ها تا فلان زمان کار میده :11:

ولسه من که هر بار سیستم رو روشن میکنم میزنه مثلا 22 روز مونده و ..........

naim697
14-03-2011, 14:04
سریالها جواب نمیده برای من

Dr Hannibal
14-03-2011, 14:41
شاید یک نکته وجود داشته باشه:

امیر جان میشه یه عکس بگیری و اینجا بزاری از اینکه این سریال ها تا فلان زمان کار میده :11:

ولسه من که هر بار سیستم رو روشن میکنم میزنه مثلا 22 روز مونده و ..........

شما موقع نصب جی دیتا تریال نصب کردید یا فول ورژن ؟

سلام

این سریالها که دوست و استاد بسیار عزیزم گذاشتن کار میکنه

شما چطور ؟ تریال یا فول ورژن ؟

kaivanika
14-03-2011, 22:51
من تریال نصب کردم

amir.7
15-03-2011, 15:56
سلام دوستان

من فول نصب کردم و بعد آپدیت آفلاین که کیوان جان یادمون داده بودن

امیر جان میشه یه عکس بگیری و اینجا بزاری از اینکه این سریال ها تا فلان زمان کار میده

اینم یه عکس

Dr Hannibal
15-03-2011, 16:09
من تریال نصب کردم

من فول نصب کردم

شاید دلیلش اینجا بوده ;)

پ ن: یکی از دوستان من که تریال نصب کرده بود هم نتونست از سریال ها استفاده کنه.

naim697
15-03-2011, 18:01

من با این سریال اکتیو کردم -- اپدیت هم شد - کجا نگاه کنم از چه گزنه ای ببینم چقدر برام مهلت مونده ؟

mansour_hotboy
15-03-2011, 18:53
با سلام دوستان و اساتید میخواستم بدونم این آنتی دقیقا قدرت دو آنتی آواست و بیت دیفندر رو داره؟ پس چرا تو بعضی سایتها رتبه مثلا آواست یا بیت دیفندر بالاتر از جی دیتا نشون داده شده؟با تشکر

Dr Hannibal
15-03-2011, 19:12
با سلام دوستان و اساتید میخواستم بدونم این آنتی دقیقا قدرت دو آنتی آواست و بیت دیفندر رو داره؟ پس چرا تو بعضی سایتها رتبه مثلا آواست یا بیت دیفندر بالاتر از جی دیتا نشون داده شده؟با تشکر

بله. اما دقت کنید فقط مربوط به دیتابیس این 2 آنتی ویروس هست. مثلا امکاناتی توی bit یا avst هست که توی جی دیتا نیست.

پس اگر بخواهیم مقایسه رو کلی بذاریم یا خارج از دیتابیس پایین بودن جی دیتا در تست ها از این دو بلامانع هست.

kaivanika
15-03-2011, 19:48
شاید دلیلش اینجا بوده ;)

پ ن: یکی از دوستان من که تریال نصب کرده بود هم نتونست از سریال ها استفاده کنه.

100 % دلیلش همین تریال نصب کردن بود
من الان با سریال تا 15/05/2011 دارم :10: . مرسی از امیر و دکتر :40::46:

amir.7
15-03-2011, 21:18

من با این سریال اکتیو کردم -- اپدیت هم شد - کجا نگاه کنم از چه گزنه ای ببینم چقدر برام مهلت مونده ؟

سلام

از این قسمت که کادر قرمز کشیدم

amir.7
04-04-2011, 19:35
سلام دوستان

به گزارش دورانتاش نماینده رسمی شرکت جی دیتا در ایران ، شرکت آلمانی جی دیتا عرضه کننده محصولات آنتی ویروس برای امنیت کاربران در هنگام وب گردی و مقالبه با وب سایتهای آلوده سرویس رایگان جدیدی با نام G-Data Cloud Security ارائه داده است که بر اساس تکنولوژی ابر بوده و همخوانی کامل با مرورگرهای اینترنت اکسپلورر مایکروسافت و موزیلا ( فایرفاکس ) دارد .

کاربرانی که از آنتی ویروسهایی بجز آنتی ویروسهای شرکت جی دیتا G-Data استفاده می نمایند می توانند از این نرم افزار برای حفاظت در هنگام وبگردی و گشت و گذار در اینترنت بهره مند شوند .

کاربرانی که از آنتی ویروسهای شرکت جی دیتا استفاده می نمایند لزومی به نصب این نرم افزار ندارند ، زیرا این ویژگی در محصولات شرکت جی دیتا وجود دارد .

نصب و استفاده از این نرم افزار نیز بسیار ساده است .
نصب در 2 مرجله می باشد و سپس هنگامی که مرورگر اینترنتی خود را باز می کنید ، تولبار مخصوص این برنامه را مشاهده می کنید .
برنامه به طور خودکار وب سایتها را از لحاظ آلودگی مورد بررسی قرار می دهد .

استفاده از تکنولوژی ابر برای حفاظت از کاربران در برابر تهدیدات بی شمار وب باعث بالاتر رفتن کیفیت ، دقت و سرعت عمل شرکتهای عرضه کننده آنتی ویروس در برابر تهدیدات شده است .

شرکتهای ترندمیکرو ، وب روت ، سایمنتک ، پاندا جزء شرکتهای پیشرو در زمینه امنیت ابری می باشند .

در این بین شرکت ترندمیکرو تنها شرکتی می باشد که برای حفاظت سرورها و محیطهای ابری سرویسها و محصولات امنیتی ارائه داده است .

برای دانلود نرم افزار امنیتی G-Data Cloud Security به لینک زیر مراجعه نمائید .

alone_boy
25-04-2011, 15:30
سلام
الان من نسخه Total Care رو دارم
از همون استفاده بکنم یا نسخه اینترنت سکیوریتی رو هم بگیرم؟!
سریالها با این نسخه Total Care کار میکنن؟!

Karkas20
25-04-2011, 15:53
سلام
الان من نسخه Total Care رو دارم
از همون استفاده بکنم یا نسخه اینترنت سکیوریتی رو هم بگیرم؟!
سریالها با این نسخه Total Care کار میکنن؟!

نیازی به نصب نسخه اینترنت سکیوریتی نیست ...چون گزینه های توتال کر از اینترنت سکیورییت بیشتر هست ولی دیتابیس انها یکی هستش.

سریال های توتال کر به اینترنت سکیوریتی نمیخوره // چون کد های اکتیو این دو نسخه با هم فرق دارن.

alone_boy
25-04-2011, 16:38
یعنی سریالی برای فعالسازی نسخه توتال کر وجود نداره؟!

AlexanderMahone
25-04-2011, 17:30
یعنی سریالی برای فعالسازی نسخه توتال کر وجود نداره؟!
برای فعال سازی از این ریست کننده جدید استفاده کن

رمز فایل فشرده : عدد یک (1):11:

naim697
28-04-2011, 04:18
سریالی برای خود انتی خالیش میخوام ؟ یا ریستر که کارکنه ؟

Karkas20
28-04-2011, 06:59
سریالی برای خود انتی خالیش میخوام ؟ یا ریستر که کارکنه ؟

اگر اشتباه نکنم , تریال ریستی که جناب AlexanderMahone قرار دادن ...میتونه نسخه انتی ویروس را هم ریست کنه .

NirvanaH
04-05-2011, 23:05
با سلام به دوستان گلم
من یکی از طرفدارای پروپاقرص آنتی ویروس و مجموعه امنیتی G Dtat هستم.نسخه های قبلیش راحت تر باسریالهای داخل سایتهای خارجی کار می کرد.اما این روند چند وقتیه که دیگخ امامن پذیر نیست و نمیشه با سریالهای داخل سایتا این نرم افزار رو راش انداخت.
از دوستان کسی نمایندگی فروش G Dataرو داخل ایران سراغ داره؟
من مسترکارت و ویزاکارت ندارم و نمیتونم از سایت رسمیش اکانت بخرم.لطفا اگه کسی راهی برای فعالسازی این آنتی ویروس می دونه بگه!دست گولتون درد نکنه.

حامد:11:

amir.7
04-05-2011, 23:20
سلام

نمایندگی محصولات جی دیتا شرکت دورانتاش هستش.

NirvanaH
05-05-2011, 10:30
سلام

نمایندگی محصولات جی دیتا شرکت دورانتاش هستش.

اقا دمت گرم.
خیلی حال دادی.ممنون از لطفت.

حامد:11:

kaivanika
06-05-2011, 20:00
دوستان . سریال جدید یا یوزر و پاسورد جدید ؟ خبری نیست ؟

Dr Hannibal
06-05-2011, 20:43
دوستان این کرک موفقیت آمیز بود؟

#429 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaivanika
06-05-2011, 21:40
برای فعال سازی از این ریست کننده جدید استفاده کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرمز فایل فشرده : عدد یک (1):11:

امید جان یا دوستان کسی این تریال ریستر رو تست کرده یا نه ؟
تا حالا هر بار که با تریال ریستر ور رفتم مجبور شدم دوباره برنامه رو حذف و نصب کنم
سریال های بتا بودن که یه مدت فعال میکردن، چرا الان نیستن ؟ :19:

من وقتی برنامه رو نصب کردم با سریال فعال کردم و تریال نیست . واسه همین در کل تریال ریستر فکر نیکنم به کار من بیاد

AlexanderMahone
06-05-2011, 22:32
امید جان یا دوستان کسی این تریال ریستر رو تست کرده یا نه ؟
تا حالا هر بار که با تریال ریستر ور رفتم مجبور شدم دوباره برنامه رو حذف و نصب کنم
سریال های بتا بودن که یه مدت فعال میکردن، چرا الان نیستن ؟ :19:

من وقتی برنامه رو نصب کردم با سریال فعال کردم و تریال نیست . واسه همین در کل تریال ریستر فکر نیکنم به کار من بیاد
کیوان جان من که نورتون دارم این ریست کننده جدید رو سایت سیکیوریتی تیچ برام ایمیل کرده بود +همون ریستر بولگارد که لینکشو بهت دادم مال بوگارد که کار میکرد اما اینو امتحان نکردم:20:

amir.7
06-05-2011, 22:46

سلام دوستان عزیز

بچه ها این ریستر ورژن 1.8 هستش و ما تا 2.1 هم که استفاده کردیم از کار افتاد که دیگه دوستان سریالها رو لطف کردن ، اگه ریستر

باشه باید از 2.1 به بالا باشه .

از توجه دوستان بسیار ممنونیم ( از طرف کاربران آنتی ویروس مهجور جی دیتا ) :10::27:

Gallar2
07-05-2011, 10:45
سلام این سریال رو امتحان کنید ببینید جواب می ده یا نه :

User name: zyzoom3361
Password: 92GC54:11:

amir.7
07-05-2011, 10:56
سلام این سریال رو امتحان کنید ببینید جواب می ده یا نه :

سلام

ممنون دوست عزیز ، متاسفانه جواب نداد :41:

Punisher_2008
07-05-2011, 12:50
دوستان کسی کرک چیزی ازش نداره ؟

mjzaret
10-05-2011, 09:41
چرا موقع آپديت كردن G-Data 2012 اين اخطار رو دريافت مي‌كنم و آنتي ويروسم آپديت نميشه:

شاد باشيد :40:

Dr Hannibal
10-05-2011, 10:04
دوستان کسی کرک چیزی ازش نداره ؟

هنوز نه ، اگه سریال های بتایی که قبلا معرفی کردم رو استفاده نکردی میتونین الان استفاده کنید.

چرا موقع آپديت كردن G-Data 2012 اين اخطار رو دريافت مي‌كنم و آنتي ويروسم آپديت نميشه:

اگه فایروال نصب دارید چک کنید که اون بلاک نکرده باشه.

سریال برای فعال سازی رو چطور گرفتید از خود نرم افزار ؟

mjzaret
10-05-2011, 14:59
اگه فایروال نصب دارید چک کنید که اون بلاک نکرده باشه.

سریال برای فعال سازی رو چطور گرفتید از خود نرم افزار ؟

يعني چي بلاك نكرده باشه؟

من به صورت كامل نصب كرده‌ام و فايروال هم نصب شده است. در ضمن با Disable كردن فايروال هم همون اخطار رو مي‌گيرم.

البته براي بار اولي كه فايروال رو غير فعال كرده بودم اخطاري مغاير با اخطاري كه در پست قبلي گذاشته بودم نشون داد.

اخطارش مي‌گفت كه يك اخطاري در دانلود آپديت به وجود اومده و بعد از زدن دكمه Update دوباره همون اخطار رو نشون داد.

در ضمن من در موقع نصب از شماره سريال زير كه در پوشه محتوي Setup آنتي ويروس بود استفاده كرده:

Name : suuws16731
Serial : SQU56G

الان هم نمي‌تونم آنتي ويروس رو آپديت كنم.

Dr Hannibal
10-05-2011, 15:51
يعني چي بلاك نكرده باشه؟

من به صورت كامل نصب كرده‌ام و فايروال هم نصب شده است. در ضمن با Disable كردن فايروال هم همون اخطار رو مي‌گيرم.

البته براي بار اولي كه فايروال رو غير فعال كرده بودم اخطاري مغاير با اخطاري كه در پست قبلي گذاشته بودم نشون داد.

اخطارش مي‌گفت كه يك اخطاري در دانلود آپديت به وجود اومده و بعد از زدن دكمه Update دوباره همون اخطار رو نشون داد.

در ضمن من در موقع نصب از شماره سريال زير كه در پوشه محتوي Setup آنتي ويروس بود استفاده كرده:

Name : suuws16731
Serial : SQU56G

الان هم نمي‌تونم آنتي ويروس رو آپديت كنم.

مشکل شما نداشتن سریال معتبره ، یک نگاه به این تاپیک بکنید میبینید که همه همین مشکل رو دارند و تا کنون سریال معتبر و کرک سالم براش پیدا نشده.

البته اگه موقع نصب تریال ورژن رو انتخاب کرده بودید ، یک سریال 30 روزه بهتون داده میشد از طرف نرم افزار و با اون کار میکردید.

اگر فول ورژن رو انتخاب کردید سریال های این پست اگر تا الان منقضی نشده باشند تا 3 ماه بهتون وقت میدن.

موفق باشید

mjzaret
10-05-2011, 20:36
مشکل شما نداشتن سریال معتبره ، یک نگاه به این تاپیک بکنید میبینید که همه همین مشکل رو دارند و تا کنون سریال معتبر و کرک سالم براش پیدا نشده.

البته اگه موقع نصب تریال ورژن رو انتخاب کرده بودید ، یک سریال 30 روزه بهتون داده میشد از طرف نرم افزار و با اون کار میکردید.

اگر فول ورژن رو انتخاب کردید سریال های این پست اگر تا الان منقضی نشده باشند تا 3 ماه بهتون وقت میدن.

موفق باشید

چطوري مي‌تونم به صورت تريالي دربيارمش؟

يا اينكه چطور اين سريالها رو وارد كنم؟

جايي براي وارد كردن سريال نديدم؟!!!

amir.7
10-05-2011, 23:06
چطوري مي‌تونم به صورت تريالي دربيارمش؟

سلام

با کسب اجازه از دوست و استاد بسیار عزیزمون ، دکتر

شما باید برنامه رو حذف و مجددا نصب کنید و در مراحل نصب به شما دو گزینه ی تریال و فول رو میده که شما میتونید انتخاب بفرمایید

يا اينكه چطور اين سريالها رو وارد كنم؟

نرم افزار رو اجرا کنید و روی گزینه زیر کلیک کنید و در صفحه ظاهر شده میتونید سریالها رو وارد کنید

در خدمت هستیم .

mjzaret
11-05-2011, 23:33
مشكلم رو با دادن سريال حل كردم.

اما اخطاري به من ميده كه تا 4 روز ديگه مي‌تونم از آپديت استفاده كنم.

سريال جديدي وجود ندار؟

amir.7
11-05-2011, 23:58
اما اخطاري به من ميده كه تا 4 روز ديگه مي‌تونم از آپديت استفاده كنم.

سلام

درسته ، برای ما هم 4 روز باقی مونده

راستی شما 2012 رو نصب کردی یا 2011 ؟

FANTOM-38
13-05-2011, 08:42
سلام دوستان محترم من یک مشکل دارم خواهش میکنم کمکم کنید.من از نسخه 2012 اینترنت سکوریتی جی دیتا استفاده میکنم.مشکل من اینه که هر فایلی رو که میخوام دانلود کنم بعد از چند ثانیه جلوی دانلود منیجرمو میگیره و یک کادر در بالای تسک بارم ظاهر میشه که بالاش نوشته شده : CHECKING DOWNLOAD
وقتی چکش تمام شد بعد اجازه ی دانلود به دانلود منیجرم میده.من چطوری میتونم چک کردن دانلود این انتی ویروس رو غیرفعال کنم؟(من کل تاپیک رو خوندم در یکی از پست ها یکی از دوستان ذکر کرده بود که در قسمت پورت اینترنت این انتی ویروس به جای عدد 80 عدد 8،000 رو قرار بدیم ولی در ورژن 2012 پیغام میده که این پورت بی ارزش است).دوستان اگه راهی برای غیر فعال کردن دانلود دارید به جز خاموش کردن WEB PROTECTIONبه من بگید.

mjzaret
13-05-2011, 10:27
سلام

درسته ، برای ما هم 4 روز باقی مونده

راستی شما 2012 رو نصب کردی یا 2011 ؟

من روي لپ تاپم ورژن 2012 رو نصب كردم.

با توجه به اينكه از دو موتور استفاده مي‌كنه ولي زياد سنگين نيست و اصلاً كندي در سيستم مشاهده نكردم.

ask_bl
13-05-2011, 10:58
سلام دوستان محترم من یک مشکل دارم خواهش میکنم کمکم کنید.من از نسخه 2012 اینترنت سکوریتی جی دیتا استفاده میکنم.مشکل من اینه که هر فایلی رو که میخوام دانلود کنم بعد از چند ثانیه جلوی دانلود منیجرمو میگیره و یک کادر در بالای تسک بارم ظاهر میشه که بالاش نوشته شده : CHECKING DOWNLOAD
وقتی چکش تمام شد بعد اجازه ی دانلود به دانلود منیجرم میده.من چطوری میتونم چک کردن دانلود این انتی ویروس رو غیرفعال کنم؟(من کل تاپیک رو خوندم در یکی از پست ها یکی از دوستان ذکر کرده بود که در قسمت پورت اینترنت این انتی ویروس به جای عدد 80 عدد 8،000 رو قرار بدیم ولی در ورژن 2012 پیغام میده که این پورت بی ارزش است).دوستان اگه راهی برای غیر فعال کردن دانلود دارید به جز خاموش کردن WEB PROTECTIONبه من بگید.

سلام
تیک گزینه مشخص شده رو بردارین

FANTOM-38
13-05-2011, 11:39
سلام
تیک گزینه مشخص شده رو بردارین

دوست عزیز این تیک هم برداشتم ولی بازم چک میکنه.هم در ورژن 2011 چک کردم هم 2012.ولی در هر دو ورژن با برداشتن این تیک چک کردن غیر فعال نمیشه و بازم چک میکنه.جی دیتا هم خودشو مسخره کرده.

اینم عکسش: (با ابنکه فایل 8 مگ هستش ولی بازم داره چک می کنه در حالتی که گزینه ای که شما ذکر کردین غیر فعال کردم)

amir.7
13-05-2011, 12:36
سلام

دوست من اون عدد رو به 800 و یا اعدادی دیگه تغییر بدید شاید درست شد .

دوستان از سریال و کرک خبری نیست ؟ :10:

kaivanika
13-05-2011, 23:53
:33: نسخه 2011 . ( فول نصب شده )
:3:فقط دو روز باقی مونده . خبری نشد ؟؟؟؟؟؟؟ ( سریال ، کرک ) :17:

FANTOM-38
14-05-2011, 12:56
سلام دوستان همه ی انتی ویروسها برای قسمت والدین پسورد دارند که اگه فعال کردیمش هر کسی نتونه این قسمتو غیر فعال کنه ولی جی دیتا به راحتی با یک کلیک فعال و غیر فعال میشه و هیچ پسوردی هم ازت نمیخواد.این که هر کی باهاش کار کنه سریع میتونه قسمت کنترل والدین رو غیر فعال کنه.دوستان راهی برای پسورد گذاشتن در قسمت کنترل والدین نیست؟

wordship
14-05-2011, 18:45
سلام دوستان همه ی انتی ویروسها برای قسمت والدین پسورد دارند که اگه فعال کردیمش هر کسی نتونه این قسمتو غیر فعال کنه ولی جی دیتا به راحتی با یک کلیک فعال و غیر فعال میشه و هیچ پسوردی هم ازت نمیخواد.این که هر کی باهاش کار کنه سریع میتونه قسمت کنترل والدین رو غیر فعال کنه.دوستان راهی برای پسورد گذاشتن در قسمت کنترل والدین نیست؟
سلام
دوست عزیز اگر واقعا نیازدارید که سایت های غیر مفید و .. رو مسدود کنید من پیشنهاد میدم از این نرم افزار استفاده کنید:
................

kaivanika
15-05-2011, 07:57
0 Days :13:

هنوز هیچ خبری نیست ؟

Karkas20
15-05-2011, 11:07
دوستان این سریال را تست کنند / ببینند کار میده یا نه؟

User name: mohammadia21867
Password : RPU4XG

mjzaret
15-05-2011, 22:16

كار نكرد.

روي G Data 2012 كه جواب نداد.

با اين حال تشكر

amir.7
15-05-2011, 23:13
سلام

دوستان اگه بصورت تریال نصب کردید فکر نمی کنم که این سریالها جواب بده ، منم 2012 بصورت تریال نصب کردم .

kaivanika
16-05-2011, 01:24

30 روز برای من که فول نصب کردم فعال شد ورژن 2011

Karkas20
16-05-2011, 07:21
كار نكرد.

روي G Data 2012 كه جواب نداد.

با اين حال تشكر

فکر کنم سریال های 30روز تریال روی نسخه هایی که به صورت فول نصب میشوند,جواب بده.
فعلا که از کرک و پچ جدید هم خبری نیست.

شما هم شاد و پیروز باشید:)

AlexanderMahone
17-05-2011, 01:20
سلام دوستان یه سری تریال ریست گیر اوردم اما متاسفانه چون جی دیتا ندارم نتونستم تست کنم یه تست بزنیدمال 2011 هست اپدیت 74 روز قبل ببینید جواب میده یا نه :

این دو تا هممال 2012:

kaivanika
17-05-2011, 03:53
من اگه 29 روز نداشتم حتما تست میکردم . ولی دوست عزیز 74 روز پیش ؟؟؟؟؟؟؟؟ من که میگم نمی کاره :31:

wordship
19-05-2011, 14:25
نسخه 2012 منتشر شد

دوستان نسخه 2012 از حالت بتا خارج و به صورت رسمی منتشر شد
حجم 320 مگ(انتی ویروس)
دانلود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید331 مگ(اینترنت سکیوریتی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید...............
:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید...........................

Dr Hannibal
19-05-2011, 21:30
سلام

لطفا اگر کاربری با این سریال

جی دیتا رو فعال کرد اعلام کنه ، این سریال رو خود Karkas20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ساخته حالا می خواهیم بدونیم محدودیت داره یا نه.

تا الان فقط kaivanika ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام کرده .

ممنون

mansour_hotboy
19-05-2011, 21:37
تغییراتش نسبت به 2011 چیه؟
با تشکر

wordship
19-05-2011, 21:55
تغییراتش نسبت به 2011 چیه؟
با تشکر

New Features in G Data 2012
- Idle scan: automatic virus check when user is inactive and the system is idle
- New on-execution monitor mode
- Cloud-Security & File-Cloud-Check
- Larger fingerprinting database with less memory use
- Proactive protection from online banking trojans
- Improved Outlook add-in
- All vital information available at a glance in the redesigned G Data SecurityCentre
- Image-backup for full system backups and recovery (available in G Data NotebookSecurity 2012 and G Data TotalCare 2012) :

iهمچنین قابلیت های نسخه 2012
رو میتونید در این عکس مشاهده کنید

amir.7
19-05-2011, 23:11
سلام

دوستان من هم بصورت تریال فعال کردم و یه یوزر و پسورد بهم دادن ، فکر میکنم که یوزر و پسورد امیر جان هم از این دسته باشه که اگه

باشه یکماهه هستش ، دوستان اگه میخوان یوزر و پسورد رو میدم اما ارزشی نداره .

دوست من از لحاظ امکانات که مهدی جان همه رو توضیح دادند و از لحاظ کاربردی باید عرض کنم که بسیار از نسخه 2011 سبکتر شده و

سرعت اسکن خیلی بهبود پیدا کرده و بزرگترین عیب 2011 که اسکن بسیار بسیار سنگینش بود بطوریکه در زمان اسکن سیستم ترجیح

میدادم با سیستم کاری انجام ندم تا اسکن تموم بشه ( پردازنده core i7 ) اما در 2012 در زمان اسکن بدون کوچکترین مشکلی به

کارهای متداولم میپردازم .

wordship
20-05-2011, 08:51
دوستان انجین های جی دیتا هنوز اواست و بیت دفندر هستن؟
کسی نمیدونه کی عوض میشه؟
کجای سایتش زده از چه انجینی استفاده میکنه؟

kaivanika
20-05-2011, 21:07

جی دیتا رو فعال کرد اعلام کنه ، این سریال رو خود karkas عزیز ساخته حالا می خواهیم بدونیم محدودیت داره یا نه.سریال امیر تا 15/06/2011 مهلت داده . البته من جی دیتا رو بصورت فول نصب کردم . دوستان از همین امروز به فکر سریال های بعدی باشید :31:

amir.7
20-05-2011, 23:13
دوستان انجین های جی دیتا هنوز اواست و بیت دفندر هستن؟
کسی نمیدونه کی عوض میشه؟
کجای سایتش زده از چه انجینی استفاده میکنه؟

سلام مهدی جان

من زمانی که ازش دیسک بوت درست میکنم اونجا اسم اوست و بیت رو نوشته .

ارادتمندیم

mjzaret
20-05-2011, 23:23
سریال امیر تا 15/06/2011 مهلت داده . البته من جی دیتا رو بصورت فول نصب کردم . دوستان از همین امروز به فکر سریال های بعدی باشید :31:

ميشه سريال رو بزاريد؟!!!

tanha935
20-05-2011, 23:58
سلام

جی دیتا رو فعال کرد اعلام کنه ، این سریال رو خود Karkas20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ساخته حالا می خواهیم بدونیم محدودیت داره یا نه.

تا الان فقط kaivanika ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام کرده .

ممنون

من سریال نامبرو زدم ازم registration number میخواد

Karkas20
21-05-2011, 07:00
ميشه سريال رو بزاريد؟!!!

این هم سریال:

mjzaret
21-05-2011, 23:39
ولي اين سريال روي ورژن 2012 جواب نميده.

كسي از دوستان سريال جديدي نداره كه مشكل ما حل بشه؟

amir.7
22-05-2011, 00:44
ولي اين سريال روي ورژن 2012 جواب نميده.

كسي از دوستان سريال جديدي نداره كه مشكل ما حل بشه؟

سلام

ببینید دوستان من فکر میکنم که این سریالها بصورت آزمایشی و فقط به یک نفر جواب بده ، در هر حال منم یه u p دارم که میزارم شاید به

درد خورد اما بعید میدونم ، ضمنا من اینترنت سکوریتی 2012 رو که بصورت تریال فعال کردم اینو برام ایمیل کردن .

User name: darabi16339
Password : JEZZI3

AlexanderMahone
23-05-2011, 17:06
سلام دوستان يه سري تريال ريست گير اوردم اما متاسفانه چون جي ديتا ندارم نتونستم تست کنم يه تست بزنيدمال 2011 هست اپديت 74 روز قبل ببينيد جواب ميده يا نه :

اين دو تا هم مال ورزن 2012:

amir.7
23-05-2011, 23:49
سلام

ممنون امید جان

آقا چون همه بصورت تریال فعال کردن و 20 الی 25 روز مهلت دارن میترسن ریستر ها رو تست کنن و آنتی از کار بیفته ، ببخشید که تست

نمیکنیم ، انشااله آخرش که شد تست میزنیم دوست عزیز . :11:

dara0
24-05-2011, 14:59
با سلام بعد از نصب انتی ویروس جی دتا سرعت اینترنت بشدت افت کرد دوستان برای رفع این مشکل چه باید کرد ؟ با تشکر

AlexanderMahone
24-05-2011, 17:24
سلام

ممنون امید جان

آقا چون همه بصورت تریال فعال کردن و 20 الی 25 روز مهلت دارن میترسن ریستر ها رو تست کنن و آنتی از کار بیفته ، ببخشید که تست

نمیکنیم ، انشااله آخرش که شد تست میزنیم دوست عزیز . :11:
حق با شماست امیر جان دنبال یوز و پسورد براش میگردم گیر اوردم حتما بهتون میدم:10:

amir.7
25-05-2011, 00:24
با سلام بعد از نصب انتی ویروس جی دتا سرعت اینترنت بشدت افت کرد دوستان برای رفع این مشکل چه باید کرد ؟ با تشکر

سلام

دوست من نباید همچین مشکلی میداشتی اما مراحل زیر رو انجام بده باید که مشکلت حل بشه انشااله :10:

آنتی رو اجرا کن و ......

این گزینه داخل کادر در حالت پیش فرض روی 80 هستش شما اون روی عدد 800 یا 8000 قرار بدید و OK کنید

امری بود در حد توان در خدمت هستیم .

dara0
25-05-2011, 10:08
amir.7

با سلام .از مطلب مفیدتون استفاده کردم ودر ادامه کار باقیمانده فایلهای انتی ویروس قبل که پس انیستال کردن در سیستم باقی مانده
بود با یک برنامه بهینه ساز پاک کردم مشکل رفع شد با تشکر از شما

MR.Punisher
29-05-2011, 13:21
دوستان من میخوام شروع کنم از این انتی ویروس استفاده کنم.
آپدیت هاش رو میشه ذخیره کرد؟
تریال ریست برای ورژن 2012 رو کسی تست کرده؟

amir.7
29-05-2011, 23:56
[QUOTE]دوستان من میخوام شروع کنم از این انتی ویروس استفاده کنم.
آپدیت هاش رو میشه ذخیره کرد

سلام

این پست رو مشاهده بفرمایید

تریال رو هم هنوز کسی تست نکرده دوست من .

kaivanika
31-05-2011, 23:27
ورژن جدید رو هنوز دانلود نکردم . واقعا سبک شده ؟
چون ورژن 2011 که در حال حاضر دارم استفاده میکنم در مواقع اسکن واقعا سنگینه

amir.7
01-06-2011, 00:37
سلام کیوان جان

آره واقعا سبک شده ، 2011 در زمان اسکن سیستم رو فلج میکرد اما 2012 واقعا عالی شده و بسیار سبک ، متاسفانه هنوز توتال کار

2012 منتشر نشده فقط آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی منتشر شده

کیوان جان پست زیر رو هم یه نگاه بنداز

amir.7
05-06-2011, 23:55
سلام

دوستان میتونید توتال کار 2012 رو از خود سایت جی دیتا دانلود کنید ، نکته جالب اینه که برخلاف سالهای گذشته دانلود نرم افزار قابلیت

از سرگیری داره

naim697
15-06-2011, 17:40
تریال ریست جدید میخواستم ممنون .

amir.7
16-06-2011, 00:18
سلام

متاسفانه موجود نیست دوست من :41:

ما به کاسپر مهاجرت کردیم .

dyvaneh
03-07-2011, 01:42
تریال ریست جدید میخواستم ممنون .نبود یعنی کار دیگه ای هم نمیشه کرد سریالی چیزی

ALI . R
05-07-2011, 16:19
باسلام
یوزرنیم پسورد gdata اینترنت سکوریتی 2012 را برای آپدیت می خواستم
شادباشید:40:

AMINGERAMI
22-07-2011, 21:29
سلام.

یک سوال : آیا میشه از آپدیت های G.DATA.TotalCare.2011.بک آپ گرفت؟گه میشه چطوری؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید

amir.7
23-07-2011, 02:01
سلام.

یک سوال : آیا میشه از آپدیت های G.DATA.TotalCare.2011.بک آپ گرفت؟گه میشه چطوری؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید

سلام امین جان

پست زیر رو ببینید ، توضیح داده شده .

Gallar2
29-07-2011, 10:43
با سلام دوستان طرفدار جی دیتا لینکی که می زارم لینک فی س بوک جی دیتا توی تایوانه به رفتن با لینک زیر و کلیک کردن روی آیکون Like علامتش شبیه یک دسته که شصتش اومده بالا وارد صفحه فی س بوک جی دیتا میشید بعد username و Pass خودتون در سایت رو وارد کنید در صفحه جدید اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید در قسمت پایانی محصولی رو که می خواید لیسانسشو بگیرید باید انتخاب کنید توجه کنید قرمز= آنتی ویروس و آبی= اینترنت سکیوریتی و مشکی = توتال سکیوریتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

Dr Hannibal
07-08-2011, 20:25
سریال GDATA

از طریق سرور

===================
===================

لایسنس کی
از خود محصول

==================
==================

تریال ریستر نسخه 2012

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید==================
==================

kaivanika
08-08-2011, 03:49
دوستان کسی نسخه 2012 توتال کار رو دانلود کرده ؟
نصب و آپدیت کردید ؟
خب چه چیزه جدید بهش اضافه شده ؟
حجم آپدیت اولیه چنده ؟

amir.7
08-08-2011, 13:16
سلام کیوان جان

آقا تغییر خاصی نکرده فقط بسیار سبک شده ، خصوصا در زمان اسکن که قبلا در این مورد صحبت کردیم ، اما بدلیل پیدا نشدن کرک و

سریال ما ازش خداحافظی کردیم ، اگه بشه ازش بصورت اسکنر استفاده میکنم چون هر چند وقت یکبار ریسترش از کار میافته و درد سر ....... .