PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس جدید؟ کمک!!!

cv322
16-03-2009, 00:59
سلام
سیستم من دچار یه ویروس جدید شده که حتی اسمش رو هم نمیدونم
فایلی به نام alna.scr در مسیر یکی از کاربران ایجاد شده و دائما درحال اجرا است و مسوولیتش شات داون کردن سریع سیستم یا حداقل لاگ آف کردن اون در هر 5 ثانیه است
فایلی به نام solari.exe در سیستم اجرا میشه که قبلا ندیده بودمش
در هر درایو 4 تا فایل exe ایجاد میشه به نامهای : new folder، my documents، yahoo و windows که دوتاشون مخفی اند
در هر فولدری که دم دستش باشه یک فایل exe همنام فولدر ایجاد میکنه که سایز همه شون 412 کیلو هست. اگر کاربری اجراش کنه سیستمش بیشتر از 5 ثانیه آپ نمیمونه
سرچ و run از منوی استارت حذف شده ، task manager از کار افتاده و فولدر آپشن با اینکه فعاله اما با کلیک کردن روش هیچ اتفاقی نمی افته و هیچ پنجره ای باز نمیشه. تازه در این صورت چنان اون فولدر قفل میشه که حتی نمیشه بستش!
برای اینکه user بتونه عادی آپ بمونه باید user account آلوده رو پاک کنه و یکی دیگه بسازه!
NOD32 نمیشناسدش
فایل autorun.inf رو که nod32 دائما پاکش میکنه درهر درایو دائما تولید میکنه
اوضاع خیلی خرابه لطفا کمک کنین
راستی من سرعت اینترنتم فوق پایین هست و نمیتونم نرم افزار سنگینی دانلود کنم. (البته قبل از این ویروسه هم دست کمی نداشت به لطف بعضیها)
ممنون

picher_s
16-03-2009, 07:45
سلام رفیق
فکر کنم اسمش تلنگر باشه.
یکی از بچه ها قبلا براش آنتی نوشته تو همین بخش.
یه جستجو بزن.
موفق و پیروز باشید.

cv322
16-03-2009, 18:27
سلام پیچر اس جان
آنتی ویروس تلنگر فقط باعث شات داون شدن سیستم میشه (با یه پیغامی شبیه ویروس سارس چند سال پیش) و فکر نمی کنم که این ویروس تلنگر باشه میتونی راهنماییم کنی؟
راستی چند وقت پیش هم خیلی کمکم کردی برای ویروس lsass و smss . مرسی کلی دعات کردم.

cv322
16-03-2009, 19:50
سلام دوباره
این لینک اطلاعات همون ویروسی (تروجانی) رو میده که من بهش مبتلا شدم. می تونی یه آنتی خوب براش بنویسی مثل دفعه پیش؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من ایمن رو هم دانلود می کنم ولی کار تو یه چیز دیگه س.
مرسی