PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست سریال نرم افزار Aquarius soft PC Shutdown Professional

delphi887
12-03-2009, 13:05
سلام به همه دوستان
من نرم افزار َAquarius soft PC Shutdown Professional رو از سایت سازنده این نرم افزار دانلود کردم
لینک دانلود :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مشکل اینجاست که این برنامه 30 روز بیشتر کار نمی کنه و سریال و پچ هم براش نیومده البته نرم افزار های شبیه
این خیلی زیاد هست که بعضی از اونها مجانی هم هستن ولی هیچ کدوم به عنوان یک سرویس ویندوز کار نمی کنن و حتما باید یک کاربر وارد سیستم بشه تا فعال بشن و کار خودشونو شروع کنن .
من مسئول یک شبکه با حدود 300 دستگاه کامپیوتر هستم و وقت اینو ندارم که یکی یکی اونها رو خاموش کنم و البته بیشتر این سیستم ها عضو دامین هستن و اغلب اوقات کاربری پشت اونها نیست و سیستم در حالت Log Off است و کامپیوتر ممکن است 24 ساعت روشن بمونه و کسی سراغش نره . از اونجایی که برق هم به زودی بدون یارانه خواهد شد برای صرفه جویی هم که شده باید بتونم سیستم ها رو فقط در زمان استفاده روشن نگه دارم .
اگر کسی سریالی از این برنامه داره و یا برنامه ای داره که میتونه نیاز منو بر طرف کنه ممنون میشم بهم کمک کنه

farshif
12-03-2009, 15:10
لینک دانلود نرم افزار با کرکش رو میزارم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد:
bestshare.forumup.be

delphi887
12-03-2009, 17:18
farshif عزیز بابت برنامه ای که برام گذاشتی ممنونم ولی این برنامه نمی تونه مشکل منو حل کنه.
قبلا گفته بودم من نرم افزاری لازم دارم که بتونه زمانی که سیستم در حالت LogOff است کار کنه ، یعنی حتی اگه کاربر وارد سیستم نشده باشه باید برنامه فعال باشه و مثلا با تنظیم اون بشه بعد از 15 دقیقه که کسی با کامپیوتر کار نکرد سیستم رو خاموش کنه .
این برنامه فقط زمانی فعال میشه که یک کاربر به سیستم Login کنه و اگه کاربر سیستم رو LogOff کنه و بره برنامه هم بسته میشه و دیگه سیستم خاموش نمیشه .
بازم از کمکت تشکر می کنم و اگه چیر دیگه ای به نظرت رسید منو هم بی خبر نزار .