PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال: برنامه یا اسکرپتی هست که از فایل های یک دامین یا دایرکتوری لیست درست کنه؟ ?!؟

DaRiOuShJh
12-03-2009, 15:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

neopersia
12-03-2009, 22:12
اسکرپت که زیاده بستگی داره چکار بخوای بکنی. من خودم تا حالا از هیچکدوم استفاده نکردم ولی تو گوگل ریخته :31: :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا برا چی میخوای؟ همچین دستی نوشتنشم زیاد سخت نیستا :27:

DaRiOuShJh
14-03-2009, 17:06
ا!
این کجا وبد
دستت درد نکنه یاسر جون

نه میخوام یه جوری باشه که قوی باشه مثلا آدرسه یه سایت رو بدی لیست کنه به ترتیب دایرکتوری و فایل ها رو

البته تا جای ممکن

بیشتر جهت کارهای خبیصانه! میخوام

یعنی مقادیری هک هم چاشنیش باشه

DaRiOuShJh
16-03-2009, 16:18
دوستان چیزی رو نمیتونید معرفی کنید بریم دلمون خوش باشه؟

neopersia
16-03-2009, 18:56
اینو مگه برا هاست خودت نمیخوای؟
اگر برا ایندکس کردن صفحات میخوای مثل این offline explorer و webzip و ... قضیه یه چیزیه گر برای مدیریت فایلهای توی هاست میخوای یه چیز دیگه!
این دومی همونیه که گفتم سرچ کن ولی اون اولی رو یه دونه میشناختم که همه لینکهای صفحات یک سایت رو میگشت و اطلاعاتش رو ذخیره میکرد تا بشه توشون سرچ کرد اسمشم اگه درست یادم باشه phpdiz یا همچین چیزی بود

DaRiOuShJh
16-03-2009, 19:05
نه نه نه!
یاسر جان برای سایت خودم نمیخوام

برای ساست های مردم میخوام

مثلا حساب کن
سایت هایی مثله youtube و ...
اینا با flv و xml و این چیزا کار میکنن

مثلا اگه بشه یه لیستی چیزی از دایرکتوری هاشون و همینطور فایل های توشون تا جایی که میشه در آورد دیگه هلو برو تو گلو میشه موضوع

با اون برنامه ها هم که گفتی کار کردم

اونا به درد دانلود سایت میخورن
نمیدونم لیست خالیس فقط تهیه میکنن یا نه

مثلا میخوام بگن که فلان فایل تو فلان آدرس سایت هست

DaRiOuShJh
19-03-2009, 02:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedramch
19-03-2009, 02:38
کسی نبود؟
آقا ماهم احتیاج داریم...:دی

rbg
21-03-2009, 02:19
سلام دوست عزیز

یک نرم افزاری جدیدا خود گوگل داده بیرون به اسم google site map maker که فکر کنم دقیقا همون کاری رو که شما می خای انجام میده ولی بنده تا حالا ازش استفاده نکردم( چون به کارم نیومده) شما یک امتحانی بکن اگه خوب بود به ما هم یک خبر بده
لینک دانلود و اطلاعات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه این کار نکرد یه پیشنهاد با استفاده از نرم افزار آفلاین اکسپلورر می دم فکر کنم نتیجش بد نباشه :(با اینکه استاد مایی و امیدوارم جسارت نباشه)
تووی نرم افزار آفلاین اکسپلورر وقتی ویزارد سایت رو به انتها می رسونی (قبلش هم که می دونی باید گزینه levels limit رو هم تیکش رو برداری و گزینه "دانلود فایلها از روی هر سروری" رو هم تیک بزنی و اون گزینه پایینی رو که نوشته : زیرفولدر ها رو هم بگرده رو هم انتخاب کنی ) به جای اینکه گزینه download the new project now رو بزنی گزینه set up advanced setting رو بزن تووی صفحه بعدی تیک همه فرمت های صوتی و تصویری و آرشیو رو بردار و فقط text و other , user define رو انتخاب کن حالا ok رو بزن
بعدش روی پروژه که در قسمت چپ هست راست کلیک کن، به قسمت download--> start -->site map برو . حالا به جای اینکه همه صفحات یک سایت رو دانلود کنه ، تعداد خیلی کمتری رو دانلود میکنه ولی همه لینک ها رو مشخص می کنه
بعد از اینکه دانولدت تموم شد، به منوی tools و بعد گزینه make google sitemap رو بزن ، نتیجه همون چیزی میشه که میخای!!( البته اینا تووی آفلاین اکسپلورر 5 بود و نمیدونم این گزینه google sitemap تووی قبلی ها هم بود یا نه )
امیدوارم مفید واقع بشه
کوچک شماییم

عیدت مبارک

DaRiOuShJh
01-04-2009, 00:05
پدرامی کوشی برادر تست زدی؟
برای تو جواب داد؟

pedramch
01-04-2009, 18:03
من offline explorer ندارم..
یعنی دارما...ولی مشکل داره..
بالا که میاد قفل میکنه..