PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشاوره تحصیلی می خوام

roya_borhany
15-03-2009, 15:50
سلام من هم اکنون ترم 3 نرم افزار هستم و می خواستم که امسال در کنکور شرکت کنم با توجه به اینکه فقط می تونم ورودی های بهمن رو بزنم می خواستم نظر بچه های کارشناسی رو بدونم که بهتره امسال شرکت کنم یا سال بعد؟ من در آزمون مقسمس شرکت کردم و با اینکه هیچی نخونده بودم از بین 166 نفر 54 شدم. چی کار کنم و چه جوری درس بخونم؟

AloneWolf
16-03-2009, 02:41
فکر کنم شما کاردانی هستید.

من هم سال پیش کاردانی بودم ، اما ترم پیش کارشناسی نجف آباد قبول شدم.

اینجانب که فقط تست های تخصصی رو بالا زدم ، به نظر من روی چند درس که تخصص بیشتری

در آنها دارید تمرکز کنید و بیشتر آنها را مطالعه کنید و در کنکور به هیچ وجه روی دروسی که زیاد سر رشته ندارید وقت نگذارید.

برنامه نویسی 94 درصد زبان تخصصی 68 درصد دروس تخصصی 40 درصد ریاضی 38 درصد و مابقی هم زیر 25 درصد هستند.

راستی غیر از مطالعه تست هم زیاد بزنید تا دستتون روون بشه و به تست زدن عادت کنید

roya_borhany
19-03-2009, 10:52
با تشکر از شما Alon Wolf

egzuz
03-04-2009, 19:26
به نظر منم بیشتر رو تخصصی ها تمرکز کن
منم پارسال رتبه 780 آوردم ولی چون دوست داشتم تو شهر خودم باشم غیر انتفایی ساری قبول شدم . چون ساری شبانه و روزانه ندااشت.

salad
20-04-2009, 19:11
[دوست عزیز به نظر من شما شرکت کنید فوقش قبول هم نشدید سال اینده دوباره شرکت میکنید و حداقل با این کنکور یک تجربه ای هم در روش درس خواندن برای این کنکور کسب خواهید کرد و سال بعد قویتر کنکور میدهید در ضمن شما به نظر من تخصص را زیاد بخوانید و از همه مهم تر ریاضی رو چون داوطلبان این مقطع از ریاضی ضعیفی برخوردارند پس اگر ریاضی را بالا بزنید موفق خواهید بود