PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رکورد اورکلاکینگ رم جهان به دست ایرانی‌ها افتاد

satttanism
08-03-2009, 17:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ايتنا- پس از مسابقات GOOC 2008 گیگابایت، مقامات برگزارکننده به کمک تیم اول مسابقات مسابقه‌ای با موضوع اورکلاکینگ رم‌های DDR با نام Beat the pros به راه انداختند و از علاقه‌مندان دعوت کردند که رکوردهای خود را ارسال نمایند.

از شرایط مسابقه استفاده از مادربردهای سری UD3 (Ultra Durable 3) گیگابایت برای ثبت رکورد بود. از همان ابتدای کار چند اورکلاکر از ایران با حمایت گروه آواژنگ دست به کار ثبت رکورد و اورکلاک انواع و اقسام رم‌ها شدند. در نهایت پس از یک ماه نیم تلاش «شهریار بارانی» از ایران موفق شد به کمک مادربرد Ep45-UD3R گیگابایت به فرکانس 1800 مگاهرتز روی رم‌های DDR2 دست پیدا کند و بدین ترتیب به بالاترین رکورد اورکلاک رم جهان دست پیدا کند و به مقام اول برسد.

«علی کریمخانی»، شرکت‌کننده دیگری ایرانی نیز با ثبت فرکانس 1599 به مقام هفدهم مسابقات رسید. شایان ذکر است که 1800 بالاترین فرکانس بدست آمده برای رم‌های DDR2 در جهان تا به امروز است. مسابقات اورکلاگینگ رم DDR2 گیگابایت (Beat the pros) در تاریخ بیست و هفتم بهمن ماه به پایان رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده جدول نهایی رده‌بندی می‌توانید به وب‌سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید.

'POP'
08-03-2009, 17:57
+
رکورد جهانی اورکلاک رم های DDR2 توسط شهریار بارانی ، نماینده تیم اورکلاک شهر سخت افزار ( SSA OC Team ) شکسته شده ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GMitW
08-03-2009, 19:35
دمشون گرم.خدا كنه بهشون برسن تا بتونن بازم اين كار رو ادامه بدن

Benygh
08-03-2009, 19:44
سلام ...
یادمه وقتی اورکلاکش تموم شد به من پی ام داد و گفت صداتو در نیار ...
موفق باشی شهریار ...

Mahdi_Moosavi
08-03-2009, 23:52
رکورد اورکلاکینگ رم جهان به دست ایرانی‌ها افتاد

به گزارش فارس پس از مسابقات GOOC 2008 گيگابايت، مقامات برگزار كننده به كمك تيم اول مسابقات مسابقه اي با موضوع اوركلاكينگ رم هاي DDR با نام Beat the pros به راه انداختند و از علاقه مندان دعوت كردند كه ركوردهاي خود را ارسال كنند.
يكي از شرايط مسابقه استفاده از مادربرد هاي سري UD3 )Ultra Durable 3) گيگابايت براي ثبت ركورد بود. در نهايت پس از يك ماه نيم تلاش شهريار باراني از ايران موفق شد به كمك مادربرد Ep45-UD3R گيگابايت به فركانس 1800 مگاهرتز روي رم هاي DDR2 دست پيدا كند و بدين ترتيب به بالاترين ركورد اوركلاك رم جهان دست پيدا كند و به مقام اول برسد.
علي كريمخاني، شركت كننده ديگر ايراني نيز با ثبت فركانس 1599 به مقام هفدهم مسابقات رسيد. 1800 بالاترين فركانس بدست آمده براي رم هاي DDR2 در جهان تا به امروز است. مسابقات اوركلاگينگ رم DDR2 گيگابايت (Beat the pros) در تاريخ بيست و هفتم بهمن ماه به پايان رسيد.

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Libra
09-03-2009, 00:00
خسته نباشن ، دمشون گرم

ایشالا موفق باش

و این همه استعداشون هرز نره

Mahdi_Moosavi
09-03-2009, 00:18
در تکمیل این خبر باید خدمتتون عرض کنم که SSA OC Team Iran اولین گروه اورکلاکینگ حرفه ای و منسجم ایرانی هست که در حدود 1 سال فعالیت خودش بارها رکورد های جهانی

اورکلاکینگ CPU و VGA های مختلف رو در رنکینگ های اختصاصی مربوطه جابجا کرده است .

این گروه با کمترین امکانات لازم و با هزینه خود اعضا در حال فعالیت می باشد .

شرح فعالیت و اعضای این تیم را می تونید دربزرگترین و معتبرترین سایت جهانی ثبت رکورد های جهانی اورکلاکینگ مشاهده کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

ضمنا شهریار بارانی مدیر وب سایت شهرسخت افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و بزرگرین انجمن تخصصی سخت افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ایرانی می باشد .

آنچه از شروع تا پایان این مسابقه گذشته است را می توانید در لینک های زیر دنبال کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

============================

اورکلاکینگ ، فرآیند تند سازی کلاک در قطعات مختلف رایانه می باشد که در سطح حرفه ای نیاز به دانش تخصصی داشته و جهت خنک کردن قطعات مورد نظر از نیتروزن مایع ( LN2 ) ، یخ خشک

( DICE ) و خنک کننده های آبی ( Water Cooling ) استفاده می شود .

با تشکر ، سید مهدی موسوی ( نماینده SSA OC Team )

Mojtaba N87
10-03-2009, 23:03
نمی دونم چرا آدرس سایت shahr sakht afzar.com و فروم pc network.ir رو فی ل تر کردن در انجمنمون!!!

من هم بلافاصله بعد از اعلام این خبر از طریق خود سایت شهریار ، باهاش چت کردم. پسر با لیاقتیه...

Agena FX
11-03-2009, 00:02
با سلام و تشکر از کاربران عزیزی که تبریک گفتند ، از همگی ممنونم . :40:

این تاپیک را چند روزی هست همانند خیلی تاپیک های دیگه دنبال میکنم . ولی یک سوالی دارم خدمت جناب POP' عزیز که گویا این تاپیک را ایشون هم دنبال کردند :

دوست عزیزم شهر سخت افزار چه هیزم تری به شما فروخته که فیلش می کنید اینجا ؟ واقعا دوست دارم بدونم آیا :

- شهر سخت افزار سایت سیاسی یا غیر اخلاقی هست ؟
- شهر سخت افزار تا حالا مطلبی بر ضد سایت P30World منتشر کرده ؟
- من تا حالا خلاف قوانین کاری کردم اینجا ؟

خلاصه من که واقعا موندم که فعالیت موازی ما چه اشکالی تا این لحظه داشته ؟

در مورد سایت های تخصصی یکم بیشتر فکر کنید دوست عزیز . :10:

شاد باشید :11: