PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساختن فيلم

mohammad hamed
31-01-2006, 10:51
نرم افزاری می خوام که تیراژ آخر فیلم که نام بازیگران و غیره را درست میکنه
لطفا این برنامه را با کرک معرفی کنید

mohammad hamed
18-02-2006, 12:28
هیچ برنامه ای نبود
تیراژ اخر فیلم رو باهاش درست می کنند
خیلی وقته این تاپیک رو زدم

reza12100
18-02-2006, 12:51
برای درست کردن تیتراژ با ساپورت زبان فارسی
ulead video edit 9
adobe primere
,....
Video Edit Magic v4.12
که این اخری را نمیدونم ساپورت فارسی داره یا نه
نرمافزار خیلی زیاده
اینایی که معرفی کردم حجماشون بالاست یعنی 1 یا 2 cd
ولی demo انها موجوده به همراه کرک که تو فروم هست
در ضمن برای فارسی نویسی باید یا فارسی ساز مثل مریم یا ... نصب کنی

wahid2003vj
18-02-2006, 19:11
با سلام
توی خوده ویندوز نرم افزاری به نام Windows Movi Maker هست که برای همین کارا هست البته اگر ویندوز شما Media Center باشه که محصول سال 2005 مایکروسافت هست این نرم افزار پیشرفته تر خواهد بود.

Diego
19-02-2006, 03:56
نرم افزاری می خوام که تیراژ آخر فیلم که نام بازیگران و غیره را درست میکنه
لطفا این برنامه را با کرک معرفی کنید
برای کار شما برنامه ی رایگان windows movie maker v2.0 بهترین گزینه است.فارسی را ساپورت میکنه.با سبک های بسیار زیبا در کمترین زمان ممکن وخیلی راحت تیتراژ برای ابتدا یا پایان فیلم بسازید:

Windows Movie Maker 2 is an XP-only download that gives you the tools to create, edit, and share home movies. Compile and edit a movie from video clips with drag-and-drop functionality. Add special effects, music, and narration with ease. Share your movie over the Web or master it to DVD media. You can also save your movie back to the DV tape in your camera.

لینک دانلود:
اینجا را کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

baba barghi
19-02-2006, 11:09
سلام دوستان
بايد بگم بهترين و راحت ترين و ارزون ترين برنامه Movie Maker ويندوز البته جديد من يكي دارم از سوريه آوردم منظورم ويندوز هست خيلي خيلي جديد هست حالا اگر تونس رفتم مي خرم خيلي راحته كار كردن با موي ميكر و دم دست هم هست

ممنون
باي