PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری با ip غیر ایرانی در cPanel لوگین کنیم؟

mhentezari
14-03-2009, 00:15
چجوری با ip غیر ایرانی در cPanel لوگین کنیم؟
این رو برای این می پرسم که اگر با ip ایرانی تو cpanel بلوهاست لوگین کنم، به علت تحریم ایران، سایت سوسپند میشه!

fouad-pes
14-03-2009, 19:33
مي توني از پر وكسي استفاده كني. از وي پي ا ن هم ميشه استفاده كرد

♥ Pegah ♥
14-03-2009, 21:35
و ادامه ی بحث در این زمینه ها در انجمن های پی سی ورد خلاف قوانین هست

mhentezari
14-03-2009, 21:58
مي توني از پر وكسي استفاده كني. از وي پي ا ن هم ميشه استفاده كرد
با پر و کسی نمیشه وارد شد!
اون یکی رو هم تا حالا کار نکردم، نمیدونم!

farzadshekoohi
18-03-2009, 12:53
با سلام دوست عزیز با v.p.n 100 % مشکلت حل میشه . فقط باید ماهی 3.000 تومان بدی .

mhentezari
18-03-2009, 15:01
میشه باهاش ftp هم کرد؟

farzadshekoohi
18-03-2009, 19:09
با سلام مجدد . آره باهاش همه کار هایی رو که شما دارید انجام میدید میتونید انجام بدید . تنها فرق اون اینه که منطقه اتصال شما رو از جای دیگه نشون میده که اکثرشون کانادا هست یا آمریکا . و راحت می تونید بدون هیچ محدودیتی به هر سایتی برید یا برای مخفی بودن ip برای هک و ... از اون استفاده کنید .

eshgam-beckham
21-03-2009, 12:15
چجوری با ip غیر ایرانی در cPanel لوگین کنیم؟
این رو برای این می پرسم که اگر با ip ایرانی تو cpanel بلوهاست لوگین کنم، به علت تحریم ایران، سایت سوسپند میشه!
دوست عزیز دقیقا این مشکل برای هاستم منم پیش امده بود خیلی اذیت شدم بفرما با این میتونی ای پی تو عوض کنی خیلی برنامه ی خوبیه تست کردم 100 درصد کار میکنه امیدوارم کارت راه بیفته داداش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhentezari
22-03-2009, 15:31
دوست عزیز دقیقا این مشکل برای هاستم منم پیش امده بود خیلی اذیت شدم بفرما با این میتونی ای پی تو عوض کنی خیلی برنامه ی خوبیه تست کردم 100 درصد کار میکنه امیدوارم کارت راه بیفته داداش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون دوست عزیز
دارم دانلود میکنم ببیمن چی میشه، فقط یک چیزی، ftpهم میشه کرد یا نه؟

راستش یکی از دوستان خیلی لطف کردند و یک v پی ان به من دادند، اما با اون هم نمیشد ftp کرد!