PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خوام asp یاد بگیرم

.: محمد :.
13-03-2009, 18:51
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام ،
چند سوال دارم که می خوام اگر می دونید حتما جواب بدهید .

کاملا می خوام بدونم فرق ASP و ASP.NET چیه ؟ به طور کامل .
کتاب فیزیکی برای ASP چی سراغ دارید ؟
کتاب فیزیکی برای ASP.NET چی سراغ دارید ( لطفا اسم انتشارات ، نویسنده ، مترجم و قیمت رو بدهید )
ASP می تونه جایگزین کامل PHP بشه ؟ ( نظر خودم : به هیچ وجه )

انگار تو ایران قحطی کتاب ASP هست . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی کتاب کامل AJAX و JS چی می شناسید ؟ من کتاب AJAX مال ساحر رو دارم و JS مال مایکل مانکر و جعفر نژاد قمی رو دارم . چی جدید سراغ دارید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ultimator
14-03-2009, 01:32
کاملا می خوام بدونم فرق ASP و ASP.NET چیه ؟ به طور کامل .
اصلا شباهتی ندارن دیگه به هم ! 
مثل اینکه بگی فرق جاوا و پی اچ پی چیه :دی 
از سال 2000 ینی 9 سال پیش دیگه شده دات نت و الان پیشرفتش نسبت به اول خیلی زیاد شده . 
یه تکنولوژی جدیدیه کلا ! 
فرقش رو کامل بخوای بدونی ینی چی ینی بیام همه کلاسا و متد ها و توابعشو مقایسه کنم ؟! 

کتاب فیزیکی برای ASP چی سراغ دارید ؟
فک نکنم همچین کتابی چاپ بشه دیگه از ته انباری کتابخونه ها بگردی هست 

کتاب فیزیکی برای ASP.NET چی سراغ دارید ( لطفا اسم انتشارات ، نویسنده ، مترجم و قیمت رو بدهید )
بگرد پیدا کن ! 
کلا ناقوس و اینا کتاباش خوبه !

ASP می تونه جایگزین کامل PHP بشه ؟ ( نظر خودم : به هیچ وجه )
به شخصه معتقدم php بهتر از asp ـه اما نه دات نت 
و نمیشه دات نت رو با php مقایسه کرد ! ینی کلا فرق میکنن با هم اما php هیچ چیزی نداره که دات نت نداشته باشه اگه امکاناتش رو دارین کاملا asp.net به بهترین نحو کار رو انجام میده ! 

کتاب هم زیاده بگردی میتونی پیدا کنی ولی دنبال asp باشی باید بدویی حالا ها ! 
ضمنا 

یکم جستجو بد نیست تاپیک شدیدا تکراریه تاپیکای ریادی میتونی پیدا کنی میخوام asp یاد بگیرم و اینا
:)

MATRIX reloaded
14-03-2009, 01:56
این طور که از reply هات پیداست بنظر میاد php تو خوب باشه! واسه چی میخای یه زبان دیگه یاد بگیری؟؟؟

15-03-2009, 22:33
این طور که از reply هات پیداست بنظر میاد php تو خوب باشه! واسه چی میخای یه زبان دیگه یاد بگیری؟؟؟

جوابش رو از نیما بپرس . می گه ! :27::27:

تشکر // :31::31:

MATRIX reloaded
16-03-2009, 21:08
چرا خودت نمی گی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aaaammmm87
16-03-2009, 21:22
سلام در مورد كتاب بايد عرض كنم كه ماشالله جعفر نژاد روي همه كتاب ها رو سفيد كرده يكي جرعت نميكنه يه كتاب چاپ كن اين مياد ترجمه ميكنه كتاب asp.net جعفر نژاد (بزار بيارمش ببينم :دي) انتشارات علوم رايانه قيمت 6 تومنه ميتوني بگيري

David.Jn
16-03-2009, 23:52
به نظر نیما یه تاپیک بزن واسه این موضوع که تمام فرق های موجود رو توش بریز
یا اصلآ بیا یه اعلان بزن که دیگه کسی از این تاپیکا نزنه :دی
محمد شوخی کردما ولی خداییش هیمن دو سه روز پیش یه تاپیک همینجوری بود که خودتم توش پست دادی
ببین داداش من یه نمونه فرق ASP با ASP.net اینه که اون 6-7 تا شی بیشتر نداره(منظورم اون response.write و... هستش اگه اشتباه میگم بگید) ولی ASP.NET فکر میکنم بیش از 3000 تا داره(نمیدونم درست گفتم یا نه! نیما کمک کن)
ASP هیچ وقت نمیتونه جای php یا .net رو بگیره چون الان یه زبان مرده به حساب میاد (ولی نمیدونم چرا W3C خودش ازش داره استفاده میکنه).
من یدونه کتاب دارم در مورد ASP ولی نمیتونم آپ کنم چون حجمش بالاست و اینترنت منم دوغیه.
php الان شی گرا شده ولی ASP چی؟!و ....
در کل اگه میخوای تو قرن حجر باشی برو ASP رو یاد بگیر ببین چه ذلتیه.

راستی از یه چیزه ASP ّبدم میومد اونم ازتباط با بانکش بود آخر اعصاب خورد کنیه.
ولی تو php تو دو خط به دیتابیست وصل میشی و بقیه ماجرا^_^

17-03-2009, 22:42
به نظر نیما یه تاپیک بزن واسه این موضوع که تمام فرق های موجود رو توش بریز
یا اصلآ بیا یه اعلان بزن که دیگه کسی از این تاپیکا نزنه :دی
محمد شوخی کردما ولی خداییش هیمن دو سه روز پیش یه تاپیک همینجوری بود که خودتم توش پست دادی
ببین داداش من یه نمونه فرق ASP با ASP.net اینه که اون 6-7 تا شی بیشتر نداره(منظورم اون response.write و... هستش اگه اشتباه میگم بگید) ولی ASP.NET فکر میکنم بیش از 3000 تا داره(نمیدونم درست گفتم یا نه! نیما کمک کن)
ASP هیچ وقت نمیتونه جای php یا .net رو بگیره چون الان یه زبان مرده به حساب میاد (ولی نمیدونم چرا W3C خودش ازش داره استفاده میکنه).
من یدونه کتاب دارم در مورد ASP ولی نمیتونم آپ کنم چون حجمش بالاست و اینترنت منم دوغیه.
php الان شی گرا شده ولی ASP چی؟!و ....
در کل اگه میخوای تو قرن حجر باشی برو ASP رو یاد بگیر ببین چه ذلتیه.

راستی از یه چیزه ASP ّبدم میومد اونم ازتباط با بانکش بود آخر اعصاب خورد کنیه.
ولی تو php تو دو خط به دیتابیست وصل میشی و بقیه ماجرا^_^

:31::31:
راستی منم یه چیزی کفش کردم ! PHP بیش از 1 تابع داره ! راستی فهمیدم آتیش داغه ! گزارش دادم خوارزمی هنوز تو کف هستند ! :31::31::27::27:

تشکر//

( برادر ziba ببشخید ! )