PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری عالی برای رهایی از ویروس کول دیسک

payam_ahmadvand
09-03-2009, 14:46
این نرم افزار رو خودم نوشتم
عملکرد اين نرم افزار به اين صورت است : بعد از نصب بروي سيستم و اجرا شدن به محض وصل کردن يک ديسک قابل حمل برنامه فعال مي شود و جلوي اجراي خودکار هر فايل ويروس و يا کرم مي گيرد .
حال کاربر ديسک خود را انتخاب مي کند ، نرم افزار ديسک را بررسي مي کند اگر آلوده باشد به کابر اعلام مي کند و از کار بر اجازه حذف آن را مي گيرد و در صورتي که کابر اجازه دهد ويروس يا کرم را حذف مي کند .

ويژگي هاي نرم افزار
جلوگيري از اجراي خودکار فايل هاي مخرب از ديسک قابل حمل
شناسايي فايل خودکار و فايل مخرب و امکان حذف آنها
الگوريتم حذف پيشرفته
امکان ايجاد فايلي براي صفر شدن فضاي خالي ديسک تا از کپي شدن ويروس بر ديسک جلوگيري شود
ليست برنامه هاي در حال اجرا با قابليت بستن آنها
ليست فايل هايي که همراه ويندوز اجرا مي شوند با امکان حذف آنها
نمايش محتويات ديسک با امکان حذف و کپي و حذف خصوصيات مخفي و سيستمي
باز کردن ديسک بدون اجراي فايل خودکار
تشخيص فايل هاي آلوده که به شکل پوشه در مي آيند
اين نرم افزار بدون نياز به نصب اجرا مي شود. براي اين منظور از مسير نصب شده فايل اجراي را کپي کنيد

با اين نرم افزار اين اطمينان رو داريد که يک کول ديسک را وصل کنيد و اطلاعات روي آن کپي کنيد يا يک فايل غير اجرايي(عکس و فيلم و..) را بروي سيستم خود کپي کنيد بدون اينکه سيستم آلوده بشه

حجم 407 KB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wild_dragon
09-03-2009, 21:15
سلام
دانلودش کردم
ایول خیلی با حال بود
حجمش خیلی کمه
سرعت سیستم هم نمیگیره
دمت گرم...

Benygh
09-03-2009, 21:29
خوب باید دید چه ویروس هایی رو میشناسه !

picher_s
10-03-2009, 08:20
سلام
لطفا اگه ممکنه الگوریتمت رو بگو.
امیدوارم....

payam_ahmadvand
12-03-2009, 14:19
سلام
الگوریتم به این صورت که بررسی می کنه آیا کول دیسک قرار است فایلی را به طوراتوماتیک اجرا کنه یا نه
اگه قرار بود جلوی اون را می گیره و وقتی شما درایو را انتخاب می کنید فایل رو شناسایی میکنه و از شما اجازه حذف را می گیرد . البته حذف کردنش در سه مرحله انجام میشه و کاملا هوش مند (اگر فایل باز بود می بندش و گر نشد بعد از یک بار رست )
این برنامه الگوریتمی است و هر تروجان یا ویروس که می خواهد از طریق کول دیسک وارد شود را شناسایی و پاک می کند
البته برای ویروس هایی که به فایل های اجرایی می چسبند باید از ویروس کش کمک بگیرید
با این نرم افزار این اطمینان رو دارید که یک کول دیسک را وصل کنید و اطلاعات روی آن کپی کنید یا فایل های غیر اجرایی(عکس و فیلم و..) را بروی سیستم خود کپی کنید بدون اینکه سیستم ویروسی بشه
در ضمن بعد از انتخاب کول دیسک فایلها رو می تونید در برنامه به صورت واقعی ببینید چون بعضی تروجان های خود را به شکل پوشه در ویندوز نشان می دهند و لی با این نرم افزار واقیت آنها معلوم می شه.

K A R I M I
12-03-2009, 19:46
لطفا دوباره آپلودش کنید ، لینک مشکل داره !
ممنون

payam_ahmadvand
13-03-2009, 21:15
سلام
این هم لینک جدید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

K A R I M I
13-03-2009, 22:11
برنامه باز میشه و مینویسه open key from cd و سریع بسته میشه !

آنتی
14-03-2009, 08:31
به نام خدا
سلام خدمت اساتید
من این برنامه را برای مموری موبایل امتحان کردم انگار نه انگار که وجود داره و ویروسهای کظم غیظ و اتوران را به راحتی به خورد ویندوزم دادم
موفق باشید

foroogh63
14-03-2009, 19:47
سلام
من امتحانش کردم نرم افزار خوبیه و کاملا درست کار می کنه به شرط زیر
کول دیسک را انتخاب کنید ،اگر فایل آلوده را شناخت دکمه yes ظاهر می شود دکمه yes را بزنید
و از طریق دکمه open safe وارد داریو شوید نه از طریق my computer

payam_ahmadvand
14-03-2009, 23:34
دوباره دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آنتی
15-03-2009, 13:45
به نام خدا
سلام دوستان
با تشکر از این دوستمون که برنامه رو نوشته به نظر من بهترین برنامه توی این مایه ها برنامه USB Disk Security است
امتحان کنید پشیمان نمی شوید