PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه گالری عکس میخوام درست کنم به صورت به فرض 20*20 که عکس ها کوچیک باشن و با رفتن موس روی عکس عکس بزرگ به همراه توضیحات نشون داده بشه ؟؟؟ راهنما

MESHKIPOSH
12-03-2009, 21:23
دوستان یه گالری عکس میخوام درست کنم به صورت 20*20 که عکس ها کوچیک باشن و با رفتن موس روی عکس کوچک ، عکس بزرگ به همراه ی متنی نشون داده بشه و باز با برداشتن ماوس از روی عکس ها به حالت اول برگرده ...
چطور میتونم اینکارو انجام بدم ... آیا پروژه ی آمادش رو کسی داره ؟
با اکشن اسکریپ باید ساخته بشه اما من چیزی زیادی از اکشن اسکریپ بلد نیستم و باید بعد از عید این پروژه رو در کلاس گرافیک برای استاد و بچه ها توضیح بدم
اگه دوستان هر کمکی میتونید بهم بکنید ممنون میشم
البته یکم دارم اکشن اسکریپ یاد میگیرم .... پروژه آمادش برای نمونه برداری و یا مقاله و کتاب الکترونکی در این مورد دارید ممنون میشم بهم بدید
بسیار ممنون

SIMON137
12-03-2009, 21:33
این پروژه باید همش با فلش باشه ؟
متن کجای تصویرش باشه ؟

MESHKIPOSH
12-03-2009, 23:36
همه اش با اکشن اسکریپ فلش باید باشه
متن هم باید کنار تصویر باشه ... مثلا عکس کوچیک وقتی ماوس میره روش یه کادر دیگه باز میشه و عکس با یه متن 2-3 خطی باید باز بشه و وقتی ماور رو از روز بر میداریم باید به حالت قبلش برگرده
ممنون میشم راهنمایی کنید

hosein_gh
13-03-2009, 17:54
یک نمونه ی ساده از این رو برات ساختم از لینک زیر دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

flashman
13-03-2009, 20:41
دوستان یه گالری عکس میخوام درست کنم به صورت 20*20 که عکس ها کوچیک باشن و با رفتن موس روی عکس کوچک ، عکس بزرگ به همراه ی متنی نشون داده بشه و باز با برداشتن ماوس از روی عکس ها به حالت اول برگرده ...
چطور میتونم اینکارو انجام بدم ... آیا پروژه ی آمادش رو کسی داره ؟
با اکشن اسکریپ باید ساخته بشه اما من چیزی زیادی از اکشن اسکریپ بلد نیستم و باید بعد از عید این پروژه رو در کلاس گرافیک برای استاد و بچه ها توضیح بدم
اگه دوستان هر کمکی میتونید بهم بکنید ممنون میشم
البته یکم دارم اکشن اسکریپ یاد میگیرم .... پروژه آمادش برای نمونه برداری و یا مقاله و کتاب الکترونکی در این مورد دارید ممنون میشم بهم بدید
بسیار ممنون

دوسته عزیز همون طور که خودتون میدونید سفارش یه کار خلافه قوانینه پس شما کارتونو انجام بدین هر کجا مشکلی داشتین بگین

MESHKIPOSH
14-03-2009, 13:11
hosein_gh ممنون از لطفت

MESHKIPOSH
14-03-2009, 13:15
دوسته عزیز همون طور که خودتون میدونید سفارش یه کار خلافه قوانینه پس شما کارتونو انجام بدین هر کجا مشکلی داشتین بگین
دوست عزیز من سفارش ندادم ، من باید سر کلاس چند نمونه که از اینترنت گرفتم هم ارایه بدم و خودم هم نمونه کاری پر بار درست کنم ،، قصد من هم فقط همینه
چنین چیزی که من میخوام مطمئنا به صورت آماده در اینترنت هست اما من چون انگلیسی بلد نیستم پیدا کردنش برام مشکل هست ، خواستم دوستان اگه سراغ دارن کمکم کنن ... ضمن اینکه چند تا منبع فارسی به صورت Ebook و.. برای یاد گیری action scrip هم میخواستم دوستان معرفی کنن
از توجهتون هم ممنون

MESHKIPOSH
15-03-2009, 23:19
یک نمونه ی ساده از این رو برات ساختم از لینک زیر دانلود کن

دوست عزیز از لطفت ممنون اما در چیزی که شما درست کردید عکس های کوچیک پایین هستن و عکس بزرگ بالا ... اما من میخوام فقط عکس کوچیک باشه و با رفتن ماوس عکس بزرگ بشه و با کنار رفتن ماوس دوباره همون عکس کوچیک نمایش داده بشه
به هر حال خیلی لطف کردید ، واقعا از توجهتون و وقتی که گذاشتید سپاسگذارم .... مرسی

raptor22
16-03-2009, 15:27
دوست عزیز از لطفت ممنون اما در چیزی که شما درست کردید عکس های کوچیک پایین هستن و عکس بزرگ بالا ... اما من میخوام فقط عکس کوچیک باشه و با رفتن ماوس عکس بزرگ بشه و با کنار رفتن ماوس دوباره همون عکس کوچیک نمایش داده بشه
به هر حال خیلی لطف کردید ، واقعا از توجهتون و وقتی که گذاشتید سپاسگذارم .... مرسی

خوب عزيز من به تعداد عكسات دكمه درست كن و در قسمت اول در حالت up عكس كوچيك رو بزار و در قسمت over عكس بزرگ رو بزار اين شكلي هر وقت موس بره رو دكمه ( عكس كوچك ) عكس بزرگ نشان داده خواهد شد ...
البته اين راحترين كار ولي به نظر من عملي ...
موفق باشي ....

hosein_gh
16-03-2009, 18:04
خواهش می کنم MESHKIPOSH عزیز
از عکسی که می خوای بزرگ بشه یک سمبل موی کلیپ بساز و در قسمت Instance name تایپ کن : img1_mc و به فریم اول کد زیر رو بده :
img1_mc.onRollOver=function(){
img1_mc._xscale*=5
img1_mc._yscale*=5
}
img1_mc.onRollOut=function(){
img1_mc._xscale/=5
img1_mc._yscale/=5
}
کد بالا می گه که با رفتن ماوس عکس 5 برابر بزرگ و با کنار اومدن 5 برابر کوچک شه (بازگشت به حالت اول)
منظورت این بود ؟
دانلود swf

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود fla

MESHKIPOSH
23-03-2009, 15:28
خواهش می کنم meshkiposh عزیز
از عکسی که می خوای بزرگ بشه یک سمبل موی کلیپ بساز و در قسمت instance name تایپ کن : Img1_mc و به فریم اول کد زیر رو بده :
Img1_mc.onrollover=function(){
img1_mc._xscale*=5
img1_mc._yscale*=5
}
img1_mc.onrollout=function(){
img1_mc._xscale/=5
img1_mc._yscale/=5
}
کد بالا می گه که با رفتن ماوس عکس 5 برابر بزرگ و با کنار اومدن 5 برابر کوچک شه (بازگشت به حالت اول)
منظورت این بود ؟
دانلود swf

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود fla

دانلود کردم اما متاستفانه فایلش خراب بود

شلغم نپخته
24-03-2009, 11:24
سلام!

بردار یه جسجو تو انجمن کارت رو راه میندازه ...
همین چند وقت پیش چنین بحثی شده بود، جواب دادم.
آدرسش:

MESHKIPOSH
26-03-2009, 23:26
بی نهایت سپاسگذار شلغم عزیز