PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Split/Second

صفحه ها : [1] 2

Masoud King
13-03-2009, 04:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Black Rock Studio
ناشر: Disney Interactive Studios
پلتفورم: Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows
تاریخ انتشار: TBA 2010
ژانر: Racing
سایت اختصاصی بازی: splitsecondvideogame.com

استودیوی تحسین شده Black Rock در حال ساخت بازیی ابتکاری در سبک ریسینگ می باشد جائیکه سرعت و استراتژی در یک شهری که برای خرابی ساخته شده با هم رو به رو می شوند.زمانیکه حریف شما برای بردن از رقیبش در مسیر مسابقه ایجاد خرابی و ویرانی می کند, مسابقه به سوی خط پایان هیجانی مضاعف به خود گرفته. Disney Interactive Studios عنوان جدید خود را با نام Split/Second معرفی کرد, یک بازی ریسینگ اکشن که در دنیای ماورای مسابقه ای یک نمایش واقعی تلوزیونی قرار گرفته. سازنده این بازی استودیوی Black Rock (سازنده عنوان PURE که جایزه های بیشماری رو بدست آورد شامل Game Critics Award برای بهترین بازی ریسینگ E3 2008 و همچینین نام بردن از این بازی در میان 10 بازی برتر 2008 توسط Entertainment Weekly) هستش و Disney Interactive Studios آن را برای پلتفورم های Xbox 360 , PS3 و PC در سال 2010 منتشر خواهد ساخت. رقیبها در Split/Second نه تنها برای خارج کردن یکدیگر از مسیر به یکدیگر ضربه می زنند بلکه اونها همچنین می توانند انفجار هایی رو ایجاد کنند که این امر پویایی مسابقات رو به شدت تغییر می دهد. بازیکنها باید با استفاده از تدبیرشان و همچنین توجه به زمان سنجی حریفان نشون رو از مسیر خارج کنند, به طور ماهرانه ای تغییر مسیر بدن و یا بکلی یه مسیر جدید خلق کنند. به گفته ی آقای Craig Relyea, مدیر ارشد بخش فروش و بازاریابی Disney Interactive Studios این بازی یعنی Split/Second توانایی های استودیوی Black Rock رو در نوآوری و ایجاد تجربه ای جدید در ماورای ژانر ریسینگ را به تصویر خواهد کشید.
فعلا اطلاعات منتشر شده از بازی در همین حد هستش ولی به زودی اطلاعا جدیدی از بازی فاش خواهد شد پس با ما همراه باشید!

Screenshots:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Debut Trailer

HD...34MB

SD...11MB

منبع:
xbox360.ign.com/articles/961/961361p1.html

resident_evil
13-03-2009, 16:45
عجب تريلري داشت !!!
يعني واقعا ميخواد اينقدر هيجان انگيز بشه !!!

779
13-03-2009, 19:53
حالا حالا ها ما باید انتظار یک بازی عالی و خوب ریسینگ باشیم اینطوری که معلومه بازی ریسینگ جنگی هست البته من نمی دونم ولی از عکس ها معلوم بود!!!!!!!!!
وای که چه حالی میده وقتی مثلا بزنی بزرگراه رو خراب کنی یارو نتونه ازش رد شه و پرت شه پایین! :27:
یادمه آخرین بازی ای که در این سبک دیدم توی ps1 بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oracle_Eldorado
14-03-2009, 08:42
عجب بازی خفنیه !!!
تریلرش که محشر بود .
تا ببینیم خودش چی میشه !

hosseincode2008
25-03-2009, 13:48
GDC: New Split/Second screens released

دو اسكرين شات جديد از اين بازي جالب :

S.Y.K
25-03-2009, 14:51
مدت ها منتظر همچین بازی بودم که در عین رانندگی به هم ضربات مرگبار وارد کنیم:27:

779
12-05-2009, 12:55
New Screenshots : ( از راست به چپ )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saladii
29-05-2009, 10:00

HD

SD

joojoootala
28-06-2009, 18:52
حرف نداره امروز وارد بازار شد ایشالا به زودی داخل ایران میشه

SPY.07
29-06-2009, 10:26
مطمئنید ؟

تو گیم اسپات که تاریخ ریلیز رو کوارتر اول 2010 زده. همین تاپیک هم که TBA 2010 هست.

resident_evil
29-06-2009, 13:19

دوست عزیز لطفا اگه اطلاعی در مورد تاریخ انتشار بازی ندارین اطلاع رسانیه غلط نکنین !

این بازی Q1 2010 منتشر میشه !

resident_evil
28-08-2009, 00:01

حتما ببینید ! فوق العاده زیباست ! واقعا میتونه بازیه موفقی بشه ! محیط رو هم خود شما میتونید خراب کنید که من نمیدونستم !

djmd
28-08-2009, 01:54
مدت ها منتظر همچین بازی بودم که در عین رانندگی به هم ضربات مرگبار وارد کنیم:27:

آره واقعا .. خیلی شبیه فیلم Death Race ه حالا رابطه ای چیزی با اون فیلم نداره ؟! :5:

Masoud King
05-11-2009, 02:10
Exclusive Standstill Trailer

HD..21MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SD..8MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aghamajid1369
17-12-2009, 21:07
بازی برای ماه may تایید شد.

تریلرمصاحبه جدید بازی :

کیفیت SD:

کیفیت HD:

تریلر گیم پلی جدید :

کیفیت SD:

کیفیت HD:

starn
26-02-2010, 17:00
تاریخ دقیق انتشار مشخص شد
May 18, 2010
بازی خوبی به نظر میرسه...

Masoud King
11-04-2010, 13:48
تصاویر + ویدئو های جدید از بازی:

Split/Second Gameplay Movie: Survival
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] espot.com%2Fd3%2Fgsc%2F2010%2F04%2F169_split_secon d_survival_gameplay_040710_hr.mp4%3Frs%3D150%26e%3 D1271239363%26h%3D55bf2d93ef7af939d518cd7ba66c682b %26file%3D169_split_second_survival_gameplay_04071 0_hr.mp4)
Split/Second Gameplay Movie: Multiplayer Race ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdl_movie%2F169_split_second_multiplayer_gameplay_ 040710_hr.mp4%3Fs%3D6257080%26c%3Dmovie_ftp_958271 %26site%3D1%26u%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.gamespot.com%252Fd4%252Fgsc%252F2010%252F04%252F 169_split_second_multiplayer_gameplay_040710_hr.mp 4%253Frs%253D150%2526e%253D1271240006%2526h%253Df7 bf969a3b5f654aef3c8f19ece86b9b%2526file%253D169_sp lit_second_multiplayer_gameplay_040710_hr.mp4)

باکس شات های بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mespot%2Fimages%2Fbigboxshots%2F1%2F958271_121042_ front.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mespot%2Fimages%2Fbigboxshots%2F2%2F958272_121043_ front.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mespot%2Fimages%2Fbigboxshots%2F6%2F958776_122139_ front.jpg)

Mostafa NBA
11-04-2010, 14:38
به نظر بازی جالبی میاد ولی فکر کنم از اونهاییه که بعده یک مدت خسته کننده و تکراری بشه.البته 25 می 2010 هم Blur ریلیز میشه یعنی 7 روز بعد از انتشار این بازی, باید دید کدوم بازی جالب تره :8:

Torch Bearer
14-04-2010, 07:11
من واقعا به این بازی امیدوارم!
هیجان بسیار زیاد و محیط تخریب پذیر میتونه خیلی جالب باشه.

hosseincode2008
26-04-2010, 12:56
دموي بازي ، هفته ي آينده ي به صورت اختصاصي در شبكه ي Xbox Live منتشر ميشه . ميتونيد در اين دمو مرحله ي فرودگاه رو امتحان كنيد . خود بازي هم 21 May براي هر سه پلتفرم قراره عرضه بشه .

ويرايش : علي رغم انتشار اين خبر در صبح امروز دمو هم اكنون در دسترس هست و نيازي نيست تا هفته ي بعد صبر كنيد .
ويرايش 2 : باز هم علي رغم صحبت هاي Baynes در پادكست صبح امروز Disney گفته 5 May دمو براي PSN هم عرضه ميشه ولي خبري از دمو براي PC نيست .

pedram_sad
28-04-2010, 10:17
نمیدونم این Developer diary رو دیدید یا نه
ولی تو همین تصاویر گرافیک , نور پردازی , تخریب , فیزیک و طراحی مراحل خیلی خوب به نظر میرسه

resident_evil
28-04-2010, 12:02
يكي از بچه ها بازي كرده بود ميگفت فوق العادست ! تو اين پيستي كه هواپيما سقوط ميكنه ميگفت كلا مسير مسابقه عوض ميشه . هيجان بازي هم بسيار بالا بوده و كلا مسيرهاي مسابقه بسيار انعطاف پذير بودن .

pedram_sad
12-05-2010, 19:42
خوب دوستان این بازی هم برای xbox 360 اومد
تاپیک منتقل بشه

sinak3
12-05-2010, 19:48
تاپیک منتقل بشه میتونم بگم یکی از بهترین بای ها با هیجان بالاست+ x360 ( فن بازیه دیگه ) = لذت.دی:

ولی عجب تعطیلاتی شه ها. پارسال که مموتی درومد چیز کرد تو اعصابمون.امسال باز یکم بازی میاد اعصاب تسکین پیدا میکنه.

halflife g
12-05-2010, 20:29
ولی عجب تعطیلاتی شه ها. پارسال که مموتی درومد چیز کرد تو اعصابمون.امسال باز یکم بازی میاد اعصاب تسکین پیدا میکنه.

ای بابا سینا باز که یادمون انداختی اون.......رو.:2::2::2:

در مورد بازی هم به نظر فوق العاده خواهد بود...دموش که عالی بود سراسر هیجان....خیلی پرهیجان تر از burnout.

sinak3
12-05-2010, 20:33
ای بابا سینا باز که یادمون انداختی اون.......رو.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مراد داداشی چی کار کنم خوب.پارسال بدترین تعطیلات عمرم بود.حتی میتونم بگم 2 تا بازی هم بازی نکردم.امسال باز حالم کمی بهتره.

halflife g
12-05-2010, 20:41
مراد داداشی چی کار کنم خوب.پارسال بدترین تعطیلات عمرم بود.حتی میتونم بگم 2 تا بازی هم بازی نکردم.امسال باز حالم کمی بهتره.

مشکلی نیس ...

به قول یارو گفتنی:یه روز خوب میاد.

tonypb
12-05-2010, 20:58
تاپیک منتقل بشه

یعنی اومده؟
برای pc چه طور؟
با pure که خیلی حال کردم به این بازی خیلی امید دارم...

pedram_sad
12-05-2010, 21:01
یعنی اومده؟
برای pc چه طور؟
با pure که خیلی حال کردم به این بازی خیلی امید دارم...
وقتی disney تو کاره یعنی عالی
برای pc هم تو روز های اینده سر و کلش پیدا میشه :31:

امیدوارم این تاپیک در اینده به شدتی که تاپیک های دیگه پست خور با موضوع مشکلات نصب و اجرا نسخه pc دارن دچار نشه :31:

sinak3
12-05-2010, 21:26
امیدوارم این تاپیک در اینده به شدتی که تاپیک های دیگه پست خور با موضوع مشکلات نصب و اجرا نسخه pc دارن دچار نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدارو شکر DRM نداره.:2:

pedram_sad
12-05-2010, 21:35
اره سینا جان ولی DRM تنها گوشه ای از اون دنیای بیکران و دیدنی هست :31:
وقتی یادم میاد لحظاتی که بازی ها رو میارم نصب کنم و اجرا گریم میگیره :31:

Bs_panzer
12-05-2010, 22:05

از Steam خرید کنید میبینید چه حالی میده (نکته مثبت PC فقط استیم ـه)

بازی زو pre-load می کنه زمان انتشار Unlock میشه می تونید بازی کنید یعنی از همه زودتر دست کسایی میرسه که از استیم خریدن
که ماشاالله فیلتر شده تو این چند روز اخیر

این مشکلاتی که میگید فقط به خاطر کرک و ایناشه !

پدرام چی شده جدیدا خوشحال پست میدی :دی
قدیما خیلی بداخلاق بودی :دی

mehdy.z
12-05-2010, 22:09
خوب حرف پدرام تا حدی تائید میشه...
ولی من به شخصه میگم توی بازیهای کامپوتری اولین نکته آشنایی با چگونگی نصب و اجرای بازیهاست به شخصه میگم که خود من توی این تقریبا سه چهار سالی که به طور حرفه ای زدم توی کار گیم:31: تا به حال به طور جدی با دو یا حتی سه بازی هم به مشکل برنخوردم و اگه شما بدونی چه بازی رو از چه شرکتی و با استفاده از چه سیستمی و چطوری نصب کنی مطمئنا خیلی کم به مشکل برمیخوری ولی خوب اینم تائید میشه که خیلی از بازیها که از این کمپانیهای درپید ایرانی درمیاد واقعا مشکل داره که اونم برمیگرده به خون و ذات ما ایرانیها که نمیگذاره هیچ کاری رو درست انجام بدیم و همیشه قبل از اینکه به کیفیت کارمون نگاه کنیم اول به جیب خودمون فکر میکنیم:13:ورگرنه مطمئن باشید بازهای اوریجنالی که هر کدوم 60-50 دلار قیمتش هست خیلی کمتر از این بازیهایی که توی ایران پیدا میشه مشکل داره!!
(البته این حرفها رو جدا از این سیستم DRM که جدیدا اومده گفتم چون خودم هنوز هیچ کدوم از بازیهایی که با این سیستم اومده رو تست نکردم:20:)
ولی خوب اینم کاملا قبول دارم واقعا راحت تره که مستقیم DVD بازی رو بگذاری توی دستگاه و مستقیم بازی رو با کمترین مشکل اجرا کنی تا اینکه بخوای یه نیم ساعتی با نصب واجراش ور بری:8:

mohammad_twe
12-05-2010, 22:14
پدرام چی شده جدیدا خوشحال پست میدی
قدیما خیلی بداخلاق بودی
اسپم : عجب تیکه جالبی :دی

sinak3
12-05-2010, 22:25
ولی خوب اینم کاملا قبول دارم واقعا راحت تره که مستقیم DVD بازی رو بگذاری توی دستگاه و مستقیم بازی رو با کمترین مشکل اجرا کنی تا اینکه بخوای یه نیم ساعتی با نصب واجراش ور بری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این حرف برادر مهدی کاملا تایید میشه.واسه کرک AC2 حدودا 1 ساعتی وقت گذاشتم اما در 360 حدودا چند ثانیه کشید بازی بیاد.....

ورگرنه مطمئن باشید بازهای اوریجنالی که هر کدوم 60-50 دلار قیمتش هست خیلی کمتر از این بازیهایی که توی ایران پیدا میشه مشکل داره!!

کلا بازی اوریج مشکلی پیدا نمی کنه. در ضمن پشتیبانی + یه عالمه خدمات هم داره.

Mostafa NBA
13-05-2010, 14:03
ای بابا سینا باز که یادمون انداختی اون.......رو.:2::2::2:

در مورد بازی هم به نظر فوق العاده خواهد بود...دموش که عالی بود سراسر هیجان....خیلی پرهیجان تر از burnout.

ولی به نظر من اینطور بازی ها خیلی زود تکراری میشن و بعد چند روز بازی کردن دیگه خسته میشی چون بعده مدتی همه چیزش پیش بینی شده خواهد شد !

مگه DRM واسه UBI نبود ؟ اینکه دیزنیه ! :8:

djmd
13-05-2010, 15:19
این حرف برادر مهدی کاملا تایید میشه.واسه کرک AC2 حدودا 1 ساعتی وقت گذاشتم اما در 360 حدودا چند ثانیه کشید بازی بیاد.....

کلا بازی اوریج مشکلی پیدا نمی کنه. در ضمن پشتیبانی + یه عالمه خدمات هم داره.

بابا کو خدمات :دی سرتون رو کلاه گذاشتن غیر از چندتا شرکت و چندتا بازی اکثرا خدماتشون بدرد ارواح عمشون می خوره , اون IW که دیدیم واقعا خدماتشو ! یه قسمت تو سایتش داره واسه کسایی که اریج دارن , ارواح عمش نوشته به زودی این بخش فعال می شود ... و خوب کلا هیچی مشکل نداشت همینطوری فرت نصب میشن و خیلی خوشحالن ...
به نظرم همین قابلیت MOD شدن بازیها ارزشش بیشتره شما واسه هر نسخه از NFS هارو که نگاه کنی چندین تا ماشین و mod و کفت و فلان اومده (البته از بازیهایی مثل COD , CS هم میشه یاد کرد که واقعا ماد های جالبی واسشون اومده) که البته هنوز متاسفانه رو کنسول نمیشه اینکارو کرد (البته شاید هم بشه وقتی بازی رو هارد کنسول نصب بشه شاید بشه تغییری هم توشون داد البته به شرط اینکه سازنده گیری نذاشته باشه , که احتمالا گذاشته) ...
امیدوارم رو بازی هم کار کنن و MOD های جالبی واسش بیاد که حداقل ماشین ها واقعی هم داخلش ببینیم ... فعلا که شرکت خودشون راحت کرده و ظاهرا لیسانس هیچ خودرویی رو نگرفته و همرو تقریبا با همون شکل اصلی ساخته و با یه اسمی نزدیک به اسم واقعیش ... ولی مهم اینه که اینم مثل PURE یه سرگرمی فوق العاده هیجان انگیز باشه ...

sinak3
13-05-2010, 15:22
بابا کو خدمات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرتون رو کلاه گذاشتن غیر از چندتا شرکت و چندتا بازی اکثرا خدماتشون بدرد ارواح عمشون می خوره , اون IW که دیدیم واقعا خدماتشو ! یه قسمت تو سایتش داره واسه کسایی که اریج دارن , ارواح عمش نوشته به زودی این بخش فعال می شود ... و خوب کلا هیچی مشکل نداشت همینطوری فرت نصب میشن و خیلی خوشحالن ...
به نظرم همین قابلیت MOD شدن بازیها ارزشش بیشتره شما واسه هر نسخه از NFS هارو که نگاه کنی چندین تا ماشین و mod و کفت و فلان اومده (البته از بازیهایی مثل COD , CS هم میشه یاد کرد که واقعا ماد های جالبی واسشون اومده) که البته هنوز متاسفانه رو کنسول نمیشه اینکارو کرد (البته شاید هم بشه وقتی بازی رو هارد کنسول نصب بشه شاید بشه تغییری هم توشون داد البته به شرط اینکه سازنده گیری نذاشته باشه , که احتمالا گذاشته) ...
امیدوارم رو بازی هم کار کنن و MOD های جالبی واسش بیاد که حداقل ماشین ها واقعی هم داخلش ببینیم ... فعلا که شرکت خودشون راحت کرده و ظاهرا لیسانس هیچ خودرویی رو نگرفته و همرو تقریبا با همون شکل اصلی ساخته و با یه اسمی نزدیک به اسم واقعیش ... ولی مهم اینه که اینم مثل PURE یه سرگرمی فوق العاده هیجان انگیز باشه ...

خوب رو PC خدمات نمیدن تقصیر من چیه.دی: تا جایی که من میدونم بازی های اوریج 360 از خدمات زیادی تو لایو بهره میبرن.
در ضمن باز اگه بازیت اوریج باشه مشکل پیدا کنه میبری نشونشون میدی.اینم خودش یه خدمتی هست دیگه.:31:

m64m64
13-05-2010, 15:38
سلام دوستای گلم!
بازی رو توپخونه آورده الان؟؟؟؟؟؟؟؟
(xbox360)

capitan prise
13-05-2010, 16:15
عزیزان بازی واسه pc اومده؟

Yi Yi
13-05-2010, 17:19
امتیاز IGN UK
نسخه‌ی XBOX360
8.7/10

Presentation
The reality TV premise doesn't quite work, but it does enable some slick and cohesive presentation.
8.0

Graphics
Its look is stolen wholesale from Hollywood, meaning that it's a remarkably attractive game with nicely exaggerated action.
9.0

Sound
Sound design is excellent on track, with cars sounding guttural and explosions having weight. The soundtrack, though, is weak.
8.5

Gameplay
Split/Second's unique brand of racing is an enormous amount of fun, and its built around a handling model that's solid and enjoyable.
9.0

Lasting Appeal
There's admittedly little depth beyond learning the location of each Power Play - though doing so will give a distinct advantage in multiplayer.
8.0

OVERALL :
GREAT
8.7

Closing Comments
Split/Second is an explosive shot of distilled arcade energy; it’s action that’s fuelled by the slick production of the Hollywood a-list, and racing that’s infused with an infectious amount of fun. Armed with nothing more than a handful of dynamite, developer Black Rock has shook up the racing genre in much the same way that Criterion did nearly nine years ago with the original Burnout.

Turok-71
13-05-2010, 19:32

حلقه بی رحم
کارگران فقیر از برای شما محیطی شگفت آور فراهم آورده اند ، هر روز آنها به ساخت دکل های قوی بتنی ، مراکز خرید و انبارهای گسترده می پردازند فقط برای این که قدرت شما سنجیده شود و قدرت شما در تخریب بناهای سر به فلک کشیده به چالش گذاشته شود.بله این یک حلقه ی بی رحمانه است که برای رقابت شما تشکیل شده است تا بتوانید نهایت هیجان را با تمام وجود خود احساس کنید...

هیجان ، هیجان ، هیجان
در Split/Second با ایده های واقعا تازه ، ناب و کمیابی رو به رو میشید: مدار انفجار و آماده کردن راننده برای از بین بردن رقبا ، راکد هلیکوپتر ، فرستادن کامیون ، واژگون کردن ناو هواپیمابر به راه ماشین های دیگه تنها بخشی از این هیجان خالصه.این تخریب و هیجان در سطح فیلم های اکشن تراز اول آمریکاست! شما باید چشمای خودتون رو باز نگه دارید و به محیط اطرافتون با دقت نگاه کنید.تمرکز شما باید روی اجسام فولادی و بتنی باشه که با فشار دادن یک دکمه می تونید شاهد نابود شدن جسم به شکل های مختلف باشید.شما سه راه یا سه گزینه در مسابقه ها پیش رو دارید: اولی زدن دریفت روی پیچ ها و جلو افتادن از بقیه ، دومی استفاده از یک حرکت ویران کننده برای دشمن و سومی ترمیم و یا تعویض یک قطعه از ماشین.یکی از راه های جالب برای از بین بردن دشمن ها اینه که یک کامیون که بشکه بارش هست به جلوی یکی از رقبا بفرستید تا بشکه ها یکی یکی و به سرعت پایین بیفتن و یک لحظه غفلت حریف باعث بازنده شدنش میشه.یک سری علایم رانندگی هم هست که تقریبا در همه ی بازی ها این ژانر قرار دارن که راه رو به شما نشون میدن.همونطور که گفتم می تونید با استفاده از هلیکوپتر رقبا رو از پیست خارج کنید حالا اگه شما مورد این حمله قرار گرفتید چند متر این و اونور می تونید برید یا وقتی که راکد به سمتتون میاد جا خالی بدید اما اگه حریف شما قوی باشه می تونی با انجام دادن چند باره ی این کار شما رو در حال غلت زدن در آسمان ببینه.شما در هر دور مسابقات فکر می کنم می تونید 12 تا تخریب انجام بدید که در صورت انجام دادن امتیاز بیشتری خواهید گرفت.از این 12 تخریب شیش تا مربوط به خونه های مسکونی هست که امتیاز ویژه دارن.اما چیزی که در مورد تخریب ها جالبه اینه که بسیار متنوع هستن و به ندرت یک صحنه تخریب رو دو بار پشت سر هم خواهید دید.

محیط اطراف دوست یا دشمن؟!
ماشین ها به سه دسته تقریبا پر تعداد تقسیم میشن: categories – Muscle ، کامیون و اسپرت که با وجود اینکه این دسته بندی تخیلی هستش ولی بالانس خوبی بینشون برقراره.فکر نکنم در بازی های دیگه تا این حد بتونید دریفت بزنید هم ساده تر شده هم لذت بخش تر و کلا نصف وقت بازی به دریفت هی شما میگذره.سرعت بسیار مهمه و باید ظرافت بسیار بالایی داشته باشید چون که در بازی های دیگه شما فقط با پیست مسابقه و راننده های دیگه مسابقه می دادید ولی الان باید یک گزینه ی سوم هم که محیط اطرافتون هست رو اضافه کنید.باید خیلی حواس جمع باشید تا بتونید خودروی خودتون رو در جاده نگه دارید.حالت آنلاین هم تا هشت نفر رو ساپورت میکنه ولی متاسفانه فعلا سرورهای بازی خوب راه نیفتادن و باید تا خوب شدنشون منتظر بمونید.حالت Split-screen هم داره که اوایلش یه کم گیج کنندس که با گذشت زمان بهش عادت می کنید.

خوشبختانه در زمینه گرافیک سازندگان بسیار عالی کار کردن و به خوبی شما رو در یک محیط اغراق آمیز قرار میدن جوری که فکر می کنید در حال ایفای نقش در یک فیلم هالیوودی هستید.صدا گذاری و طراحی صدای محیط اطراف پیست عالیه صدای موتور ماشین به خوبی با هم فرق داره مثلا یک ماشین با موتور قوی تر صداش از یک ماشین با موتور ضعیف خفته تر و بم تره.اما متاسفانه موسیقی متن بازی خوب از کار در نیموده و یه جورایی با بازی هم خوانی نداره!

مسلح شده با دینامیت
در پایان باید گفت که این بازی بیشتر سهم خودش رو به ایده های جالب و نو داده که جای تحسین داره.این بازی به مواد منفجره آغشته هست که در رگ های شما مقدار زیادی هیجان و برخورد رو تزریق میکنه.در کل باید گفت که این بازی ادامه دهنده راه برن اوت هستش که البته اون 9 سال پیش این ایده رو پیاده کرد ولی نه با این آب و تاب: این بازی رو از دست ندید...

mohammad_twe
13-05-2010, 20:04
به به :دی لایو چه بترکونیم با این بازی :40:
turok بابته اطلاعات ممنون :11:

Davood_titan
14-05-2010, 12:10
مثل  Burn out  هست  اگه اسمشو درست نوشته باشم 

mohammad_twe
14-05-2010, 12:21
مثل ماشین جنگی های قدیم twist و اینا :دی

pedram_sad
14-05-2010, 23:41
دوستان کسی بازی رو نگرفته تستکی بزنه ؟ :31:
من که فردا میخوام با 4 تا بازی دیگه سفارشش بدم تازه

resident_evil
15-05-2010, 00:16
مثل ماشین جنگی های قدیم twist و اینا :دی

البته Blur بيشتر به اونا شباهت داره تا اين . اين كلا با همه بازي هاي اينجوري فرق داره در جريان هستي كه ؟!

Mostafa NBA
15-05-2010, 08:43
چرا هیچ خبری از این بازی نیست ! فکر کنم زود تاپیک رو انتقال دادین !
هنوز جایی نیاورده این بازی رو.

pedram_sad
15-05-2010, 10:12
چرا هیچ خبری از این بازی نیست ! فکر کنم زود تاپیک رو انتقال دادین !
هنوز جایی نیاورده این بازی رو.
چند جا که من میشناسم بازی رو 3 روزی میشه اماده کردن
اما مثل این که کسی نگرفته
حتی Prince جدید هم اوردن

Bs_panzer
15-05-2010, 11:43
چند جا که من میشناسم بازی رو 3 روزی میشه اماده کردن
اما مثل این که کسی نگرفته
حتی Prince جدید هم اوردن

خب دمه امتحانات کی میره بازی بخره ؟ :18:

pedram_sad
15-05-2010, 11:46
خب دمه امتحانات کی میره بازی بخره ؟ :18:
خوب یعنی همه اینجا از دم محصل هستن ؟
دانشجو و شاغل و ... نیست اصلا ؟

بازی رو خودم سفارش دادم برسه تستک میزنم :31:

morrigan_neit
15-05-2010, 12:56

میگم خوشم اومد دانشجوهارو بحثشونو ار درس خوندن جدا کردیا:))

بازی واسه پی سی اومده توو بازار؟

halflife g
15-05-2010, 13:07
ایشالا وهسه پی سی هم بیاد:D
من هم ps3 هم x360 بازی میکنم ولی روو پی سی یه حال دیگه داره:D

امتحانای این ترم من از 21 خرداد شروع میشه..............تا اونموقع میتونی 10 تا بازی رو از اول تا آخر بازی کنی:31:

masoud93
15-05-2010, 13:59
اصلا امتحان هم داشته باشی مگه چیه روزا حسابی درس می خونی شبا هم حسابی بازی میکنی.
من خودمم امتحان دارم ولی چند تا بازی مشت اومده که باید تمومشون کنم.

Bs_panzer
15-05-2010, 13:59

خوب اکثر گیمر ها teen هستن :دی

از این لحاظ عرض کردم :دی

kortol
15-05-2010, 14:43
بازی برای پی سی نیومد......من که تا آخر خرداد نمی تونم 360 بگیرم....

چون امتحانات دانشگاه دارمو این ترم برام مهمه!!!( جون خودم )

.کی برای پی سی میاد !!!

mehdy.z
15-05-2010, 23:33

بازی واسه پی سی اومده توو بازار؟
اِ..........بابا بی معرفتا پس سربازان جان بر کف این مرز و بوم چی؟؟:31:
مگه ما دل نداریم؟؟اصلا به محض اینکه توی شهر خومون بیاد خودم اولین نفر میرم میگیرم حال همه دانشجوها گرفته شه:31::31:
ولی اصولا فکر کنم با این تعاریف سبکش همچین توی مایه های فیلم death race هست...غلط نکنم باید قشنگ باشه:8:

mohammad_twe
15-05-2010, 23:38
مهدی جون اگه سپاه افتادی که هیچ .....اگه ارتش خوب پرچمت بالاست :دی
منم میگم سبکش مطمئنن مثل فیلم dead race هست , فردا میرسه دستم ببینیم چه طوریاست :دی

779
16-05-2010, 09:26
خوب منم دو Episode از این بازی رو رفتم...
خیلی بازیه قشنگی بود اصلا فکر نمی کردم اینطوری بشه !!:18:
من فکر میکردم بازی بعد یک مدت تکراری بشه مثل تمامه بازی هایه دیگه اما این نشد!!!! هر Episode یک چیزی اضافه میشد!
گرافیک بازی خیلی قشنگ بود در حده Shift م بالاتر بود!
اما کنترل ماشین یکم زیادی Arcade بودش هرچند که باید اینطوری میشد! میدونین چرا؟:
گیم پلی بازی فوق العاده باهاله چطوری بگم مثلا شما باید Drift کنید تا بتونید یک درجه ای رو پر کنید ( درجه از 3 بخش تشکیل شده ) بعدش اگر جایی که ماشین هایه مقابل دارن میرن جایی باشه که مواد منفجره ، ماشین هایه انفجاری و ... باشه ( که خیلی هم زیادن! ) شما میتونین با زدن دکمه ی A بترکونین ماشین ها رو که خیلی باهاله :دی
بعد وقتی درجه به بخش سوم رسید ( از Drift کردن شما ) میتونین درواقع از Super Power تون استفاده کنید و برج ها و کشتی ها رو بندازید که این باعث میشه اصلا پیست بازی تغییر کنه :18:
چیز هایی که منفجر میشن رو شما منفجر نمی کنید یک حالت دستور دادنه ! انگار یک کنترل بمب داشته باشین یارو از کنار اونجا رد شه بعد بترکونینش!!!!!!
در ضمن فقط شما نیستید که دشمنا رو میترکونین ، اونا هم میترکونتون!!!!:31: ( یاده Crash 4 افتادم )
تنوع مرحله هم خیلی بالایه تا الان اصلا تکراری نبوده! مثلا یک مرحله مسابقه ی چند نفره ی ، یک مرحله هم باید از بمب ها و اتفاقات فرار کنید ( این از همه باهال تره میبینین دارین میرین یک دفعه کشتیه میفته روتون!!!!:31: ) یک مرحله هم هست Knock Out باید باشه که یک زمانیه هرکی عقب بیفته Eliminated میشه که شما باید همش ماشین ها رو بترکنین تا عقب نیفتید :دی
یک مسابقه هم هست که چند تا تریلی جلوتونن از پشتشون بمب میندازن باید جاخالی بدین :5:
خلاصه بازی خیلی قشنگ بود حتمی بگیرید Fun خیلی باهالیه ماشین ها میترکن صحنه هایه باریک که میلیمتری وسایل از روتون و کنارتون رد میشن یک بار ماشینه ترکید افتاد رومون در عین حال یکی از دشمنانم یک اتوبوس رو ترکوند خلاصه 6 تامون همه با هم ترکیدیم!!:18::27:

Alireza.M67
16-05-2010, 10:10

نه خیر . ایشون این حرفو زدن چون امتحانات ما حدودا 20 روز دیرتر از محصلین شروع میشه .

اِ..........بابا بی معرفتا پس سربازان جان بر کف این مرز و بوم چی؟؟:31:
مگه ما دل نداریم؟؟اصلا به محض اینکه توی شهر خومون بیاد خودم اولین نفر میرم میگیرم حال همه دانشجوها گرفته شه:31::31:
:8:

اینم یه باب جدیدیه که تو پی سی ورد باز شد . میگم بریم یه تاپیکی ، گروهی ، چیزی بزنیم با این مضمون :
دانشجویان VS سربازان . :31:

mehdi30nema
16-05-2010, 10:40
سبک بازی مثل فورزا 3 راحته یا مثل دیرت 2 سخته ؟

tonypb
16-05-2010, 11:16
خوب منم دو Episode از این بازی رو رفتم...
خیلی بازیه قشنگی بود اصلا فکر نمی کردم اینطوری بشه !!:18:
من فکر میکردم بازی بعد یک مدت تکراری بشه مثل تمامه بازی هایه دیگه اما این نشد!!!! هر Episode یک چیزی اضافه میشد!
گرافیک بازی خیلی قشنگ بود در حده Shift م بالاتر بود!
اما کنترل ماشین یکم زیادی Arcade بودش هرچند که باید اینطوری میشد! میدونین چرا؟:
گیم پلی بازی فوق العاده باهاله چطوری بگم مثلا شما باید Drift کنید تا بتونید یک درجه ای رو پر کنید ( درجه از 3 بخش تشکیل شده ) بعدش اگر جایی که ماشین هایه مقابل دارن میرن جایی باشه که مواد منفجره ، ماشین هایه انفجاری و ... باشه ( که خیلی هم زیادن! ) شما میتونین با زدن دکمه ی A بترکونین ماشین ها رو که خیلی باهاله :دی
بعد وقتی درجه به بخش سوم رسید ( از Drift کردن شما ) میتونین درواقع از Super Power تون استفاده کنید و برج ها و کشتی ها رو بندازید که این باعث میشه اصلا پیست بازی تغییر کنه :18:
چیز هایی که منفجر میشن رو شما منفجر نمی کنید یک حالت دستور دادنه ! انگار یک کنترل بمب داشته باشین یارو از کنار اونجا رد شه بعد بترکونینش!!!!!!
در ضمن فقط شما نیستید که دشمنا رو میترکونین ، اونا هم میترکونتون!!!!:31: ( یاده Crash 4 افتادم )
تنوع مرحله هم خیلی بالایه تا الان اصلا تکراری نبوده! مثلا یک مرحله مسابقه ی چند نفره ی ، یک مرحله هم باید از بمب ها و اتفاقات فرار کنید ( این از همه باهال تره میبینین دارین میرین یک دفعه کشتیه میفته روتون!!!!:31: ) یک مرحله هم هست Knock Out باید باشه که یک زمانیه هرکی عقب بیفته Eliminated میشه که شما باید همش ماشین ها رو بترکنین تا عقب نیفتید :دی
یک مسابقه هم هست که چند تا تریلی جلوتونن از پشتشون بمب میندازن باید جاخالی بدین :5:
خلاصه بازی خیلی قشنگ بود حتمی بگیرید Fun خیلی باهالیه ماشین ها میترکن صحنه هایه باریک که میلیمتری وسایل از روتون و کنارتون رد میشن یک بار ماشینه ترکید افتاد رومون در عین حال یکی از دشمنانم یک اتوبوس رو ترکوند خلاصه 6 تامون همه با هم ترکیدیم!!:18::27:

مرسی از نقدت.
خوبه هر کی هر بازی که میگیره یه نقد هم بزاره تا دیگران استفاده کنن.
صمیمانه منتظرم...
این بازی کی برای PC میاد؟؟؟:19:

m64m64
16-05-2010, 13:58
بچه ها بازیو کجا آورده برا 360؟

779
16-05-2010, 14:14
سبک بازی مثل فورزا 3 راحته یا مثل دیرت 2 سخته ؟

سبک Forza 3 آسون تر از Dirt 2 یه!!!! :18::18: عجب ...
نه این بازی از همه ی اینا آسون تره بازی خیلی خیلی سبکه آسونی داره ولی از یک نظرم خیلی سخته چون رانندگی دیگه اینجا در اولویت قرار نمی گیره...
مثلا Elite Match هایی که داره خیلی سخته تویه Epsiode 5 که رفتم بعد یک ساعت ( اصلا خسته نشدم! ) تونستم دوم بشم چون همون اول که مسابقه شروع میشه اصلا نمی تونین بگیرین دشمنو! فقط تا جایی که ممکنه باید رو سرشون چیز میز خراب کنین تا بترکند :دی
حتی بعضی وقت ها اینقدر سخت میشه که باید حتمی از Super Power استفاده کنین مثلا دیگه یارو اینقدر حرفه ای میشه که دیگه باید حتمی یک پل رو سرش خراب کنین چون اینطوری فایده نداره :دی
حرف از پل شد... اپیزودی که الان هستم نوآوریش ( هر Episode ای نوآوریه خاصی داره ) اینکه یک قطار رویه یک پل داره میره بعد رویه قطار بمب گزاری شده با ترکوندن اون کلا پل میریزه رویه جاده همه ی ماشین ها میترکند :27::18:
خیلی باهاله یک بار تونستم اینکارو بکنم کلا جاده آتیشی شدش :دی
یک مرحله ی جدیدم اضافه شده اونم اینکه یک هلکوپتر رویه هوا به شما بمب میندازه شما باید جاخالی بدین اگه دقیقا 3 بار بترکین دیگه باره 4می وجود نداره باختین! :18: خیلی جذابه واقعا بازی فوق العاده جذابه! مخصوصا اگه از Super Power ها استفاده کنین بازی دیگه ...:8::18:

mehdi30nema
16-05-2010, 14:40
سبک Forza 3 آسون تر از Dirt 2 یه!!!! :18::18: عجب ...
نه این بازی از همه ی اینا آسون تره بازی خیلی خیلی سبکه آسونی داره ولی از یک نظرم خیلی سخته چون رانندگی دیگه اینجا در اولویت قرار نمی گیره...
مثلا Elite Match هایی که داره خیلی سخته تویه Epsiode 5 که رفتم بعد یک ساعت ( اصلا خسته نشدم! ) تونستم دوم بشم چون همون اول که مسابقه شروع میشه اصلا نمی تونین بگیرین دشمنو! فقط تا جایی که ممکنه باید رو سرشون چیز میز خراب کنین تا بترکند :دی
حتی بعضی وقت ها اینقدر سخت میشه که باید حتمی از Super Power استفاده کنین مثلا دیگه یارو اینقدر حرفه ای میشه که دیگه باید حتمی یک پل رو سرش خراب کنین چون اینطوری فایده نداره :دی
حرف از پل شد... اپیزودی که الان هستم نوآوریش ( هر Episode ای نوآوریه خاصی داره ) اینکه یک قطار رویه یک پل داره میره بعد رویه قطار بمب گزاری شده با ترکوندن اون کلا پل میریزه رویه جاده همه ی ماشین ها میترکند :27::18:
خیلی باهاله یک بار تونستم اینکارو بکنم کلا جاده آتیشی شدش :دی
یک مرحله ی جدیدم اضافه شده اونم اینکه یک هلکوپتر رویه هوا به شما بمب میندازه شما باید جاخالی بدین اگه دقیقا 3 بار بترکین دیگه باره 4می وجود نداره باختین! :18: خیلی جذابه واقعا بازی فوق العاده جذابه! مخصوصا اگه از Super Power ها استفاده کنین بازی دیگه ...:8::18:

واقعا آسون نبود ؟
پس چرا من dirt 2 را یک ساعت هم نتونستم تحمل کنم ولی فرزا را 20 ساعتم بازی کنم خسته نمیشم

Mostafa NBA
16-05-2010, 17:10
واقعا آسون نبود ؟
پس چرا من dirt 2 را یک ساعت هم نتونستم تحمل کنم ولی فرزا را 20 ساعتم بازی کنم خسته نمیشم

اتفاقا درت2 خیلی آسون بود فقط کافی بود قلقش دستت بیاد. این بازی همونطور که گفته شدArcade هست حتی از تریلر ها هم معلوم بود یعنی یک جورایی فرمان ماشین همش دست خودمون نیست و به اصطلاح Manual نیست !

Mostafa NBA
16-05-2010, 17:24
نمره IGN به این بازی: 8.5 نسخه xbox360

9.0 Presentation
With some very slick design and a minimal UI that remains functional and cool, Split/Second's presentation is stylish and effective.

9.0 Graphics

Split/Second's visuals make it a point of showing you spectacle like you've never seen it in a racing game before, and the lighting and environments steal the show.

8.5 Sound

While the music wears out its welcome quickly, Split/Second's audio is aggressive and powerful, practically demanding that you play at high volume on a good sound setup.

8.0 Gameplay

Some great kart-style racing mechanics are occasionally undermined by some age-old arcade racer problems, but things remain fun and accessible throughout.

8.0 Lasting Appeal

Between the lengthy singleplayer campaign and frantic, constantly shifting multiplayer battles, Split/Second can keep you busy for quite some time

tonypb
16-05-2010, 17:31
برای PC کی میااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااد؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

Mostafa NBA
16-05-2010, 17:42
برای PC کی میااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااد؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

تاریخش با عرضه نسخه xbox یکیه. همین روزا میاد. تاریخ عرضه رسمی بازی 18 می یعنی 2 روز دیگست.

mohammad_twe
16-05-2010, 19:43
اقا یکی بگه لایو بازی چطوره ؟؟ مسابقات چند نفره داره ؟؟ اصلا تا حالا کسی چیز *** کرده بره لایو ؟؟؟:دی

m64m64
16-05-2010, 20:01
بچه ها بازي رو توپخونه آورده . بريد بگيريد )360(:46:

matrix_3s
16-05-2010, 21:49
خدا کنه هر چه زودتر واسه pc هم بیاد...................!

mehdi30nema
16-05-2010, 21:51
این بازی را هم امروز تجربه کردم .
همون طور که دوستان گفتن واقعا خوب کار شده و حتما پیشنهاد میکنم از دست ندید .

mohammad_twe
16-05-2010, 21:55
بازی حالت داستانی داره ؟؟ قوی هست ؟

779
16-05-2010, 22:06
بازی حالت داستانی داره ؟؟ قوی هست ؟

نه محمد جان این بازی حالت یک برنامه ی تلویزیونیه!!!! مثلا یک برنامه ای که برایه سرگرمیه! هر Episode که تموم میشه یک پیش نمایشی از Episode بعدی نشون میده و در واقع Split Second نام اون برنامه ی که وقتی میری تویه خوده Episode یک معرفی نامه از برنامه میزاره آخرشم تکه هایه شیشه به هم میرسن و جمع میشن میشه Split Second :دی
تازه تویه بازی هم مارک کاناله تلویزیونی اون بالا هست به نام BR TV فکر کنم که هی به Split Second و BR TV تبدیل میشه :دی
هر Episode یک Bonus Event داره که باید به تعدادی که میگه ماشین هایه دشمن رو بترکنی تا باز شه. همینطور یک Elite Event که با اون میتونین به Episode بعدی برین.
کلا دیدن داستان نداره این بازیه Fun یک همچین ایده ای که از نظره من خیلی هم جالبه رو پیاده کردند!! ( واقعا حالت یک برنامه ی تلویزیونی ساختگی داره حتی وسطش مارکه برنامه یعنی Split Second رو موقعی که کرش میکنی نشون میده ) راستی HUD هم خیلی جالبه زیر سپر عقب کوچیک سمت چپ و راست مشخصات رو نوشته و بعد از سمت چپ تا راستم یک نیم دایره که رویه زمین هم هست و رویه اون Drift و درجه و ... قرار داره که اینم ایده ی جالبیه!
باز هم میگم بازی فوق العاده هیجانی و FUN هستش( یک صحنه رو امروز تویه Elite Event دیدم که واقعا زیبا بود کارش حرف نداشت 7 تا ماشین بودیم همه تقریبا نزدیک هم بعدش یک ماشین از همه عقب تر بود ما همه خواستیم از زیر کشتی رد بشیم که اون ماشین 8می با استفاده از Super Power ش کشتی رو رویه ما انداخت کلا خرد و خاک شیر شدیم اون اول شد!!!!:18::31: )

sinak3
16-05-2010, 22:46
ماشین هایه دشمن رو بترکنی تا باز شه
شایان جان حالا اینا دشمن هستن؟ :31:

tommy vercetti
17-05-2010, 12:30
سلام بچه ها ...اگه میشه در مورد گیم پلی و داستان و سبک بازی برام توضیح بدین....
به نظرتون بگیرم؟؟؟... میشه یه بازی شبیهش رو بگین ؟؟؟

خیلی ممنون

havas_1980
17-05-2010, 15:27
سلام بچه ها ...اگه میشه در مورد گیم پلی و داستان و سبک بازی برام توضیح بدین....
به نظرتون بگیرم؟؟؟... میشه یه بازی شبیهش رو بگین ؟؟؟

خیلی ممنونسه پست بالاتر شایان جان توضیح دادن.
اگه بخواییم مثال بزنیم شبیه اش میشه سری Carmageddon... نمیدونم ژانر Car Combat شنیدین یا نه. حدودا در این قسمت قرار میگیره.

کاملا گرفتنش توصیه میشه.

Mostafa NBA
17-05-2010, 18:51
نمره گیم اسپات برای نسخه های Xbox , PS3 و کامپیوتر : 7.5

اشکالاتی که به بازی گرفته سه مورده و طبق روال نمره دهی باید میشد 8.5 ولی شده 7.5 . کسی اگه در این مورد اطلاعی داره توضیح بده !

mehdi30nema
17-05-2010, 20:08
بازی هیجان فوق العاده ایی داره . به نظرم از بورن آت هم بهتره
واقعا آدم رو جذب میکنه من که ار دیروز بیشتر پای این بازی بودم تا پرنس .

pedram_sad
17-05-2010, 20:14
نمره گیم اسپات برای نسخه های Xbox , PS3 و کامپیوتر : 7.5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداشکالاتی که به بازی گرفته سه مورده و طبق روال نمره دهی باید میشد 8.5 ولی شده 7.5 . کسی اگه در این مورد اطلاعی داره توضیح بده !
از سخت گیر و 3 پیچی مثل gamespot بعید نبود
گرچه همین امتیاز هم برای یک IP جدید امتیاز خوبی هست

سایت های دیگه هم امتیاز های خیلی خوبی دادن

Gamespot هم اکثرا به online بازی ایراد گرفته که از قدیم یادمه هر وقت بازی نمره از دست میداد تو gamespot یکی از مهمترین دلایلش ایراد به online بود که خیلی رو نمره تاثیر میگذاره از نظر این سایت

mosolim
17-05-2010, 20:54
سلام
نسخه pc فکر نکنم هنوز اومده باشه. گیم اسپات چطور نمره داده. چون نه لینکی اومده و نه تو بازار. دوستان کسی آمار دقیق تر و جدید تر داره بزاره ما رو هم خبر کنه.
با تشکر...

vegas
17-05-2010, 21:00
سلام
نسخه pc فکر نکنم هنوز اومده باشه. گیم اسپات چطور نمره داده. چون نه لینکی اومده و نه تو بازار. دوستان کسی آمار دقیق تر و جدید تر داره بزاره ما رو هم خبر کنه.
با تشکر...
سایت های Review چند روز زودتر از اینکه بازی منتشر بشه بازی بهشون داده میشه تا بازی رو نقد کنند ...

hamijoon
17-05-2010, 22:46
سریع برم بگیرمش ... همیشه تو مخم بود که کاش یه بازی بیاد که ماشینایه خفن توش باشه حالت جنگی هم داشته باشه

دمشون گرم

dashmojtaba
18-05-2010, 00:37
آنلاین میشه بازی کرد؟
منو نگاه کن هنوز نیومده تو بازار از اینا میپرسم !!
ولی تورو خدا وقتی بازیو گرفتین اگه آنلاینم میشد با کرک شدش بازی کرد توی تاپیک اعلام کنین باور کن از وقتی بازی بورن اوت آنلاینشو برای کرکیا بستن آرزوش به دلم مونده یه بازی ریسینگ آنلاین کنم !! دوساله آرزو به دلم !!

starn
18-05-2010, 14:31
همان طوری که اعلام شده بود بازی در 18/5/2010 منتشر می شه (نسخه ی pc ) ولی هنوز خبری نشده جریان چیه؟

tonypb
18-05-2010, 14:46
همان طوری که اعلام شده بود بازی در 18/5/2010 منتشر می شه (نسخه ی pc ) ولی هنوز خبری نشده جریان چیه؟

همیشه همینطوره.
امروز رفتم نارسیس به دنبال Split/Second گفت برای xbox داریم برای pc معلوم نیست بیاریم.
پرنس هم همینطور.
به قدری عصبی شدم که میخواستم برم نسخه xbox رو بخرم جلوش پودر کنم.. :47: .:22:

Mostafa NBA
18-05-2010, 16:05

لینک های دانلود بازی برای PC هم هنوز تو نت نیومده ! عجیبه اینقدر دیر شده:41:

tonypb
19-05-2010, 09:07
PC باز ها همچنان در کف این بازی...
به ما که نرسید.امتحانات شروع شد....

SHADEL
19-05-2010, 10:50
دقیقا کی میاد؟؟

dashmojtaba
19-05-2010, 10:51
اوا هنو نیمده ؟ پ چرا ؟ اوا خدا مرگم بده تورنتاشم پیدا نمکنم !! :31:

Mostafa NBA
19-05-2010, 11:34
میگم شاید با یک بازی ای سروکار داریم که نمیشه کرکش کرد ! امیدوارم اینطوری نبوده باشه.

black.assassin
19-05-2010, 11:46
بازی تهران اومده یا هنوز نه ؟ کرک شده یا بازم مشکل کرک داره ؟

tonypb
19-05-2010, 15:35
بازی تهران اومده یا هنوز نه ؟ کرک شده یا بازم مشکل کرک داره ؟

نه هنوز نیومده.
کرک معلوم نیست هنوز بازی نیومده...:41:

MILIN3M
19-05-2010, 21:53
من یه سوال برام پیش اوئمده وقتی دریفت انجام میدیه یه میتونی ماشینهارو با a خلاص کنی و یا با b..میخواستم بدون این انفجارا از کجا میاد کسی تیر میزنه موشک میزنه!!! یه تو ضیح بدین؟؟؟ تو صفحه هم میزان سرعتو اینها رو نشون نمیده که

SHADEL
19-05-2010, 23:29
در مورد سبکش یه توضیحی بدین که مسابقه ایه یا اینکه باید مثل bournot paradise ماشین هارو به...... بدی؟
تصادف هاش خوب کار شده.؟

Mostafa NBA
20-05-2010, 02:05
خب خوشبختانه لینک های این بازی برای نسخه PC ریلیز شد.

Download Split Second Velocity-RELOADED

Crack

tonypb
20-05-2010, 09:00
خدا رو شکر.
بچه ها کسی تست کرده ببینه کرکش درسته یا نه؟

hosseincode2008
20-05-2010, 15:08
دوستان لطفا رعايت كنيد . لينك هاي دانلود و تورنت رو يه تاپيك تو قسمت دانلود بازي ايجاد كنيد اونجا قرار بديد . اينكه يه نفر ميگه لينك هاي دانلود نسخه ي PC هم اومد فكر كنم كفايت ميكنه كه همه با خبر بشن !

Cain
21-05-2010, 11:50
من دانلود کردم از یه سایت دیگه . کرک سالم بود . بدون هیچ مشکلی اجرا شد بازی.
باید با Drift برای خودتون Power جمع کنید. 2تا level برای Power هست که باهاش میتونین بزنین شهرو خراب کنین تا بقیه تصادف کنن.
تا بتونین اول بشین. فکر کنم روندش فقط همین جوری باشه . البته من فقط Season1 رو بازی کردم.

pedram_sad
21-05-2010, 12:49
باید با Drift برای خودتون Power جمع کنید. 2تا level برای Power هست که باهاش میتونین بزنین شهرو خراب کنین تا بقیه تصادف کنن.
تا بتونین اول بشین. فکر کنم روندش فقط همین جوری باشه . البته من فقط Season1 رو بازی کردم.
چجوریا اجرا میشه ؟
سنگینه یا سبکه engine بازی و fps ?

tonypb
21-05-2010, 13:35

خوب خدا رو شکر.
مرسی که خبر دادی.
ما هم شروع کنیم به دانلود...:8:

چجوریا اجرا میشه ؟
سنگینه یا سبکه engine بازی و fps ?
از دمو ها بهش میخورد بازی سنگینی باشه.
با ادعا سازنده که میگه این بازی نه تنها بهترین گرافیک رو بین بازی های ریسیگ بلکه بین تمام بازی ها را دارا میباشد.
توی کنسول ها هم روی 30 فرم اجرا میشه که با این گرافیک طبیعیه...

mosolim
21-05-2010, 13:44
سلام
آقا بازی رو دانلودیدیم نصب کردیم و داریم بازی میکنیم. کرک به هیچ عنوان مشکلی نداره و خدارا شکر راحت و بدون دردسر بازی میشه کرد. بازی همونطور هم که دوستان قبلا اشاره کرده بودند بسیار هیجان انگیز و جذابه گرافیک فوق العاده و گیم پلی بسیار روون و در عین حال هم ساده.(نسبت به بازی های رسینگ روز) . راستی فکر نکنم سیستم سنگینی بخواد من 4670 و 4400 amd و 3 گیگ رم با بالاترین گرافیک و جزییات دارم بازی می کنم. حدود 40 فریم میگیرم. که نسبتا روونه. نکته بسیار بسیار جالبه بازی موده splinte screene که تو این میشه دو نفری روی یک سیستم و یک مونیتور بازی کرد. به اینصورت که مانند بازی های کنسولی تصویر به دوصورت عمودی یا افقی در میاد (بسته به سلیقتون ) و میتونید با دوست یا اعضای خانواده بازی کنید. فکر کنم اولین بار تو تاریخ بازی های رسینگ تو کامپیوتر باشه.

SHADEL
21-05-2010, 13:46
پس بالاخره این بازی هم اومد.
کسی اگه از مغازه های تهران تهیه کرد به هم یه ندا بده تا ما هم تهیه کنیم این بازی رو.

pedram_sad
21-05-2010, 13:55
با ادعا سازنده که میگه این بازی نه تنها بهترین گرافیک رو بین بازی های ریسیگ بلکه بین تمام بازی ها را دارا میباشد.
..
developer حالش خوش بوده ؟
trailer هایی که دیدم گرافیک خوبی داشت ولی نه در حد این حرف ها
بحث گرافیک تو ژانر racing بین دو masterpiece هست که کاملا هم مشخصه کدوم بازی ها هستند

مهم engine بازی رو PC هست و Compatible بودنش با GPU ها
که باید تو اینده ببینم چی میشه

mosolim
21-05-2010, 18:41
سلام
دوستان یه مشکل . من گیم پد تنظیم کردم. ولی وقتی تک نفره بازی می کنم عمی میکنه اما وقتی می خوایم دونفره بازی کنیم باید با کیبورد بازی کنیم. یکی با جهت ها اون یکی با w s . این باگه یا راه حل داره؟

havas_1980
21-05-2010, 19:03
نکته بسیار بسیار جالبه بازی موده splinte screene که تو این میشه دو نفری روی یک سیستم و یک مونیتور بازی کرد. به اینصورت که مانند بازی های کنسولی تصویر به دوصورت عمودی یا افقی در میاد (بسته به سلیقتون ) و میتونید با دوست یا اعضای خانواده بازی کنید. فکر کنم اولین بار تو تاریخ بازی های رسینگ تو کامپیوتر باشه.این امکان جدید نیست. اولین بار تو Need for Speed II تجربه اش کردم. یادش بخیر...

kortol
21-05-2010, 19:11
یه سوال دو نفره می تونیم با هم مسابقه بدیم و تنها خدمون دوتا باشیم ...یا نه دو نفره با دوتا ماشین متفاوت تویه پیست با بقیه ماشین ها مسابقه بدیم......یعنی حالت اصلی بازی رو میشه دو نفره به حالت اسپلیت اسکرین رفت !!!!!

dashmojtaba
21-05-2010, 19:24
سلام
آقا بازی رو دانلودیدیم نصب کردیم و داریم بازی میکنیم. کرک به هیچ عنوان مشکلی نداره و خدارا شکر راحت و بدون دردسر بازی میشه کرد. بازی همونطور هم که دوستان قبلا اشاره کرده بودند بسیار هیجان انگیز و جذابه گرافیک فوق العاده و گیم پلی بسیار روون و در عین حال هم ساده.(نسبت به بازی های رسینگ روز) . راستی فکر نکنم سیستم سنگینی بخواد من 4670 و 4400 amd و 3 گیگ رم با بالاترین گرافیک و جزییات دارم بازی می کنم. حدود 40 فریم میگیرم. که نسبتا روونه. نکته بسیار بسیار جالبه بازی موده splinte screene که تو این میشه دو نفری روی یک سیستم و یک مونیتور بازی کرد. به اینصورت که مانند بازی های کنسولی تصویر به دوصورت عمودی یا افقی در میاد (بسته به سلیقتون ) و میتونید با دوست یا اعضای خانواده بازی کنید. فکر کنم اولین بار تو تاریخ بازی های رسینگ تو کامپیوتر باشه.
آنلاینش چی ؟ میشه با کرکیهاش آنلاینم وارد شد ؟

Arrowtic
21-05-2010, 21:39
من هنگ کردم!موندم الآن که ایام امتحاناته اینو بخرم یا اینکه بعد امتحانات این و Blur و ... رو بخرم؟؟ارزش خرید داره؟

mosolim
21-05-2010, 22:55
این امکان جدید نیست. اولین بار تو Need for Speed II تجربه اش کردم. یادش بخیر...

سلام
من از undergrand به اینور رو روی کامپیوتر بازی کرده بودم قبلتر همش رو کنسول بازی می کردم.

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

یه سوال دو نفره می تونیم با هم مسابقه بدیم و تنها خدمون دوتا باشیم ...یا نه دو نفره با دوتا ماشین متفاوت تویه پیست با بقیه ماشین ها مسابقه بدیم......یعنی حالت اصلی بازی رو میشه دو نفره به حالت اسپلیت اسکرین رفت !!!!!

دونفرش هم چندین مود داره . که اون مودی رو که ما بازی کردیم به صورتی بود که در یک مسابقه با 6 ماشین دیگه بود. البته مود های دیگش فعلا بسته بود.

---------- Post added at 11:55 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

آنلاینش چی ؟ میشه با کرکیهاش آنلاینم وارد شد ؟

نه نشد که آنلاین برم. یوزر و پسورد میخواست .

MILIN3M
21-05-2010, 23:26
عجب بازی خوفیه ..خدا گرافیکش گیم پلیش اکشنش عالیه مخصوصا رو tv40....با صدای دالبی...کف میکنی من ریس به این باحالی ندیده بودم..

dashmojtaba
22-05-2010, 11:46
سلام
من از undergrand به اینور رو روی کامپیوتر بازی کرده بودم قبلتر همش رو کنسول بازی می کردم.

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

دونفرش هم چندین مود داره . که اون مودی رو که ما بازی کردیم به صورتی بود که در یک مسابقه با 6 ماشین دیگه بود. البته مود های دیگش فعلا بسته بود.

---------- Post added at 11:55 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

نه نشد که آنلاین برم. یوزر و پسورد میخواست .
یوزر نمیشه بسازیم ؟!

aha2012
22-05-2010, 11:56
salam
بازیش از dirt2قشنگتره؟یا به هم ربطی ندارند؟سبکشون فرق میکنه؟
چون من تو عمرم از کل ماشین بازیها فقط از dirt2 خوشم اومد

aRThaS_08
22-05-2010, 12:01
برا pc اومد بالاخره ؟ یا نه ؟!

black.assassin
22-05-2010, 12:12
salam
بازیش از dirt2قشنگتره؟یا به هم ربطی ندارند؟سبکشون فرق میکنه؟
چون من تو عمرم از کل ماشین بازیها فقط از dirt2 خوشم اومد

کلا فرق می کنه . dirt یه ریسینگ شبیه سازیه که بازی باهاش مهارت زیادی می خواد و کنترل ماشین یه جورایی طبیعیه . این بازی اکشنه و معمولا تو این بازیا زیاد به شبیه سازی اهمیت نمیدن و مهم دموها و قابلیتهاییه که به بازی هیجان میده . منم بشتر از این سبک خوشم میاد نه dirt یا grid که اصلا حوصلشونو ندارم . :31:

Turok-71
22-05-2010, 12:25
برا pc اومد بالاخره ؟ یا نه ؟!
خیلی عجیب شد!!!:31::21:
شما توی امضاتون گفتین که این بازی رو دارید روی pc بازی می کنید حالا اومدی میگی
بازی اومده یا نه؟؟:18:

hosseincode2008
22-05-2010, 12:51
خیلی عجیب شد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
شما توی امضاتون گفتین که این بازی رو دارید روی pc بازی می کنید حالا اومدی میگی
بازی اومده یا نه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

ايشون كه Alan Wake رو هم روي PS3 بازي ميكنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

m_kasaeei
22-05-2010, 12:53
ايشون كه Alan Wake رو هم روي PS3 بازي ميكنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از این چیزا تو p30 زیاده به دل نگیرین

aRThaS_08
22-05-2010, 13:13
مستید ؟ LoL

لینک: دی

Turok-71
22-05-2010, 13:14
خب اون my desire رو رنگی کن که جوون مردم (حسین) اینجوری به اشتباه و انحراف نیفته!!!:دی
البته کی میدونه شاید اینو الان اضاف کردی....:21:

aRThaS_08
22-05-2010, 13:17
دوست عزیز یه های-لایت کنی به اشتباهتون پی میبری!

خب اون my desire رو رنگی کن که جوون مردم (حسین) اینجوری به اشتباه و انحراف نیفته!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته کی میدونه شاید اینو الان اضاف کردی....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هدفم به اشتباه افتادنه! اونوقت میگی رنگی کن؟!!!!!

لیلی زن بود یا مرد؟

پ.ن: در بازار تهران موجوده این بازی برای pc ؟ اگه اره، کجا؟

tonypb
22-05-2010, 15:48
دوست عزیز یه های-لایت کنی به اشتباهتون پی میبری!

هدفم به اشتباه افتادنه! اونوقت میگی رنگی کن؟!!!!!

لیلی زن بود یا مرد؟

پ.ن: در بازار تهران موجوده این بازی برای pc ؟ اگه اره، کجا؟

بله موجوده.
تو اصفهان که اومده بود.

tonypb
22-05-2010, 18:08
اینم نقد من.
با یک بازی کاملا متفاوت روبه رو هستیم.تا حالا همچین ریسینگی رو تو عمرتون تجربه نکردید.هدف این بازی مانند PURE فقط سرگرمی است که کاملا به آن رسیده است.گرافیک زیبا,صدا گذاری عالی و کم نظیر/گیم پلی فوق العاده/با جذابیت فراوان در یک بازی گنجانده شده است برای شما.
بازی های مشابه:رد فاکشن/برن آوت/بلور/نید فور اسپید
گرافیک: (18)
+ : واقعا متفاوت است.دیدن آن لذت بخش است.تا حالا همچین گرافیکی رو تو بازی ریسینگ ندیدم.محیط بسیار پر جزئیات و بافت های نسبتا خوب و نمایش تا فاصله های بسیار دور.HDR فوق العاده.
- : کمی باگ دار ولی قابل چشم پوشی است: مثلا بعضی انفجار ها یک دفعه بی کیفیت میشود.وقتی اشیا 2 کیلو متر دور تر را رندر کرده یک دفعه یک برج که 200 متر فاصله داره ظاهر میشه.نمایش یک چیزها ی عجیب در زمین گاهی اوقات.افت فریم.ماشین ها خراب نمیشوند تنها در لحظه کرش خراب میشوند اونم بی کیفیت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موسیقی و صدا: (15)
+ : افکت گذاری خوب و بی نظیر.صدای ماشین ها عالی است.جون میده واسه دالبی.
- : اغراق در افکت گذاری : مثلا از زیر یک میله خیلی کوچیک رد میشی.انگار داره جت از بالات رد میشه.صدای هلیکوپتر های فراوان آزار دهنده است.موسقی هایی که بیشتر به بازی ابهت میدن تا هیجان.

گیم پلی: (18)
+ : کنترل ماشین ها خوب است.انفجار ها به موقع و تاثیر گذار انجام میشود.
- : کمی ایراد دارد.جا برای بهتر شدن است.

جذابیت: (20)
انفجار...انفجار...انفجار...ان جار...انفجار...انفجار...انفجا ر...انفجار...:18:

امتیاز کل:17/7
ارزش:20
بزرگترین ایراد بازی نبود BOOST است برای من که خیلی مهمه.:19:

این بازی را حتما تجربه کنید.
دانلود عکس ها با کیفیت بالا + عکس های بیشتر:

برای گرفتن عکس ها خیلی سختی کشیدم.
فرض کنید آدم هم بازی کنه.هم ساختمون منفجر کنه.هم عکس بگیره.:24:

dashmojtaba
22-05-2010, 19:21
آقایون من دوباره حرف از آنلاین زدم رفتم تو لیست سیاه! واقعاً چرا بدتون میاد درست جواب مردمو بدین !
میدونید چقد جون کندم تا نصفه دانلودش کردم؟ خب حیف نیست بعداً حالم گرفته بشه اصلاً بازی نکنم چون آنلاین نداره؟
اگه واقعاً هیچ راهی برای آنلاین نداره و یکی از دوستان امتحانش کرده بگه که من الکی زحمت نکشم چون من از پریروز رفتم تو کار دانلود فقط برای همین قسمتش !!
خواهشششش !!!!!!

mosolim
22-05-2010, 19:28
آقایون من دوباره حرف از آنلاین زدم رفتم تو لیست سیاه! واقعاً چرا بدتون میاد درست جواب مردمو بدین !
میدونید چقد جون کندم تا نصفه دانلودش کردم؟ خب حیف نیست بعداً حالم گرفته بشه اصلاً بازی نکنم چون آنلاین نداره؟
اگه واقعاً هیچ راهی برای آنلاین نداره و یکی از دوستان امتحانش کرده بگه که من الکی زحمت نکشم چون من از پریروز رفتم تو کار دانلود فقط برای همین قسمتش !!
خواهشششش !!!!!!
سلام
من که خدمتون عرض کردم. وقتی که انلاین رو انتخاب م یکنم. دو گزینه ligin و password میاد. که روی همون لاگین هم هیچ اتفاقی نمییوفته چه برسه با پسورد. میگه که نام رو وارد کنید. و این نام شخصی شما یا فامیلی و یا ادرس ایمیل نباشه . هر چی بدم هیچ اتفاقی نمیوفته. فکر نکنم بشه.

masoud93
22-05-2010, 20:25
آره یه مشکل بزرگ اینه که باری نیترو نداره.

kkain-blood
22-05-2010, 21:57
برای بازی game pad فعال نمیشه ؟؟؟؟؟ اینجوری که فاز نمیده با کیبورد؟؟؟ راهی نداره؟؟

tonypb
22-05-2010, 22:13
برای بازی game pad فعال نمیشه ؟؟؟؟؟ اینجوری که فاز نمیده با کیبورد؟؟؟ راهی نداره؟؟

چرا فاز نمیده.بشین بازی کن حالشو ببر.
وایسا تست کنم جوابتو میدم...:46:

پ.ن:کار کرد.با دسته ps2 تست کردم کار کرد.
میری تو قسمت کنترل.بعد میری تو قسمت joy pad تنظیمات رو انجام میدی.

starn
22-05-2010, 23:07
امروز منم گرفتم بازی خیلی عالی
هیجان بازی خیلی توپه
حتما تجربه کنید
===========
راستی بچه ها من بازی رو نصب کردم حجمش شد 6.86 GB مال شما هم همینه؟

tonypb
23-05-2010, 08:47
امروز منم گرفتم بازی خیلی عالی
هیجان بازی خیلی توپه
حتما تجربه کنید
===========
راستی بچه ها من بازی رو نصب کردم حجمش شد 6.86 GB مال شما هم همینه؟

بله 6.86 gb میشه.
خوبیش اینه که یکمی سخته.و این باعث میشه یک مسابقه رو چندین بار تکرار کنی ولی بازم اون مسابقه هیجان خودشو از دست نمیده.و این به طولانی تر شدن گیم پلی کمک میکنه.
دوستان کسی دیگه این بازی نگرفت؟؟؟؟:19:

aramesh_61
23-05-2010, 20:03
سلام
منم بازیو گرفتم،یکم بازی کردم، انصافا قشنگه و خیلی هم هیجان انگیزه، ولی من نفهمیدم RShift واسه چیه، کسی میدونه؟

pedram_sad
23-05-2010, 20:04
خوب امروز ساعت 4 این بازی و بقه سفارش هام رسید
بازی از همون اول با یک cg movie خوب شروع میشه
چیزی که از اون اول بازی توجه من رو به خودش جلب کرد منوبندی بازی بود
انتخاب فونت های زیبا به همراه رنگ بندی و استیل چشم نوازش واقعا زیبا کار شده
یک مورد جالب دیگه هم صفحاتی مثل صفحه select car هست و وقتی با rs دور ماشین دوربین رو میچرخونی تیکه های شیشه که تو هوا هستن واقعا باحال کار شدن

مرحله اول بازی هم که tutorial بود خوب کار شده بود و قشنگ نحوه کار رو به ادم نشون داد

گرافیک بازی به خصوص نورپردازی و استفاده از رنگ های قرمز و نارنجی فوق العاده کار شده و
یکی از زیباترین و چشم نوازترین محیط ها رو رقم زده
به شدت لذت بخشه گرافیک بازی و Effect ها و نور ها
به خصوص وقتی تو جاهای نسبتا تاریک میری و بعدش میای تو نور یا همون HDR که عالی کار شده

هیجان بالایی داره
کنترل هم خوب کار شده
gameplay بازی به شدت fun هست
امکان از دور خارج کردن رقبا با استفاده از محیط که باید با پرکردن قدرت مخصوص با استفاده از drift و jump و... به دست بیاد
یک چیز باحالی به وج,د اورده که با سرعت بالای بازی مخلوط شده و واقعا هیجان بالایی تولید میکنه

صدا گذاری بازی و موزیک هم خوب بود و کاملا Match با جو بازی بود

دو نکته که برای من خیلی مهم هست تو ژانر racing رو هم این بازی ازش برخوردار بود
1 - قابلیت rotate کردن دوربین به دور ماشین در حال حرکت با rs که من شدیدا ازش استفاده میکنم

2 - restart سریع و بدون loading برای restart race که این بازی هم بلافاصله انجام میده

فقط من هنوز بعد از 3 تا مسابقه نتوستم با این سیستم استفاده از قدرت ها به خوبی کنار بیام
چون بازی به شدت سرعتش بالاست و مزتب باید حواست به این icon هایی که ظاهر میشه باشی و از اون سمت هم یک وقت هایی میتونی 3 تا از حریف ها رو باهم بزنی که باز هم شانسی هست و گاهی از کنار هر 3 رد میشه گاهی هم هر 3 رو داغون میکنه
یا بعضی وقتها با یکی از رقبا درست کنار هم در حال حرکت هستی که یهو اون یکم جلو میافته و بعدش icon میاد بالا سرش و بعد که میزنی باعث میشه خودتم crash کنی همراهش

در کل به شدت توصیه میشه بازیش

tonypb
23-05-2010, 20:48
سلام
منم بازیو گرفتم،یکم بازی کردم، انصافا قشنگه و خیلی هم هیجان انگیزه، ولی من نفهمیدم RShift واسه چیه، کسی میدونه؟

اولا برای راحتی RCtrl رو به LCTRL و R SHIFT رو به L SHIFT تغییر بده.
R SHIFT برای زمانیه که اون دایره اون پایین ماشین که پر شد و به سوپر پاور رسیدی وقتی بالای ماشین ها آیکون نارنجی اومد بزنی تا یک بلای خوف سرشون بیاد.

Mostafa NBA
23-05-2010, 20:59
بنده هم بازی رو از ظهر تهیه کردم و همونجا تا اپیزود 4 رفتم ! چیزی که در این بازی ما رو ارضا میکنه همین هیجانش هست که البته به نظر من بعده مدتی این هیجان تکراری میشه ! 12 اپیزود داره , مگر اینکه به قدری تنوع در بازی در آینده ایجاد بشه که تکراری نشه.

مزیت های بازی رو پدرام جان گفتن من میخوام بیشتر به نقص های بازی بپردازیم:

اول از همه قیافه ی عجیب غریب ماشین ها که با واقعیت جور در نمیاد, و در یک مسابقه اکثر ماشین ها شبیه هم هستند و همین موضوع از جذابیت بازی کم میکنه البته هر چی مراحل جلوتر میره تنوع ماشین ها بیشتر میشه و به نسبت در هر مسابقه ماشین های تکراری کمتری دیده میشه.
مساله دیگه عدم امکان اپگرید ماشین ها و جزییات اونها مثل رینگ و سپر و اسپویلر و اینهاست و آزادی رو از آدم میگیره تا خودش ماشینش رو طراحی کنه و مجبوری از ماشین های پیش ساخته استفاده کنی.

آسون شدن بازی به دلیل اینکه شما فقط باید دریفت کنی و یک دکمه رو بزنی تا ماشین ها رو داغون کنی و هیچ گونه خلاقیتی رو لازم نداره, در صورتی که میتونست اون آیکون های راهنما برای خرابکاری رو نشون نده و یک مکان هایی رو به عنوان مکان های قابل خراب شدت علامت گذاری میکرد و ما با خلاقیت و احتمال های ذهنی خودمون اون مناطق رو خراب میکردیم تا ماشین های جلویی داغون بشن.

البته از موضوعی که نباید چشم پوشی کرد اینه که باگ های گرافیکی در این بازی خیلی کمه و همین خیلی حال میده.

مرسی :11:

pedram_sad
23-05-2010, 21:16
بنده هم بازی رو از ظهر تهیه کردم و همونجا تا اپیزود 4 رفتم ! چیزی که در این بازی ما رو ارضا میکنه همین هیجانش هست که البته به نظر من بعده مدتی این هیجان تکراری میشه ! 12 اپیزود داره , مگر اینکه به قدری تنوع در بازی در آینده ایجاد بشه که تکراری نشه.

مزیت های بازی رو پدرام جان گفتن من میخوام بیشتر به نقص های بازی بپردازیم:

اول از همه قیافه ی عجیب غریب ماشین ها که با واقعیت جور در نمیاد, و در یک مسابقه اکثر ماشین ها شبیه هم هستند و همین موضوع از جذابیت بازی کم میکنه البته هر چی مراحل جلوتر میره تنوع ماشین ها بیشتر میشه و به نسبت در هر مسابقه ماشین های تکراری کمتری دیده میشه.
مساله دیگه عدم امکان اپگرید ماشین ها و جزییات اونها مثل رینگ و سپر و اسپویلر و اینهاست و آزادی رو از آدم میگیره تا خودش ماشینش رو طراحی کنه و مجبوری از ماشین های پیش ساخته استفاده کنی.

آسون شدن بازی به دلیل اینکه شما فقط باید دریفت کنی و یک دکمه رو بزنی تا ماشین ها رو داغون کنی و هیچ گونه خلاقیتی رو لازم نداره, در صورتی که میتونست اون آیکون های راهنما برای خرابکاری رو نشون نده و یک مکان هایی رو به عنوان مکان های قابل خراب شدت علامت گذاری میکرد و ما با خلاقیت و احتمال های ذهنی خودمون اون مناطق رو خراب میکردیم تا ماشین های جلویی داغون بشن.

البته از موضوعی که نباید چشم پوشی کرد اینه که باگ های گرافیکی در این بازی خیلی کمه و همین خیلی حال میده.

مرسی :11:
این بازی یک جورایی تقلید از Burnout هست و پشت بسته بندی بازی هم نوشته همین رو
برای همین ماشین هاش به این سبک هستن و از up هم خبری نیست

اینطور که شما گفتی طولانیه پس

Mostafa NBA
23-05-2010, 23:11
این بازی یک جورایی تقلید از Burnout هست و پشت بسته بندی بازی هم نوشته همین رو
برای همین ماشین هاش به این سبک هستن و از up هم خبری نیست

اینطور که شما گفتی طولانیه پس

درسته ولی خب شاید سبک بازی کپی از Burnout باشه ولی جزییات بازی به کلی فرق داره ! در Burnout باید با ماشین خودمون بقیه رو داغون کنیم ولی در این جا خب تخیل بیشتر خودشو نشون میده.
من حد ایده آل رو گفتم که یک بازی خوب باید شامل این چیزا باشه. در ضمن آهنگ بازی منو خیلی خیلی یاد Grid میندازه مخوصاً وقتی در منوی Season که هستیم کاملاً خاطرات گرید زنده میشه :8:

pedram_sad
25-05-2010, 12:22
خوب من الان episode اول رو تمام کردم
کنترل بازی یکم سخته به خصوص سر پیچ ها و باز هم به خصوص پیچ های تند ( یکم سنگینه )
که طبق معمول cpu چون cpu هست بدون این که کوچکترین تغییری تو سرعتش ایجاد بشه و ترمز یا کاهش سرعت انجام بده سر شدید ترین پیچ ها یک جورایی سر میخوره به جای دور زدن ولی من با این که هم ترمز میکنم هم گاهی drift میزنم کم کمش از یک نفر عقب میافتم
گاهی هم که حتما هر چقدر هم drift باحالی زده باشی باید سابیده بشی به کنار های Race حتی شده 1 ذره

تو مسابقات elimination هم با این سبک بازی کار سخت شده چون اگه از همون اول بری اول بشی تا همه حذف بشن بارها از پشت میزننت
گاهی شده میلی ثانیه ای اول شدم و سر همین اچیو هم داده

Detonator خیلی جالبی داشت خودت بودی و خودت با اون Race و اون گرافیک بالا و کلی انفجار به خصوص اون هواپیما با اون عظمتش که از روبرو می اومد

گرافیک و نورپردازی بیستی داره بازی

elite race هم خیلی هیجانی بود و اخر episode هم مثل این سری های تلویزیونی خلاصه ای از سری بعد نشون داد و پایینش هم امار این episode

SPY.07
25-05-2010, 12:23
من وقتی دکمه های JoyPad رو تنظیم میکنم، در حالی SplitScreen کار نمیکنه و با همون دکمه های W A S D میشه بازی کرد.
چی کار میشه کرد ؟

ezio7
25-05-2010, 12:28
به نظر شما split/second بهتره یا Blur؟:34:

m_kasaeei
25-05-2010, 12:46
ماله منم امروز دانلودش تموم شد

یکم بازی کردم همون اول قشنگ بود

با داداشم split scren زدیم مد race خیلی چسبید

صدا گذاریش واقعا عالیه

دیزنی کلا بازی خوب میسازه از اون هرکولس تو ps1 بگیر تا اینجا

این بازی لیاقت نمره بیشتری رو داره

kafshduzak
25-05-2010, 19:36
دوستان من بازی رو نصبیدم اما اکتیو نمیشه ممنون میشم یکی سریال نامبرشو بهم بده
منتظرم
میگ میگ

pedram_sad
25-05-2010, 19:47
به نظر شما split/second بهتره یا Blur؟:34:
از نظر امتیاز که Split بالاتر بوده به خصوص گرافیک
من امروز رفتم episode دوم و سوم رو هم رفتم
تو هر کدومش مراحل جدید میاد و گرافیک مرحله به مرحله بالاتر میره و خیلی ردیف شده
مرحله air strike که هلیکوپتر missile میزنه واقعا هیجانی بود به خصوص وقتی میخوای امتیازت رو به نفر اول یا دوم برسونی و 8 تایی میزنه که اگه اول بشی اچیو میده

اگه shortcut بزنی ایو میده حتی اگه بکوبی به دیوار اچیو میده ولی با امتیاز 0 که جالب بود

تو episode سوم که مرحله survival بود که من یکی عمیقا از هیجان بسیار زیاد این مرحله لذت بردم همی
وقتی باید کامیون ها رو پشت سر بگذاری و بشکه های ابی و قرمز میاندازن

خیلی بازی باحالیه واقعا میشینی پاش بلند شدن سخته

Mr.Vahid
25-05-2010, 23:33
به نظر شما این بازی یکم سخت نیست؟!

من دیرت و نیدفراسپیتو رو سخت بازی میکردم همیشه اول بودم تازه بافاصله

تو این اول شدن سخته تازه مسابقه ها نفس گیر یعنی امکان داره صدم ثانیه ای اول بشیم!!!!

شایدم همون اواخر بازی یه چیزی ریخت رو سرمون و اخر بشیم!!!!

خیلی ماشین های حریف نزدیک بهمون حرکت میکنن نمیشه ازشون فاصله گرفت

اون مرحله که هلیکوپتره بمب میریزه زمین واقعا کلافه کنندس

pedram_sad
25-05-2010, 23:43

تو این اول شدن سخته تازه مسابقه ها نفس گیر یعنی امکان داره صدم ثانیه ای اول بشیم!!!!

سخت که یکم هست اونم چون سبک جدیدیه تقریبا
ولی عادت که کنی و قلقش دستت بیاد خیلی بهتر میشه
من الان 3 تا episode رو رفتم همش رو اول شدم ولی نه با یک بار رفتن
چند بار هر race مجبور میشی Restart بزنی که کمش یک دفعه فقط برای اشنایی با خود Race و نقاط مختلفش هست

air strike رو هم قبول دارم ولی اونجا تا میتونی باید گاز بدی و حواست به جای قرمز رنگ missile روی جاده باشه
سرعتت رو کم کنی میزنه و هر 2 ضربه یک live رو میبره

اگه پشت هم wave ها رو رد کنی ضریب امتیاز میره بالا و امتیاز هات سریعتر به rank بعدی میرسه
من قلش که دستم اومد بعد از اول شدن و گرفتن achieve این قسمت واقعا حالی داد اساسی :31:

aha2012
26-05-2010, 00:35
پس انگار قشنگه بازیش .یعنی برم بخرمش؟؟

Alireza.M67
26-05-2010, 09:05
پس انگار قشنگه بازیش .یعنی برم بخرمش؟؟

بازیش خود هیجانه .
من که حال کردم باهاش .

ali_ranger22
26-05-2010, 09:08
یکم بازی کردم اینو
فقط یکم، می خواستم تست کنم فقط
کنترل ماشین ها خیلی هیجانی و آرکید گونه کار شده بخاطر همین فکر می کنم مسابقات هیجان خیلی زیادی داشته باشه
گرافیکش هم خیلی خوب بود هنوز نمی تونم نظر کامل بدم چون زیاد بازی نکردم
فقط دوربینش یکم پایینه اگه بالاتر می بود تسلط روی کنترل راحت تر می شدش

black.assassin
26-05-2010, 10:07
به نظر من همون 7.5 که گرفته ( تو بازی های ریسینگ این نمره خوبه) برازندشه . ولی :
از نظر ریسینگ حرفه ای خیلی ضعیف کار شده . نیترو و ترمز دستی :دی رو نداره هر چند سرعتت اونقدر زیاد هست به خودی خود که نیترو لازم نداشته باشی ولی تو هر ریسینگی برای دریفت زدن با دستی می زدیم . حالا باید ترمز بزنی ! فقط دو زاویه دوربین داره .
اگه مثل سری نید فور اسپید داخل شهر ماشین های دیگه هم بودن خیلی حال می داد . :دی

SPY.07
26-05-2010, 11:36
ماله منم امروز دانلودش تموم شد

یکم بازی کردم همون اول قشنگ بود

با داداشم split screen زدیم مد race خیلی چسبید

صدا گذاریش واقعا عالیه

دیزنی کلا بازی خوب میسازه از اون هرکولس تو ps1 بگیر تا اینجا

این بازی لیاقت نمره بیشتری رو داره

دو نفره با کیبرد یا با JoyPad ؟
اگه با بازی کردید، تنظیماتشو بگید که من هنوز درگیرشم... :13:

pedram_sad
26-05-2010, 12:35
دوستان خداییش بعضی Race ها اصلا یک طوری پیش میره که خودت رو overclock کنی و از maximum تواناییت استفاده کنی اصلا قراره نیست اول بشی و همش دوم میشی :31:
به خصوص این detonator ها

این ماشین های CPU هم امروز بار ها مصداق بارز سر خوردن به جای دور زدن رو سر پیچ نشون دادن
انگار یکی اینا رو رو Race با دست این سمت اون سمت میکنه بدون این که فرمون بگیرن :31:

Mostafa NBA
26-05-2010, 13:25

یکی از خصوصیات خوب بازی همین سختیه بازی ه دیگه :18: من حتی Dirt رو 90 درصد مواقع اول میشدم ولی این بازی من تا الان که ایپزود 7 هستم کمتر شده اول بشم :دی دیگه خیلی ماهر باشی دوم میشی :27:

دوستان خداییش بعضی Race ها اصلا یک طوری پیش میره که خودت رو overclock کنی و از maximum تواناییت استفاده کنی اصلا قراره نیست اول بشی و همش دوم میشی :31:
به خصوص این detonator ها

این ماشین های CPU هم امروز بار ها مصداق بارز سر خوردن به جای دور زدن رو سر پیچ نشون دادن
انگار یکی اینا رو رو Race با دست این سمت اون سمت میکنه بدون این که فرمون بگیرن :31:

:31: من که خودمو بکشم دوم میشم :18: خوبیش اینه که همونطوری که ما سره ماشین های دیگه ساختمون ها رو میریزیم, اونها هم همین کارارو با ما انجام میدن :19:

aha2012
26-05-2010, 16:21
کنترل های این بازی چیاست؟؟
من فقط با arrow keys بازی میکنم
من تازه بازیو نصب کردم و تو مسابقه ی اول هم اول شدم:31:

kortol
26-05-2010, 20:17
ما که تازه بازی رو گرفتیم رو در حال نصبیم.!!! یکی لطفا در پست اول بزاره که چه جوری میشه دونفره بازی رو انجام داد.....ممنون میشیم همه ازش!!!

CATALONIA
26-05-2010, 21:03
ما كه از بس پدرام از بازي تعريف كرد رفتيم براي بازي ... 
بازي بسيار خوبي بود و از بس جذبش شدم تا E3 رو كامل رفتم .!
سبك جديدي در بازي هاي RACE بود و شايد بايد كمي قلق بازي به دست آدم بياد تا بتونه خوب بازي كنه و اول بشه ... 
اما به نظر من خوبيش به همينه كه همينطوري الكي نميتوني اول بشي. 
در كل به نظرم بازي خوبه سرگرم كننده اي هست ... 

pedram_sad
26-05-2010, 21:10
ما كه از بس پدرام از بازي تعريف كرد رفتيم براي بازي ...
بازي بسيار خوبي بود و از بس جذبش شدم تا E3 رو كامل رفتم .!
سبك جديدي در بازي هاي RACE بود و شايد بايد كمي قلق بازي به دست آدم بياد تا بتونه خوب بازي كنه و اول بشه ...
اما به نظر من خوبيش به همينه كه همينطوري الكي نميتوني اول بشي.
در كل به نظرم بازي خوبه سرگرم كننده اي هست ...
واقعا بازی با ارزش هست
من یکی تو کمتر بازی همچین منو بندی و hud و کلا presentation شیک و زیبا و با کلاسی دیده بودم
امار و ارقام ها و رنگ بندی هاش عالیه
یک جورای به این فصل و هوای گرم و اینا هم میخوره :31:

اچیو هایی که گرفتی هم روی ماشینت حک میشه
یک مورد جالب دیگه هم change event از وسط بازی هست تو منو pause که خیلی کاربردی و سریعه

پ.ن :

اقا خدا رو شکر اولش که اسم من رو اوردی گفتم الانه که کوبیده بشم
که بازی به قول بعضی ها cheap بوده چون به قول همون بعضی ها کلا من cheap بازم !
و شما اشتباه کردی و ضرر کردی و اینا ... :31:

CATALONIA
26-05-2010, 21:15
واقعا بازی با ارزش هست
من یکی تو کمتر بازی همچین منو بندی و hud و کلا presentation شیک و زیبا و با کلاسی دیده بودم
امار و ارقام ها و رنگ بندی هاش عالیه
یک جورای به این فصل و هوای گرم و اینا هم میخوره :31:

اچیو هایی که گرفتی هم روی ماشینت حک میشه
یک مورد جالب دیگه هم change event از وسط بازی هست تو منو pause که خیلی کاربردی و سریعه

پ.ن :

اقا خدا رو شکر اولش که اسم من رو اوردی گفتم الانه که کوبیده بشم
که بازی به قول بعضی ها cheap بوده چون به قول همون بعضی ها کلا من cheap بازم !
و شما اشتباه کردی و ضرر کردی و اینا ... :31:
ما ارادت داريم پدرام خان ... ما رو چه به اين حرفا !

حالا ميخوام برم LP2 رو بازي كنم ببينم چطور ميشه ... 
از اونم زياد تعريف كرده بودي ...

كاربرد دكمه ي B در كجاهاست ؟! 
و وقتي ما يك Episode رو انتخاب ميكنيم از بين دو تا ديگه نميتونم اون يكي رو كه انتخاب نكرديم بعدا بريم . 

pedram_sad
26-05-2010, 21:40
ما ارادت داريم پدرام خان ... ما رو چه به اين حرفا !

حالا ميخوام برم LP2 رو بازي كنم ببينم چطور ميشه ...
از اونم زياد تعريف كرده بودي ...
+
كاربرد دكمه ي B در كجاهاست ؟!
و وقتي ما يك Episode رو انتخاب ميكنيم از بين دو تا ديگه نميتونم اون يكي رو كه انتخاب نكرديم بعدا بريم .
LP2 برام بزرگترین چیزش که زیاد ازش گفتم گرافیک هست که واقعا شاخه
و کلا از یک چیزی خوشم بیاد اول میرم comment های خارجیش رو میخونم و وقتی ببینم هستند کسانی هم عقیده با من میام و اینجا مطرح میکنم که نشه توهم !

B رو وقتی قدرتت پر بشه و قرمز بشه میتونی استفاده کنی که لازمش زدن drift و draft و jump های زیاد و استفاده نکردن از power هات هست تا بگذای پر بشه

که برای تغییر دادن مسیر استفاده میشه تو بعضی از بخش های Race که خودش بهت میگه وقتی میرسی
که مسیر رو از یک نقطه خاص عوض میکنه و وارد یک route جدید که اکثرا با حال هم هست میشی
مثلا من که اولین بار استفاده کردم یهو رفتم تو یک جاده که سر بالایی بود و بعدش پریدم روی ناو جنگی که روش هواپیا بود

و اتفاقا یک اچیو میده تحت عنوان I Have The Power

قسمت اخر سوالت رو والا متوجه نشدم منطورت رو :31:

m_kasaeei
26-05-2010, 21:55
دو نفره با کیبرد یا با JoyPad ؟
اگه با بازی کردید، تنظیماتشو بگید که من هنوز درگیرشم... :13:

من تو 360 رفتم :20:

برای بازی در دسکتاپ هم فکر کنم باید Xbox 360 wired Controller for windows داشته باشید :46:

درس بخوانید ! :40:

CATALONIA
26-05-2010, 21:56
ممنون .
منظورم اين بود :
وقتي يك Episode رو به اتمام ميرسونيم ، دو Episode مختلف پيش روي ما قرار ميگيره كه ما بايد يكي رو انتخاب كنيم و بازي كنيم .
من ميگم اون Episode ديگر رو كه انتخاب نميكنيم نميشه ديگه بازيش كرد ؟
شايد من اشتباه ميكنم ...

pedram_sad
26-05-2010, 22:02
ممنون .
منظورم اين بود :
وقتي يك Episode رو به اتمام ميرسونيم ، دو Episode مختلف پيش روي ما قرار ميگيره كه ما بايد يكي رو انتخاب كنيم و بازي كنيم .
من ميگم اون Episode ديگر رو كه انتخاب نميكنيم نميشه ديگه بازيش كرد ؟
شايد من اشتباه ميكنم ...
اهان
والا من دقت نکردم از بس هیجان بازی بالاست سریعتر میخوام برم تو Race :31:
ولی فکر کنم اون Episode که انتخاب نکنی میره برای سری بعد تو لیست و دوباره میاد تو انتخاب episode بعدی
و بالاخره تو این چرخه یک جا انتخابش میکنی

kortol
26-05-2010, 23:17
برای دو نفره بازی کردن :

باید برید توی منی اصلی و بعد از منوی option یه منوی control هستش که اولین گزینش کی بورد هستش وقتی با جهت های کی بورد سمت چپ یا راست رو انتخاب کنی برات می زنه کیبورد 0 و کیبورد1 بعدش اگه دسته ها به پی سی وصل باشه برای می زنه جوی پد 0 و جوی پد 1 که اونها رو باید خودت تنظیم کنی به سلیقت ( هر دسته ای هم قبوله از من ازین 2500 های آشغال هستش ).....

بعدش توی همون منوی اصلی یه بخشی هست به نام Split Screen اگه درست گفته باشم که اونجا میری و یه سری نقشه برات بازه که می تونید برید داخلش و بازی رو انجام بدید...نقشه ها یه سریش بسته هست که باید بازشون کنید با مشابقه دادن.....

برای تنظیم صفحه نمایش هم توی منوی اصلی در بخش option یه گزینه هستش که نوع Split screen شما رو مشخص میکنه که مثل کراش افقی باشه یا مثل ارتش دو نفره صفحه عمودی باشه ......

موفق باشید..

mehdy.z
27-05-2010, 00:43
خوب منم به سلامتی این بازی رو گرفتم...گفتم یه توضیح مختصری در مورد این بازی داده باشم:

اول گیم پلی:
والا تا قبل از این باز من فکر نمیکردم بازی ریسینگی بیاد که بتونه از نظر سطح هیجان با Burnout Paradise رقابت کنه ولی به جرات می تونم بگم این بازی اون رو سوسکش کرد طوریکه وقتی بازی میکنید هیجان از همه جاتون میزنه بیرون:31:...مخصوصااینکه در طول بازی شما به هیچ وجه نمی تونید روی چیزی حساب باز کنید یعنی اینکه ممکنه 50 متری خط پایان در حالی که اول هستید یه چیزی از آسمون بیاد بخوره توی سرتون و فاتحه:31:...خلاصه من یکی که این بازی رو برای کسانی که عشق هیجان هستند به شدت توصیه میکنم:46:
(البته در مورد سبک این بازی که دوستان قبلا توضیح دادند که یه جورایی action-racing هست یعنی اینکه در بازی اول شدن برای شما مهمترین هست ولی نه فقط و فقط بر مبنای سرعت و ویژگیهای اتومبیل شما و اینکه شما چطور از عوامل محط برای سرنگون کردن رقیباتون استفاده میکنید موثرترین نکته برای بردن و اول شدن شما در بازی به حساب میاد...)

گرافیک:
در واقع با اینکه سازنده و ناشران این بازی و Burnout Paradise کاملا متفاوت هستند ولی محیط و گرافیک این دو بازی خیلی نزدیک به همه(کلی)فقط تنها تفاوت آشکار این دو اینه که در این بازی از چرخه روز و شب و در نتیجه سایه پردازی دینامیک و فعال خبری نیست ولی در عوض عمق و کیفیت بافت و همچین پیوستگی رنگ تصاویر بالاتره...ولی همینطور که گفتم شما برای داشتن تصور کلی از گرافیک این بازی میتونید یه چیزی توی مایه های Burnout Paradise رو توی ذهنتون مجسم کنید...

صداگذاری:
میشه گفت صدا گذاری در این بازی در حد معقول یک بازی racing با هیجان بالاست و تقریبا صدا گذاری در این بازی حالا چه محیط و چه موزیک به نحوی صورت گرفته که سعی شده در میزان بالا بردن آدرنالبن گیمر تاثیر مضاعف داشته باشه:31: و زیاد به reality بودن اون مثل بازیهایی از قبل grid و shift توجه نشده که البته کاملا قابل قبول هم هست چون سبک این بازیها کلا نسبت به هم متفاوته....

داستان:
محض اطلاع اون دسته از دوستان هم که داستان بازی براشون مهمه بگم که داستان هم در این بازی دقیقا در حد Burnout Paradise هست یعنی هیچی یا به قول خودمون بکش برو جلو:31:

kortol
27-05-2010, 10:14
یه قابلیت جدیدی که این بازی داره اینه که نمی تونه روی نقشه حساب باز کنی.......یعنی اینکه مثلا اگه یه نقشه رو سه بار بری ممکنه بار چهارم با منهدم کردن ساختمان ها و یا وسایل نقلیه دیگه یه مسیر جدید برات باز بشه که پیچ هاش متفاوت باشه ...حتی این امر توی دور های مختلف هم صدق میکنه....نمونش همون مرحله اول مسابقه اول که کنار یه فرودگاه مسابقه میدیم من دور اول رو که زدم بعدش دور دوم رفت زیر زمین و دور سوم از یه مسیر دیگهای رفت که جدید بود...........

Davood_titan
27-05-2010, 12:28
یه  ذره بزی کردن سخته

pedram_sad
28-05-2010, 13:47
دوستان بازی همینطوری سخت تر و سخت تر میشه

من هم که گیر دادم حتما همه Race ها رو اول بشم باورتون شاید نشه اما امروز برای 2 تا Race نزدیک به 85 دقیقه وقت گذاشتم و همش دوم میشدم تا ایتقدر رفتم که اول شدم :31:

جالبه که مثلا تو episode اول بازی یک race رو مثلا دوم میشی و هر کاری میکنی اول بشو نیست
با اون ماشین که اتفاقا قوی ترین ماشینی هست که تا اونجا باز شده

بعد که تو episode مثلا 4 ام یک ماشین قوی میگیری بر میگردی به همون قسمت اول که اون race رو با این ماشین بری
در حالی که منطقی هم حساب کنیم قدرت بیشترش باید تاثیر بگذاره و کار رو اسون تر کنه ولی در کمال تعجب میبینی باز هم همون اش و همون کاسه

از اون جالبتر این که وقتی ماشین های cpu رو میبینی , میبینی همون هایی هستن که تو داشتی و ضعیف بودن اما الان که دست cpu هستن انگار جت بستن بهشون :31:

تو race هایی مثل elite race هم خیلی جالبه که از 3 دور مثلا تا وسط های دور دوم میتونی از مکان 8 ام در شروع مسابقه برسی به مقام 3 وم که اونم همیشه راحت نیست
ولی از همون وسط های دور دوم تا اخر مسابقه باورتون شاید نشه ولی من بدون این که به جایی بکوبم و خیلی عالی رفتم اما حتی نفر دوم رو ندیدم چه برسه به نفر اول ! :31:

الان به لطف ماشین Hanzo GT تونستم 2 تا از اون مسابقه های که دوم شده بودم رو بر گردم اول بشم

RACE هایی مثل Port bridge هم واقعا نامردیه یک جورایی
اونجا که یک کشتی بزرگ سفید هست تا وقتی فرصت داری بپیچی و از اون سمتش بری کسی که پشتت هست نمیزنش
اما همین که به جایی رسیدی که دیگه فرصت تغییر مسیر نداری راهش میاندازن میزنه پرس میکنه :31:

Detonator ها از همه سخت ترن چون فقط با ماشینی که خودش میده میتونی بری و ماشین هاش اکثرا سنگین هستن و من تو بهترین شرایط بدون این که اصلا به جایی بخورم و از shortcut هم استفاده میکنم همیشه حدودا 1 ثانیه کم میارم و دوم میشم

دوستان شما ها هم گیر میدین که اول بشین یا فقط به حدی که episode بعدی رو باز کنید ؟ :31:

tahoori
28-05-2010, 14:58
سلام.عزیزان چطوری میشه با Joypad بازی کرد؟

mehdy.z
28-05-2010, 15:31
سلام.عزیزان چطوری میشه با Joypad بازی کرد؟
دوست من همین صفحه قبل دوستمون توی پست 163 توضیح دادند ;)

ali_ranger22
28-05-2010, 16:06
اگه بخوام یه تیتر واسه بازی انتخاب کنم می زارم : "هیجان به توان 2"
عالیه بازی ... با این که کلا ریسینگ باز نیستم اما این خیلی لذت بخشه هیجان فوق العاده ای داره
سخت هم هست انصافا آدم با صدم ثانیه برنده میشه ! خیلی وقتا که نمیشه اول شد به این راحتی
این بخش هلیکوپتر هم خیلی حال میده تا الان اینو بیشتر از همه بازی کردم !

pedram_sad
28-05-2010, 17:16
این بخش هلیکوپتر هم خیلی حال میده تا الان اینو بیشتر از همه بازی کردم !
دقیقا علی جان بخشی که من خیلی خوب و بدون مشکل میرم و اول میشم همین air strike هست
خیلی هیجان بالای داره مخصوصا اخراش که میخوای دوم یا اول بشی

ali_ranger22
28-05-2010, 17:30
دقیقا علی جان بخشی که من خیلی خوب و بدون مشکل میرم و اول میشم همین air strike هست
خیلی هیجان بالای داره مخصوصا اخراش که میخوای دوم یا اول بشی
من تو دو اپیزود تا حالا اینو دیدم که اپیزود اول چند بار بازی کردم آخرم به دوم بسنده کردم
ولی تو اپیزود بعدی اول شدم
به ماشین خیلی ربط داره اگه ماشین خوبی انتخاب نکنیم نمیشه خوب بازی کرد

CATALONIA
28-05-2010, 19:20
روي كاور بازي بايد بنويسند : هشدار براي كساني كه بيماري قلبي دارن ! 
من الان Episode نهم هستم و واقعا بعد از هر Race قلبم مياد تو دهنم ! 
من كه همينجوري ميرم اصلا ببينم ميتونم به پايان بازي برسم ! 
اين مسابقات آخر فصل خيلي بده ... من تو Episode نهم بد جوري گير كردم .... 
با سه تا ماشين مختلف رفتم همش هم چهارم شدم . 
اين  shortcut ها حاله آدمو ميگيرن ... داري ميري به سمتشون يه دفعه له ميشي ... 
در كل اصلا معلوم نيست تا آخر بازي كه كي اول ميشه ... يهو ديدي داري ميري از خط پايان رد بشي يه جا ميره هوا ... 
از Episode هشتم به بعد هم بازي هاي پاياني ميره تو شب كه واقعا كار آدم سخت تر ميشه ... 

Yi Yi
28-05-2010, 22:24

بازی حداقل 3 تا چز مهم کم داره :

1. بعد از پایان هر مسابقه، مثل Dirt2 و Grid ، باید کل race انجام شده رو نشون می دادند. صحنه های تخریب بناها در این بازی ارزش تماشا کردن چند باره از چندین زاویه ی مختلف رو دارند. در حین بازی که نمی شه محو تماشای این صحنه ها شد. پس بهتر بود بعد از پایان بازی امکان تماشای مسابقه رو می دادند.

2. ما در بازی در واقع در یک برنامه ی تلویزیونی قرار داریم. پس ای کاش یک گزارشگر و حتی یک مفسر هم قرار می دادند تا با گزارش مهیجشون، هیجان و لذت بازی رو دوچندان کنند.

3. باید می شد روی ماشین هایی که پشت سر من قرار دارند هم کمبو! اجرا کرد.

> چند تا اشکال دیگه هم داره.

- صحنه های آهسته ی تخریب ماشین ها ( چه ماشین من و چه ماشین حریف )، چنگی به دل نمی زنه. می تونست واقعی تر باشه. نه اینکه ماشین به هزار تیکه تبدیل بشه اونم با یه شبیه سازی فیزیکی بسیار اغراق آمیز. الگوی خیلی خوب تخریب، می تونست Dirt2 یا Grid باشه که تخریب ها خیلی به واقعیت نزدیکند یا حتی BurnOut Paradise که اون هم با وجود اغراق آمیز بودن، ولی فاصله ی زیادی با واقعیت نداشت. خلاصه، در تخریب ماشین، هیجان در واقعی بودنشه. البته نحوه ی روایت این تخریب ماشین‌ها هم مهمه که باز هم بازی در این زمینه ضعف داره.

- ضعف دیگه مخصوص پلتفرم PC ایه. من از دسته ی XBOX360 برای بازی استفاده می کنم. الان اکثر بازی ها وقتی از این دسته استفاده می کنم، تمام آیکون های راهنما رو از آیکون و علامت های کیبورد به آیکون های دکمه های این دسته تغییر می دند. ولی متاسفانه این تغییر در این بازی صورت نمی گیره و من مجبورم در منوها اغلب از کیبورد استفاده کنم.

- navigation و دسترسی و حرکت بین منوهای مختلف اعصاب خورد کنه.

- من نمی دونم چرا سازنده های این بازی، حداکثر فریم ریت رو روی 30 قفل کردند. وقتی کامپیوتری می تونه بیشتر فریم ریت بده، چرا باید محدودیت ایجاد کرد؟

- چرا این بازی رو Disney همزمان با Read Dead Redemption عرضه کرده? کی میاد به جای Red dead این بازی رو بخره؟!

> و نکات مثبت :

+ نقطه ی قوت بازی، تخریب بناهاست. تخریب ها پر از هیجان انند و نحوه ی نمایش‌شون حرف نداره. کارگردانی هنری این تخریب ها محشره ; هالیوودی و پر از هیجان و گرد و غبار و سر و صدا و آتیش و دود و تیکه های کنده شده ‌ی ماشین ها!!

+ HUD اش هم ایده ی خلاقانه ای و دیگه مجبور نیستم برای بدست آوردن اطلاعاتی مثل مقامم به چپ و راست نگاه کنم.

در نهایت سازندگان این بازی نشون دادن که در نمایش تخریب های بزرگ و مهیج استعداد بالایی دارند. ولی ای کاش در زمینه های دیگه هم استعداد بالاتری داشتند!

> راستی اگه از موزیک های هیجان انگیز این بازی خوشتون اومده، روش استخراجش رو در تایپیک " آموزش استخراج Music و Sound از بازیها " قرار دادم. بازی برای مدیریت صداها، از Fmod استفاده می کنه و روش استخراج ساده است.

Mostafa NBA
29-05-2010, 02:01
دوستان بازی همینطوری سخت تر و سخت تر میشه

من هم که گیر دادم حتما همه Race ها رو اول بشم باورتون شاید نشه اما امروز برای 2 تا Race نزدیک به 85 دقیقه وقت گذاشتم و همش دوم میشدم تا ایتقدر رفتم که اول شدم :31:

جالبه که مثلا تو episode اول بازی یک race رو مثلا دوم میشی و هر کاری میکنی اول بشو نیست
با اون ماشین که اتفاقا قوی ترین ماشینی هست که تا اونجا باز شده

بعد که تو episode مثلا 4 ام یک ماشین قوی میگیری بر میگردی به همون قسمت اول که اون race رو با این ماشین بری
در حالی که منطقی هم حساب کنیم قدرت بیشترش باید تاثیر بگذاره و کار رو اسون تر کنه ولی در کمال تعجب میبینی باز هم همون اش و همون کاسه

از اون جالبتر این که وقتی ماشین های cpu رو میبینی , میبینی همون هایی هستن که تو داشتی و ضعیف بودن اما الان که دست cpu هستن انگار جت بستن بهشون :31:

تو race هایی مثل elite race هم خیلی جالبه که از 3 دور مثلا تا وسط های دور دوم میتونی از مکان 8 ام در شروع مسابقه برسی به مقام 3 وم که اونم همیشه راحت نیست
ولی از همون وسط های دور دوم تا اخر مسابقه باورتون شاید نشه ولی من بدون این که به جایی بکوبم و خیلی عالی رفتم اما حتی نفر دوم رو ندیدم چه برسه به نفر اول ! :31:

الان به لطف ماشین Hanzo GT تونستم 2 تا از اون مسابقه های که دوم شده بودم رو بر گردم اول بشم

RACE هایی مثل Port bridge هم واقعا نامردیه یک جورایی
اونجا که یک کشتی بزرگ سفید هست تا وقتی فرصت داری بپیچی و از اون سمتش بری کسی که پشتت هست نمیزنش
اما همین که به جایی رسیدی که دیگه فرصت تغییر مسیر نداری راهش میاندازن میزنه پرس میکنه :31:

Detonator ها از همه سخت ترن چون فقط با ماشینی که خودش میده میتونی بری و ماشین هاش اکثرا سنگین هستن و من تو بهترین شرایط بدون این که اصلا به جایی بخورم و از shortcut هم استفاده میکنم همیشه حدودا 1 ثانیه کم میارم و دوم میشم

دوستان شما ها هم گیر میدین که اول بشین یا فقط به حدی که episode بعدی رو باز کنید ؟ :31:

نه من خیلی به اینکه حتماً اول بشم حساس نیستم ولی در ایپزود های بالا مجبور میشی برای باز کردن ٍ ماشین های بهتر و راه پیدا کردن به Elite Race ها دوباره به ایپزود های قبلی بری.من خودم میشه گفت که اکثر اپیزود ها رو دوم و یا سوم شدم.الان هم ایپزود 8 هستم.

بازی حداقل 3 تا چز مهم کم داره :

1. بعد از پایان هر مسابقه، مثل Dirt2 و Grid ، باید کل race انجام شده رو نشون می دادند. صحنه های تخریب بناها در این بازی ارزش تماشا کردن چند باره از چندین زاویه ی مختلف رو دارند. در حین بازی که نمی شه محو تماشای این صحنه ها شد. پس بهتر بود بعد از پایان بازی امکان تماشای مسابقه رو می دادند.

2. ما در بازی در واقع در یک برنامه ی تلویزیونی قرار داریم. پس ای کاش یک گزارشگر و حتی یک مفسر هم قرار می دادند تا با گزارش مهیجشون، هیجان و لذت بازی رو دوچندان کنند.

3. باید می شد روی ماشین هایی که پشت سر من قرار دارند هم کمبو! اجرا کرد.

ایول. این هایی که گفتی درسته ولی برای اعمال شدن این ها باید منتظر نسخه ی بعدی بازی باشیم. مطمئناً این بازی به خاطر سبک جدیدش خیلی جای کار داره.

> چند تا اشکال دیگه هم داره.

1- navigation و دسترسی و حرکت بین منوهای مختلف اعصاب خورد کنه.

2- من نمی دونم چرا سازنده های این بازی، حداکثر فریم ریت رو روی 30 قفل کردند. وقتی کامپیوتری می تونه بیشتر فریم ریت بده، چرا باید محدودیت ایجاد کرد؟

3- چرا این بازی رو Disney همزمان با Read Dead Redemption عرضه کرده? کی میاد به جای Red dead این بازی رو بخره؟!

1.دسترسی برای اول کار آره ولی بعدش که یاد بگیری راحت میشه. مثلآ برای خروج از بازی حتما باید اول Change Episode رو بزنیم و بعدش وارد منوی اصلی بشیم.
2. منم اول تعجب کردم ولی میگم شاید به خاطر رئال شدنٍ بازی باشه. وقتی که فریم ریت میره بالا بازی کمی از حالت سینمایی در میاد و خب این بازی هم در واقع داره از TV پخش میشه و باید فریم ریت حتما 30 باشه :8:
3. حالا این دو بازی سبکش فرق داره ولی ریلیز شدن دو بازی با سبک تقریباً یکسان مثل Blur از اون عجیب تر هست. الان هر دو شرکت ضرر میکنن چون گیمر میاد یکی از این دو بازی رو میخره و بلاخره یکیش رو انتخال میکنه در حالی که میتونست یک بازی دیر تر بیاد. البته اگه یکی از از بازی ها دیرتر میومد همه میگفتن از قبلیه تقلید کرده و نمراتش به شدت افت میکرد :20:

> راستی اگه از موزیک های هیجان انگیز این بازی خوشتون اومده، روش استخراجش رو در تایپیک " آموزش استخراج Music و Sound از بازیها " قرار دادم. بازی برای مدیریت صداها، از Fmod استفاده می کنه و روش استخراج ساده است.

موزیک های بازی به شدت زیبا و هیجانی و ترس آور هست. منم اتفاقا میخواستم بیام مطرح کنم این مساله رو که چطور باید استخراج کنم. مرسی از راهنماییت.

arvinivra
29-05-2010, 11:12
خیلی هیجان داره . یه شبه 7 اپیزود رفتم

وین رونی
29-05-2010, 11:31
نمی دونم تا به حال در این تاپیک کار مقایسه ای انجام شده یا نه اما سوال من اینجاست که از نظر گیم پلی و گرافیک این بازی در مقایسه با Dirt2,Grid و NFS در چه رتبه ای هست؟
متشکر

4870x2
29-05-2010, 11:45
ای بازی دو نفره هم داره؟
split screen پشتیبانی می کنه
نسخه 360ش رو می گم

SCORPION8
29-05-2010, 12:42
این بازی بسیار سبک جالبی داره اون موقع هایی که فیلم dead race رو دیدم آرزو میکردم بازیشم بیاد که اومد درسته اسلحه رو ماشینا نیست که ای کاش تو نسخه بعدیش بزارن در صمن کسی نتونست مشکل گیم پد رو حل کنه من هم دسته دارم هم از این فرمون ماشینا با هیچ کدومش نمیشه بازی کرد راستی کسایی که میگن dirt , grid حال نمیده رانندگی حالیشون نیست اینا بازی ها بیشتر اکشن هستند تا مسابقه ای حد اقل با اون 2 تا بازیها رانندگی آدم خوب میشه و اونجا معلوم میشه کی ریسنگ باز حرفه ای

Leon-117
29-05-2010, 12:44
ای بازی دو نفره هم داره؟
split screen پشتیبانی می کنه
نسخه 360ش رو می گم
بله مثل اينكه پشتيباني ميكنه!

shahabprince
29-05-2010, 13:50
ببینم این بازی بازی خوبیه؟اخه من در گیر امتحانات خرداد هستم و فرصت ندارم صفحات قبل رو نگاه کنم:31:

m_kasaeei
29-05-2010, 13:51
yeah it's cool :d

shahabprince
29-05-2010, 14:27
yeah it's cool :d

منظورت چیه که بازی سرده؟زیر دیپلم حرف بزن:31:

aha2012
29-05-2010, 14:35
cool یعنی خیلی توپه
درصورتیکه به نظر من اینطور نیست

aRThaS_08
29-05-2010, 14:40
من به نوبه ی خودم از بازی واقعا خوشم اومد! فعلا ac2 و conviction رو ول کردم ببینم این آخرش چی میشه : دی

پدر آدمو درمیاره! خیلی نامردی بعضی جاهاش میبازی! یعنی من فقط 3ثانیه تا اول شدن فاصله داشتم! یهو یه چیزی جلوم ترکید crash شدم!

درکل جذاب و سرگرم کننده س!

kortol
29-05-2010, 15:45
متاسفانه این بازی خیلی سخته ..........ماشین باز ها بیان این بازی رو روی درجه سخت برن ببینن چی میشه اصلا نمیشه از چهارمی جلوتر رفت خیلی خفنه میشه روی هارد!!!!! من که دارم روی easy می رم این بازی رو تازه با این وجود هم یا دوم میشم یا سوم ..اولی خیلی سخته.همین جوریش یا هواپیما میاد رو آدم یا یه اتوبوسی ، تاکسی ، چیزی جلوت می ترکه......و کرش میشی.تا بیای دوباره گاز بدی و برگردی تو مسیر می بینی یا هفتمی یا هشتم........وقتی هم که بازی تموم میشه اختلاف زمانی بین نفر اول و آخر در حد 20- 15 ثانیه هستش!!!!!!!

ولی خدایشش از مسابقه دادن تکراری توی NFS خسته شده بودیم....هیچ هیجانی بعد از کردن و موست وانتد دیگه نداشتند بازی های مسابقه ای ماشین..حالا باز برن آوت خوب بود!!! .......ولی این بازی هر مرحله که جلوتر میری یه سری مراحل جدید برات باز میشه که خیلی باحاله!!!!

kelas.avali
29-05-2010, 19:36
سلام
مرحله 3 از اپیزود یک باید چکار کنی تا میای تکون بخوری میترکه:41:
راستی eliminated یعنی چی تو اون مراحل باید چکار کرد من رفتمشون ولی نفهمیدم چی شد بعضی جاهاش همیجوری:18: میمونم

SPY.07
29-05-2010, 19:45
سلام
مرحله 3 از اپیزود یک باید چکار کنی تا میای تکون بخوری میترکه:41:
راستی eliminated یعنی چی تو اون مراحل باید چکار کرد من رفتمشون ولی نفهمیدم چی شد بعضی جاهاش همیجوری:18: میمونم

فکر کنم Eliminated مسابقاتی هست که بعد از یه زمان مشخص نفر آخر حذف میشه...

kelas.avali
29-05-2010, 20:20
فکر کنم Eliminated مسابقاتی هست که بعد از یه زمان مشخص نفر آخر حذف میشه...من همیشه اول میشدم ولی باز میترکیدم

smallfrank
30-05-2010, 10:41
یه کم از گرافیکش بگین
روون هست یا نه؟
با چه سیستمی خوب اجرا میشه ؟

pedram_sad
30-05-2010, 13:09
detonator ها دیگه من یکی رو داره عصبی میکنه :13:
الان داشتم نگاه میکردم همش رو اول شدم تک و توک دوم هام همین detonator هاست همش با اختلاف نیم ثانیه ای

دوستان اگه میخواین واقعا اوج انفجار و تخریب رو ببینید سعی کنید بگذارید اون قدرت پر بشه و قرمز بشه
تو race که expressway اسمش بود , B که پر شد وقتی زدم اون قطار اون بالا از Rail در رفت افتاد پایین 5 نفر جلوم بودن با هم رفتن هوا و درجا 3 تا اچیو داد :31:

واقعا با حال بود

mehdi_pro2
30-05-2010, 13:34
سلام
میگم کسی میدونه چطوری باید تو lan بازی کرد؟تنظیمات خاصی میخواد؟!من هرکاری کردم نتونستم!:13:

P A R S A
30-05-2010, 15:48
بازی جالبی هست!
من امروز گرفتمش، البته به اون سختی که میگن نیست! (حداقل تا حالا خیلی سخت نبوده!)

mehdy.z
30-05-2010, 18:01
بازی جالبی هست!
من امروز گرفتمش، البته به اون سختی که میگن نیست! (حداقل تا حالا خیلی سخت نبوده!)
والا منم تا episode 4 رفتم همچین خیلی هم مشکل نبوده...ولی فکر کنم اینجور که بچه ها میگن توی قسمتهای بالا مشکل میشه!!

Oracle_Eldorado
30-05-2010, 20:30
با سلام .
دوستان با اینطور سیستمی میشه بازی رو خوب اجرا کرد ؟

Ram : 2 X 2 gb DDR2
VGA : 8600 256MB GDDR3
CPU : E4600 Core 2 Dou

black.assassin
30-05-2010, 21:08
با سلام .
دوستان با اینطور سیستمی میشه بازی رو خوب اجرا کرد ؟

Ram : 2 X 2 gb DDR2
VGA : 8600 256MB GDDR3
CPU : E4600 Core 2 Dou

خوب نه ولی کارت را میفته .

MILIN3M
30-05-2010, 21:16
پسر اوج هیجانه بازی... سرعت چه خودشو نشون میده

kortol
30-05-2010, 21:55
اقا یه سوال این کامیون ها که پیک نیک سر ماشین ها پرت می کنن رو چه جوری باید اول شد...هرچی بالاتر میری پیک نیک هاش زیاد تر میشه.من تا دومی بیشتر نتونستم برم.....شده بود میدون مین!!!!!!!

بعد از ایپیزود 2 به بعد برای رفتن به مرحله بعدی دوتا ایپیزود جلومون قرار میده که باید یکی رو انتخاب کنیم......اون یکی که انتخاب نمی کنیم چی میشه..میشه بازی کرد بعدا؟؟؟؟

Mostafa NBA
30-05-2010, 22:04
اقا یه سوال این کامیون ها که پیک نیک سر ماشین ها پرت می کنن رو چه جوری باید اول شد...هرچی بالاتر میری پیک نیک هاش زیاد تر میشه.من تا دومی بیشتر نتونستم برم.....شده بود میدون مین!!!!!!!

بعد از ایپیزود 2 به بعد برای رفتن به مرحله بعدی دوتا ایپیزود جلومون قرار میده که باید یکی رو انتخاب کنیم......اون یکی که انتخاب نمی کنیم چی میشه..میشه بازی کرد بعدا؟؟؟؟

شما باید برای این مسابقات, ماشینی رو انتخاب کنی که strength ـش بالا باشه تا بتونی بر اون بشکه های آتش زا فائق بیای :5:

hesam_g59
30-05-2010, 23:33
یه سوال...
چرا صدای ماشنیای من اینقده کمه؟؟؟ به جاش صدای موزیکش ..نرماله؟؟
صدای موزیک رو هم ببندم..باز هم صدای ماشینام کمه... و تنظیمات صدا هم نداره
چه کنم؟؟ پچی...اضافه شونده ای چیزی نداره؟

sa3er
30-05-2010, 23:36

شما بهتره یک ماشین با سرعت و دریفت مناسب پیدا کنید، بعد قلق این کار هم این هست که پشت ماشین هایی که در حال حرکت می بینی حرکت کنی، تا اول اونها به کپسول برخورد کنند و بعد شما از روی جنازشون رد شید. البته یه مقدار هم باید تمرکز زیادی داشته باشید. مقاومت ماشین زیاد مهم نیست، چون شما با هر مقاومتی هم روی کپسول برید منفجر خواهید شد. شما قلق کار رو رعایت کن و ماشین با سرعت و دریفت بالا انتخاب کن.

اون مر حله هایی که انتخاب نمی کنید سر جاش هست نگران نباشید، بعدا اونها برای شما باز می کنه. منتهی این که اول کدومشون رو بازی کنید رو میزاره به اختبار خودتون.

sa3er
30-05-2010, 23:46
یه سوال...
چرا صدای ماشنیای من اینقده کمه؟؟؟ به جاش صدای موزیکش ..نرماله؟؟
صدای موزیک رو هم ببندم..باز هم صدای ماشینام کمه... و تنظیمات صدا هم نداره
چه کنم؟؟ پچی...اضافه شونده ای چیزی نداره؟
صدای موتور بر اساس موقعیت دوربین هست برادر
از اون فاصله به صورت طبیعی هم شما یه همچین صدایی از موتور می شنوی
حالا برای اینکه یه مقدار صدای موتور بیشتر بشه، شما یکبار دکمه C رو بزن تا موقیعت دوربین به جلوی سپر ماشین منتقل بشه.

با این حال همه از صدای سرسام آور و یکنواخت ماشین های کامپیوتری فرارری هستند برادر. مغز رو زود خسته می کنه. در واقع این یک سیاست هست. اینها چون خواستند هیجان بازی زیاد باشه و شما دیرتر خسته بشید، صدای محیط رو بیشتر تعریف کردند و بالحق من از این حالت بشتر رازی هستم.

Mostafa NBA
31-05-2010, 02:21
شما بهتره یک ماشین با سرعت و دریفت مناسب پیدا کنید، بعد قلق این کار هم این هست که پشت ماشین هایی که در حال حرکت می بینی حرکت کنی، تا اول اونها به کپسول برخورد کنند و بعد شما از روی جنازشون رد شید. البته یه مقدار هم باید تمرکز زیادی داشته باشید. مقاومت ماشین زیاد مهم نیست، چون شما با هر مقاومتی هم روی کپسول برید منفجر خواهید شد. شما قلق کار رو رعایت کن و ماشین با سرعت و دریفت بالا انتخاب کن.

اون مر حله هایی که انتخاب نمی کنید سر جاش هست نگران نباشید، بعدا اونها برای شما باز می کنه. منتهی این که اول کدومشون رو بازی کنید رو میزاره به اختبار خودتون.

هر ماشینی به کپسول های قرمز برخورد بکنه 100 درصد میترکه ولی به اون کپسول های آبی رنگ اگر ماشینی برخورد بکنه, در صورتی نمیترکه که ماشینش از نظر مقاومت بالا باشه.یعنی همون Strength . که با توجه به زیاد بودن کپسول های آبی رنگ نسبت به قرمز, بهتره که از ماشینی با قدرت زیاد استفاده بشه. البته بهتره که سرعتش هم زیاد باشه و در ضمن دریفت در این مسابقات مهم نیست.
پس دو عامل به ترتیب اولویت ٍ قدرت و سرعت در این نوع مسابقات دخالت دارن :46:

sa3er
31-05-2010, 09:43
برادر یا خواهر بسیجی
کاربرد دریفت در این مرحله کپسول ها این هست، که هم سریع بتونید واکنش نشون بدید هم با سرعت بالا بتونید راحت ماشین رو کنترل کنید. حالا به جای روش زورچپونی ایرانی بازی، یه مقدار استراتژیک رو به کار ببر و تفاوت رو احساس کن. :D

اصل کار هم همون کپسول های آتش گرفته هست که دید ما نسبت بهشون کور هست، وگرنه کپسول های آبی رو که هر کسی می تونه به راحتی رد کنه و جا خالی بده.

زیادم هم ادعات می شه بیا آنلاین بازی کنیم ببینیم چی کاره ای.
=))

sa3er
31-05-2010, 13:32
این هم فایل save بنده برای دوستانی که شاید بخواند استفاده کنند:

Amin.P30
31-05-2010, 13:52
بعد از مدت ها یه بازی پیدا شد که LAN ش خوب اجرا بشه.......
زیاد مرحله رد نکردم..
توی LAN ش هم 3 تا ماشین بیبشتر نداره..
الان SAVE را کپی کنم ماشین ها بیشتر باز میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محل سیو بازی توی MY DOCUMENTS هستش؟؟؟؟؟؟؟؟

aRThaS_08
31-05-2010, 14:52
عجب هیجانی داره : دی 3ساعت نشستم 5اپیزود رفتم : دی

1/3 اول شدم بقیشو 80% دوم شدم : دی

sa3er جان مصطفی درست داره میگه! با یه ماشین با استرنج بالا بهتر میشه رفت!

و مصطفی! sa3er هم درست میگه! دریفت هم خیلی مهمه!

اما سرعت انچنان نقشی نداره

پس دریفت و قدرت مهمه!

Leon-117
31-05-2010, 17:06
از اول بازي خيلي سخت تر شده!اين مسابقات كه آخرين نفر ميتركه من يه جاش هستم 5-6 بار رفتم بازم برنده نشدم!راه حلي روشي چيزي نيستش؟

havas_1980
31-05-2010, 17:35
الان SAVE را کپی کنم ماشین ها بیشتر باز میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محل سیو بازی توی MY DOCUMENTS هستش؟؟؟؟؟؟؟؟- بله.
- محل سیو بازی

C:\Users\xxxxx\Documents\Disney Interactive Studios\Split Second

xxxx >> یوزر

از اول بازي خيلي سخت تر شده!اين مسابقات كه آخرين نفر ميتركه من يه جاش هستم 5-6 بار رفتم بازم برنده نشدم!راه حلي روشي چيزي نيستش؟- تا وقتی عقب نیفتادین (منظور از نصف تا نفرات آخر) حوادث کوچک (زدن Ctrl) خلق نکنین. به طور کلی مواقعی که ریسک آخر شدنتون زیاد نیست...
- در کل از حوادث بزرگ یعنی مسیر عوض کن (زدن Shift) هم اصلا استفاده نکنین.
- از مسیر های میانبر هم همیشه استفاده کنین.

arvinivra
31-05-2010, 18:11
اپیزود 10 هستم تا حالا چنین هیجانی رو تجربه نکردم

CATALONIA
01-06-2010, 12:36
اين بازي هم بعد از چندين ساعت پر هيجان به پايان رسيد .. 
آخر بازي رو نميگم چي ميشه چون خيلي ها هنوز به پايانش نرسيدن فقط يك جمله نوشت كه منو خيلي خوشحال كرد : 

{ to be continued }

من در كل 23 ماشين برام unlock شد و تمام مراحل هم برام باز شد كه همه ي آون ها رو يا اول يا دوم و يا سوم شدم به غير از يكي كه چهارم شدم .. 
در كل يكي از بهترين race هايي بود كه بازي كردم و هيجان واقعي رو احساس كردم . 

sir payman
01-06-2010, 12:45
مثل اینکه بازی خیلی قشنگیه.امروز میخرمش
فقط میخوام بدونم که با دسته هم میشه بازی کرد یا فقط با کیبورد هست؟

OSEN
01-06-2010, 21:28
سلام رفقا . من میخوام شروع کنم به دانلود بازی . فقط یه چیزی . اینجا :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازی رو گذوشته با حجم حدود 7 گیگ و اینجا :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گذوشته با حجم حدود 5 گیگ . ضمن اینکه سایت دانلودها هم گذوشته برا دانلود . حالا اصلا این تفاوت حجم برا چیه ؟ و کسی ازینا دانلود کرده ؟ سالم هست ؟ ییشنهاد میکنین از کدوم دانلود کنم ؟؟.

saman3230
02-06-2010, 01:01
آقا این بازی سبکش چه جوریه ؟

مثل NFS یا GRID ؟

داستانش چیه ؟

و در اخر از Blur بهتره ؟

می خوام یا این یا بلور بخرم کدوم بهتره ؟

d_a_n_t_e
02-06-2010, 02:06
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازی رو گذوشته با حجم حدود 7 گیگ و اینجا :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گذوشته با حجم حدود 5 گیگ . ضمن اینکه سایت دانلودها هم گذوشته برا دانلود . حالا اصلا این تفاوت حجم برا چیه ؟ و کسی ازینا دانلود کرده ؟ سالم هست ؟ ییشنهاد میکنین از کدوم دانلود کنم ؟؟.

این بازی و کلا هر بازی دیگه ایی برای دانلود توی سه نسخه میاد

1. نسخه کامل که در مورد این بازی همون 7 گیگه
2. نسخه Repack که میشه اون دومی با حجم 5 گیگ که بازی کامله ولی زبون های اضافی حذف شده که باعث کم حجم شدن بازی میشه
3. نسخه RIP شده که بازی کامله ولی کیفیت فیلم های بازی کمتر شده تا حجم کمتری بگیره که در مورد این بازی من همین نسخه رو دانلود کردم که با عنوان Repack 2 اومده بود و حجمش 3 گیگ بود و فقط کیفیت فیلم های بازی کمی پایین اومده است

Amin.P30
02-06-2010, 06:33

برو تاپیک خودم در دانلود بازی ..
من یه 4.04 گیگی را دانلود کردم مشکل نداشت....

---------- Post added at 07:33 AM ---------- Previous post was at 07:30 AM ----------

آقا این بازی سبکش چه جوریه ؟

مثل NFS یا GRID ؟

داستانش چیه ؟

و در اخر از Blur بهتره ؟

می خوام یا این یا بلور بخرم کدوم بهتره ؟

حتما همینو بخر....
بازی خیلی با حالیه...
هیجان بالایی داره...

saman3230
02-06-2010, 10:49
بعد یه سئوال اینکه مسخره بازی SPLITER CELL رو در نیاورده که گرافیک لپ تاپ رو بازی داره بیاره سرش ؟

میشه یک تز دوستان فایل اصلی README رو آپلود کنه ؟

aRThaS_08
02-06-2010, 12:41
دوستان نمیشه اسم شرکت کننده های دیگه رو عوض کرد ؟ خیلی بی معنی و تکراری شده !

saman3230
02-06-2010, 13:12
آقا سبک این بازی RACING یا مثل یه بازی PLAY STAION بود اگر یادتونه باشه به اسم ماشن جنگی معروف بود اون شکلیه

Amin.P30
02-06-2010, 13:39
آقا سبک این بازی RACING یا مثل یه بازی PLAY STAION بود اگر یادتونه باشه به اسم ماشن جنگی معروف بود اون شکلیه
اره..
یه جورایی منو به یاد اون بازی معروف ماشین جنگی انداخت...
یادش بخیر.

mosolim
02-06-2010, 14:46
بله میشه زد.خیلی هم حال میده.فقط به همه ی دوستان پیشنهاد میکنم که level تونو ببرید بالا تا در آنلاین آخر نشید چون اونایی که میان آنلاین خیلی وحشی هستند و ماشیناشونم پرقدرت و پر سرعته:5:
سلام
دقیقا من با ماشین قسمت چهارم رفتم لهم کردن. اما حالا تا قسمت هشتم اومد و ماشین تاپ دارم. اوضاع کمی بهتر شده.

saman3230
03-06-2010, 01:31
آقا این بازی نهایت هیجان بعد از افتضاح شیفت یه بازی RACING خوب دیدم

آقا فقط چرا من گاهی اوقات وسط RACE یهمو یه چیز میاد DANGER یعد 5 ثانیه میرم رو هوا ؟

black.assassin
03-06-2010, 09:50
آقا این بازی نهایت هیجان بعد از افتضاح شیفت یه بازی RACING خوب دیدم

آقا فقط چرا من گاهی اوقات وسط RACE یهمو یه چیز میاد DANGER یعد 5 ثانیه میرم رو هوا ؟

این یه نوع دیگه ریس هست و با اون فرق داره . اگه توجه کرده باشی هر چند ثانیه یک بار نفر آخر منفجر میه و از دور مسابقه حذف میشه . شما هم حتما اون لحظه آخرین نفر بودی .

gameselect
03-06-2010, 16:33
سلام ...

بچه ها دکمه shift چیکار میکنه؟؟

تو بازی فقط با ctrl میشه ماشینارو نابود کرد پس شیفت چیکار میکنه ؟!

mosolim
03-06-2010, 16:54
سلام ...

سلام
زمانی که هر سه قدرت دریفت زدن پر بشه میشه با شیفت یه بالای آسمانی وحشتناک روی ماشینا نازل کردو مثلا سقوط هواپیما روی اونها یا انداختن کشتی و یا ریختن برجها نیروگاها روی سرشون. (این حرکت کلی حال میده ولی باید کلی دقت کنی که خودتم مثل بقیه نری قاطی باقالیا.)

hesam_g59
03-06-2010, 16:56
سلام ...

دکمه شیفت..برای زمانیه که اینقدر دریفت بزنی ..یا امتیاز بگیری که اون دایره پشت ماشینت قرمز بشه...
بعد از قرمز شدن... یه مکانهای خاصی از بازی... مث همون علامت آبی که برای ماشینا میاد...برای اون مکانها هم میاد...
شیفت رو که بزنی.... غوغا میشه.... جهنم میشه... اصن یه وضی... :27::27::27::31:
دوستان..برای ادد شدن..باید آن باشید... فعلا که همه آف هستن.. ادد نمیشه..
یه سوال
توی کنترلها که میری...یه دکمه نوشته P برای ریپلی... یعنی چی؟؟ کجا به کار میاد؟

matrix_3s
03-06-2010, 22:27
دوستان شرمنده ها

این بازی واسه pcهم اومــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــده؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

aha2012
03-06-2010, 22:37
دوستان شرمنده ها

این بازی واسه pcهم اومــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــده؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
بله دوست من برای pc هم اومده:20::20:

Amin.P30
04-06-2010, 11:04
دوستان ...
توی تنظیماتش گزینه نشون دادن سرعت و نقشه را نداره؟؟؟؟؟؟؟؟/
اگر باشه خیلی بهتر میشه...

mehdy.z
04-06-2010, 11:23
دوستان ...
توی تنظیماتش گزینه نشون دادن سرعت و نقشه را نداره؟؟؟؟؟؟؟؟/
اگر باشه خیلی بهتر میشه...

نه نداره...

havas_1980
04-06-2010, 12:07
لطفا مباحث مربوط به بخش چند نفره رو در آدرس زیر ادامه بدین:

مرسی!

mosolim
04-06-2010, 12:26
سلام
بازی تموم شد. در نهایت زیبایی. واقعا حال داد. حالا باید تمام وقت خودمو بزارم برا انلاین ماشینای خفینیم گیرم اومد. پایان بازی واقعا جالب بود. نمیگم خودتون ببینید. فقط این جمله خیلی با حال بود.

To Be Continued

tahoori
04-06-2010, 19:55
دوستان من با یوزر alireza آنلاین بازی میکنم و رتبه ام هم 1 هست.هرکی خواست منو اد کنه

mosolim
04-06-2010, 20:52
دوستان من با یوزر alireza آنلاین بازی میکنم و رتبه ام هم 1 هست.هرکی خواست منو اد کنه

دوست عزیز بحث انلاین به این تاپیک منتقل شده. مسائل رو اینجا پیگیری کن. ممنون

aRThaS_08
04-06-2010, 22:26
چه جالب :

At the "Press Start" screen, press <Up>, <Left>, <Right> two times, <Left> two times, <Right> two times to unlock the Disney Ryback Mohawk XDX car in your garage in Quick Play mode. -From: Destin Harris

tahoori
04-06-2010, 22:43
دوست عزیز بحث انلاین به این تاپیک منتقل شده. مسائل رو اینجا پیگیری کن. ممنون

مرسی ببخشید

mojtaba007
05-06-2010, 16:19
دوستان من تو تنظیمات گرافیکی اون قسمتی که مربوط به سینک میشه را on میکنم تصویر سیاه میشه
تو بازی هم که میخوام برم یهو میپره بیرون ارور میده کسی از دوستان میدونه چه جوری بازی کنم
ویندوزم هم 7 است

titanium_zarin
05-06-2010, 16:48
سلام...
دوستان من اپيزود يك رو تموم كردم...بعد يه سري صحنه نشون داد كه يه هلي كوپتر توش بود....اين چي بود؟؟؟
چه جوري برم اپيزود دو؟؟؟
راستي كي از شيفت استفاده كنم؟؟؟

mosolim
05-06-2010, 19:39
سلام...
دوستان من اپيزود يك رو تموم كردم...بعد يه سري صحنه نشون داد كه يه هلي كوپتر توش بود....اين چي بود؟؟؟
چه جوري برم اپيزود دو؟؟؟
راستي كي از شيفت استفاده كنم؟؟؟

تو هر اپیزود 4 تا یا 5 تا ریس میرید بعد یه مسابقه به نام elite race باز میشه. اونو که انجام بدید در صورتی که امتیاز لازم رو کسب کنید گزینه ای برای شما فعال میشه که میتونید انتخاب کنید این گزینه همون اپیزوده بعده.
برای استفاده از شیفت نیاز هست که هر سه انرژی دریفت رو پر کنید یعنی اینقدر دریفت بزنی که سه تا حلقه ی زیر ماشین پر بشه و به رنگ قرمز دربیاد اون موقع علامت بالا سر ماشین های جلویی وقتی قرمز شد می تونی شیفت رو بزنی تا داغون بشن.
همین موفق باشی.

titanium_zarin
06-06-2010, 00:53
دوستان ...اين پولهايي كه ميده واسه چيه ؟؟؟؟
بعد هم يه جاهايي كه برنده ميشي يه سري گزينه مياد كه يكيشون رو ميتوني انتخاب كني....اينا چين؟؟؟

black.assassin
06-06-2010, 09:43
دوستان ...اين پولهايي كه ميده واسه چيه ؟؟؟؟
بعد هم يه جاهايي كه برنده ميشي يه سري گزينه مياد كه يكيشون رو ميتوني انتخاب كني....اينا چين؟؟؟

این امتیاز برای ماشینهای جدیده هر چند صد امتیاز یک ماشین برات وا میشه . به همین خاطر بهتره همه اپیزودها رو با رتبه اول تموم کنی .

ممکنه که شما تو مسابقه ای مدالی برنده شید که اونو بعد از مسابقه نشون میده و علت بردنش رو هم می نویسه و عکساشون رو می تونی رو ماشینت ببینی .

shahabprince
06-06-2010, 13:08
بچه ها اختلاف رو ببینید حال کنید:27:

tahoori
06-06-2010, 13:14
دوستان کسی هست با من بازی کنه.

ID YAhoo : Magic_Black2000

gameselect
06-06-2010, 13:18
دوستان کسی هست با من بازی کنه.

ID YAhoo : Magic_Black2000

آقا تو تاپیک بازی آنلاین بیا پست بده

من الان ادد کردم

الان هماهنگ میشیم

عزیز هم هست 3 نفریم

aRThaS_08
10-06-2010, 16:43
بازی رو بالاخره تموم کردم : دی بعد از یک هفته دوری از میادین!

SHADEL
11-06-2010, 20:40
سلام برو بکس.
چه جوری باید اون مرحله هایی رو که هلی کوپر از بالا با موشک میزنت بعد تو با جا خالی دادن امتیاز می گیری و می تونی با ctrl با موشک بزنیش.بعد بستگی به وقت هم داره.؟
چه جوری باید این مرحله ها رو رد کرد؟ من هر کاری می کنم نمی تونم این مراحله اول دوم شم در حالی که اون یک بار هم منو نزده و من چند بار اومنو زدم و یک بار هم تصادف نکردم باز هم هشتم می شم.
چههههههههههههههه جوووووووووووووری ؟

mehdy.z
11-06-2010, 21:17
سلام برو بکس.
چه جوری باید اون مرحله هایی رو که هلی کوپر از بالا با موشک میزنت بعد تو با جا خالی دادن امتیاز می گیری و می تونی با ctrl با موشک بزنیش.بعد بستگی به وقت هم داره.؟
چه جوری باید این مرحله ها رو رد کرد؟ من هر کاری می کنم نمی تونم این مراحله اول دوم شم در حالی که اون یک بار هم منو نزده و من چند بار اومنو زدم و یک بار هم تصادف نکردم باز هم هشتم می شم.
چههههههههههههههه جوووووووووووووری ؟
شما باید صبر کنی drift _ت کامل شه بعد با زدن RSHIFT بزنیش...

Darkness Inside
12-06-2010, 10:19
ببینم ، چرا تنه زدن ها انقدر ضعیفه؟ هرکاری می کنم فقط با پاور پلی می تونم ناک اوتشون کنم.

خیلی بازی قشنگیه و در ضمن بازی واسه پی سی هم اومده. من خودم الان دارم رو پی سی بازی می کنم

EngineeR EhsaN
12-06-2010, 11:53
اين بازي رو كنترلر تنظيم ميشه؟

Torch Bearer
12-06-2010, 12:35
اين بازي رو كنترلر تنظيم ميشه؟
فکر کنم فقط رو کنترلر X360 تنظیم شه.
من خودم دارم با همین کنترلر میرم.

EngineeR EhsaN
12-06-2010, 13:01
فکر کنم فقط رو کنترلر X360 تنظیم شه.
من خودم دارم با همین کنترلر میرم.