PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با صدای کارت تی وی "دی جی مکس"

iammahdi
13-03-2009, 21:42
با سلام ...
من الان حدود 3 ماهی هست که یه کارت تی وی دی جی مکس گرفتم اما صداش در نمی یاد ...
یعنی اگه اون فیش سبز اسپیکر ها رو به مادگی سیز رنگ کارت تی وی برنم صدا داره اما از اون طرف صدای کامپیوتر
قطع می شه تو راهنماییش گفته یه سیمه دو طرف فیش رو یه فیشش رو برنی به مادگی آبی(Audio out) رنگ کارت صدا اون سرش رو هم به مادگی سبز (Audio in) کارت تی وی اما در این حالت اگه فیش اسپیکر رو برنم به مادگی سبز رنگ کارت صدا فقط از کامپیوتر صدا در می یاد و صدای کارت تی وی در نمی یاد ...

بر عکسه همین کار و هم انجام دادم یعنی سیمه دو طرف فیش رو یه فیشش رو زدم به مادگی سبز (Audio in) رنگ کارت صدا اون سرش رو هم به مادگی آبی (Audio out) کارت تی وی و فیش سبز رنگ اسپیکر رو هم زدم به مادگی سبز رنگه کارت تی وی که این بار کارت تی وی صدا داشت اما صدای کامپیوتر قطع شد ...

نزدیک صد بار این فیش رو در آوردم زدم به اون یکی اینو زدم به اون یکی ولی باز درست نشد که نشد ....
چطوری می تونم کارت صدا رو با کارت تی وی ربط بدم که هم کامپیوتر صدا داشته باشه هم تی وی , با این سیمه دو سر فیش که اصلا" نشد ...

ممنون ...

majid_sd2009
13-03-2009, 21:54
سلام
اون اسپیکر رو اول وصل کنین به کارت صدا
بعد اون فیش دو طرفه رو یک سرش رو وصل کنین به مادگی آبی کارت صدا اونطرفش رو هم وصل کن به مادگی سبز کارت tv

majid_sd2009
13-03-2009, 21:58
ببخشید من خوب بالا رو نخوندم پس شما این کار رو کردید و نشده
پس 99 درصد اون کابل دو طرفه قطعی داره!!
برید یکی دیگه بخرید. امتحان کنید.

iammahdi
15-03-2009, 21:47
یه چیزم یادم رفت بگم این ارور هم می ده ...
این ارور چیه؟
کارت تی وی رو نصب کردم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]