PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بزرگترین مشکل من بعد از 10 سال

rezapolad
09-03-2009, 22:30
همونطور که از اسم پیداست

من مشکلم اینه که وقتی دارم با کامپیوتر کار می کنم یدفعه دمز ( thems ) ویندوز عوض میشه (کلاسیک) میشه و بعد صدای سیستمم می ره تا اینکه دوباره ریستارت کن تا صدا برگرده

از نود استفاده کردم نشد از کاسپر استفاده کردم نشد از هر چی استفاده کردم نشد لطفا کمک کنید اعصابمو خیلی به هم ریخته

s2010
09-03-2009, 22:36
عوض شدن thems میتونه ازکارت گرافیک باشه.......

rezapolad
09-03-2009, 22:53
چیکار کنم به نظرتون؟

mehdisalehi
09-03-2009, 23:32
اين احتمال هم داره كه ويروس در يكي از درايو هات نشسته و پاك نميشه....

اطلاعات خودت رو بريز روي دي وي دي بعد كل هارد رو فرمت كن.....خيالت بشه.....اگه باز هم اينجور شد...ميفهمي كه از كارت گرافيك هست....

ولي اگه 2 تا هارد داشته باشي...توي يكي از هارد ها فقط اينطوري ميشه مشكل از هارد و اون ويرووس كثافت هست..

موفق باشي

rezapolad
10-03-2009, 00:45
نمی دونم چیکار کنم دارم دیوونه می شم

picher_s
10-03-2009, 07:36
سلام
Thems ها ویندوز توسط سرویسی به همین نام مدیریت میشن
Themes->Provides user experience theme management.
و صدای سیستم شما توسط سرویسه Windows Audio مدیریت میشه
Windows Audio->Manages audio devices for Windows-based programs. If this service is stopped, audio devices and effects will not function properly. If this service is disabled, any services that explicitly depend on it will fail to start.
با توجه به گفته هاتون برای این دو سرویس اتفاقاتی میفته!!
با یه برنامه مدیریت سرویس مثل Services.msc خود ویندوز ،وقتی تمزت عوض شد برو به حالت اول Start درش بیار بعد اون سرویس هم همینطور ببین چی میشه!
بعد برنامه TrojanRemover رو بنصب و با اون سیستمت رو یه چک کن و خبرش رو بده.
موفق و پیروز باشید.

rezapolad
10-03-2009, 20:01
نمیشه خدایا بهترین انجمن فارسی زبان پست زدم بازم نمی تونم کاری کنم

mehdisalehi
10-03-2009, 20:32
عزيز برادر....همون كاري كه بهت گفتم انجام بده.....

راهي بهتر از اين نداري.....

يا اگه ميدوني كه كامپيوترت فديمي هست و بايد آپگريد كني..برو عوضش كن

mehr film
10-03-2009, 20:53
دوست عزیز من هم تا چند وقط پیش دقیقا مشکل شما رو داشتم .... تم میرفت روی کلاسیک صدا هم قطع میشد باید ریست میکردی .... تا اینکه یه روز دیدم وقتی ویندوز سرویس پک 3 رو نصب کردم این مشکل دیگه برام رخ نداد
اگه شما تو این مدت از یه ویندوز استفاده میکنی و آنتی ویروست آپدیت شده و میدونی که ویروس نداری ویندوزت رو عوض کن یا پک 3 یا یه پک 2 دیگه بجز اینی که خودت داری ، 90% درست میشه . الان من این مشکل رو ندارم

rezapolad
20-03-2009, 20:25
کمک کنین بابا اعصاب ندارم دیگه اینهمه مهندس تو این سایت هست چرا کسی کمک نمی کنه؟؟؟؟؟

mehdisalehi
21-03-2009, 00:27
چند تا راه جلو پايت گذاشتيم.....باز هم درست نشده....؟؟؟؟

آيا يكي از آنها را انجام داده اي؟؟؟؟؟

milaaad
22-03-2009, 19:10
به نظر من بهتره avira نصب کنی و اپدیت کنی تا مشکلت حل شه

rezapolad
24-03-2009, 01:33
اگه می شد که .......

rezapolad
27-03-2009, 21:53
یعنی تا حالا کسی نتونسته با این مشکل کنار بیاد ؟؟؟؟

picher_s
28-03-2009, 06:21
یعنی تا حالا کسی نتونسته با این مشکل کنار بیاد ؟؟؟؟
سلام
رفیق کارای رو که تو پست 6 کردی رو بگو ببینم نتیجه شون چی شد؟

sheivan6220
30-03-2009, 07:31
همونطور که از اسم پیداست

من مشکلم اینه که وقتی دارم با کامپیوتر کار می کنم یدفعه دمز ( thems ) ویندوز عوض میشه (کلاسیک) میشه و بعد صدای سیستمم می ره تا اینکه دوباره ریستارت کن تا صدا برگرده

از نود استفاده کردم نشد از کاسپر استفاده کردم نشد از هر چی استفاده کردم نشد لطفا کمک کنید اعصابمو خیلی به هم ریخته

داخل my computer داخل منوي tools بعد option برين گزينه show hidden رو فعال كنيد بعد دوتا گزينه زير show hidden كه اولش با hidden شروع ميشه رو تيكهاشون رو برداريد.داخل يه درايو بجز c برين ببينيد ويروستون kazmgheyz هست يا Autorun يا.....
اگر ويروسي ديديد ويندوز سيستمتون رو عوض كنيد و بعد از اينكه نصب تموم شد هيچ درايوي رو باز نكنيد و سي دي nero6 رو بزاريد و نصب كنيد.يادتون باشه هيچ درايوي رو باز نكنيد.بعد برنامهnero رو باز كنيد و گزينه اي كه براي رايت سي دي ديتا هست رو بزنيد بعد برين داخل درايوهاي بجز درايو سي و فايلهاي ناشناخته رو پاك كنيد.اگر پوشه newfolder.exe هم ديديد پاك كنيد.
موفق باشيد