PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای ساخت ویندوز شخصی (لطفا کمک کنید(توضیحات کامل تو تاپیک))

s.hidden
16-03-2009, 02:40
سلام.
به عنوان مثال من خیلی تند تند ویندوزمو عوض می کنم.
هر دفعه هم به یه سری برنامه ی مشخص نیاز دارم و باید نصبشون کنم.
حالا می خوام یه کاری کنم که یه بار این نرم افزار هارو نصب کنم
دفعه ی بعد که ویندوزو عوض کردم موقع نصب شدن ویندوز اینام نصب بشن.
یعنی ستاپ ویندوز هم داشته باشم.
مثل ویندوزای mrt
چطور می تونم این کارو انجام بدم؟؟؟
اگه آموزشی برنامه ایی چیزی دارین واسه بزارین لطفا
تشکر.

***Spring***
16-03-2009, 03:20
سلام ... شما هم میتونید برنامه نصب ویندوز مخصوص خودتون رو داشته باشید ... و هم استفاده از برنامه های ایمیج گیر ...

Norton Ghost / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Full Portable Norton Ghost 11.0.0.1502 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

s.hidden
16-03-2009, 03:54
ببینم این Norton Ghost ستاپ هم میده؟؟

farshif
16-03-2009, 10:50
نه دوست من با این برنامه شما از درایو ویندوزتون ایمیج میگیرید و هروقت که خواستین میتونین ایمیج رو با همون Norton Ghost ریستور بکنید.این کار خیلی بهتر از ایجاد ویندوز شخصی هستش اولا سرعتش زیاده شما یه بار در عرض نیم ساعت ایمیج میگیرید و هر وقت خواستید ریستور کنید بیشتر از ده دقیقه طول نمیکشه.ثانیا شما میتونین یه بار قبل از گرفتن ایمیچج همه تنظیمات دلخواه رو رو سیستمتون انجام بدین بعد ایمیج بگیرین

s.hidden
16-03-2009, 14:52
اگه فایل ایمیج پاک شد چی؟؟
اگه همین ویندوزو خواستی روی یه سیستم دیگه نصب کنی ولی مثلا cpu ش با مال خودت فرق داشت چی؟
من بیشتر به خاطر مورد دوم می خوام ستاپ داشته باشم.
چون حداقل باید روی دوازده تا سیستم یه ویندوز و نرم افزارو نصب کنم.

zeus7610
16-03-2009, 15:59
با نرم افزارN-lite می تونی ویندوز مخصوص خودتو بسازی. در ضمن برای تفاوت cpu ایرادی نداره که ایمیج رو باز کنی. برای مادربورد هم بستگی به نوع و تفاوتشون داره. (بعضی وقتها بالامی آید. بعضی وقتها نه)

farshif
16-03-2009, 17:26
در این صورت من این برنامه رو بهتون پیشنهاد میکنم :
Acronis Universal Restore / برگرداندن ایمیج و بکاپ روی هر سیستمی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به کمک این محصول ، شما می تونید از سیستم عامل Image پشتیبان تهیه کنید ؛ طوری که اون ایمیج فاقد درایور های سخت افزاری باشه و به راحتی بشه اونو روی دیگر سیستم ها با سخت افزار های متفاوت بر گردوند و مسلما درایور ها رو جدا جدا نصب کرد .
البته برای درایور هم میتونید از این استفاده کنید :
Driver Genius / تمامی ورژنها در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید درکل به نظر من این روش بهتر از ساختن ویندوز سفارشی هستش که دردسر زیادی داره .

s.hidden
17-03-2009, 11:41
لینکی از این "n-lite" ندارید؟؟

***Spring***
17-03-2009, 12:16
سلام ...

nLite | دستكاري و سفارشي كردن سي دي ويندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nLite | سفارشي كردن نصب ويندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.