PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Microsoft Expression Web

ArlopA
15-03-2009, 18:20
با سلام
دوستان من یک صفحه ساختم
حالا میخوام سیوش کنم
با هر فرمتی که سیو میکنم فولدری که باید حاوی عکس ها و فایل ها باشه نمیسازه!

منظورم اینه که شما اگر مثلا صفحه sss رو سیو کنید یه فولدر به اسم» sss_files هم بوجود میاد! اما واسه من این اتفاق نمیفته!

لطفا راهنماییم کنید

ممنون:11:

neopersia
15-03-2009, 19:25
والا اون پوشه رو که میگید عکسا توش ذخیره مشن معمولاً مرورگرها وقتی که صفحه رو ذخیره میکنن میسازند نه ویرایشگرها!
چون ممکنه توی طراحی سایت تصاویر از مسیرهای مختلفی لازم بشه که لود بشن و نمیشه همیشه اونا رو توی یک پوشه قرار داد. کاری که شما باید بکنید اینه که اول یک پوشه برای پروژه در نظر بگیرید و خودتون تصاویر رو توی پوشه های مناسب داخل همون پوشه اصلی قرار بدید بعد وقتی با برنامه ای کار میکنید اون برنامه میتونه آدرسها رو درست وارد میکنه

ArlopA
15-03-2009, 22:54
دوست من میشه بیشتر توضیح بدید!؟

آخه فقط مشکل عکس ها نیست! چرا فونتش توی سیستم من درسته اما توی سایت درست نیست؟!؟!؟
بالاخره وقتی یه صفحه رو میسازم چطور با همون مشخصات و ویژگی ها توی وبسایت آپلود کنم؟!

آدرس ها رو توی مرورگر چطور بدم؟!

مثلا اینجوری:

\pic\1.jpg

یا

c:\document and sett\desktop\page\pic\1.jpg

ArlopA
24-03-2009, 13:22
چرا کسی به سوال من توجه نمیکنه؟؟؟؟

Bill Gates
24-03-2009, 22:15
آخه فقط مشکل عکس ها نیست! چرا فونتش توی سیستم من درسته اما توی سایت درست نیست؟!؟!؟

شما فونتی انتخاب کردید که فقط توی سیستم شما وجود داره خوب مشخصه نبایدم کار کنه

در هنگام طراحی آدرس :

\pic\1.jpg

neopersia
25-03-2009, 01:43
یعنی توی کامپیوتر خودتون اجرا میکنید درست نمایش داده میشه ولی وقتی آپلود میکنید مشکل داره؟ (به حق چیزای نشنیده :31:) یا اینکه با دو تا کامپیوتر میبینید مشکل ایجاد میشه؟
اگر اولیه که یه خورده برام عجیبه چون خیلی بعیده همچین چیزی پیش بیاد ولی اگر دومیه دلیلش اینه که از فونتی استفاده کردید که معمول نیست و باید از یه فونت معمولی تر استفاده کنید

بالاخره وقتی یه صفحه رو میسازم چطور با همون مشخصات و ویژگی ها توی وبسایت آپلود کنم؟!
اگر آدرس دهی ها درست باشه و فونتها رو هم درست استفاده کنید دلیلی نداره که قبل و بعد از آپلود ظاهر صفحه عوض بشه!

آدرس ها رو توی مرورگر چطور بدم؟!
یکی از روشهای زیر رو میتونید استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دو تای اول از نظر مرورگر یکسان هستند یعنی به صورت مطلق و از ریشه سایت آدرس دهی میشه
دوتای آخر هم به صورت نسبی هست

یا

c:\document and sett\desktop\page\pic\1.jpg
به نظرتون کاربران سایت میتونن به پوشه ای که گفتید دسترسی داشته باشند که تصاویرش رو بتونن ببینن؟

ArlopA
25-03-2009, 13:05
متوجم که شما دوستان عزیز چی میگید
اما ببینید چرا کسانی که صفحه هارو طراحی میکنن از فونتهای دیگه استفاده میکنن و براحتی توی هر سیستمی نشون داده میشه!
حتما به راهی داره دیگه!
برای عکس هم من واقعا همون کار رو کردم! یعنی ادرس ها رو بصورت همون مدل اولی دادم! اما بازم مشکل داشت!
گفتم اگه از توی سیستم خودم ادرس بدم شاید ویرایگر خودش عکس ها رو توی عکسم embed کنه!
:31:به حق چیزای نشنیده رو ببینید(هر دو توی سیستم خودمن!!!):31::
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

neopersia
25-03-2009, 16:45
عزیز دل برادر خوب آدرس دهی ها رو درست کنید تا هم عکساش لود بشه و هم فایل css که توی اون فونت رو مشخص کردید تا یه شکل نمایش داده بشه!!
اینو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن اون صفحه ای هم که ساختید مثل اینکه asp.net هست و سرورتون هم مثل اینکه پشتیبانی نمیکنه برا همین اون تگهای دات نت رو اولش نشون میده.

در مورد فونتها هم همینقدر بگم که هر فونتی رو نمیشه بدون نصب بودن روی سیستم کاربر استفاده کرد. اونهایی هم که میشه فرمت خاصی دارن و با هر مرورگری کار نمیکنن!

شما بهتره به جای اصرار روی فونتها یه مقدار روی html و css کار کنید چون با همین فونتهای موجود هم میشه صفحات جالبی ایجاد کرد بدون اینکه نیاز باشه بیش از حد روی فونت تأکید کرد

اگر هم سایت خاصی میشناسید که از فونتی استفاده کرده باشه که بدون نصب بودن روی سیستم کاربر توی همه مرورگرها بدون مشکل نمایش داده میشه خواهشاً معرفی کنید تا ما هم استفاده کنیم