PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا در مورد tv card به من کمک کنید

tanha dar donya
15-03-2009, 00:18
با سلام
دوستان من وقتی دوربین رو به TV Card وصل میکنم و با برنامه ایی مثل یولید یا Win DVR شروع به ضبط کردن میکنم،تصویر ضبط میشه ولی صدا نه
در حالی که موقع پخش مستقیم(وقتی شروع به ضبط نکردم)و همچنین در طول ضبط ،صدا در میاد
به نظرتون مشکل از چیه،چیکار باید بکنم
لطفا زودتر جواب بدین کارم گیره

تا یادم نرفته بگم مدل TV Card هم Alfex از نوع X7 هستش

tanha dar donya
15-03-2009, 11:17
چرا هیشکی جواب نمیده

mkhavari2000
15-03-2009, 13:02
سلام دوست عزیز
پشت کارت tv شما یه خروجی اسپیکر هست شما به یه کابل دوسر نیاز داری شبیه همونی که اسپیکرت رو به کارت صدا وصل میکنه باید خروجی اسپیکر کارت تلوزیون رو به ورودی aux یا mic کارت صدای خودت بزنی بعد با دابل کلیک کردن روی ایکون ولوم صدا کنار ساعت option > propertis رو بزنی و میکروفون یا ورودی رو به عنوان پیش فرض انتخاب کنی در برنامه پخش تلوزیون هم چک کن که سیستم ضبط صدا روی همون ورودی باشه که انتخابش کردی

tanha dar donya
15-03-2009, 19:30
سلام دوست عزیز
پشت کارت tv شما یه خروجی اسپیکر هست شما به یه کابل دوسر نیاز داری شبیه همونی که اسپیکرت رو به کارت صدا وصل میکنه باید خروجی اسپیکر کارت تلوزیون رو به ورودی aux یا mic کارت صدای خودت بزنی بعد با دابل کلیک کردن روی ایکون ولوم صدا کنار ساعت option > propertis رو بزنی و میکروفون یا ورودی رو به عنوان پیش فرض انتخاب کنی در برنامه پخش تلوزیون هم چک کن که سیستم ضبط صدا روی همون ورودی باشه که انتخابش کردی

خیلی ممنون.تست میکنم جواب میدم

محمدجووون
13-04-2009, 02:04
با سلام . منم یه card tv pixel view دارم البته usb اما با برنامهء خودش پخش نمیکنه. آیا میتونم از برنامه های دیگری استفاده کنم؟ اگه هست لطفا اسمش رو بگید. با تشکر

pc_hex
18-04-2009, 09:05
salam doost aziz fek mikonam cable line in ro vasl nakarde bashy
age vasl kardi boro ghesmate sound too controlpanel oonja azgesmate volume control tkie mute az line in ro bar dar hatman dorst mishe movafagh bashy...