PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [Custom Covers] ساخت و درخواست کاور بازی های روز دنیا

Benygh
15-03-2009, 17:25
سلام
اگر طرفدار گیم باشید مسلما بسته بندی بازی برای شما خیلی مهم خواهد بود .
شاید فکر کنید برای یک بسته بندی زیبا لازم است که کاور های گران قیمتی تهیه کنید که در نگاه اول شاید جذاب باشند ولی با دخالت منطق و عقل می یابیم که این کار به صرفه نیست !
چرا !؟
ممکن است ما نتوانیم برای همه ی بازی ها کاوری ایجاد کنیم زیرا ما از بعضی از بازی ها لذت میبریم و برای آن ها ارزش قائلیم ...
به هر حال شاید افرادی نیز حاضر به تحمل این مقدار سختی باشند ...
بریم سر اصل مطلب ...
یک راه مناسب و به صرفه ...
ایجاد کاور های مورد علاقه ی شما در سایز استاندارد با استفاده از PSD زیر که برایتان آپلود کرده ام .
شما میتوانید بعد از دانلود این فایل PSD به تمامی لوگو های بر روی کاور های استاندارد بازی در جاهای مخصوص خود و در سایز ها استاندارد دست یابید ...

بعضی از فونتوگرافی های بازی های معروف نیز به صورت لایه در این PSD موجود می باشد ...

هدف اصلی این تاپیک :

ایجاد محلی برای درخواست کاور های استانداد و کیفیت بالای بازی ها ...
ایجاد کاور های شخصی یا همان Custom بازی های دلخواه شما و ارائه ی آن برای دانلود سایر افراد ...

سایت هایی برای دانلود کاور های بازی و نرم افزار و ... معرفی میکنم که برای شما مفید خواهد بود ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و در نهایت لینک PSD مذبور :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
* چند نکته :

دوستان میتوانند برای درخواست کاورهای خود نیز در اینجا پست دهند .
دوستانی که کاورهایی را بر طبق سلیقه ی خود طراحی میکنند باید به یاد داشته باشند که حدالامکان سعی کنند از عکس هایی با کیفیت بالا استفاده کنند .
دوستانی که کاوری را (چه درخواستی و چه طرح) ارائه می دهند باید لینک آن کاور را به همراه عکس کوچکی به عنوان نمونه بذارند .
حدالامکان سعی شود کاورها را در وبسایت های فـیلـتر نشده و یا سرویس های فضای رایگان ایرانی آپلود کنید تا دوستان در استفاده از آنها به مشکلی بر نخورند .
حتما حجم کاوری را که در اختیار دوستان قرار می دهید اعلام کنید .

* من این PSD را از دوستی به نام "حسن همتی" سازنده ی این PSD دریافت کرده ام . پس پیش از این اعلام میکنم که کسی اعلام حق مالکیت بر آن را ندارد .

این پست آپدیت خواهد شد ...

Benygh
15-03-2009, 17:26
این پست برای فهرست کاورها استفاده خواهد شد ...

kaka.ronaldo
15-03-2009, 18:33
دستت درد نکنه خیلی به دردم خورد

B3HZ@D
15-03-2009, 19:55
شما خودت کاور طراحی می کنی؟
یا این که فقط لینک کاورها رو میدی؟

Benygh
15-03-2009, 20:37
نمیدونم ...
واقعیتش دلم میخواد همه بیان کاور طراحی کنند . چون من معمولا دی وی دی بازی ها رو دانلود میکنم ...
و لازمه خودم کاور چاپ کنم .. کاور های بازار هم یک عالمه ادیت و ... دارند ...

Oracle_Eldorado
15-03-2009, 22:02
تاپیک خوبیه ولی فکر کنم جاش تو قسمت عکس باشه نه اینجا !

B3HZ@D
15-03-2009, 22:11
راستی مگه این سایت cdcovers.cc ف ی ل ت ر نشده؟
من یه مدت کاور فیلمهای dvd رو از اونجا میگرفتم بعدش دیگه ف ی ل ت ر شد

Aseman e ghermez 2
15-03-2009, 22:15
من هستم خیلی کاور درست میکردم ولی متاسفانه بعد از تعویض ویندوز همه پرید !!!

Benygh
15-03-2009, 22:54
خوب کسی که کاور میسازه چرا جایی به غیر از درایو ویندوز سیو نکنه .. خوب میتونید کمک کنید ...

نه جاش اینجا بهتره به نظرم ... تو تاپیک عکس باشه بچه های بازی نمیرن !

B3HZ@D
15-03-2009, 22:58
من هم موافقم همینجا باشه
-----------------------------------
حالا کاور بازی های خاصی قرار میگیره یا این که شامل همه بازی ها میشه؟

Benygh
16-03-2009, 00:09
همه ی بازی ها ...
مثلا برای مثال کاوری برای بازی FEAR 2 ...

در نظر داشته باشید که اینجا حتما ما نباید خودمون کاور بسازیم ...
خیلی از سایت ها بخش دانلود کاور های Custom دارند ... مثل همونایی که بالا دادم ...
اینجا فقط مرجعی برای کاور خواهد بود ... حالا چه ساخت .. چه درخواست ... کسی کاوری از بازی های جدید داره میتونه لینک بذاره ...

Aseman e ghermez 2
16-03-2009, 09:33
میشه کاور های fake هم بزاریم؟؟

Benygh
16-03-2009, 12:10
خوب خودتون دارید میگید Fake ...
مثلا یک بازی عرضه میشه که کاور قشنگی براش موجود نیست ! تمامیه افرادی که کاو میسازند دست به کار می شوند و اون رو میسازند و به اشتراک میگذارند ...
مثلا من برای FEAR 2 یک کاور زیبا با کیفیت بالا که با PSD همخوانی داشته باشه ندیم !
در ضمن به کسانی که PSD ؤو استفاده میکنند باید بگم که شما باید کاور خودتون رو تا انتهای اون خط های پیش فرض آبی بزرگ کنید تا سایز واقعی و استانداد کاور رو داشته باشید ...

البته از این نوع کاور ها برای باکس های بازی نیز میتونید استفاده کنید ...