PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار جهت بلوک کردن مزاحم تلفنی

pinkishmilad
11-03-2009, 12:21
سلام،
من دنبال یه نرم افزار واسه بلوک کردن شماره مزاحم تلفنی می گردم. یعنی یه شماره خاص دیگه نتونه بهم زنگ بزنه و مثلا پیغامی چیزی بگیره. این شماره های بی نام و نشون ایرانسل دهن ملت رو سرویس کرده خداییش.
گوشی SE s500
اگر راهی به غیر از نرم افزار هم هست بگین.
یک دنیا تشکر.
:20:

ebrahimjan
11-03-2009, 13:00
اگر گوشی شما سونی اریکسون باشه به نظرم یه راه از طریق خود گوشی وجود داره ولی به علت کوهولت سن و پیری دقیقا حضور ذهن ندارم ولی سعی میکنم بیشتر فکر کنم ببینم یاد میاد یا نه؟

pinkishmilad
11-03-2009, 13:09
مرسی همشهری! منتظریم
:d

ebrahimjan
11-03-2009, 13:18
اكثر گوشي هاي سوني اريكسون اين امكان رو دارند ولي به يه شكل ديگه . به اين شكل كه شما مي تونيد يه ليست 10 نفره از افرادي كه مي خواهيد جواب تماسشون رو بديد تعيين مي كنيد و بقيه افراد غير از اين ليست رد تماس مي شوند ... مراحلش هم به اين ترتيبه :
Settings/Calls/Manage Calls/Accept calls/Only from list/Edit/New
با زدن New مي تونيد ليست افرادي كه مي خواهيد جوابشون رو بديد رو تعيين كنيد ... و بقيه هم كه غير از اين ليست هم هستند به صورت اتوماتيك Reject مي شوند .

یه نکته بهتره که کپی رایت رو رعایت کنم پس این مطالب برگرفته از سایت ARIACLICK.COM است.البته قصد تبلیغ ندارم.

یه نکته ی مهمتر اینکه تشکر لازم نیست.

ebrahimjan
11-03-2009, 14:24
همشهریم هستی که باش این دلیل نمیشه که شما هر جا گیر اوردی سوالتو مطرح کنی ( شوخی کردم) شما باید

این سوال رو در قسمت برنامه های کاربردی مطرح می کردی ولی اشکال نداره دیگه تکرار نشه.

pinkishmilad
12-03-2009, 17:47
سخت نگیر رفیق. من تازه واردم اینجا. خبر نداشتم. مرسی واسه کمک. peace

raz72592
12-03-2009, 18:12
سلام.ميخواستم بدونم نوكيااز فن آوري ليست سياه براي چه كلاسهايي از توليدات خودش بهره گرفته است؟باتشكر

ebrahimjan
13-03-2009, 19:19
من فکر می کنم اکثر گوشی های نوکیا دارای چنین قابلیتی هستند